Şimdi Ara

GTA V (Beklentileriniz) [2010] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
553
Cevap
0
Favori
34.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında GTA 4 Vice city idi, şuan ki GTA 6 olması lazım
  • yazıda 5 diyor resimde ise 4 yazıyor bari ona göre fake bir resim bul:)
  • Adam zaten gta 5 sanıyor resimdekini de , sayıyı yanlış okumuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: yulsh

///Arabalarda
    -Sinyal ve Dur lambaları olsun
    -Yağmurlu havalarda silecek çalışsn, camda buğar varsa rezidanslar çalışsın
    -Benzin ve gösterge olsun(sizde söylemişsiniz)
    -Bagaj ve kaput açma olsun,bagaja birşeyler koyulsun, kaputa da araba bozulduğunda tamir etmeye çalışsın
    -Lastik değiştirme olsun
    -Arabalar düz ve otomatik vites olsun düz vitesliyse araba A-Z(öylesine söylenmiş bir kombinasyon) gibi tuşlarla vitesi düşürelim ve yükseltelim
    -Arabaları istediğimiz renge boyayabilelim

///Karekterde
    -Her türlü kağıt ve taş oyunlarını bilsin (ünlü olan oyunlar(poker,BJ,domino vs.))
    -Kolsaati olsun (gta iv hariç sağ köşede vardı saat ama iv geldi telefonun içine ekledir ikide bir telefonu çıkartıyoruz)
    -Yerden bazı şeyleri alıp saklayabilsin veya başka birisine satsın/versin
    -Gaps ederek kişinin değerli eşyalarnı çalsın
    -Trafik kazası yaptığında aşağıya inip anlaşsın veya olay çıkarsın:)
    -Otobüse binme olsun
    -Oturma olsun
    -Alternatif olarak normal bir bakış olsun yani FPS türü bir bakış olsun
    -Otel ve motel tarzı küçük konaklama yerleri olsun save için illa eve gitmeyelim (gta:iv 'de auto-save 'i kullanmayanlar için)
    -Yağmur yağdığında bizde şemsiye taşıyalım
    -Hasta olsun (grip, nezle vs) doktara gidelim

///Diğer
    -Bu olay bütün gta serilerinde var. oyunun ilk başladığında haritanın sınırlı yerlerine çıkınca polisler seni kovalıyor. bunu ben 5 de yok olmasını istiyorum bırak ilk başladığında haritanın tamamını kullansın
    -Karda yağsın.3 mevsim yaşıyoruz artık 4. mevsimde gelsin:)
    -Gta4 denediğim bir olay var, botla denizde baya bir açıldım ve 911 aradım polis departmanı ordaki sekreter "lütfen güvenli bölgeye geçip tekrar arayın" dedi bunun yerine helikopter ile gelip bizi kurtsa çok hoş olmaz mı?
    -Bir binanın tepesine çıkınca intihar ediyor sansınlar polis , ambulans ve itfaiye gelsin bize branda sersinler
    -En önemlisi Türkçe dil paketi olsun

şimdilik bu kadar:)

bunlar zaten var

bknz:

OTURMA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacı_yatmaz -- 26 Nisan 2009; 1:42:17 >

• quote:

Orjinalden alıntı: hacı_yatmaz

quote:

Orjinalden alıntı: yulsh

///Arabalarda
    -Sinyal ve Dur lambaları olsun
    -Yağmurlu havalarda silecek çalışsn, camda buğar varsa rezidanslar çalışsın
    -Benzin ve gösterge olsun(sizde söylemişsiniz)
    -Bagaj ve kaput açma olsun,bagaja birşeyler koyulsun, kaputa da araba bozulduğunda tamir etmeye çalışsın
    -Lastik değiştirme olsun
    -Arabalar düz ve otomatik vites olsun düz vitesliyse araba A-Z(öylesine söylenmiş bir kombinasyon) gibi tuşlarla vitesi düşürelim ve yükseltelim
    -Arabaları istediğimiz renge boyayabilelim

///Karekterde
    -Her türlü kağıt ve taş oyunlarını bilsin (ünlü olan oyunlar(poker,BJ,domino vs.))
    -Kolsaati olsun (gta iv hariç sağ köşede vardı saat ama iv geldi telefonun içine ekledir ikide bir telefonu çıkartıyoruz)
    -Yerden bazı şeyleri alıp saklayabilsin veya başka birisine satsın/versin
    -Gaps ederek kişinin değerli eşyalarnı çalsın
    -Trafik kazası yaptığında aşağıya inip anlaşsın veya olay çıkarsın:)
    -Otobüse binme olsun
    -Oturma olsun
    -Alternatif olarak normal bir bakış olsun yani FPS türü bir bakış olsun
    -Otel ve motel tarzı küçük konaklama yerleri olsun save için illa eve gitmeyelim (gta:iv 'de auto-save 'i kullanmayanlar için)
    -Yağmur yağdığında bizde şemsiye taşıyalım
    -Hasta olsun (grip, nezle vs) doktara gidelim

