Şimdi Ara

gta4 takılanlar için görevler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
127.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
Mesaj
 • bana baya faydası oldu takılan arkadaşlar buradan faydalanabilirle belki


  Görevler>
  GTA IV'ün görevleri, serinin daha önceki görevlerini oynamış olanlara yabancı gelmeyecektir. Ancak yine de, görevlerde deneme-yanılma döngüsü ile fazla zaman kaybetmemeniz için bu rehberi hazırladım. Liberty City'deki uzun yolculuğumuza hazırsanız, başlayabiliriz.
  Not : Oyunda, görevlerden sonra otomatik save sistemi bulunuyor; bu yüzden görev bitimlerinde oyunu save etmek zorunda değilsiniz.

  The Cousins Bellic (Ödül: 25$)
  Niko'nun gemiden inmesinden kısa bir süre sonra Roman gelecek. Roman sarhoş olduğu için arabayı sizin sürmeniz gerekiyor. Sarı çizgiyi takip ederek, gitmeniz gereken yeri kolaylıkla bulabilirsiniz. Roman'ın size tüm söyleyeceklerini duymak istiyorsanız arabayı yavaş sürmeye özen gösterin. Roman'ın malikanesine(!) geldiğinizde, yatağa uzanıp oyununuzu kayıt edebilirsiniz. Ayrıca, TV'yi açıp izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Şimdi, binadan çıkın ve haritadaki R sembolüne giderek görevi başlatın.

  It's Your Call (Ödül: 30$)
  Roman sizi kız arkadaşı Mallory ve belalısı Vlad ile tanıştıracak. Bu noktada, Roman'ın Vlad'e bol sıfırlı bir borcunun olduğunu öğreniyorsunuz ve Roman'a yardım edebilmek için Vlad'den alacağınız bazı görevleri tamamlamanız gerekecek. GPS'i takip ederek mağazaya gidin. Roman mağazaya girmeden önce size bir cep telefonu verecek ve kısa bir süre sonra sizi arayacak. Haritada gitmek istediğiniz yere vardığınızda, arabayı Roman'ın işyerinin doğu tarafına park edin.

  Three's a Crowd
  Roman'ın peşine düşen adamlarla ilgilenin. Bu sırada, Mallorie arayacak ve gelip kendisini almanızı isteyecek. Roman'ın arabasına binerek istasyona gidin. Mallorie ve arkadaşı Michelle'i, Michelle'in dairesinin önüne bırakın. Roman'ı arayın. Giyim mağazasına gidin ve kendinize bir kot pantolon alın. Mağazadan çıkmadan kısa bir süre sonra Michelle arayacak. Artık Michelle ile ilk randevunuza hazırsınız. Ancak öncelikle Roman'a yardım etmelisiniz.

  Bleed out (Ödül: 50$)
  Roman'ın başı yine dertte; blok ve karşı saldırı taktiğiyle iki adamı etkisiz hale getirin. Yerdeki hazmınızı tekmelemek size avantaj sağlayacaktır. Üçüncüsü kaçacak. Roman'ın arabasına binip peşine düşün. Kaçan eleman araçtan inerek bir binaya girecek. Bıçağını salladığı zaman önce blok ardından da herhangi yumruk tuşuna basın. Bu şekilde elemanın bıçağını elinden alacaksınız. İşini bitirin ve Roman'ın arabasına dönün.

  Easy Fare
  Roman'ın arabasına binip yoldan Jermaine'i alın. Mastersons St.'ye geldiğinizde, Jermaine bir şeylerin ters gittiğini fark ediyor. Kısa bir süre sonra etrafınız polisler tarafından sarılacak. Düz gidip sağa sapın ve polis çemberinden çıkmaya çalışın. İzinizi kaybettirmek için karmaşık ve dar yolları tercih etmelisiniz. Jermaine'i bıraktığınızda görevi tamamlamış olacaksınız.

  Bull in a China Shop
  Beyzbol sopanızı güle güle kullanın! Çin mağazası işleten bir adamdan, Vlad'in alacağını tahsil etmeniz gerekiyor. Mağazaya gidin; adam parayı ödemeye yanaşmayacak. Batı tarafına doğru ilerlediğinizde bir çöp yığını göreceksiniz. Bir tuğla kapın ve vitrin camlarından birine fırlatın. Adam, mağazadan çıkıp ödemeyi yapmaya razı olacak. Parayı alıp Vlad'in yanına dönün. Vlad'den bir mesaj gelecek; artık ''V'' sembolünün olduğu yere gidebilirsiniz.

  Hung out to Dry
  Vlad'in alacaklarını tahsil etmek için bir kez daha göreve çıkacaksınız. Mekana ulaştığınızda, Mağaza sahibi kaçmaya başlıyor. Aracına atlayıp uzaklaşmaya çalışacak. Bir arabaya atlayıp peşine düşün. Birkaç kez çarptığınızda pes edecek. Vlad'i arayın.

  Clean Getaway (Ödül: 150$)
  Tren istasyonundaki bir arabayı ele geçirmeniz gerekiyor. İstasyona gidip rayların yanındaki noktada bekleyin. Trene binin. Merdivenlerden indiğinizde, bir adamla karşılaşacaksınız. ''Stun Punch'' hareketini uygulayabilir veya zaman kaybetmeden arabaya atlayıp gidebilirsiniz. Şehirde kısa bir süre dolaştıktan sonra, Vlad'den bir telefon gelecek. Arabayı yıkama servisine götürmeniz gerekiyor. Arabayı yıkattıktan sonra işaretli noktaya bırakın.

  Ivan the not So Terrible (Ödül: 200$)
  Arabaya binip Roman'ın işyerine gidin. Ivan kaçmaya başlıyor. Mesafeyi koruyarak takip edin.Bir inşaata girecek. Merdivenleri tırmanarak çatıya çıkın. Vince tırmanarak ilerideki çatıya atlayın. Bunu birkaç kez tekrarlamanız gerekecek. Ivan başarısız bir atlayışın ardından çatının kenarında asılı kalıyor.Onu öldürebilir veya hayatını kurtarabilirsiniz; seçim sizin. Vlad'i arayıp görevin tamalandığını bildirin.

  Jamaican Heat (Ödül: 150$)
  Arabaya binin ve Little Jacob'ı (LJ) parkın kapısının önünden alın. Dikkatini çekmek için durup kornaya basmanız gerekiyor. Schottler'e gidin. LJ size bir silah verecek. Arabadan indikten sonra işaretli alana gidin. Sağdaki merdivenlerden çıkın. LJ'e saldıran adamları ortadan kaldırın. Paraları ve silahları toplamayı unutmayın. Arabaya dönüp LJ'i kafeye götürün. Kısa bir süre sonra sizi arayıp bir iş teklifinde bulunacak.

  Concrete Jungle (Ödül: 200$)
  Apartman bloklarına gidip arabayı işaretli yere park edin. Sola dönerek bir sonraki park noktasına ulaşın. Binadan çıkan üç uyuşturucu satıcısını ezin. LJ'i alın ve Meadows Park'taki noktaya gidin. Bir çatışma çıkacak. Sırtınızı duvara vererek iki adamı haklayın. Pencerenin yanında siper alarak ikincisini de oradan kaldırın. Eve girin ve kanepenin arkasında siper alın. Elinizden geldiğince, başlarına nişan alın. LJ'i kafeye bıraktığınızda görev tamamlanmış olacak. Oyunu kaydedip R sembolüne doğru yürüyün.

  Uncle Vlad
  Roman'la birlikte Comrades Bar'a gidin. Roman gönül meseleleri yüzünden oldukça kederli bir durumda. Niko, Vlad'e Mallorie'den uzak durmasını söyliyecek. Tam bu noktada, ortalık biraz karışıyor. Bardaki adamları öldürdükten sonra, Roman ile birlikte arabanıza atlayıp Vlad'in peşine düşün. Limana gidecek. Burada bir kaza yaptıktan sonra arabadan inerek koşmaya başlıyacak. Ara sahnenin ardından ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz.

  Crime and Punishment
  Roman sizi arayıp -yine- başının belada olduğunu söyleyecek. Yanına gittiğinizde kaçırılacak ve ayrıldığınızda kendinizi bir hücrede bulacaksınız. Bir pick-up'tan, TV çalmanız isteniyor. Ancak bu iş için bir polis aracına ihtiyacımız olacak. Çıkınca kuzeye doğru ilerleyin. Bir polis arabası evin önünde duracak ve içindeki tüm polisler inecek. Arabaya binin be sirenlerinizi açarak pick-up'lara yavaşca yaklaşın. Durduktan sonra inip kontrol edin. TV'lerin olduğu pick-up'ta bir adamla karşılaşacaksınız. İcabına bakın ve araca atlayarak işaretli noktaya ilerleyin. Mikhail Faustin, telefon rehberinize eklenecek. Roman'dan bir telefon gelecek. Haritadaki F sembolüne ilerleyin ve ok işaretinin gösterdiği noktada durun.

  Do You Have Protection ? (Ödül: 400$)
  Mikhail ve Dimitri arasındaki konuşmayı dinledikten sonra binadan ayrılın ve arabanıza binin. Sex Shop'a gitmeniz gerekiyor.Dükkana girdiğinizde sağınızda kalan adamın başına nişan alın (Sadece nişan alın; ateş etmeyin!). Ardından solundaki adamın başına nişan alın. Silahımızın namlusunu yavaşca indirerek bacaklarına nişan alın ve el ateş edin. Mağazanın sahibi size ödeme yapacak. Buradan çıkıp silah mağazasına devam edin. Arka sokaktaki kapıdan girin ve bedava SMG'nizi alın. Dimitri arayacak ve Mikhail Faustin'in evine dönmenizi isteyecek.

