Şimdi Ara

gta4 takılanlar için görevler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
61
Cevap
1
Favori
126.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • olmio bende denedim napsam olmio mecbur pac 3 beklicez
  • Arkadaşlar Franch Tom (Eşcinsel) O adam buluşma yerine gelmiyor. Nerede yanlış yapıyorum acaba. Tam 18.00 damı gireceğiz içeriye ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: meydey45

nasıl gectın patch1.02 yukledım ondan once hıc boyle birsey yoktu
    geride kalsam gec kaldın yanında gidince eve dönecem diyor nasıl gectin sen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

10 kere tekrar ettim bölümü yok uzak yok yakin her bölüm sonunda zevk icin öldürüyorum bernie yi sen gecebildinmi yoksa bug mi var yeni patchden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernoova -- 1 Şubat 2009; 2:57:20 >
  • Clean Getaway bolumu 1.0.2 paketinden kaynaklanıyor. 1.0.1 kullanıp o bolumu geçen biri warsa buraya koyabilirmisiniz
  • Oyunda takıldığınız ve sorun yaşadığınız herşey kopya oyuna 1.2 yamasını kurduğunuz için oluyor. 1.1 ile oynamaya devam edin sorunsuz. Firmanın kopya oyunlar için almış olduğu önlem bu.
  • Arkadaşlar bir sorunum var yaklaşık 3 gün önce başladım gta 4 oynamaya ve %55 teyim.. Sorun şu : şu anda alabildiğim 3 tane görev var 3 ünü de alamıyorum.. geliyorum üstüne sarı ışık gibi bişey oluyo ya görev için durulan, orda duruyorum görevi alamıyorum.. yardımcı olabilicek var mı ?
  • razor cracki kurdum sorun falan kalmadi valla
  • quote:

Orjinalden alıntı: paduwan

razor cracki kurdum sorun falan kalmadi valla

% kaçtasın bro ?
  • 55 60 arasi biryerler sanirim tam bilmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: paduwan

55 60 arasi biryerler sanirim tam bilmiyorum

yukarda yazdıgım msja bakar mısın bi sende oldu mu böyle bi olay
  • Arkadaşlar bu dediğiniz problem 1.02 yamasından kaynaklanıyor. Aynı problem bende de vardı. Yabancı forumları dolaşırken bir crack buldum. Oyunu tekrar crackledim. Bu sayede görevi yapabildim. Yoksa ne yaparsanız yapın Vlad aramıyor.
  • bazı görevler eksik hating the haters görevi mesela nefret edenlerden nefret etmek
  • quote:

Orjinalden alıntı: obenberk

bazı görevler eksik hating the haters görevi mesela nefret edenlerden nefret etmek

niye ban atırosunki adam bulduğunu yazmış onuda sen ekle o zaman.

emeğe saygı
  • in mourning mi öyle bi görev var. pegorino botla kaçıyor. ben sahilden motorsikletle takip ediyorum. sonra helikopterle jacob geliyor, helikoptere mi ne atlamam gerekiyor. Yapamadım bir türlü. yardım lütfen!!!
  • hee kendisi yaptıysa sorun yok özür dilerim pardon

benim kendim yapmadım ama buyrun videolu anlatım:

http://www.gta4.net/videos/watch.php?video=66
  • bu arada kendisi yapmamış başka bir siteden almış bir sürü sitede aynısı var
  • olsun yinede eklemiş uğraşmış saygı duymak lazım.
  • kopyala yapıştır mı uğraşmak oluyo
  • Final Destination bolümünde takıldım. Gittiğim yerde Tren İstasyonu diye bir ibare göremiyorum ve adam yok. Yanında kimse yok. Nasıl halledecez
  • Oyunun %59'dayım görev yerleri açılmadı
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.