Şimdi Ara

güncel finansbank otomatik ödeme talimatı 90 tl puan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
10
Favori
22.823
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu ana kadar fatura talimatı icin yatırılan puanım hic silinmedi.aynı finansbank'dan mı bahsediyorrsunuz?
  • duy bonus duy kampanyayı....
  • takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 Fatura duruyor verelim bakalım.
  • bu kampanyayı yapmak için herhangibir mesaj felan çekmeyecezmi? kampanyaya nasıl katılacaz?

• İnternet şubesinden Go kartıma 3 tane avea faturası verdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre42dem

bu kampanyayı yapmak için herhangibir mesaj felan çekmeyecezmi? kampanyaya nasıl katılacaz?

yardımlarınızı bekliyorum. kredi kartı kullanmaya başlayalı daha 3gün olduda :)

• Hesaba talimat verince hesap isletim ucreti aliyorlar mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: istceko

Hesaba talimat verince hesap isletim ucreti aliyorlar mi ?

ben de merak ediyorum, hesaba talimat verince hesap isletim ucreti alıyorlar mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

bu kampanyayı yapmak için herhangibir mesaj felan çekmeyecezmi? kampanyaya nasıl katılacaz?

yardımlarınızı bekliyorum. kredi kartı kullanmaya başlayalı daha 3gün olduda :)

Mesaj falan çekmene gerek yok tabi.Cardfinan web sitesinden,kart işlemlerine girip fatura talimatlarını kolayca verebilirsin.
  • Hesap işletim ücreti kesilmemesi için en az 2 tane otomatik ödeme talimatın,
    kredili mevduat hesabın ve de aktif kullanımda (en aylık 100 tl) kredi kartın olması gerektiği ifade edildi tarafıma.Temmuz-eylül dönemi için 25,50 tl ücret kesmişlerdi, ekim-aralık dönemi için bu şartları taşıdığımdan kesinti yapılmadı.Hesabınızı buna göre yapın derim...
  • ARKADAŞLAR MERAK ETTİĞİM BİR KONU VAR..YARDIMCI OLURSANIZ TEŞEKKÜR EDERİM..

Şimdi diyelimki avea hatlarımın ıkısını ayrı ayrı verdim..ama faturası 2 ayda bir çıktı...boyle bır durumda sıkıntı yaparlarmı..yoksa problem olmazmı...
  • 4 adet talimat verdim...şimdi faturaların son ödeme tarihini takip eden ayın sonundamı yatacak bonuslar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakin16

Hesap işletim ücreti kesilmemesi için en az 2 tane otomatik ödeme talimatın,
    kredili mevduat hesabın ve de aktif kullanımda (en aylık 100 tl) kredi kartın olması gerektiği ifade edildi tarafıma.Temmuz-eylül dönemi için 25,50 tl ücret kesmişlerdi, ekim-aralık dönemi için bu şartları taşıdığımdan kesinti yapılmadı.Hesabınızı buna göre yapın derim...

Aylık 100 TL sınırı olmadığını söylediler bana sadece aktif olması yeterliymiş. Hatta ben sordum. Şimdi ben 12 aylık taksitli alışveriş yapsam bir daha kullanmasam kartım aktif görünür mü diye sordum. Olur yeterki ekstreye borç yansısın aktif görünür dediler. Ben mortgate için 3 ayda bir 28 TL ödüyordum bundan sonra kesilmeyecekmiş. Şartları ise önce fix card almak. ( Eğer kredi kartı borcunuzu ATMden yatırırsanız kart ücreti yok.) İkinci şartları ise hesaba 2 tane otomatik ödeme talimatı vermek. Bence o parayı ödemektense bu şartlar oldukça uygun. Benim gibi aynı durumda olan varsa hemen yapsınlar. Senede yoktan yere 112 TL para ödemeyin.