  Final Destination (Ödül: 500$)
  Mikhail ve Dimitri'nin başlarının polisle dertte olduğunu öğreniyoruz. Mikhail sizden, casusluk yaptığından şüphelendiği bir alıcıyı öldürmenizi istiyor. Adamın bulunduğu noktaya gidin. Bir tren istasyonuna varacaksınız. Yanındaki adamı öldürün ve rayların üzerinde koşan adamın peşine düşün. Trenlere dikkat edin. Bir arabaya binip kaçmaya çalışacak. Lastiklerine ateş ettikten sonra peşine düşün. Aracınızla takip ederken ateş açıp onu birkaç kez vurmalısınız. İşi bittiğinde Dimitri'yi arayın ve görevin tamamlandığını bildirin.

  Logging on
  Roman sizden internete girmenizi isteyecek. TW@'a gidin ve kasadaki kadınla konuşun. Ardından herhangi bir bilgisayarın başına geçebilirsiniz. İnterneti biraz kurcaladıktan sonra e-mail hesabınıza giriş yapın. Gelen e-mail'e olumlu yanıt verdiğinizde, e-mail hesabınızı aktif hale gtirmiş olacaksınız. Kafeden çıkıp arabaya binin ve Roman'ı arayın Brucie, telefon rehberinize eklenecek. Roman kısa bir süre sonra sizi arayıp Brucie'nin bir iş teklifinin olduğunu söyleyecek. Brucie Kibbutz isimli e-mail'i okuyun ve olumlu yanıt verin. Bir araba çalmanız gerekecek. Kafeden çıkıp araba yıkama yerine gidin. Çalmanız gereken arabanın yıkanmakta olduğunu göreceksiniz. Görevliyi etkisiz hale getirin ve arabaya atlayıp teslimat noktasına ilerleyin. Arabanın alacağı hasarlar, görev sonunda kazanacağınız para miktarının azalmasına neden oluyor. Bu nedenle dikkatli ve yavaş sürün. Arabayı hasarsız halde teslim ettiğinizde 1000$ kazanacaksınız. F işaretiyle belirlenen noktaya ilerleyin.

  No Love Lost
  Mikhail size kızının resmini gösterecek. Firefly Adası'na gidin. Bir arabaya atlayıp hedefinizin olduğu yere doğru ilerleyin. Motosikletli bir şahıs, Mikhail'in kızıyla konuştuktan sonra yoluna devam edecek. İlk bulduğunuz(Yakınlarda bir tane göreceksiniz.) motosiklete atlayıp peşine düşün. Bir süre takip ettikten sonra ortaya üç mosikletli daha çıkacak. Kısa bir süre sonra durup motorlarından inecekler. Hepsini haklayın ve Faustin'i arayın.

  Rigged to Blow (Ödül: 700$)
  Mikhail'in evine döndüğünüzde eşini evde bulacaksınız. Biraz dertleştikten sonra Mikhail ve Dimitri geliyor. Bir kamyonun direksiyonuna geçip onu aramanız gerekecek. Kamyon patlayıcı yüklü; bu yüzden elinizden geldiğince dikkatli sürün. Teslimat noktasına ulaştığınızda, düğmeye basarak bombayı patlatın. Haritadaki DR sembolüne doğru ilerleyin.

  The Master and the Molotov
  Dimitri size Mikhail'in ölmesi gerektiğini söyleyecek. Eğer Mikhail'i öldürmesseniz sizin başınız derde girecek. Mikhail'in işlettiği kulübe gidin. İçerideki adamları öldürdükten sonra Mikhail'in peşine düşün. Merdivenlerden çıkarak çatıya ulaşın. Mikhail'i öldürün ve Dimitri'yi arayın.

  Russian Revolution
  Harita üzerindeki B sembolüne doğru ilerleyin. Önce Dimitri, sonra da LJ sizi arayacak. LJ ile birlikte, Dimitri ile buluşacağınız depoya gidin. Burada sıkı bir çatışmaya gireceksiniz. Siper almadan hayatta kalmanız mümkün değil. Siper alarak ilerleyin ve tüm düşmanları öldürün. (Evet, söylemesi kolay.) İlerlediğinizde Dimitri kaçmaya başlayacak. Polislerin de olay yerine ulaşmasıyla ortalık iyiden iyiye şenleniyor. Dışarı çıkıp LJ ile birlikte sağdaki arabaya binin. Polisleri atlattıktan sonra kafeye dönün. Roman'ı arayın. Sizinle buluşmak isteyecek. Direnize dönmek istediğinizde, yangını göreceksiniz. Kuzaye; Bohan'a doğru ilerleyin. Sarı oku takip edin ve yeni evinize ''Merhaba'' deyip oyunu kaydedin.

  Search and Dalete
  Brucie'yi ziyaret edin ve polis karakoluna gidip bir araba çalın. Polis aracına bindiğinizde Brucie sizi arayacak. Polis aracındaki bilgisayara bağlanıp Lyle Rivas'ı araştırın. Bulunduğu nokta haritanızda işaretlenecek. Size görünce kaçmaya başlayacak olan Rivas'ı polis aracınızla takip edin. Arabasını hurdaya çevirdikten sonra arabadan inecek. İşini bitirin ve Bruice'yi arayın.

  Easy As Can Be (Ödül: $3500)
  Rivas'ın yaşadığı binaya dönün. Orada, Bruice'nin çalmanızı istediği bir araba var. Arabaya bindiğinizde, otomatik silahlarla sahip düşmanlarla dolu arabalar peşinize düşecek. Burada sürücülük yeteneklerinizi konuşturmanız gerekiyor. Keskin bir manevrayla dönüş yaparak arkanızdaki arabanın ön camına ateş edin. Hızlı davranarak, yan sokaktan caddeye çıkmaya hazırlanan arabanın önünü kesin ve aynı teknikle işlerini bitirin. İlerlemeye çalıştığınızda üçüncü arabayla karşılaşacaksınız. Önce silahlı yolcuyu sonrada şöförü öldürün. Arabanın menzilinizde kalmasına dikkat ederek süratli bir şekilde gitmelisiniz. İş bittiğinde, arabayı teslim edeceğiniz noktaya ilerleyin.

  Roman's Sorrow
  Tüm bu olup bitenlere karşın iyimserliğini yitirmemiş olan Roman, size düşünü gerçekleştirmenin imkansız olmadığından bahsedecek. Size önemli bir şey göstermek istediğini söyleyen Roman'ın dairesine gittiğinizde binanın yanıp kül olduğunu göreceksiniz. Roman, taksi şirketine gitmek isteyecek. Maalesef, orada da benzer bir sahneyle karşılaşacaksınız. Roman, Mallorie'yi arayacak. Bohan'daki daireye ulaştığınızda bir ara sahne izleyeceksiniz.

  Escula of the Streets (Ödül: 1000$)
  Manny Escula ile tanışacaksınız. Arabanıza atlayın ve Manny'nin de binmesini bekleyin. Hedefte gösterilen alana park edin. Hedefi arabanızla mümkün olduğunca uzaktan takip edin. Bir depoya girecek. Binanın güneyinde yer alan ara sokağa girin. Yanındaki binaya çıkan bir merdiven göreceksiniz. Bu merdivenden çıkarak depo binasına ulaşabilirsiniz. Kuzey batı yönünde içinden geçebileceğiniz bir pencere göreceksiniz. Siper alarak, karşınıza çıkan düşmanları ortadan kaldırın. Batı yönünde bulunan forklift'in sağında, hedefi göreceksiniz. Uzaktan eteş ederek elemanın işini bitirin. Çıkış kapısının üzerindeki kilide ateş edin. Görevi tamamladığınızda LJ sizi arayacak.

  Street Sweeper
  Manny sizden bazı dağıtımcıları temizlemenizi isteyecek. İşaretli alana gidin. Üç adamı temizledikten sonra arabanıza binin. Hedefiniz, bir arabanın içinde yanınızdan geçip gidecek. Mesafenizi koruyarak takip edin. Bir süre sonra arabadan inecek; bu fırsatı mutlaka değerlendirin. Görevi tamamladıktan sonra Mallorie'den bir telefon gelecek. Haritada E ile işaretlenen noktaya ilerleyin.

  Luck of the Irish (Ödül: 1500$)
  İşaretli noktadaki binaya girdikten sonra merdivenlerden çıkın. Tüfeği alın. Kuzeybatı yönündeki bekleme noktasına gidin. Ortadaki adama nişan alın; bir süre sonra silahını çıkarmak için bir hamle yapacak. Önce onu, sonra da yakınınızdaki düşmanları öldürün. Geri çekilin ve ikinci partiyi bekleyin. Elizabeta'yı arayıp görevin tamamlandığını bildirin.

  Blow Your Cover (Ödül: 2000$)
  Playboy X ile birlikte arabanıza binin. İşaretli alana doğru sürün. Mekana geldikten sonra arabadan inin ve Playboy X'i takip edin. Durumda bir terslik olduğunu anlar anlamaz odadakileri temizleyin. Koridordakileri de haklayarak devam edin. Yukarı kata çıkın. Burada yapmanız gerken; siper alarak dikkatli bir biçimde Palyboy X'i takip etmek. Polisleri öldürün. Binadan çıktığınızda, polis çemberinden çıkmanız gerekiyor. Arka sokakları kullanarak izinizi kaybettirin. Son olarak, Playboy X'in mekanına geri dönün. Roman sizi arayacak ve iyi haberler verecek. Haritanızda B ile işaretlenen noktaya gidin.

  Out of the Closet
  Brucie için öldürdüğünüz adamlardan birinin kuzeninin Brucie'ye borcu var. İnternet kafeye gidin ve love-meet.net adresine girin. ''FrenchTom'' nick'li kullanıcıyı bulun. Seçiminizi Male olarak yapın. French Tom'u bulduktan sonra ''date'' butonuna tıklayın. Şimdi çıkıp oyalanmanız gerekiyor. Bir süre sonra, Brucie sizi arayacak. İnternet kafeye dönün ve mail kutunuza giriş yapın. İsterseniz Brucie'nin araba hırsızlığı görevlerinden birini yapabilirsiniz. Eve (safehouse) dönün. Roman size bir msj gönderecek. Randevudan önce tamamlamanız gereken bir başka görev var. Bu göreve başlamak için haritada M ile işaretlenen noktaya gidin.

