Şimdi Ara

Güncellenecek (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
775
Cevap
65
Favori
85.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hie

Hayırlı olsun, bende bugün CKS77 alıyorum kırmızı olanından inş nasıl memnunmusunuz kulaklıktan ? CKS90 kullanıyorum, birde CKS77 deniyeceğim

Size de hayırlı olsun.

CKS90 varken 77'yi merak etme sebebiniz nedir, ben de onu merak ettim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fatality_

arkadaştan cks 77 aldım çok hızlı bir alış-veriş oldu. teşekkürler

Hayırlı olsun, bende bugün CKS77 alıyorum kırmızı olanından inş nasıl memnunmusunuz kulaklıktan ? CKS90 kullanıyorum, birde CKS77 deniyeceğim

çok memnunum iyi bassları olan dengeli bir kulaklık. samsung galaxy wifi 5.0 da kullanıyorum. flac parçalar ve 320 kbps parçalarda oldukça iyi performans sergiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

quote:

Size de hayırlı olsun.

CKS90 varken 77'yi merak etme sebebiniz nedir, ben de onu merak ettim

CKS90 'dan çok memnunum, Bass 'ları anlatamam zaten, ama kulaklığı taktığımda nedense biraz büyük geliyor kulağıma. CKS77 ebat olarak biraz daha küçük. Bu yüzden denemek istedim, birde CKS90 'dan sonra çıkan bir kulaklık olduğu için ne gibi değişiklikler var, amaç onlarıda görmek

• quote:

quote:

quote:

çok memnunum iyi bassları olan dengeli bir kulaklık. samsung galaxy wifi 5.0 da kullanıyorum. flac parçalar ve 320 kbps parçalarda oldukça iyi performans sergiliyor.

Bugün kulaklığı teslim aldım kargodan, arkadaşım kullanacak. Bakalım yorumlarını bekliyorum onunda. Kulaklık almayı düşünen arkadaşlar kaçırmasın derim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bugün kulaklığı teslim aldım kargodan, arkadaşım kullanacak. Bakalım yorumlarını bekliyorum onunda. Kulaklık almayı düşünen arkadaşlar kaçırmasın derim.

Hayırlı olsun

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Mid ve tiz'lerin oldukça iyi olduğu bir ürününüz var mı hocam ? Bass benim için o kadar önemli değil hatta o tok ses hiç hoşuma gitmiyor . Berrak bir ses istiyorum . Alternative Rock , Country ve Classic müzik dinlemekten zevk alıyorum . Bütçe aralığım 150-250 TL civarı .

• quote:

Orijinalden alıntı: ControlYourDream

Mid ve tiz'lerin oldukça iyi olduğu bir ürününüz var mı hocam ? Bass benim için o kadar önemli değil hatta o tok ses hiç hoşuma gitmiyor . Berrak bir ses istiyorum . Alternative Rock , Country ve Classic müzik dinlemekten zevk alıyorum . Bütçe aralığım 150-250 TL civarı .

İsterseniz elimde 1 adet Sleek Audio Sa1 var, ihtiyaçlarınızı sonuna kadar karşılayacak bir kulaklık, elime yeni ulaştığı için ilana bile koymamıştım, düşünürseniz size nasip olmuş olacak

http://sleek-audio.com/products/universal/sa1

• quote:

Orijinalden alıntı: dESiLVer

quote:

Orijinalden alıntı: ControlYourDream

Mid ve tiz'lerin oldukça iyi olduğu bir ürününüz var mı hocam ? Bass benim için o kadar önemli değil hatta o tok ses hiç hoşuma gitmiyor . Berrak bir ses istiyorum . Alternative Rock , Country ve Classic müzik dinlemekten zevk alıyorum . Bütçe aralığım 150-250 TL civarı .

İsterseniz elimde 1 adet Sleek Audio Sa1 var, ihtiyaçlarınızı sonuna kadar karşılayacak bir kulaklık, elime yeni ulaştığı için ilana bile koymamıştım, düşünürseniz size nasip olmuş olacak

http://sleek-audio.com/products/universal/sa1

Birkaç güne yurtdışından Beats by Dr. Dre Tour modeli gelicek hocam . Biliyorum , yaptık bir hata . İyi bir fiyata satıp sizden Westone 2 almak istiyorum . Tabi özel istek üzerine getirebilirseniz . :)

• merhaba dESiLVer arkadaşım sanalpazar üzerinden cks77 sipariş verdim. 2miz içinde hayırlısı olması dileği ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: jenqdodo

merhaba dESiLVer arkadaşım sanalpazar üzerinden cks77 sipariş verdim. 2miz içinde hayırlısı olması dileği ile

Hayırlı olsun

• Merhaba,

Yaklaşık iki ay kadar önce CKS90 LTD sipariş vermiştim , hatırladınız mı ?

Son durum nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tulû

Merhaba,

Yaklaşık iki ay kadar önce CKS90 LTD sipariş vermiştim , hatırladınız mı ?

Son durum nedir ?

Merhaba,

Bende istediğiniz modelle ilgili tedarik problemi çıktığını söylemiştim, sonrasındada gönderildiği söylenmişti bunuda size söylemiştim, geçen zamanda sizde mesaj atmadınız ve gönderildiği söylenen ürünleride hala teslim alamadım, paramı kurtarmaya çalışıyorum

Aynı renk cks77 var isterseniz

• CKS77 ile 90 arasındaki ses farkları nedir ?

Ayrıca CKS77 nin kablosu siyah sanırım LTD olmasına rağmen ;ama CKS90 LTD'nin kablosu kırmızı idi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tulû

CKS77 ile 90 arasındaki ses farkları nedir ?

Ayrıca CKS77 nin kablosu siyah sanırım LTD olmasına rağmen ;ama CKS90 LTD'nin kablosu kırmızı idi ?

Aslında bununla ilgili açıklamayı ilk mesajda kırmızı puntolarla yazdım. Bunun dışında elimdeki model limited edition değil cks77 brd modeli, bence en şık modeli, bunun yanında cks77'de limited edition'un kablosuda siyah.

• Şuan elinizde hangi kulaklıklar var hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fss1403

Şuan elinizde hangi kulaklıklar var hocam?

Sleek Audio SA1 ve Audio Technica CKS77 Brd modeli mevcut.

• ürün elime geçti. hızlı kargo ve kaliteli ürününden dolayı kemal kardeşime teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jenqdodo

ürün elime geçti. hızlı kargo ve kaliteli ürününden dolayı kemal kardeşime teşekkür ediyorum.

Hayırlı olsun, yorumunuz için teşekkür ederim, keyifle kullanın

• Kulaklığı bugün elden aldım kesinlikle güvenilir iyi bir satıcı
    tekrar teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceycey111

Kulaklığı bugün elden aldım kesinlikle güvenilir iyi bir satıcı
    tekrar teşekkürler

Hayırlı olsun

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.