Şimdi Ara

GTA V (Beklentileriniz) [2010] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
553
Cevap
0
Favori
34.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: SpooKinG

Trafik kazası yaptığında aşağıya inip anlaşsın veya olay çıkarsın:)

• Arabada yakıt sistemi olsn diyonuzda Hadi görevin ortasında benzin bitti ne halt yiceniz sonra sövün ben böle oyunun diye :DDDDDDD
  • quote:

Orjinalden alıntı: hospitas

Arabada yakıt sistemi olsn diyonuzda Hadi görevin ortasında benzin bitti ne halt yiceniz sonra sövün ben böle oyunun diye :DDDDDDD

Haklısın

• Tekrar araba modifiye edebilmeliyiz ?? Sizce ?
    Tekrar Bisiklet olsun Yarışları ile beraber
    Tekrar suya dalalım
    Hava limanı en az 2 tane olsun ki Uçak kullanabilelim
    Giysi seçenekleri daha çok olsun.. Daha çok dükkan yada çeşit
    Dövüş kulüpleri gelsin
    Kumar salonları

KISACA SAN ANDREAS TAKİ SEÇENEKLER DAHA İYİ BİR ŞEKİLDE GTA V de görelim...

Sizce iyi mi ?
  • öncelikle araba çalmak zorlaşsın, polislerin önünde ters şerit veya kırmızı ışıkta geçtiğimizde polisler kovalasın ve para cezası olsun canımız azaldığında Ambulansı arayıp hastaneye götürülelim oyun araba hırsızlığı üzerine olsa da kendi adımızı taşıyan plakalı bir arabamız olsun ve anahtarımız olsun! (eğer arabamız çalınırsa polisi arayıp ihbar verebilelim )görevleri uygulamadan önce oturup planlıyalım ve harika bir fikir daha vardı kendi arabamızın bagajına cephane yerleştirebilelim. Sakalımız saçımız uzasın, elbiselerimiz kirlensin çamaşır makinasına atalım ve arkadaşlarımız olsun buluşup serserilik yapabilelim

bunlar beklentiden çok hayal oldu. Bazı fikirler aynı bende aynı şeyleri düşünüyordum o yüzden yazdım

• quote:

Orjinalden alıntı: Mr.kiLLerMan

GTA V'da olması gerekenler;
    *Bir şehirde kedi köpek olmaz mı?Onları eklesinler
    *Arabanın bagajını açıp içine istediğimizi yerleştirelim.Öldürdüğümüz herifleri bagaza koyabiliriz mesela.
    *Araba almak/çalmak bence biraz daha zor olmalı.Ne o öyle önümüze çıkan herifin arabasını kaptıkaçtı yapıyoruz.Kendi arabamız olsun onunla hareket edelim.Gerçekçilik artar bu sayede.
    *Trafikte kırmızı ışıkta geçmek,ters şeritte ilerlerken polis melül melül bakıyor ona hemen çare bulmaları lazım yoksa tabii ki de Liberty City'de suç artar be adam.
    *GTA serilerinde galiba insanlar 20 yaşlarında olarak doğuyorlar.Hiç çocuk mocuk yok biraz da çocuk doğrayalım
    *Eşya alabileceğimiz yerler artırılmalı evimize PC sistemi toplayalım yeni TV alalım ne bilim cep telefonuydu osuydu busuydu
    *Evlenelim
    *Marketlerden alışveriş yapalım.Mesela evin balkonunda bir rakı sofrası kuralım.Hep dışardan yemek masraflı oluyor insanın peynir ekmek yemesi geliyor.
    *Arabaların yakıt göstergelerini ve diğer göstergelerini görelim hatta direksiyonu görüp de oynayalım Crysis'te olduğu gibi.Akaryakıt şubelerinden benzin,mazot alalım.
    *Başka ülkelere seyahat edilebilmeli.
    *Havalimanlarında soygun yapıp uçak kaçırmak manyak olur.
    *En sonuncusu ve en önemlisi;Optimizasyonu özürlü değil adam gibi yapsınlar yoksa RS çok kan kaybeder.

Dediğim herşeyde ciddiyim ''Evlenelim'' maddesi dahil.

Artık bunlar da olursa oyun bi 25-30 GB gelir heralde

• Oyunda çocuk ta olsun. Bir tane çocuk görmedim Gta'larda.. Annesi ile yürüyen bir çocuk bebek arabası ile mesela.. :=-)
  • daha ne beklenirki
  • quote:

Orjinalden alıntı: CaTBoY

Oyunda çocuk ta olsun. Bir tane çocuk görmedim Gta'larda.. Annesi ile yürüyen bir çocuk bebek arabası ile mesela.. :=-)

tekrar tekrar yazıldı.oyun +18. çocuklar olunca şiddet içerikli bi oyunda hoş durmaz.

beyler görev ortasında da benzininizi bitirmeyin.görevden önce doldurun canım görevi planlamak iyi olurmuş.bide herşeye polis karakola almasın abi ya.yolda para cezası kessin gitsin kurtulalım.boşu boşuna silahları kaptırıyoruz.ayrıca çok çeşitli dövüş sporları mükemmel olurdu.aah ah

• quote:

Orjinalden alıntı: Dante*

daha ne beklenirki

kabuL kötü bir fikir.. :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: hospitas

Arabada yakıt sistemi olsn diyonuzda Hadi görevin ortasında benzin bitti ne halt yiceniz sonra sövün ben böle oyunun diye :DDDDDDD

Bencede yani öyle olurdu

• Yetkililere burdan sesleniyorum, kaybolmayan araba yapsınlar
  • İstanbul da geçsin. Tüm Avrupa ve Asya yakasını kapsasın. Başka bişey istemem.
  • -Sadece pc'ye çıksın
    -AA açılabilsin
    -Kar yağsın
    -Uçak olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Codest -- 5 Mayıs 2009; 12:53:58 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Codest

-Sadece pc'ye çıksın
    -AA açılabilsin
    -Kar yağsın
    -Uçak olsun

Bak bu olmaz
  • yere tükürmek arabaya çarpınca gerçekteki gibi iç içe girmek itfaye gelip seni çıkarsa vs vs
  • quote:

-Sadece pc'ye çıksın
    -AA açılabilsin
    -Kar yağsın
    -Uçak olsun

consol oyunu
  • quote:

-Sadece pc'ye çıksın
    -AA açılabilsin
    -Kar yağsın
    -Uçak olsun

Kar bencede olmalı.
  • kedi köpek olsun
    safari gibi yerler
    yolda cevirme ehliyet ruhsat kontrolü
  • quote:

Orjinalden alıntı: wampir86

kedi köpek olsun
    safari gibi yerler
    yolda cevirme ehliyet ruhsat kontrolü

Gbt falanda
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.