• bence bu aylarda girip haziranda çıkmak daha mantıklı igdaş faturaları malum 100 tl üstü geliyor sıfır faiz 3 taksit kredi kartı ödemelerinden de masraf almıyor finansbank

sevmem ama bankayı sadece kredi kartını ve bu kampanyaları kullanırım hesabm mesabım yok hepsini kapttım acaaayip hesap işletim ücreti alırlar bilginiz olsun internet bankacılığınız olsun hesaplarınızda kapalı olsun benden bu kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92
    Sadece finansbank değil neredeyse tüm bankalar böyle,puan yatırıldığında mesaj atan,haber veren banka görmedim.
    Garanti,yapı kredi,iş bankası,vakıfbank gibi bankalardan daha önce hesabıma puan yatırıldı ama hiçbiri haber vermedi.
    Önemli olan bankanın puanı yatırmayı taahüt ettiği tarihler arasında sürekli kontrol etmektir.

Axess bazen kişiye özel kampanyalarda puan yüklendiğinde sms atıyor. TEB de atardı eskiden. Ama artık bankalar vermekten çok almayı düşündüğü için umursamıyorlar. "Puanı verdik mi verdik, gerisi beni ilgilendirmez" demeye getiriyorlar.
  • Kampanya ilgili bana gelen mesaj aynen şöyle:

Fİnansbank'tan otomatik fatura ödeme talimatı vererek 90 TL'ye kadar ParaPuan kazanmak için FATURA yazıp 2273'e gönderin, detaylar ve katılım için sizi arayalım.

Katılım için mesaj istiyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatin

Kampanya ilgili bana gelen mesaj aynen şöyle:

Fİnansbank'tan otomatik fatura ödeme talimatı vererek 90 TL'ye kadar ParaPuan kazanmak için FATURA yazıp 2273'e gönderin, detaylar ve katılım için sizi arayalım.

üstad bana boyle mesaj gelmedı..buradan okuduklarımla dun 4 tane talımat verdım..şimdi bana puan yatmama durumu varmı sızce...eger oyleyse ıptal eder geçerım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceramicer43

quote:

Orijinalden alıntı: suatin

Kampanya ilgili bana gelen mesaj aynen şöyle:

üstad bana boyle mesaj gelmedı..buradan okuduklarımla dun 4 tane talımat verdım..şimdi bana puan yatmama durumu varmı sızce...eger oyleyse ıptal eder geçerım...

Hayır hayır o sadece tanıtım mesajıdır. Size hiçbir şekilde mesaj veya mail gelmesine gerek yok, çünkü genel bir kampanya bu, herkes katılabilir ve puan kazanabilir (tabi şartlara uygunsa). MH ni arayarak veya internet şube üzerinden vereceğiniz tüm talimatlar geçerli olacaktır. Yine de emin olmak istiyorsanız, talimatları girdikten sonra MH temsilcisini arayıp teyit alabilirsiniz, bakın ben bu talimatları girdim, şartlara uyarsam puan alabilecek miyim diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92
    Sadece finansbank değil neredeyse tüm bankalar böyle,puan yatırıldığında mesaj atan,haber veren banka görmedim.
    Garanti,yapı kredi,iş bankası,vakıfbank gibi bankalardan daha önce hesabıma puan yatırıldı ama hiçbiri haber vermedi.
    Önemli olan bankanın puanı yatırmayı taahüt ettiği tarihler arasında sürekli kontrol etmektir.

Axess bazen kişiye özel kampanyalarda puan yüklendiğinde sms atıyor. TEB de atardı eskiden. Ama artık bankalar vermekten çok almayı düşündüğü için umursamıyorlar. "Puanı verdik mi verdik, gerisi beni ilgilendirmez" demeye getiriyorlar.

teb hala atıyor. Geçenlerde 20 ocağa kadar her alışveriş yaptığınız gün için 5 tl toplam 30 tl puan diye mesaj gelmişti. Önceki günde puan yüklendiğine dair mesaj attı. Bundan önceki puan kampanyalarında da atmıştı. Teb iyidir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.