Şimdi Ara

GTA V (Beklentileriniz) [2010] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
553
Cevap
0
Favori
34.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • mesat70 içini dökmüşsün ve içimdekileri okumuşsun helal olsun be
  • Bence GTA 4'deki Alderney City gibi olsun. Çok seviyorum orayı. Hem San Andreas'ı aratmıyor bence Alderney.
  • Zamanla yaşlanılsın
    Zamanla saçlar bıyıklar uzasın berberler olsun
    Çocuk ve hayvan olmasını isterim ama öldürülememeliler öldürülemezlerse de oyun berbat olur yani yine çocuk ve hayvan olmasın
    Tuvaletimiz gelsin
    Oturalım, elimizdeki kahve bardaklarıyla kahve içelim
    Otobüse binelim ve taksiye binebilmeye devam edelim ama otobüs daha ucuz olsun ve daha çok oyun süresi harcattırsın
    Telefon modelleri seçelim ve daha çok mağaza soyabilelim
    Denize dalabilelim
    Daha çok binaya girilebilsin*
    Kaydetmek veya zaman geçirmek için değil ihtiyacımız olduğu için uyuyalım, BULLY'de olduğu gibi uyuya kalalım (Tabii BULLY'deki kadar çabuk değil)
    Wii U Konsolunda da olsun
    Yol kenarı fahişesinden başka bide genelev olsun
    Ev eşyalarını değiştirebilelim
    Sims benzeri şeyler olsun (Fazla imkânsız)
    Haneye tecavüz

*Bilen arkadaşlar vardır bilmeyenler için söylüyorum: Her binaya girmek hepimiz isteriz ama grafik tasarım o kadar kolay değil, her evin farklı bina yapısı, eşyaları olmalı bu durumda

• quote:

Orijinalden alıntı: Atikonium

Zamanla yaşlanılsın
    Zamanla saçlar bıyıklar uzasın berberler olsun
    Çocuk ve hayvan olmasını isterim ama öldürülememeliler öldürülemezlerse de oyun berbat olur yani yine çocuk ve hayvan olmasın
    Tuvaletimiz gelsin
    Oturalım, elimizdeki kahve bardaklarıyla kahve içelim
    Otobüse binelim ve taksiye binebilmeye devam edelim ama otobüs daha ucuz olsun ve daha çok oyun süresi harcattırsın
    Telefon modelleri seçelim ve daha çok mağaza soyabilelim
    Denize dalabilelim
    Daha çok binaya girilebilsin*
    Kaydetmek veya zaman geçirmek için değil ihtiyacımız olduğu için uyuyalım, BULLY'de olduğu gibi uyuya kalalım (Tabii BULLY'deki kadar çabuk değil)
    Wii U Konsolunda da olsun
    Yol kenarı fahişesinden başka bide genelev olsun
    Ev eşyalarını değiştirebilelim
    Sims benzeri şeyler olsun (Fazla imkânsız)
    Haneye tecavüz

*Bilen arkadaşlar vardır bilmeyenler için söylüyorum: Her binaya girmek hepimiz isteriz ama grafik tasarım o kadar kolay değil, her evin farklı bina yapısı, eşyaları olmalı bu durumda

eheh güldürdün beni adamım çok uçmuşun

Herkesin kesin benim isteğim tek şey san andreas efsanesindeki detayler ve en az onun kadar iyi ve tbogt daki kadar heyecanlı uzun bir hikaye. tbogt çok iyiydi ama CJ ve hikaye faktörüyle kesinlikle san andreası tercih ederim. O oyunla LA varoşlarına girmiştim westcoastta snoop dog dr.dre dinlemiştim T-bone'nun malikanesine girince nası gaza gelirdim anlatamam. O holywoodtaki malikaneler ıssız gizemli araziler ve las vegas los angelas gibi mega şehirler. O ıssız arazilerde country müzik açıp saatlerce gezerdim bi easter egg bulmak bi garipliğe raslamak için. O san andreastaki adamımı geliştirince bmxle binadan binaya atlayınca dövmeler yaptırıp grove streete göre giyinince arabamın jantlarını değiştirinceki o zevki başka hiçbi oyunda almamıştım. Arabaya bass boost yükletinceki sesin değişmesi bile müthiş bi ayrıntı benim için. Öyle sims filan demek hayal ve saçma olur ama geliştirilmesini istediğim tek şey modifiye olur.

Gerçekçilikten bahsetmezsem içimde kalır Oyundaki hırsızlık sistemi zorlaştırılmalı ve polislere çarpmadıkça peşimize takılmamaları olayı bitmeli. Sen ters şeritten 200 le yardır bişey demesin tamponuna sürt seni öldürmeye kalksın. Ayrıca mal mülk olayıda olmalı. Sims gibi eşya olayı değil ama kesinlikle ev ve araba satın alınmalı. Arabamızı kitliyip isteğimiz yol kenarında bırakabilmeliyiz sinyal verip silecekleri çalıştırabilmeliyiz. İsteğim son şey ise mirrors edgedeki gibi oyuncu gözünden oynamamız haliyle kokpit kamera açısı filanda olmalı. Hiç bişey yapmasınlar bu paragraftakileri yapsınlar tadından yenmez.