  The Puerto Rican Connection (Ödül: 1250$)
  İşaretli noktaya ulaştığınızda bir tren göreceksiniz. Hedefiniz bu trende bulunuyor. Treni aracınızla takip edin. Hedefiniz, trenden indikten sonra kendisini bekleyen bir arabaya binecek. Aracı takip edin. Bir süre ilerledikten sonra, araçtan inip size ateş etmeye başlayacaklar. İşlerini bitirin. İnternet kafeye dönün, görünüşe bakılırsa; French Tom sizinle tanışmak için sabırsızlanıyor. Elizabeta sizi arayıp çağıracak; E ile işaretli noktaya gidin.

  The Snow Storm (Ödül: 2500$)
  Elizabeta'nın başı belada. Arabanıza atlayıp eski hastaneye gidin. Tüm düşmanları ortadan kaldırın. Koridora gidin ve siper alarak karşınıza çıkan düşmanları yok edin. Kola kutusunu ve çelik yeleği alın. Sizi yakalamak için gelen polisleri temizleyin. Purtagory'deki Pay & Spray mağazasına gidin. Polislerin sizi fark etmemeleri için dikkatli olun. LJ ile buluşun.

  Coming out of the Closet (Ödül: 2500$)
  Randevu için kararlaştırdığınız yere gidin. French Tom'un karşısına geçin. Tek tuşa basarak ayağa kalkabilir ve işini bitirebilirsiniz. Bruice sizi arayacak; haritada B ile işaretlenen noktaya gidin.
  NO.1
  Bruice ile birlikte Willis'e gidin. Comet'i çaldıktan sonra, işaretli noktaya park ederek yarışa katılın. Yarışı kazanmak, tamamen sürücülük yeteneklerinize bağlı. Birinci olduktan sonra Bruice'yi eve götürün. Haritada E ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

  Have a Heart (Ödül: 3000$)
  Elizabeta'nın arabasına binin. Cesetleri, kirli işlerde bezi olan bir doktara götürmeniz gerekiyor. Elizabeta'yı arayın. ''?'' ile işaretlenmiş olan noktaya gidin. Yolda, Bruice'den bir telefon gelecek.

  Call and Collect (Ödül: 1000$)
  Officer McReary ile tanışacaksınız. Ona yardım etmeniz karşılığında size bazı konularda yardımcı olabileceğini söyleyecek. Francis, telefon rehberinize ekleniyor. Francis sizden                843-555-0124         nolu numarayı aramanızı isteyecek. Numarayı arayın. Görüş alanındaki bir adam, oıturduğu banktan kalkacak ve telefonuyla konuşmaya başlayacak. Konuşması bittiğinde yanına gidip işini bitirin. Üzerinden depolama cihazını (storage device) alın. Francis'in yanına dönün. Haritanızda X ile işaretlenmiş olan nontaya gidin. McReary telefon rehberinize kaydedilecek.

  Deconstruction for Beginners (Ödül: 6500$)
  Playboy X için ufak bir iyilik yapmanız gerekiyor. Dışarı çıkıp arabaya binin. Güneye doğru sürün. Yeşil işaretli noktada bir araba bulacaksınız. Binanın yanındaki asansöre binin. En üst kata çıkın. Nöbetçileri öldürün. Sokağa dönün. Karşıya geçin. Çitin üzerinden atladığınızda, yerden biraz yukarıda duran adamı göreceksiniz; işini bitirin. Rampadan çıkın. Boss'u göreceksiniz. Köşeye doğru ilerlediğinizde bir helikopter gelecek. Dikkatli bir biçimde hareket ederek yakınınızdaki düşmanları temizleyin. Ardından gelecek olan ikinci düşman dalgasının da icabına bakın. Son boss, iki binanın arasındaki bir noktada duruyor. Merdivenlerden tırmanmaya çalıştığı zaman işini bitirin. Palyboy X, sizi bir süre sonra arayarak Dwayne'e yardım etmenizi isteyecek. PM sembolü ile işaretlenen noktaya gidin.

  Harboring a Grudge
  İşaretlenmiş olan noktaya park edin. Arabadan inin ve Packie'yi takip edin. Bir ara sahne izleyeceksiniz. Aşağı atlamadan önce, mümkün olduğunca fazla sayıda düşmanın işini uzaktan bitirin. Hepsini öldürdükten sonra devam edin. Karşınıza çıkacak olan düşmanları ortadan kaldırın. Sol tarafa doğru ilerlediğinizde, ofistekiler de dışarı çıkacaktır. Garaja girip kamyonu alın. Sizi takip etmeye kalkışan düşmanları el bombalarınızla susturun. Kamyonu işartli noktaya bırakın. PM olarak işaretlenmiş noktaya dönün.

  Waste not Want Knots (Ödül: 8000$)
  Bu görev için dört kapılı bir arabaya ihtiyacınız olacak. Adamlara yaklaştıktan sonra korna çalın. Gitmeniz gereken nokta Colony Adası'nda yer alıyor. Parayı binadaki ana ofiste bulabilirsiniz. Adamları takip edin, kısa bir süre sonra düşmanlarla karşılaşacaksınız. Onlarla hak ettikleri biçimde ilgilendikten sonra, adamları takip edip binaya girin. İçerideki adamları öldürdükten sonra üst kata çıkıp parayı alın. Geldiğiniz yere geri dönün ve karşınıza çıkan tüm düşmanları öldürün. Packie ile buluşun ve onu takip etmeye başlayın. Tekneye bindikten sonra haritanızda işaretlenmiş olan noktaya gidin. Karaya ayak bastığınızda görevi tamamlamış olacaksınız. Packie sizi arayıp Kate ile bir randevu isteyip istemediğinizi soracak. Perseus adındaki mağazaya giderek, kendinize bir takım elbise, kravat ve ayakkabı (black loafers) alın. PM işaretli noktaya doğru ilerleyin. Ancak bu görevi başlatabilmek için, söz konusu noktaya akşam saatlerinde gelmeniz gerekiyor. Oraya akşam altı gibi gitmenizi tavsiye ediyorum.

  Three Leaf Clover (Ödül: 250000$)
  Bu görevde Derrick ve Gerald ile tanışacaksınız. Dört kapılı bir araba ile ikiliye yaklaşın ve kornaya basın. Chinatown'daki bankaya gidin. Bankaya vardığınızda kasaya gidin ve parayı alın. Bankadan çıkarak ara sokağa ulaşın. Polis her yerde sizi arıyor. Üzerinize gelen polisleri öldürün. Derrick ve Gerald'ı takip edin. Bu sırada onlarca polisin icabına bakmanız gerekecek. Sonunda, park edilmiş halde bir araba bulacaksınız. Arabaya binin ve izinizi kaybettirin. Dukes bölgesine gitmeniz gerekiyor. Bir Pay & Spray mağazasına uğramak işinizi kolaylaştıracaktır. McReary'nin evine gidin ve arabanızı işaretli yere park edin. Bu görevi tamamladığınız zaman haritadaki tüm köprüler açılmış olacak. GM işaretinin gösterdiği noktaya gidin.

  Actions Speak Louder Than Words (Ödül: 9000$)
  Gerry'nin sizin için bırakmış olduğu bombayı alın. Arabanın bulunduğu noktaya gidin. Arabayı, Little Italy bölgesinde bulabilirsiniz. Bombayı araca yerleştirin. Kendi arabanıza binerek, işaretli noktaya park edin. Kısa bir süre sonra, durumdan haberi olmayan düşmanlarınız araca binecek. Mesafenizi koruyararak onları takip edin. Bir süre sonra, haritanızda sarı renkle işaretlenmiş bir nokta göreceksiniz. Bu noktaya gidin ve Gerry'yi arayıp bombayı patlatabileceğini söyleyin. Sağ kalanların işini bitirin. Adamları öldürdükten sonra, Gerry'yi arayın. Haritada GM sembolüyle işaretlenmiş olan noktaya gidin.

  I Need Your Clothes, Your Boots and Your Motorcycle (Ödül: 9250$)
  İşaretli noktadaki motosiklete binip buluşma noktasına gidin. Hedefiniz, motosikletine atlayıp kaçmaya başlayacak. Arka sokaklardan birinde sola dönüş yaptıktan sonra yavaşlayacak. Bu ana kadar onu yakalamanız mümkün deil; bu yüzden herhangi bir kaza yapmamaya özen gösterin. Yavaşladığı noktada ona çarparak, motosikletinden düşmesini sağlayın. İnip işini bitirin. Görevi tamamladıktan sonra, haritada X ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

  Photo Shoot
  Playboy X'in başı yine dertte. Size yeni bir cep telefonu verecek. Bu telefonun dahili bir fotoğraf makinası var. Playboy X, yeni telofonunuzu kullanarak bir fotoğraf çekmenizi istiyor. Arabanıza binerek işaretli noktaya gidin. Caddenin karşı tafında, fotoğrafını çekmeniz gereken adamları göreceksiniz. Fazla yaklaşmamaya özen gösterin. Cep telefonunuzu açın ve menüden fotoğraf makinasını seçin. Adamlardan birinin fotoğrafını çekin. Çektiğiniz fotoğrafı, Playboy X'e gönderin. Eğer yanlış adamın fotoğrafını çekmişseniz, Packie size bir mesaj gönderecektir. Fotoğrafını çekmeniz gereken adam, mavi renkte bir eşofman takımı giyiyor. Fotoğrafı gönderdikten sonra Packie sizden beşini de öldürmenizi isteyecek. Görevi tamamladıktan sonra, haritada D ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

  Ruff Rider
  işaretli noktaya gidin. Adam motosikletine atlayıp kaçacak. Siz de arkanızdaki motosiklete atlayıp peşine düşün. Ona çarptığınızda mosikletinden düşecektir. İşini bitirdikten sonra Cluckin Bell'e gidin. İşaretli noktaya vardığınızda bu görevi de tamamlamış olacaksınız. Şimdi, haritada ''?'' sembolü ile işaretlenmiş olan noktaya gidebilirsiniz.

