Şimdi Ara

Güncellenecek (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
775
Cevap
65
Favori
85.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cks90 modelini HTC telefonlarında beats audio kalitesinde dinleyen varsa deneyimlerini paylaşabilirler mi?
    saygılar.
  • Güncellenecek

Şu resimde ne demek istiyor acaba? Kulaklık pozisyonlarını değiştirince ne fark ediyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMEA

Güncellenecek

Şu resimde ne demek istiyor acaba? Kulaklık pozisyonlarını değiştirince ne fark ediyor?

Birinci kademede yani ilk resimdeki konumda kulak kanalınıza daha çok yaklaşıyor hem daha iyi izolasyon sağlamış oluyor hemde basslar biraz daha dengeli oluyor, ikinci kademede basslar daha tok vuruyor, tabiiki bu olay kişiye ve kulak yapısına göre değişir, hangi konumda daha tatmin edici ses alınıyorsa o konumda kullanılabilir.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Bu, audio-technicanın cks serisindeki 2 position post dediği olaydır.

• quote:

Orijinalden alıntı: xtraa

cks90 modelini HTC telefonlarında beats audio kalitesinde dinleyen varsa deneyimlerini paylaşabilirler mi?
    saygılar.

sanırım kimse denememiş. neyse saalık olsun, iyi forumlar.
  • quote:

quote:

cks90 modelini HTC telefonlarında beats audio kalitesinde dinleyen varsa deneyimlerini paylaşabilirler mi?
    saygılar.

sanırım kimse denememiş. neyse saalık olsun, iyi forumlar.

cks90 değilde bir arkadaşıma 1 hafta önce cks77 vermiştim htc sensation ile kullanıyor ve fazlasıyla memnun

• Mesaj atıp siliyorsunuz galiba. Mesaj üstte ve konularda 25 Eylül tarihi var ama buradaki tarih 12 Eylül.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quattro_tr

Mesaj atıp siliyorsunuz galiba. Mesaj üstte ve konularda 25 Eylül tarihi var ama buradaki tarih 12 Eylül.

İkinci elde konu güncellenince, güncellenen tarihin yazdığını sanırım bilmiyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: dESiLVer

quote:

Orijinalden alıntı: Quattro_tr

Mesaj atıp siliyorsunuz galiba. Mesaj üstte ve konularda 25 Eylül tarihi var ama buradaki tarih 12 Eylül.

İkinci elde konu güncellenince, güncellenen tarihin yazdığını sanırım bilmiyorsunuz.

Bilmiyordum, öğrenmiş oldum. Kusura bakmayın.
  • ckm99 stokokta ne zaman olacak? ve kaç lira olacak? ckm77 var bide ondanda olsaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnjoySilence

ckm99 stokokta ne zaman olacak? ve kaç lira olacak? ckm77 var bide ondanda olsaydı.

Ekim ayı içerisinde elimde çeşitli Audio Technica modelleri olacak.

• kendisinden aldığım ath cks 77 kulaklığı bu mesajı yazarken bile kullanmaktayım. 1 saat oldu teslim alalı ve kulaklık inanılmaz. bass seviyor iseniz hemen almalısınız. mid ve tizlerin bu kadar bass'ın yanında böyle dengeli olması süper.. inanılmaz bir kulaklık. kendisine teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogulcanozugenc

kendisinden aldığım ath cks 77 kulaklığı bu mesajı yazarken bile kullanmaktayım. 1 saat oldu teslim alalı ve kulaklık inanılmaz. bass seviyor iseniz hemen almalısınız. mid ve tizlerin bu kadar bass'ın yanında böyle dengeli olması süper.. inanılmaz bir kulaklık. kendisine teşekkür ediyorum.

Hayırlı olsun keyifle kullanın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EnjoySilence

ckm99 stokokta ne zaman olacak? ve kaç lira olacak? ckm77 var bide ondanda olsaydı.

Ekim ayı içerisinde elimde çeşitli Audio Technica modelleri olacak.

Teşekkürler bu soruyu sorduktan sonra başka bir arkadaşla görüştüm bu konuda,hayırlısı.Yinede sağol iyi satışlar
  • Selamlar,

bozulan cx500 den sonra dESiLVer' dan cks77 almış bulunmaktayım, iki gündür kullanıyorum.
    Öncelikle dESiLVer' a teşekkür ediyorum, kendisi güvenilir ve çok ilgili bir satıcı.

Kulaklığa gelince, ses kalitesi beni fazlasıyla tatmin etti. Malzeme kalitesi, kablo kalınlığı, cx500' e göre bariz daha iyi. Ben almadan merak ettiğim için belirtiyorum, kulağa oturmasında bir sorun yok, yürürken, koşarken kulaktan çıkma gibi sorun yaşatmaz. Dış sesi kesmesi, bence, cx500' e göre biraz daha kötü, kablosu da biraz uzun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz3659

Selamlar,

bozulan cx500 den sonra dESiLVer' dan cks77 almış bulunmaktayım, iki gündür kullanıyorum.
    Öncelikle dESiLVer' a teşekkür ediyorum, kendisi güvenilir ve çok ilgili bir satıcı.

Kulaklığa gelince, ses kalitesi beni fazlasıyla tatmin etti. Malzeme kalitesi, kablo kalınlığı, cx500' e göre bariz daha iyi. Ben almadan merak ettiğim için belirtiyorum, kulağa oturmasında bir sorun yok, yürürken, koşarken kulaktan çıkma gibi sorun yaşatmaz. Dış sesi kesmesi, bence, cx500' e göre biraz daha kötü, kablosu da biraz uzun...

Teşekkürler, Hayırlı olsun keyifle kullanın

• arkadaştan cks 77 aldım çok hızlı bir alış-veriş oldu. teşekkürler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: crowland

Guvenilir bir kardesimiz ve baya bilgili ...

Teşekkürler, zaten beni bilen biliyor, forumda kutusuz olarak cks90 ilk ben satmaya başladım, ilk cks90 satışımdan bu yana 1 sene geçmiştir, özel durumlardan dolayı getirememiştim, şimdi tekrar getirmeye başladım, merak eden referanslarıma bakabilir

elinizde ürün hala var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatality_

arkadaştan cks 77 aldım çok hızlı bir alış-veriş oldu. teşekkürler

Hayırlı olsun

quote:

Orijinalden alıntı: legolas4121

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: crowland

Guvenilir bir kardesimiz ve baya bilgili ...

Teşekkürler, zaten beni bilen biliyor, forumda kutusuz olarak cks90 ilk ben satmaya başladım, ilk cks90 satışımdan bu yana 1 sene geçmiştir, özel durumlardan dolayı getirememiştim, şimdi tekrar getirmeye başladım, merak eden referanslarıma bakabilir

elinizde ürün hala var mı ?

Şu an elimde Audio-Technica kulaklık kalmadı, 15 güne kadar elimde olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatality_

arkadaştan cks 77 aldım çok hızlı bir alış-veriş oldu. teşekkürler

Hayırlı olsun, bende bugün CKS77 alıyorum kırmızı olanından inş nasıl memnunmusunuz kulaklıktan ? CKS90 kullanıyorum, birde CKS77 deniyeceğim
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.