Şimdi Ara

Güncellenecek (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
775
Cevap
65
Favori
85.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar. CKS90'ın fiyatı nedir ve ne zaman stok olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: edemirbas

Merhabalar. CKS90'ın fiyatı nedir ve ne zaman stok olur?

Merhaba, siyah modelin 15 günden önce gelmesini beklemiyorum ama sadece 3 adet getirdiğim cks90 limited edition modelini aşağıdaki linktende satın alabilirsiniz.

http://www.sanalpazar.com/Audiotechnica-Ath-cks90ltd-Solid-Bass-Kulakici-Kulaklik__isp3979556

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: dESiLVer

quote:

Merhaba, siyah modelin 15 günden önce gelmesini beklemiyorum ama sadece 3 adet getirdiğim cks90 limited edition modelini aşağıdaki linktende satın alabilirsiniz.

http://www.sanalpazar.com/Audiotechnica-Ath-cks90ltd-Solid-Bass-Kulakici-Kulaklik__isp3979556

teşekkürler, limited editionun farkı sadece renklerimi? birde normal versiyonla arasında ne gibi farklar var?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dESiLVer

quote:

teşekkürler, limited editionun farkı sadece renklerimi? birde normal versiyonla arasında ne gibi farklar var?

Evet sadece renk farkı var, başka bir farkı yok.

• Birde CKS77 ve CKS90'ın mid'leri nasıl? CKS77 Ne Kadar ve Ne Zaman Stokğa Gelir Acaba?
  • quote:

Birde CKS77 ve CKS90'ın mid'leri nasıl? CKS77 Ne Kadar ve Ne Zaman Stokğa Gelir Acaba?

Genel manada iki kulaklıkta tiz ve mid olarak birbirlerine çok yakın kulaklıklar, tiz ve mid olarak fiyatının hakkını veren bir kulaklık. Bass olarak Cks90 bir birim daha üst seviyede. Cks77 1 haftaya kadar gelecek.

• CKS90'ın midleri CKM99'unkilere nazaran nasıldır acaba? Arada çok bir fark var mı? Birde CKM99 ne zaman gelir? Fiyatı ne olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thefurious67

CKS90'ın midleri CKM99'unkilere nazaran nasıldır acaba? Arada çok bir fark var mı? Birde CKM99 ne zaman gelir? Fiyatı ne olur?

Cks90 midleri ckm99 kadar iyi olamaz çünkü ckm99 mid serisi, cks90 solid bass serisi bir kulaklık. Ama bu cks90 midleri kötü manasına gelmez, cks90 mid kalitesi ortalamanın üzerinde, ckm99 yakın zamanda gelmeyecek bu açıdan fiyatta belli değil.

• Yeni satışlarınızda TRIPLE FLANGE veriyorsunuz , biz alamadık:) Daha önce denemedim ama rahat mıdır? Kullanıcı yorumlarını bekliyorum !!!
  • ben de şunu soracaktım. cks77 ile ep630 arasında sadece bas yönünden ne fark var? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lnfoman

Yeni satışlarınızda TRIPLE FLANGE veriyorsunuz , biz alamadık:) Daha önce denemedim ama rahat mıdır? Kullanıcı yorumlarını bekliyorum !!!

Aslında uç meselesi kulak yapısına ve ses zevkine göre değişir çünkü normal silikon uçlarla double yada triple flange uçlar seste farklılıklar yaratır, ben kendi adıma kulak yapıma göre double ve triple flange uçlara hiç bir zaman alışamadım, standart silikon uçların kulağıma uygun olan boyutunu kullanıyorum memnunum. Yani bu durum kişisel zevklere göre değişir.

quote:

Orijinalden alıntı: acsev2003

ben de şunu soracaktım. cks77 ile ep630 arasında sadece bas yönünden ne fark var? Teşekkürler.

İki kulaklığı karşılaştırmak bile cks77'ye hakaret olur. Cks77'nin bassları daha yumuşak ve daha derin şiddet olarakta ep630'dan aşağı kalmaz. Ep630 bassları kontrolsüz güm güm diye gelir

• Elinizde cks-90 varmıdır _?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozieekus

Elinizde cks-90 varmıdır _?

Sanırım son CKS90LTD yi ben aldım hocam. "Tabi burdan sonuncuyu ben aldım gelmez daha " şekline girmeyelim, satıcı arkadaş (benden yaşça büyüktür abim olur) sık sık getiriyor, en iyi ona bir P.M atın.

Dün siparişimi verdim bende, kendisi üşenmeden sorduğum soruları cevapladı sağolsun.CX300 den bıktıktan sonra bi kulaklık arayışına girip CKS90 da karar kıldım. Geriye sadece kulaklığa kavuştuktan sonra keyfini sürmek kalıyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMEA -- 26 Temmuz 2012; 19:58:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMEA

quote:

Sanırım son CKS90LTD yi ben aldım hocam. "Tabi burdan sonuncuyu ben aldım gelmez daha " şekline girmeyelim, satıcı arkadaş sık sık getiriyor, en iyi ona bir P.M atın.

Dün siparişimi verdim bende, kendisi üşenmeden sorduğum soruları cevapladı sağolsun.CX300 den bıktıktan sonra bi kulaklık arayışına girip CKS90 da karar kıldım. Geriye sadece kulaklığa kavuştuktan sonra keyfini sürmek kalıyor sanırım.

Hayırlı olsun dostum
    Cx300 den kaç kat kaliteli acaba :P

• quote:

Maalesef kalmadı.

quote:

Orijinalden alıntı: TheMEA

quote:

Sanırım son CKS90LTD yi ben aldım hocam. "Tabi burdan sonuncuyu ben aldım gelmez daha " şekline girmeyelim, satıcı arkadaş (benden yaşça büyüktür abim olur) sık sık getiriyor, en iyi ona bir P.M atın.

Hayırlı olsun

• Kendisinden 1 adet ckm 313m kulaklık aldım fiyat aralığında ses kalitesi ve f/p oranı oldukca yüksek diyebilirim...parlamayan tizler net ve anlaşılır entstrumanlar ...teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cs875

Kendisinden 1 adet ckm 313m kulaklık aldım fiyat aralığında ses kalitesi ve f/p oranı oldukca yüksek diyebilirim...parlamayan tizler net ve anlaşılır entstrumanlar ...teşekkürler

Hayırlı olsun, keyifle kullanın

• satın aldığım cks77 şu an elime geldi 24 saati geçmeden.kulaklıkda satıcıda kusursuz.gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Purone

satın aldığım cks77 şu an elime geldi 24 saati geçmeden.kulaklıkda satıcıda kusursuz.gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Hayırlı olsun, Keyifle kullanın

• s.a ck313m 1 adet aldım hızlı korgo ilgili ve nazik bir arkadaş teşekkür ederim kendisine

kulaklığa gelirsek ben bas tiz dengeli olsun demiştim kendiside bunu önerdi bence fiyatına göre gayet başarılı
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.