  Wrong Right
  Michelle, sizi U.L Paper isimli bir adamla tanıştıracak ve bu adamın size vermek istediği bir iş var. Broker'a gidin ve işaretli noktaya ulaşın. Bilgisayarı kullanın, e-mail kutusundaki mesajları okuyun. Bilgisayarın başından kalkın. Paper, sizden adamı öldürmenizi isteyecek. Kuyumcu dükkanına gidin; hedefiniz olan adam sizi gördüğünde kaçmaya başlayacak. Onu takip edin ve ilk fırsatta çarparak etkisiz hale getirin ve silahınızla işini bitirin. Hemen Bohan'a doğru ilerleyin. Mallorie sizi arayacak.

  Hostile Negotiation
  Deponun içine girin ve karşınıza çıkacak olan düşmanların işini bitirin. Burası oldukça kalabalık, sakin olun ve dikkatli ilerleyin. Bir katı temizlemeden, diğerine geçmeyin. En üst kata çıktığınızda, Roman'ı kaçıran adamı vurun. Roman ile birlikte arabaya dönün. Bohan'daki evinize dönün. Roman, Algonquin bölgesinde yeni bir evinizin olduğunu söyleyecek. Bu görevi tamamladıktan sonra, sadece size özel olan ücretsiz taksi servisine kavuşacaksınız.

  Undress to Kill
  Dwayne'in derdine derman olmak için striptiz kulübüne gitmemiz gerekiyor, içeri girdiğinizde sol tarafınızda duran iki adamın konuşmasını dinleyin, ilerleyip sola döndüğünüzde, dansçılardan biriyle konuşan yöneticiyi bulacaksınız. VIP katına çıkın. Etrafı araştırdığınızda, odalardan birinde para sayan bir adam göreceksiniz; bu adamın icabına bakın. Yolunuza çıkanları temize havale ederek arka kapıdan çıkın. Yöneticilerden biri kaçmaya başlayacak. Bir arabaya atlayarak peşine düşün ve işini bitirin. Niko, Dwayne'i arayarak görevi tamamladığını söyleyecek. Eve gidip takım elbisenizi giyin. Playboy X'ten bir telefon gelecek. FM harfleri ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

  Final Interview
  internet kafeye giderek nete girin. Ana sayfada, Ligner and Shister reklamını göreceksiniz. Reklama tıklayın ve sayfaya ulaştığınızda, career butonuna tıklayarak iş başvurusunda bulunun. Telefon rehberinize Lawyers sekmesi eklenecek ve Niko, Francis'i arayacak. Hemen ardından Playboy X'ten bir telefon alacaksınız. Bu telefondan sonra X ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

  The Holland Play
  Playboy X, Niko'dan Dwayne'i öldürmesini isteyecek. Şaşırmanıza gerek yok; burası Liberty City veTeletubby Diyarı'ndan çok daha karanlık bir dünya. Yine de Niko olumlu bir yanıt vermeden mekandan ayrılacak. Haritada, U harfi ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

  Portrait of a Killer
  Bir polis aracını çalarak, polis ağına bağlanın. Fotoğraf veritabanını araştırın. Bilgisayar size UL'nin göndermiş olduğu resmi gösterecek. Hedefinizin adı Adam Dimayew. Bir sonraki adımda, bilgisayar size Adam'ın yerini gösterecek. Mekana ulaştığınızda, UL sizi arayarak bölgedeki tüm korumaları öldürmenizi söyleyecek. Kattaki herkesi temizledikten sonra bir üst kata çıkın. UL'den bir telefon daha alacaksınız. Algonquin'e gidin. Dwayne sizi arayıp Playboy X'i öldürmenizi isteyecek. Ardından, avukat sizi arayarak ertesi güne bir randevu verecek. Haritada U harfine doğru ilerleyin. Önce Dwayne sonra da avukat iş randevusu için arayacak.

  Dust Off (Ödül: 7000$)
  Alabildiğiniz kadar silah, cephane ve zırh alın. Sarı noktaya doğru ilerleyin. Bir helikopteri yerden takip etmeniz gerekiyor. Helikopterin indiği yerin girişindeki korumaları öldürün. Bir sniper tüfeği bu işlemi oldukça kolaylaştıracaktır. Helikoptere atlayın ve işaretli noktaya gidin. Görev bittikten sonra, Playboy X sizi arayarak bir seçim yapmanız, için sıkıştıracak. Ya Dwayne ya da Playboy X; ikisinden birini öldürmeniz gerekiyor.

  The Holland Play (ikinci Bölüm)
  Playboy X'i öldüreceğinizi var sayalım. (Ben öyle yaptım.) Haritada X ile işaretlenen noktaya doğru ilerleyin. Playboy X'e ulaşmak için önce etrafındakileri öldürmeniz gerekiyor, içeridekileri temizledikten sonra balkona çıkın ve Playboy'un peşinden gidin. Sokağa indiğinizde araçlı korumalarla karşılaşacaksınız. Önce şoförü öldürerek kendinizi sağlama alın; sonra Playboy'u takip edin ve silahlarınızdan biriyle bu karakterin işini bitirin. Niko, Dwayne'i arayarak müjdeli haberi verecek. Yeni evinize gidip uyuyun; avukatla olan randevunuza hazırsınız.

  Final Interview (ikinci Bölüm)
  Binaya girdikten sonra resepsiyonisti takip edin. İş görüş¬mesi başlayacak. Ara sahneden sonra kalkıp İşini bitirin. Masadaki dosyayı alın. Bu noktadan sonra, karşınıza çıkan korumaları ve polisleri temizleyerek binadan çıkmanız gerekiyor. Binadan çıktıktan sonra bir araca atlayın ve izinizi kaybettirin. Dosyaları Francis'e götürün ve haritadaki FM işaretli noktaya gidin.

  Holand Nights (Ödül: 5000$)
  Yüklenebildiğiniz kadar silah ve cephane yüklenin. Francis'in söylediği yere gidin. Burada ufak bir savaş çıkacak. Hedefiniz ise binanın ikinci katında bulunuyor ve yolunuza çıkan herkesi temizleyerek bu hedefe ulaşmanız gerekiyor. Hedefinize yaklaştığınızda kaçmaya başlayacak, siz de onu takip edeceksiniz doğal olarak. Ancak kurbanınızın peşinden giderken küçük bir orduyu temizlemeniz gerekiyor. Hedefinizi öldürdükten sonra bir araç çalın ve izinizi kaybettirin. UL sizi arayacak.

  Paper Trail (Ödü: 7S00$)
  Little Jacob'ı özleyenlere müjde niteliğinde bir görev bu. Little Jacop ile helikoptere binin ve düşman helikopterini bulun, Jacob ateş ederken helikopteri uygun bir açıda tutmanız gerekiyor. Jacob işi halledene kadar helikopteri takip edin. Görev tamamlandıktan sonra helikopteri güvenli bir şekilde yere indirmeniz gerekiyor. UL'yi arayıp görevin tamamlandığını söyleyin ve haritada FM harfleri ile işaretlenmiş olan noktaya doğru yola çıkın.

  Lure (Ödül: 5000$)
  Francis'ten görevi aldıktan sonra, işaretli arabaya binin. Arabaya bindikten sonra ise yanıp sönen sarı noktaya doğru ilerleyin. Bu noktaya ulaşınca arabadan inip Francis'i arayın. Kırmızı bir kapısı olan binaya girin ve çatıya çıkın. Ara sahnede hedefin telefon numarasını öğreneceksiniz. Cep telefonunuzla bu numarayı arayın. Kurbanınız telefona doğru ilerlerken işini bitirin ve Francis'i arayıp müjdeyi verin.

  A Long Way to Fall (Ödül: 8500$)
  Haritada RB harfleri ile işaretlenmiş olan noktaya gidin. Mekana vardığınızda RB'nin size vermiş olduğu resimdeki adamı arayın. Biraz sağ tarafa doğru ilerlediğinizde onu göreceksiniz zaten. Yumruklarınızla adamı konuşmaya ikna edin. Asıl hedefinizin bulunduğu binaya girip 20. kata çıkın. Asansörü kullanmanızı tavsiye ediyorum. Asansörden indikten sonra köşelere dikkat ederek ilerleyin. Daireye girin ve mutfaktan sağlık paketini alın. Hedefinizi sinsice takip edin. Yolda öldürmeniz gereken korumalarla karşılaşacaksınız. Korumaların işini bitirdikten sonra çatının kenarına ilerleyerek hedefinizi haklayın. Niko, Ray'i arayarak görevi tamamladığını bildirecek. Şimdi RB harfleri ile işaretli olan noktaya gidebilirsiniz.

  Taking in theTrash (Ödül: 9000$)
  Bu iş basit bir kuryelik görevi. Ancak çöplerle muhatap olmanız gerekeceğinden, takım elbisenizi (hala üstünüzdeyse) çıkarmanızı tavsiye ediyorum. Çöp kamyonuna binin ve yükleme noktalarında durun, işaretli yere gidin ve park edin. İşte hepsi bu. Görevi bitirdikten sonra RB işaretli olan noktaya dönün.

  Meltdowwn (Ödül: 9500)
  İşaretli noktaya doğru ilerlediğinizde Luca ve adamlarının arabalarına binip kaçmaya çalıştıklarını göreceksiniz. Hemen onları takip edin. Bir süre devam ettikten sonra kaza yaparak araçtan inmek zorunda kalacaklar. Bu fırsattan yararlanarak Luca'nın adamlarının işlerini bitirin ve asıl lokmanın peşine düşün. Luca tuvaletlerden birinde saklanacak. Saklandığı yere dalıp silahlarınızdan biriyle işini bitirin ve elmasları alın. Ray'le buluşup elmasları teslim edin ve RB'nin mekanına gidin.