///Diğer
    -Bu olay bütün gta serilerinde var. oyunun ilk başladığında haritanın sınırlı yerlerine çıkınca polisler seni kovalıyor. bunu ben 5 de yok olmasını istiyorum bırak ilk başladığında haritanın tamamını kullansın
    -Karda yağsın.3 mevsim yaşıyoruz artık 4. mevsimde gelsin:)
    -Gta4 denediğim bir olay var, botla denizde baya bir açıldım ve 911 aradım polis departmanı ordaki sekreter "lütfen güvenli bölgeye geçip tekrar arayın" dedi bunun yerine helikopter ile gelip bizi kurtsa çok hoş olmaz mı?
    -Bir binanın tepesine çıkınca intihar ediyor sansınlar polis , ambulans ve itfaiye gelsin bize branda sersinler
    -En önemlisi Türkçe dil paketi olsun

şimdilik bu kadar:)

bunlar zaten var

bknz:

OTURMA

oturma hangi tuş ile yapılıyor

• oturma yok yaa
  • Oturma nasılmış. Söyle de bizde yapalım
  • MİNİMUMUM GEREKSİNİMLER

İNTEL CORE DUAL QUAD
    20 GB RAM
    HD4890X6
    WİNDOWS VİSTA
    80 GB ALAN

• bence biraz mantık hataları düzltilsin .. mesela motorla binadan assagı atlıyorsun öçlmeden pat devam ediyorsun :D ve bi şehirde dolu dolu binalar insanlar diyerlerişnde malmal gezinenler he fahişeler arabaya binince ne yaptını göstersin arba sallanmasın :D sonraaa genel ev olsn :D çokmu sey istedim :D he bide go kart olsn
  • quote:

Orjinalden alıntı: umpQelz

fahişeler arabaya binince ne yaptını göstersin arba sallanmasın :D

gösteriyo zaten sadece araba sallanmıyor ki
  • 4ü kaldırmadı pc 5 de küfreder resmen:D daha 1,5 sene önce almıştım 1500ytl bayılmıştım şerefsiz pcci kazıklamış resmen gta4 farkına vardırdı:D
  • Kullanıcıların modlarla ekleyebildikleri herşey olsun, uğraştırmasınlar bizi gta tool ları ile.
  • quote:

Orjinalden alıntı: msw

yalnız oyunun adı zaten büyük oto hırsızı, o yüzden kendimize ait araba olamaz ki çaldığı kullanmak zorundasın kural bu değişmez.

ben sa da veya gta 4 te hiç araba çalmadım(görev olarak) yani eklenebilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Deviilll

Çıkmayacaı için bi beklentim yok ama hayallerimi söyleyeyim.San Andreasın bütün özellikleri GTA IV'e port olsun.
    San Andreas olupta 4'te olmayan çok şey vardı...

aynen en önemlisi araba modifiye yapma ve sehir cok büyüktü
  • bence herşey binme olsun tren uçak vs
    şehirler artsın en fazla 8 veya 10
    arkadaşımızın dediği gibi kedi köpek felan sokaklarda görünsün
    cadde ve binalar yıkılsın en önemlisi gta 5 de ikiz kuleler olsun ve binalar yıkılıyorya uçakla oraya ikinci kez ben çarpmak isterim

bence gta 5i biz yapalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soloman_963 -- 27 Nisan 2009; 14:52:13 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: osman29

quote:

Çıkmayacaı için bi beklentim yok ama hayallerimi söyleyeyim.San Andreasın bütün özellikleri GTA IV'e port olsun.

Modifiye olsun tamamda mümkümse kemerayı arabanın arkasına dönderdigimiz zaman arkadaki araba kaybolmasın gta nın klasik özelliği arabadan biraz uzaklaş orda yeller esiyor, yani o kadar modifiye yapcaksın sonra pat diye ortadan kaybolcak araba

• hekesin genel olarak istediği özellikleri,bir bütün olarak sunacak oyun çok yakında çıkıyor.okurken bile heyecanlandım.

MAFİA 2

işte vikipedi deki bilgileri;

http://tr.wikipedia.org/wiki/Mafia_2

buda resmi sitesinden;

http://www.mafia2game.com/home.html

özellikle 2. video yu izleyin.çok güzel olacak galiba.papaz'ın odasına girerken Jesus Cries gibi bir şey diyor.anasıda hemen o malum heykele dönüp . . . .

1de sonunda arabaya binince,diğerleri buna gülüyor.süper olacak gibi.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vicv3ga -- 30 Nisan 2009; 19:30:03 >

• quote:

Orjinalden alıntı: osman29

quote:

Doğrusunu söylemek gerekirse şehir büyüktü denemez harita büyüktü evet ama zaten oyun bir şehirde değil eyalette geçiyordu bu yüzden şehirler GTA 4'ün Liberty City'sinin yanında küçük kalıyordu ama bolca kırsal alan olduğu için harita biraz daha büyüktü GTA 4'e göre.

• Trafik kazası yaptığında aşağıya inip anlaşsın veya olay çıkarsın:)
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.