Tamam hikayesi şu ana kadar oynadığım en iyi ve en çok etkilendiğim hikaye olabilir ama bu oyunu efsane ve hala oynanabilir kılan şey görüntüler hikaye gibi şeyler değildi. Küçük ayrıntılar oyun içi özgürlük dahice hazırlanmış easter eggler ve göndermelerdi. Kısacası eğer yeni oyun günümüz grafikleriyle birleştirilip azıcık daha gerçekçiliğe gta 4 teki telefon web taksi çağırma gece klubünde çalışma gibi interaktif şeylere yer verip san andreastaki insanın hoşuna giden küçük ayrıntıların üstüne dahada konulursa san andreas gibi 6-7 sene değil belki 10 sene oynanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S-AINT -- 15 Ocak 2012; 21:41:13 >

• Girilebilir dükkanlar arttırılsın. Bir restoranta vb. yerlere girince yiyeceğimizi oturup sipariş veripte yiyelim saniyeler içinde olmasın.
    Kız arkadaşlarımızın özellikleri olsun. Bazı kızlar yatakta sert sevsin bazıları yumuşak Onada biz karar verelim, ona göre yapalım. Hızlı arabadan korksun kız arkadaşımız yada çılgın olsun zevk alsın.
    Etraftaki küçük veya çok büyük olmayan nesneleri alabilelim.
    Rehine alabilelim boğazına bıçak dayayalım. Diğer elimizde silah olsuın.
    Araçların dengeleri düzeltilmeli çok hafif duruyor araçlar.
    Paraşüt olmalı.
    Bisiklet olmalı ve kullanabileceğimiz BMX alanlarıda olmalı. Bu alanlarda BMX le hareketler yapabilmeliyiz. Kullandıkça bisiklet yetenek seviyemiz artsın, daha iyi hareketler yapabilelim.
    Yıkılabililr çevre olmalı. Ama kısmen çünkü tamamen bu oyuna gitmez. Duvarlar yıkılabilsin. Yollar parçalansın. Ağaçlar yıkılabilsin.
    Araç modifiyesi olsun. Dış görünüşten başka motor değişimi falan olsun. Para harcayacak şeyler çıkar böylelikle. Kazandığımız parayla bir araba alıp onu modifiye edebiliriz ve belki şehirdeki illegal yarışlara katılıp para kazanabiliriz.
    Ev satın alabilme olsun. Evimize eşyalar alabilelim. Badana falanda yaptıralım, parke döşetelim.
    Elektro şok cihazı olsun. Gizlice işlerimizi halletmemize yarar.
    Telefondaki kamera geliştirilmeli.
    Müzik dinlemek için illa arabaya binmemeliyiz. Telefondan da radyo dinleyebilmeliyiz. Yolda kulaklıkla dinlemeliyiz. Yürürkende dinleriz, illede araba olmasın.
    Avcılık olsun. Dağ hayvanları avlayabilelim. Bu işten para kazanabilelim.
    Denize dalma olsun.
    Otobüslere yolcu olarak binilebilsin.
    Metro hatları daha yoğun olsun. Sadece biz ve 2-3 kişi daha olmasın.
    Silahları modifiye edebilme olsun. Susturucu, lazer vs. takabilelim.
    Polis yapay zekası düzeltilmeli.

• -Senaryo çok sağlam olmalı, diğer oyunlarda olduğu gibi.
    -Silah çeşitliliği artırılmalı ve silahlar modifiye edilebilmeli.
    -Araba çeşitliliği artırılmalı ve arabalar modifiye edilebilmeli(turbo vs.)
    -Çeşitli hava araçları olmalı, sadece helikopter değil, uçak da bekliyoruz.
    -Hemen her binanın içine girebilmeli,orada görevler yapabilmeliyiz.
    -Polisler daha da zorlu olmalı.
    -Çatışma sistemi geliştirilmeli.

Aklıma geldikçe eklerim.
  • Saçma sapan hareketler yaptığımızda karakterimiz kameraya (yani bize) dönüp "Lanet olsun adamım kes şunu" demesi iyi olurdu.
  • - Polis arabalarının siren sistemi geliştirilmeli mesela. Siren sesi çıkmadan sadece lambalar yanmalı.
    - Bir çok yere girilebilmeli. Yani her binanın bir işe yaraması lazım. Ev satın alınabilmeli, geri satabilmeliyiz.
    - Evimize mobilya, televizyon, bilgisayar gibi eşyalar alabilmeliyiz (Sims gibi olacak ama GTA IV'da evde TV izleme gibi sistemler eklendi evden internete bağlanabilmede olmalı.)
    - Araç satın alınabilmeli hep çalıyoruz sonrada polis peşimizde

Birde GTA V'ın PS3 için satış fiyatı ne kadar olur sizce ?
  • GTA V PS3 için 180 den girer bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

GTA V PS3 için 180 den girer bence

Zorlayacak bütçeyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj batuhan

quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

GTA V PS3 için 180 den girer bence

Zorlayacak bütçeyi.

Bütçeyi bir hayli zorlayacak hem de. PC'ye çıktığında, sistem yenilemek de gerekecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bögüalp

Bütçeyi bir hayli zorlayacak hem de. PC'ye çıktığında, sistem yenilemek de gerekecek

PC'n Max Payne 3'ü açarsa GTA 5'ide rahat açıcaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

quote:

Orijinalden alıntı: Bögüalp

PC'n Max Payne 3'ü açarsa GTA 5'ide rahat açıcaktır.

Açmaz, HD 5470'im var, biri sorunca söylemeye utanıyorum

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.