  Museum Piece
  Müzeye gidin ve işaretli noktaya doğru ilerleyin, işler ters gidecek ve kaçmanız gerekecek. Yolunuza çıkanları öldürerek binadan çıkın. Hız yapabilen bir arabaya atlayın ve gazı kökleyin. Ray sizden dönmenizi isteyecek; RB işaretinin gösterdiği noktaya doğru gidin.

  No Way on the Subway
  Motosiklete binin ve yanıp sönen sarı noktaya gidin. Bir motosiklet çetesini temize havale etmeniz gerekiyor. Rayların üzerinde ilerlerken trenlere dikkat edin. Hepsi öldükten sonra, Niko Ray'i arayacak. Ray bir süre sonra sizi tekrar arayarak yeni bir görev verecek.

  Weekend at Florian's
  Dört kapılı bir araba bulun ve görevdeki tüm elemanların arabaya binmesini bekleyin. Adamlardan biri size yolu tarif edecek. Florian'ın dairesinin önünde inin. Burada çok ilginç şeyler öğreneceksiniz. Bernie, telefon rehberinize eklenecek. Haritada RB harflerinin bulunduğu noktaya geri dönün.

  Late Checkout (Ödül: 11000$)
  Bu görevde Isaac'in ölmesi gerekiyor. Majestic Hotel'e gidin ve sağ tarafınızda kalan asansöre binin. Koridordaki korumaları temizleyin ve merdivenlerden çıkarak yolunuza devam edin. Soldaki kapıdan bir koruma çıkacak; korumanın çıktığı kapıdan İlerleyin. Yukarı çıkın ve soldaki odaya girin. İşte hedefe ulaştınız; Isaac'i öldürün ve merdivenlerden devam edin. Temizlikçi asansöründen inin ve bir arabaya binerek olay yerinden hızla uzaklaşın. Ray'den bir mesaj alacaksınız ve Bell, telefon rehbe¬rinize eklenecek. Roman sizi arayarak büyük bir görevi yerine getirdiğinize dair hayırlı haberler verecek. Haritada BC harfleri ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

  Union Drive (Ödül: 6250$)
  Bernie'nin yardımınıza ihtiyacı var. Arabayla yanıp sönen sarı noktaya gidip aracınızı park edin. Karşınıza çıkan adamı takip edin ve Bernie'yi alın. Daha sonra hedefi takip ederek işini bitirin. Brucie sizi arayacak. DM harflerinin olduğu yere gidin.

  Smackdown (Ödül: 6500$)
  Derrick'e yardım etmemiz gerekiyor ve ona yardım edebilmek için bir polis aracı çalmanız gerekecek. Polis aracını çaldıktan sonra izinizi kaybettirin ve aracı park ederek polis ağına bağlanın. Ağda Bucky Sligo ismini arattırın. Bir sonraki ekranda Bucky'nin yerini tespit edeceksiniz. Hemen işaretli noktaya gidin. Niko, Derrick'i arayacak. Polis arabasını işaretli yere park edin. Bucky'yi yavaşça takip edin. Bir binanın önünde durup arabadan inecek. Vakit kaybetmeden işini bitirin. İçerideki adamları da temizleyin ve izinizi kaybettirin. Ray size bir mesaj atarak Alderney'deki bir daireyi size verdiğini söyleyecek. Haritada BC ile İşaretli olan noktaya doğru devam edin.

  Buoys Ahoi (Ödül: 6500$)
  Bernie'yi aracınızla alıp Firefly Adası'na götürün. Burada işler karışacak. Dimitri'nin adamları karaya çıkana kadar takip edin ve karaya çıktıkları anda işlerini bitirin. Daha sonra Bernie'nin yanına dönün. Haritada DM harfleri ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

  Babysitting (Ödül: 7000$)
  Derrick'in teknesine binin ve Kim'in teknesine doğru ilerleyin. Derrick ateş ederken siz de tekneyi kullanacaksınız. Etrafınızdaki tekneleri ortadan kaldırın, bir süre sonra tepenizde bir helikopter belirecek. Oyun size işaret verdiğinde ayağa kalkın ve roketatarla helikopteri vurun. Kalan tekneleri temizleyin ve Kim'i takip etmeye devam edin. Görev tamamlandığında DM ile işaretlenmiş olan noktaya dönün.

  Tunnel of Death (Ödül: 7500$)
  Packie sizi arayarak kamyonla yapacağınız bir görev verecek ve kamyonun nerede olduğunu haritanızda gösterecek. Kamyona bindiğinizde Packie sizi tekrar arayacak ve görevin detaylarını anlatacak, işaretli yere giderek tünelin çıkışını kapatmanız gerekiyor. Konvoy yaklaşırken sniper tüfeğinizle korumaları haklayın. Hemen ardından, izinizi kaybettirerek sarı noktaya dönün. Arabanızı değiştirin ve işaretli yere doğru devam edin. Son olarak Aiden'ı ortadan kaldırın ve J harfi ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

  Pegorino's Pride (Ödül: 10500$)
  Bir başka kalabalık görev daha... Arabaya binin ve görevdeki diğer adamların da binmelerini bekleyin. Herkes bindikten sonra işaretli yere gidip aracı park edin. işaretli tüfeği aldıktan sonra ise soldaki binaya girin ve sağdaki merdivenlerden yukarı çıkarak işaretli noktada bekleyin. Başlarının üzerinde kırmızı ok işareti beliren adamları sniper tüfeğinizle haklayın. Pegorino'nun peşine düşün ve çevredeki binalarda sizi haklamaya çalışan düşmanların işlerini bitirin, işte bu noktadan sonra işler daha da karmaşık bir hal alacak. Karşınıza çıkan hırsızları ateş etmeden takip edin. Kısa bir süre sonra kaza yapacaklar; arabadan indiklerinde hepsini öldürün. Parayı geri aldıktan sonra Pegorino'nun yanına dönün ve J harfi ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

  Payback
  Pavano'ları takip edin, bir süre sonra kaza yaparak araçtan İnecekler. Altı adamın hepsini olay yerinde öldürün ve İzinizi kaybettirin. Haritada PB harfleri ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

  Catch the Wave (Ödül: 7500$)
  işaretli yere ulaştığınızda bir kamyon bulacaksınız. Kamyona binin ve işaretli noktaya aracı park edin. Buradaki uyuşturucu kaçakçılarının icabına bakmanız gerekiyor, işaretli noktaya doğru ilerleyin ve tekneye binerek Bell'i takip edin. iki bot peşinize düşecek; sürücülerine ateş ederek bu botlardan kurtulun. Bell'i bir süre daha takip ettiğinizde görevi tamamlamış olacaksınız. Haritada J harfi ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

  Flatline (Ödül: 13000$)
  Jimmy'nin yardıma ihtiyacı var; onun söylediği hastaneye girdikten sonra sağa dönün ve resepsiyonda bekleyin. Bir süre sonra bir doktor gelecek. Doktoru takip ederek soyunma odasına gidin ve işaretli noktaya ilerleyerek üstünüzü değiştirin. Odadan çıkıp resepsiyon masasının yanındaki kapıdan girin. Soldaki koridorun sonuna kadar devam edin. Jimmy'nin belirttiği hedefi ortadan kaldırdıktan sonra peşinize düşecek olan korumaların işlerini bitirin. Hastaneden çıkınca hızlı bir araba çalın ve izinizi kaybettirin. Haritada PB harfi ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

  Trespass (Ödül: 10500$)
  Bir roketatar edinin. Hemen ardından, Phil'i arabanızla alın ve fabrikaya gidin. Fabrikaya ulaştığınızda tüneli kullanarak bodrum katından girin. Bu görev için söylenebilecek fazla şey yok; siper alarak ilerleyin ve yolunuza çıkan herkesi temizleyin. Çatıya çıktığınızda görevdeki hedefiniz olan Charlie bir helikoptere binerek kaçmaya çalışacak. Roketatarınızla hemen İşini bitirin. Niko, Phil'i arayarak görevi tamamladığını söyleyecek. Haritada GM harflerinin bulunduğu noktaya gidin.

  I'll Take Her (Ödül: 9500$)
  Gracie Ancelotti'yi kaçırmanız gerekiyor. Bir internet kafeye gidin ve ana sayfadaki erotik site ilanına tıklayın. 662 ile başlayan numarayı görene kadar sayfanın altına doğru devam edin.Telefon rehberinize yeni bir isim eklenecek. Bu ismi aradıktan sonra onun evine gidin. Evine vardığınzda arabanıza binecek. Aracınızı dikkatli kullanın zira Gracie işinizi zorlaştıracak, işaretli noktaya vardıktan bir süre sonra Packie arayacak. Haritada G harfi ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

  Liquidize the Assets (Ödül: 14000$)
  Sağa doğru ilerleyin. Çöp kutusunun üzerine çıkın ve duvara tırmanın. Havalandırma kanallarını takip ederek tırmanmaya devam edin. Sniper'ı ve yerdeki diğer adamları temizleyin. Yukarı çıkıp yanınıza gelen korumalara da dikkat edin. Etraf temizlenince binadan çıkın. Ancak karşınıza öldürmeniz gereken yeni düşmanlar çıkacak. Onları da haklayarak ilerleyin; hemen ileride kamyonetleri göreceksiniz. El bombası veya roketatar kullanmak işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Görev bittiğinde, Niko, Gravelli'yi arayacak. Ardından UL'den bir telefon alacaksınız. Niko da Roman'ı arayarak bu telefon trafiğini sonlandıracak.

  That Special Someone
  Roman'ın yanına gidin ve onu arabanıza alın. Hava limanına giderek aracınızı işaretli noktaya park edin. Bir süre sonra Darko'yla yüzleşeceksiniz. Darko'ya ne yapacağınız tamamıyla size kalmış. Roman'la birlikte Brucie'nin yanına dönün. Haritada, ellerini havaya kaldırmış bir figürle gösterilen noktaya gidin. Gracie'nin resmini çekin ve Packie'ye gönderin. Bu işlemden bir süre sonra GM harfleri ile işaretlenen noktaya dönün.

