Şimdi Ara

Güncellenecek (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
774
Cevap
65
Favori
85.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yorumun için teşekkür ederim. Hayırlı olsun

@vloz

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Kemal bey çok ilgili,yardımsever ve anlayışlı birisi .. Kendisinden Ckr7 kulaklığı satın aldım,gerek satış öncesi ilgisi gerek ürünü aldıktan sonra ilgilenmeye devam etmesi ile takdirimi kazandı Ürünü saat 4' ten sonra satın almama rağmen çok güzel bir paketlemeyle o gün kargoya yetiştirdi,güvenilir ve gönül rahatlığıyla alışveriş yapılabilecek birisidir artık gözümde ..

Keyifli forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurssl -- 26 Kasım 2016; 18:24:40 >

• Yorumun için teşekkür ederim, hayırlı olsun

@onurssl

• CLR100 ün artıları eksileri nedir? Nasıl bir kullanım için tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KALJOJO

CLR100 ün artıları eksileri nedir? Nasıl bir kullanım için tavsiye edersiniz?

Artı ve eksiler ne tarz bir kulaklık istediğinize göre değişir. Clr100 rock ve türevlerine fiyatına göre iyi giden bir kulaklık.

• Lütfen birisi bana yol göstersin.
    Cks99, Cks990 ve Ckr10 arasında kaldım, sizce bunların hangisinı alayım ?

Fazla film izleyen biriyim, daha sonra oyun ve muzık dınlıyorum. Rock metal dısında hersey dınlıyorum.
  • Benim kulaklık benim kötü kullanım sonunda vasiyetini hazırlarken yenisine bakayım dedim. Ama seçenek azalmış. Bende yine ckr almak istiyorum. Ufukta ckr serisinden getirme imkanınız olacak mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Çok detaylı cevap verebilecek bilgiye sahip değilim. Ama cks ve ckr kullandım. Firmanın dediği gibi cks güçlü bass veriyor. Ckr son derece dengeli ben ckr beğeniyorum. Seçim senin.

• afc101 A kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederım hocam
  • Müzikte dinlediğim tür metal. Sanırım CKR7 tavsiye ediyorsunuz. Sizde var mı? veya nerde bulabilirim?
  • DM
  • Özel mesaj bakabilir misiniz hocam?

• İlan günceldir.

• Kemal Bey sizden 7 yıl önce cks90 almıştım kulaklıktan çok memnun kaldım. şimdi eski mesajlara baktım ne zaman almışım diye o zaman 170 liraya aldığım kulaklık sonradan çok pahalanmış tabi. malum şu zamanda artık piyasa kablosuza kayıyor, cks90 ayarında kablosuz çıkardı mı audio technica? almayı düşünebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.