  She's a Keeper (Ödül: 9750$)
  Gracie bagajda olduğu için arabayı oldukça dikkatli bir biçimde kullanmanız gerekiyor. Yavaş ve dikkatlice ilerleyin. Arabalı düşmanlar yolunuza çıkacak; kendi arabanızın mümkün olduğunca az hasar almasına dikkat ederek devam edin. işaretli noktaya park ettiğinizde bu görev de tamamlanmış olacak.

  Diamonds are a Girl's Best Friend
  Packie'nin arabasına (Bagajında Gracie'nin olduğu araba.) binin ve değiş tokuşun yapılacağı yere gidin. Ortalık biraz karışacak. Arabaların arkasına siper alarak adamların İşini bitirin. Packie'yi takip edin ve yukarıdaki adamları öldürün. Packie ile ayrıldıktan sonra düz gidin. Biraz ilerledikten sonra Packie ile tekrar bir araya geleceksiniz. Görev bittikten sonra Jimmy'den bir teiefon gelecek. Haritada J harfinin bulunduğu noktaya gidin.

  One Last Thing
  Nlko'nun önemli bir seçim yapması gerekiyor. Dimitri'yi sevdiğinizi hiç sanmıyorum; bu yüzden büyük ihtimalle çoğunuz Dimitri'yi ortadan kaldırmayı tercih edeceksiniz. Haritada kırmızı insan figürüyle işaretli olan noktaya gidin.

  A Dish Served Cold
  Dîmitri, ambarda, H'nin yüklemesini denetleyecek. Köprüye gidip kapıları açın. Haydut çetesinden önce korumaları öldürün, sonra bir üst seviyeye çıkın. Gözetleme yapısına doğru ilerleyin, köprüyü bu yapının tepesinde bulacaksınız. Kuzey doğu yönünde kalan gemiye binin ve buradaki üç korumayı ortadan kaldırın. Doğu tarafındaki merdivenleri kullanarak ilerleyin, içeride kargo kilidini açmak için, arkanızdaki yeleği yakalayarak, kolu kullanın. Şimdi aynı yoldan aşağı inin. Karşınıza çıkan herkesi öldürün ve botun ortasındaki açık kapaklardan ibaret olan kargo kilit girişine ulaşın. Tam o anda Dimitri'yi göreceksiniz. Korumaları öldürün, köşelere siper alarak ilerleyin. Korumalara bir çift el bombası fırlatın, geriye kalanlanları da SMG veya tüfek ile temizleyin. Dimitri'ye sert bir şekilde vurun ve tabancayla işini bitirin. Dimitri'nin saklandığı yerin solundaki kapıya doğru ilerleyin. Mutfağa girin ve tekneyi terk edin. Roman sizi arayacak. Ardından ise Niko, Kate'i arayacak.

  Mr. & Mrs. Belic
  Kate'in yanına gidin ve kornaya basarak arabanıza binmesini sağlayın. Kate'i düğünün yapılacağı kiliseye götürmeniz gerekiyor. Niko, Roman'ı baş göz etmenin mutluluğu içindeyken Jimmy, Kate'i ezecek. Little Jacob, Niko'yu alarak dairelerimizden birine götürecek. Alabildiğiniz kadar silah ve cephane alın. LJ ve Roman ile buluşacağınız noktaya ilerleyin.

  Out of Commission
  Ve işte son görev! Arabaya binin. Pegorino'nun tetikçileri ortaya çıkacak ve bir SUV'ye binecekler. Peşlerine düşün ancak saldırmayın. Bir ara sahne izleyeceksiniz. Adamlar eski bir gazino binasının önünde duracaklar; Pegorino'nun saklandığı yer işte burası. Siper alın ve sniper tüfeğinizle mümkün olduğunca fazla gangsteri temizleyin. Binaya sağ taraftan yaklaşarak, merdivenlerden çatıya çıkın. Burada, menzilinizde kalan korumaların büyük bir kısmını ortadan kaldırabilirsiniz. İnin ve ön kapıdan binaya girin. Karşınıza çıkan tüm düşmanları ortadan kaldırarak ilerleyin. Pegorino'yu takip edin, bir tekneye atlayarak kaçmaya başlayacak. Motosiklete atlayın ve Pegorino'yu kıyıdan takip edin. Bir süre sonra haritanızda da işaretlenen bir rampa göreceksiniz. Mümkün olduğunca hızlı bir biçimde rampadan atlayın ve helikoptere ulaşın. Helikopterle hedefi takip edin ve helikopteri indirerek takibe devam edin. Pegorino'nun işini bitirdiğinizde ana senaryoyu tamamlamış olacaksınız.

  VIGILANTE VE MOST WANTED GÖREVLERİ
  GTA IV'te yapabileceğiniz polis görevleri iki gruba ayrılıyor. Vigilante görevlerinde isimsiz suçluların peşine düşerken, Most Wanted görevlerinde belirli suçluları ortadan kaldırmanız gerekiyor. Polis görevlerine başlamak için bir polis arabasına ihtiyacınız olacak. Bir polis arabasını ele geçirmenin en kolay yöntemi, 911 aramak. Polisler, bulunduğunuz yere geldikten sonra etrafı kontrol etmek üzere araçlarından inecekler. Bu fırsatı değerlendirerek arabayı çalabilirsiniz. Araç park halindeyken, polis bilgisayarına girerek görevleri aktif hale getirebilirsiniz.
  Vigilante görevleri için suçların kaydedildiği menüye girip son rapor edilen suçları inceleyebilirsiniz. Bu suç ve suçlulardan birini seçtiğinizde, göreve başlamış olacaksınız. Olay yerine ulaşmak için son derece kısıtlı bir süreniz var. Ancak olay yerine ulaştığınızda geri sayım duruyor. Bu görevler genellikle basit olsalar da zaman zaman kalabalık gruplarla mücadele etmek zorunda kalacağınız durumlar da olacak. Daha önce de belirttiğim gibi Most Wanted görevlerinde ise belirli bir suçluyu ortadan kaldırmanız gerekiyor. Bu suçluların listesini aşağıda bulabilirsiniz:
  Maxwell Caughlin
  Maxwell'i, South Bohan'daki bir arabanın içinde bulabilirsiniz. Arabasına birkaç kez çarptığınızda araçtan inecek. Arabayı havaya uçurmayı da deneyebilirsiniz. Görevin tamamlanması İçin hem Maxwell'i hem de şoförünü öldürmelisiniz.
  Scott Guzowski
  Dukes'ta ikamet eden Scott'ı parkta bulabilirsiniz. Yanında da üç arkadaşı olacak. Hepsini birden arabayla ezmeyi veya ornlara doğrudan yaklaşarak çatışmaya girmeyi tercih edebilirsiniz.
  Antonio Rivette
  Antonio'yu, Broker'daki tren istasyonunda iki arkadaşıyla beraber dolaşırken bulacaksınız. Siper alarak merdivenlerden çıkın ve üçünün de işini bitirin.
  Rodrigo Stavnes
  Yine Dukes'te bulabileceğiniz bu suçlu, sizi görür görmez kaçmaya başlıyor. Rodrigo'nun yanındakilerden birini gördüğünüz yerde temizledikten sonra diğer üçünün peşine düşün.
  Fernando Tisdel
  Fernando'yu, Hove Beach'te bir arabanın içinde bulacaksınız. Sizi görür görmez o ve adamları ateş açacaklar. Arabanıza atlayıp çevrelerinde tur atın, arabalarına yeterince hasar verdiğinizde arabadan inmek zorunda kalacaklar, indiklerinde hepsini ezip geçin.
  Tyler Pickrel
  Bohan'da, çeşmenin yanında bulabileceğinizTyler'ı kolayca ezebilirsiniz.
  Preston Pecinovski
  Bohan'da bulacağınız Preston ve dört arkadaşını ortadan kaldırmak İçin onlara doğudan yaklaşarak duvarın arkasında siper alın. Onların da kendi arabalarının ardında siper aldıklarını göreceksiniz. Yüksek tahrip gücüne sahip silahlarınızla arabaları yok etmeye çalışın. Eğer belirli bir süre içinde hepsini öldüremezseniz, arabalarına binip dağılıyorlar. Bu durumda yapılabilecek en iyi şey, görevi tekrar alabilmek için bir süre beklemek.
  Alonso Goralski
  Francis Havalimanı'na gidin. Önce arabadaki hedefin işini bitirin. Pompalı tüfek kullanan diğer adamın işini bitirebilmek için siper almayı İhmal etmeyin.
  Bert Reker
  Broker bölgesinde Bert'ü bulacaksınız. Kalabalık grup gözünüzü korkutmasın, siper alarak hepsini kolayca ortadan kaldırabilirsiniz.
  Freddy Paparo
  Dukes bölgesine doğru ilerleyin. Arabaya ateş ederek içeridekilerin inmesini sağlayın ve inenleri tek tek temizleyin.
  Shon Kikuchi
  North Holland'a gidin. Sizi görünce kaçmaya çalışacak. Arabaya bindiğinde işini bitirmeye çalışın. Eğer yeterince hızlı olamazsanız hızlanmaya başlıyor. Peşine düşün ve işini bitirin.
  Jimmy Kand
  Northwood'daki bir binanın birinci katında bulabileceğiniz Jimmy'nin İşini bitirebilirsiniz.
  Simon Nashly
  Simon ve çetesi katlara yayılmış durumdalar. Siper alarak hepsini öldürebilirsiniz.
  Tommy Francovic
  Tommy'i, Castle Garden City'de bulacaksınız. Sizi görünce motosikletine atlayarak kaçmaya başlayacak. Arabanızla çarparak işini bitirebilirsiniz.
  Barry Lamora
  Yanındakileri öldürdükten sonra, Barry'nin peşine düşün. Bir araca binmesine fırsat vermeden öldürmeye çalışın.
  Lino Friddell
  Lino ve arkadaşını Middle Park civarlarında bulabilirsiniz. Kuzeye gittiğinizde park etmiş haldeki SUV'u göreceksiniz. Arabaya binmek için geldiklerinde onları ezebilirsiniz.
  Juan Haimo
  Star Junction'ın kuzeyine ilerleyin. Motosikletleri gördüğünüzde durup ateş etmeye başlayın. Kaçanları arabanızla ezebilirsiniz.
  Christov Mahonvic
  Fishmarket'a doğru ilerleyin. Güneye ilerleyerek, sniper tüfeğinizle bu suç grubunun işini bitirin. Kalanları temizlemek için binaya girdiğinizde ise işiniz çok kolay olacak.
  Marty Boldenow
  Güneyden yaklaşın ve işlerini bitirin. Bu görevde siper alarak ilerlemek işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.
  Noel Katsuda
  Noel'i Tudor'da bulabilirsiniz. Güneybatı yönünden yaklaşın ve duvarın üzerinden bir el bombası sallayın. Ardından içeri girip kalanları temizleyin.
  Rodney McEniry
  Bechem'in arka sokaklarından birinde konutlanmış olan Rodney'nln İşini, güney tarafından yaklaşarak bitirin.
  Glenn Lushbaugh
  Sizi görünce arabasıyla kaçmaya başlayacak olan Glenn'in arabasına ateş edin ve İşini bitirin.
  Phill Bacerra
  Görev yerine geldiğiniz zaman iki kamyon göreceksiniz. Herkesi öldürün ve görevi tamamlayın.
  Sergi Szerbin
  Sergi, pay & spray'de saklanıyor. Mağazanın önüne yaklaşın ve sniper tüfeğinizi kullanın. Kalanları temizlemek için içeri girin.
  Mervin Eskuchen
  Burada izleyebileceğiniz en iyi strateji, arabadaki adamları vurmak. Hareket ederlerse tekrar arabanıza binin ve takip edin. Bu İşlemi hepsi ölene kadar tekrarlayın.
  Frederick Harrison
  Tudor'daki eski köprünün yanına gidin. Keskin nişancı tüfeğinizi kullanarak hepsini kolayca öidürebiiirsiniz.
  Keenan Burdett
  Keenan ve çetesi, Leftwood'taki bir otoparkı mesken edinmişler. Güneydeki kapıdan girin. Girişteki soda makinesinden bir soda alarak sağlığınızı doldurabilirsiniz. Kuzeye devam edin. Yukarı katlara çıkın. Çatıya ulaştığınızda sırtınızı gökyüzüne verin ve uzaktan işlerini bitirin. Girişteki soda makinesinden bir soda alarak sağlığınızı doldurabilirsiniz.

  GÜVERCİNLER (FLYING RATS)
  GTA IV'te, "flying rats" adı verilen birtakım güvercinler göreceksiniz. Liberty City'de tam 200 tane güvercin var. Güvercinlerin bulundukları yerleri bu rehbere sığdırmamız mümkün değil. Bu yüzden gözünüzü açık tutmanızı öneriyorum. Tüm güvercinleri öldürdüğünüz zaman, oyunu %100 dereceyle bitirmeye biraz daha yaklaşmış olacaksınız.

  SUİKAST GÖREVLERİ
  Suikast görevleri, Truck Hustle adındaki görevi tamamlamanızın ardından açılıyor. Görevleri, Alderney'deki bir telefonun önünden alıyorsunuz. Ödülünüz de bu telefonun yanına bırakılıyor.
  Water Hazard
  Fixer'la konuştuktan sonra tekneyi bulun. Kırmızı okun gösterdiği adamı vurun. Yanındaki adamın da işini bitirdiğinizde görevi tamamlamış olacaksınız.
  Derelict Target
  Bina ve pick-up'ın arasında duran adamların işini bitirin. Binaya girip birinci kata çıkın. Nöbetçileri öldürün ve çatıya çıkıp hedefinizi öldürün.
  Bailing out for good
  Hedefiniz polis karakolundan çıktıktan sonra bir arabaya binecek. Arabaya binmeden işini bitirin. Bu görevi tamamlamak için sadece hedefi öldürmeniz yeterli olacaktır.
  R.U.B. Down (Ödül: 4000$)
  Üç hedefinizde motosiklet üzerinde. Uzaklaşmalarına fırsat vermeden onları ortadan kaldırın. Eğer uzaklaşırlarsa, takip edip yakalamanız gerekiyor.
  Industrial Action (Ödül: 7500$)
  Güneyde yer alan Industrial Park'a gidin. Kuzeye giderek sniper tüfeğinizi kullanın. Kalanların işini bitirmek için yanlarına gidin.
  Taken Out
  Bu görevde, hedefinizi bir konvoyla birlikte ilerlerken bulacaksınız. İzlenebilecek en İyi strateji, hedefin şoförünü vurarak arabadan inmesini sağlamak, indiği anda İşini bitirin.
  Migration Control (Ödül: 3000$)
  Telefonun yakınına bırakılmış olan roketatarı alın. Hedefin bulunduğu noktaya vardığınızda bir helikopterle karşılaşacaksınız. Hedefin helikoptere binmesini bekleyin ve roketinizi ateşleyin.
  Dead End
  Arabayı takip edin. Bir ara sokağa sapacak ve duracak. Tebrikler, pusuya düştünüz! Sokağın çıkışına mümkün olduğunca yaklaşın ve sırtınızı sağlama alarak işlerini bitirin.
  Hook, Line and Sinker
  Hedefiniz, bir teknede. Haritanızdaki işareti takip ettiğinizde bir tekne bulacaksınız. Tekneye binerek hedefinize doğru yaklaşın. Burada ufak bir takip sahnesi yaşayacaksınız. Tekneyi batırana kadar ateş etmeye devam edin.

  AÇILABİLİR ÖZELLİKLER VE ARKADAŞLIK BONUS'LARI
  Annihilator Helicopter: Tüm güvercinleri öldürün.
  Rastah Color Huntley Suv: 10 paket teslimat görevi tamamlayın.
  Sınırsız mermi: Oyunun %100'ünü tamamlayın.
  Helikopter desteği: Brucie ile olan arkadaşlığınızı %70 seviyesine çıkarın.
  Acil durum desteği: Dwayne ile olan arkadaşlığınızı %60 seviyesine çıkarın.
  Bomba yüklü araç: Packie ile olan arkadaşlığınızı %75 seviyesine çıkarın.
  İndirimli silahlar: LJ ile olan arkadaşlığınızı %60 seviyesine çıkarın.
  Bedava taksi: Roman ile olan arkadaşlığınızı %60 seviyesine çıkarın.

  kolay gelsin • Sağolasın hocam ama bunlara bakarak oynayınca hiçbir zevki kalmıyor kendin uğraşıcaksın debeleniceksen :)
 • quote:

  Orijinalden alıntı: RONSPY

  Sağolasın hocam ama bunlara bakarak oynayınca hiçbir zevki kalmıyor kendin uğraşıcaksın debeleniceksen :)
  arkadaslar ben yaklasik 66% civarina geldim ama hic gorev gelmiyor artik haritada hicbirsey kalmadi kimi arasam cevap vermiyor. mesela jacob like 60% larda ama icki icmek icin arasam cevap yok. artik sokaklarda bosbos dolasip guvercinmi ariycam
  bu arada oyun gercekten 4x4luk  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BABA ADAM -- 17 Ocak 2009; 3:10:56 >
 • quote:

  Orijinalden alıntı: BABA ADAM

  arkadaslar ben yaklasik 66% civarina geldim ama hic gorev gelmiyor artik haritada hicbirsey kalmadi kimi arasam cevap vermiyor. mesela jacob like 60% larda ama icki icmek icin arasam cevap yok. artik sokaklarda bosbos dolasip guvercinmi ariycam
  bu arada oyun gercekten 4x4luk

  Alıntıları Göster
  Ben de diğer arkadaşlarımı ayarladım ama Packie kaldı bir; adam baştan 4 e kadar uyuyordu,4 ten sonra gittik;bir daha gittiğimizde "artık senle takılmıyorum" gibisinden laflar etti,nasıl ayartacaz bu Packie yi?
 • quote:

  Orijinalden alıntı: bigen

  Ben de diğer arkadaşlarımı ayarladım ama Packie kaldı bir; adam baştan 4 e kadar uyuyordu,4 ten sonra gittik;bir daha gittiğimizde "artık senle takılmıyorum" gibisinden laflar etti,nasıl ayartacaz bu Packie yi?

  Alıntıları Göster
  Ya İnternet cafe Bölümünde Bi Türlü Pc Ye Oturmuyo Neden Acaba???
 • quote:

  Orijinalden alıntı: PanderS

  Ya İnternet cafe Bölümünde Bi Türlü Pc Ye Oturmuyo Neden Acaba???

  Alıntıları Göster
  Clean Getaway (Ödül: 150$)
  Tren istasyonundaki bir arabayı ele geçirmeniz gerekiyor. İstasyona gidip rayların yanındaki noktada bekleyin. Trene binin. Merdivenlerden indiğinizde, bir adamla karşılaşacaksınız. ''Stun Punch'' hareketini uygulayabilir veya zaman kaybetmeden arabaya atlayıp gidebilirsiniz. Şehirde kısa bir süre dolaştıktan sonra, Vlad'den bir telefon gelecek. Arabayı yıkama servisine götürmeniz gerekiyor. Arabayı yıkattıktan sonra işaretli noktaya bırakın.


  Telefon felan gelmiyor işte.
 • quote:

  Orijinalden alıntı: PanderS

  Ya İnternet cafe Bölümünde Bi Türlü Pc Ye Oturmuyo Neden Acaba???

  Alıntıları Göster
  quote:

  Orjinalden alıntı: PanderS

  Ya İnternet cafe Bölümünde Bi Türlü Pc Ye Oturmuyo Neden Acaba???  Arkadaşım biraz araştırma yap ilk ben buldum o hatayı topicime bak ama bi çözümü yok
 • quote:

  Orijinalden alıntı: A ®h Pozitif

  quote:

  Orjinalden alıntı: PanderS

  Ya İnternet cafe Bölümünde Bi Türlü Pc Ye Oturmuyo Neden Acaba???  Arkadaşım biraz araştırma yap ilk ben buldum o hatayı topicime bak ama bi çözümü yok

  Alıntıları Göster
  ARkadaşlar bu bernie görevini geçemedim parka götürüyorum. Spor yapıyo biraz ama sonra eve gitmek istediğini söylüyor ???

  Yardımcı olurmusunuz ?
 • quote:

  Orijinalden alıntı: ShaDoW_17

  ARkadaşlar bu bernie görevini geçemedim parka götürüyorum. Spor yapıyo biraz ama sonra eve gitmek istediğini söylüyor ???

  Yardımcı olurmusunuz ?

  Alıntıları Göster
  hating adli bir görev var adam parkta kosuyor gecemedim
 • quote:

  Orijinalden alıntı: meydey45

  hating adli bir görev var adam parkta kosuyor gecemedim

  Alıntıları Göster
  tamda bende orda kaldım
  bölümün adı
  GRAND THEFT AUTO IV - "Hating the Haters
  www.youtube.com izledim bolumü
  orda adam yavas kosuyor aradakı mesafe var benim makınada
  hızlı kosuyor adam eve donmek istiyor
 • quote:

  Orijinalden alıntı: meydey45

  tamda bende orda kaldım
  bölümün adı
  GRAND THEFT AUTO IV - "Hating the Haters
  www.youtube.com izledim bolumü
  orda adam yavas kosuyor aradakı mesafe var benim makınada
  hızlı kosuyor adam eve donmek istiyor

  Alıntıları Göster
  Bilen birisi paylaşırsa nasıl geçileceğini çok makbule geçer....
 • quote:

  Orijinalden alıntı: ShaDoW_17

  Bilen birisi paylaşırsa nasıl geçileceğini çok makbule geçer....

  Alıntıları Göster
  Bernie yi uzaktan takip edince videodaki gibi oluyor...
 • quote:

  Orijinalden alıntı: ShaDoW_17

  Bernie yi uzaktan takip edince videodaki gibi oluyor...

  Alıntıları Göster
  gectın mı
  bölümü
 • quote:

  Orijinalden alıntı: meydey45

  gectın mı
  bölümü

  Alıntıları Göster
  GTA IV'da sinir bozucu görev olmaması büyük artıydı, diğer serilerdeki saçma görevler (şu kadar zamanda şu herifi ulaştır şu zamanda camları kır vs) olmadan bitirmek ayrı bir zevkti.
 • quote:

  Orijinalden alıntı: ACND

  GTA IV'da sinir bozucu görev olmaması büyük artıydı, diğer serilerdeki saçma görevler (şu kadar zamanda şu herifi ulaştır şu zamanda camları kır vs) olmadan bitirmek ayrı bir zevkti.

  Alıntıları Göster
  Meydey evet geçtim bölümü ama şu franch tomu öldüremedim gitti hani eşcinsel olanı. Verilen saatte gidiyorum ama ne gelen var ne giden???


  Orayı geçebilen varmı
 • quote:

  Orijinalden alıntı: ShaDoW_17

  Meydey evet geçtim bölümü ama şu franch tomu öldüremedim gitti hani eşcinsel olanı. Verilen saatte gidiyorum ama ne gelen var ne giden???


  Orayı geçebilen varmı

  Alıntıları Göster
  nasıl gectın patch1.02 yukledım ondan once hıc boyle birsey yoktu
  geride kalsam gec kaldın yanında gidince eve dönecem diyor nasıl gectin sen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • quote:

  Orijinalden alıntı: barman

  Clean Getaway (Ödül: 150$)
  Tren istasyonundaki bir arabayı ele geçirmeniz gerekiyor. İstasyona gidip rayların yanındaki noktada bekleyin. Trene binin. Merdivenlerden indiğinizde, bir adamla karşılaşacaksınız. ''Stun Punch'' hareketini uygulayabilir veya zaman kaybetmeden arabaya atlayıp gidebilirsiniz. Şehirde kısa bir süre dolaştıktan sonra, Vlad'den bir telefon gelecek. Arabayı yıkama servisine götürmeniz gerekiyor. Arabayı yıkattıktan sonra işaretli noktaya bırakın.


  Telefon felan gelmiyor işte.

  Alıntıları Göster
  quote:

  Orjinalden alıntı: barman

  Clean Getaway (Ödül: 150$)
  Tren istasyonundaki bir arabayı ele geçirmeniz gerekiyor. İstasyona gidip rayların yanındaki noktada bekleyin. Trene binin. Merdivenlerden indiğinizde, bir adamla karşılaşacaksınız. ''Stun Punch'' hareketini uygulayabilir veya zaman kaybetmeden arabaya atlayıp gidebilirsiniz. Şehirde kısa bir süre dolaştıktan sonra, Vlad'den bir telefon gelecek. Arabayı yıkama servisine götürmeniz gerekiyor. Arabayı yıkattıktan sonra işaretli noktaya bırakın.


  Telefon felan gelmiyor işte.  evet telefon bir türlü gelmiyor. oyun saatiyle 1 gün şehirde dolaşıyorum işaretli noktaya gidiyorum. soldan 3. garaj kapısı hep kapalı. yine de telefon gelmiyor vlad efendiden. yardım edecek olan var mı?
 • quote:

  Orijinalden alıntı: machinarium

  quote:

  Orjinalden alıntı: barman

  Clean Getaway (Ödül: 150$)
  Tren istasyonundaki bir arabayı ele geçirmeniz gerekiyor. İstasyona gidip rayların yanındaki noktada bekleyin. Trene binin. Merdivenlerden indiğinizde, bir adamla karşılaşacaksınız. ''Stun Punch'' hareketini uygulayabilir veya zaman kaybetmeden arabaya atlayıp gidebilirsiniz. Şehirde kısa bir süre dolaştıktan sonra, Vlad'den bir telefon gelecek. Arabayı yıkama servisine götürmeniz gerekiyor. Arabayı yıkattıktan sonra işaretli noktaya bırakın.


  Telefon felan gelmiyor işte.  evet telefon bir türlü gelmiyor. oyun saatiyle 1 gün şehirde dolaşıyorum işaretli noktaya gidiyorum. soldan 3. garaj kapısı hep kapalı. yine de telefon gelmiyor vlad efendiden. yardım edecek olan var mı?

  Alıntıları Göster
  quote:

  Orjinalden alıntı: kurt_russ


  quote:

  Orjinalden alıntı: barman

  Clean Getaway (Ödül: 150$)
  Tren istasyonundaki bir arabayı ele geçirmeniz gerekiyor. İstasyona gidip rayların yanındaki noktada bekleyin. Trene binin. Merdivenlerden indiğinizde, bir adamla karşılaşacaksınız. ''Stun Punch'' hareketini uygulayabilir veya zaman kaybetmeden arabaya atlayıp gidebilirsiniz. Şehirde kısa bir süre dolaştıktan sonra, Vlad'den bir telefon gelecek. Arabayı yıkama servisine götürmeniz gerekiyor. Arabayı yıkattıktan sonra işaretli noktaya bırakın.


  Telefon felan gelmiyor işte.  evet telefon bir türlü gelmiyor. oyun saatiyle 1 gün şehirde dolaşıyorum işaretli noktaya gidiyorum. soldan 3. garaj kapısı hep kapalı. yine de telefon gelmiyor vlad efendiden. yardım edecek olan var mı?

  bende orada takıldım.telefon gelmiyor.en iyisi biz kendimiz yıkamacıya götürmeyi deneyelim
 • quote:

  Orijinalden alıntı: kkratoss

  quote:

  Orjinalden alıntı: kurt_russ


  quote:

  Orjinalden alıntı: barman

  Clean Getaway (Ödül: 150$)
  Tren istasyonundaki bir arabayı ele geçirmeniz gerekiyor. İstasyona gidip rayların yanındaki noktada bekleyin. Trene binin. Merdivenlerden indiğinizde, bir adamla karşılaşacaksınız. ''Stun Punch'' hareketini uygulayabilir veya zaman kaybetmeden arabaya atlayıp gidebilirsiniz. Şehirde kısa bir süre dolaştıktan sonra, Vlad'den bir telefon gelecek. Arabayı yıkama servisine götürmeniz gerekiyor. Arabayı yıkattıktan sonra işaretli noktaya bırakın.


  Telefon felan gelmiyor işte.  evet telefon bir türlü gelmiyor. oyun saatiyle 1 gün şehirde dolaşıyorum işaretli noktaya gidiyorum. soldan 3. garaj kapısı hep kapalı. yine de telefon gelmiyor vlad efendiden. yardım edecek olan var mı?

  bende orada takıldım.telefon gelmiyor.en iyisi biz kendimiz yıkamacıya götürmeyi deneyelim

  Alıntıları Göster
  onu da denedim gene olmuyor. webde o bölümün videosunu izledim. aslında vlad telefon etmiyormuş. niko vladı arıyormuş ama bende niko vladı aramıyor. ben kendim aramayı deniyorum. telesekreteri çıkıyor. anlamadım gitti. 1.02 patchden oluyo galiba.
 • quote:

  Orijinalden alıntı: machinarium

  onu da denedim gene olmuyor. webde o bölümün videosunu izledim. aslında vlad telefon etmiyormuş. niko vladı arıyormuş ama bende niko vladı aramıyor. ben kendim aramayı deniyorum. telesekreteri çıkıyor. anlamadım gitti. 1.02 patchden oluyo galiba.

  Alıntıları Göster
  ben de denedim olmadıbana da yamadan dolayı oluyor gibi geldi.yamadan dolayı oyuna yeni buglar eklenmiş diye duydum.
  bu nasık bi iştir anlamadım.bu rockstar denilen uyuz firma hiç mi denememiş oyunları.performans sorunu oyundaki buglar bir sürü şey var.tabi adamların elinde süper pc ler var orda çalışıyorsa problem yok ne de olsa biz oynamasak da olur
 • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.