Şimdi Ara

>> GTA San Andreas Paylaşım Topic'i << (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
490
Cevap
2
Favori
206.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben size bişi sorsam en sonlarda CESAR la beraber ne yapacağız
    bunu yapamadım ve orda takıldım ben kendimce oyunu bitirdim saydım orada ne yapacağımı bana söleyebilecek kimseler warmı
  • arkadaşlar formda daha yeniyim yanlışım olursa kusura bakmayın
    gta da son bölümlerde s ye gidiyorum görevi alıyorum cesarla birlikte dışarıya çıkıyoruz ve şöyle yazıyo
    grove street gans famile felan yaaa burayı bi türlü geçemedim bi yardım edin ne olur ama lütfen ayrıntıl anlatırmısınız
  • http://img163.imageshack.us/img163/5975/ssssm2.png

Buresimdeki Gorev Nasıl Bana Yardımcı Olurmusunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_cinpolat3 -- 21 Kasım 2006; 20:34:03 >
  • arkadaşım biz daha yyeneyiz ya bize yardımcı olmak istemiyorlar herhalde eğer hala okumamışlarsa bişey diyemicem ama bende seningibi aynı yerdeyim hala bekliyorum birisi yardım eder diye nasıl çete üyesi oluşturacaz yaaa adamlarla konuşamıyosun bile
  • arkadaşım ben orayı nihayet geçtim, şöyle oldu yeşil elbiseli adamalrın yanın yaklaştım mousenin sağ tuşuyla adamı seçtim yani ateş eder gibi sonra y, n, g harflerne karışık bastım adam gangster olmayı kabul etti güzel sonra temizlik yaptım ama bende son bölüm olan polis panzeri olan yerde oyun kitliyor boşver kendimi geçtim sayıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmet taş

arkadaşım biz daha yyeneyiz ya bize yardımcı olmak istemiyorlar herhalde eğer hala okumamışlarsa bişey diyemicem ama bende seningibi aynı yerdeyim hala bekliyorum birisi yardım eder diye nasıl çete üyesi oluşturacaz yaaa adamlarla konuşamıyosun bile

Önce saygınlık kazan. Sonra adamların yanına gidip sağ tuşa basılı tutup aynı zamanda g ye bas o zaman adam senin koruman olur
  • daha hiç takılmadım en iyisi online oynamak daha zevkli
  • ARKADAŞLAR BENDE SAN ANDREAS DA TAKILDIM YA BAYA Bİ GÖREV YAPTIM HATTA AMA SONRA ÇİN MAHALLESİNDE ''W'' DİE Bİ GÖREV YERİ ÇIKTI GİDİYORUM ORAYA TAKIM ELBİSELİ SİYAH GÖZLÜKLÜ BİRİYLE ATARİ OYNUYORUM KONUŞUYORLAR FİLAN SONRA DIŞARI ÇIKIYORUM BİRAZ PRATİK FALAN FİLAN YAP DİYO ANLAMADIM LÜTFEEEN YARDIIIIIM EDİİİN!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: ReKi

ARKADAŞLAR BENDE SAN ANDREAS DA TAKILDIM YA BAYA Bİ GÖREV YAPTIM HATTA AMA SONRA ÇİN MAHALLESİNDE ''W'' DİE Bİ GÖREV YERİ ÇIKTI GİDİYORUM ORAYA TAKIM ELBİSELİ SİYAH GÖZLÜKLÜ BİRİYLE ATARİ OYNUYORUM KONUŞUYORLAR FİLAN SONRA DIŞARI ÇIKIYORUM BİRAZ PRATİK FALAN FİLAN YAP DİYO ANLAMADIM LÜTFEEEN YARDIIIIIM EDİİİN!!!

Büyük ihtimal yüzme görevidir. Gidip baya yüzeceksin, hatta arada bir space ile suyun altına dalarsan, akciğer kapasitesi var o yükselir...

• Yardımın için sağol rafegul o dediğin görevide geçtim şimdide cesarla motorla gidiyosun bi tanker war tankere yaklaşıp cesarın tankere atlamasını sağlamaya çalışıyosun o görevde takıldım baya bi denedim olmadı tankere yaklaşıyorum cesar tam atlıyacak gibi oluyo atlamıyo bunun bi yöntemi filan yokmu yoksa beceri işimi
  • Orjinalden alıntı: ReKi

Yardımın için sağol rafegul o dediğin görevide geçtim şimdide cesarla motorla gidiyosun bi tanker war tankere yaklaşıp cesarın tankere atlamasını sağlamaya çalışıyosun o görevde takıldım baya bi denedim olmadı tankere yaklaşıyorum cesar tam atlıyacak gibi oluyo atlamıyo bunun bi yöntemi filan yokmu yoksa beceri işimi

bu arada adını nikini yanlış yazdığım için kusura bkma
  • Hadi ama arkadaşlar bi yardım eden bi yardım eli uzatan yokmu!!!
  • Ya arkadaşlar ben nasıl oyunda kendi müziğimi dinlerim ve çektiğim resimlere nasıl bakarım ya.Birşey söylücem GTA SAN ANDREAS`ı sıfırlatanlar Scarface`yi oynayın bence oda güzel oyun.Şirket alıyon,evin içni döşüyon,bot çağrıyon,araba çağrıyon,kirli işlerini suikastçine yaptırıyon,koruman peşinden geliyor vs.... .Bu özellikler saymakla bitmez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ReKi

Yardımın için sağol rafegul o dediğin görevide geçtim şimdide cesarla motorla gidiyosun bi tanker war tankere yaklaşıp cesarın tankere atlamasını sağlamaya çalışıyosun o görevde takıldım baya bi denedim olmadı tankere yaklaşıyorum cesar tam atlıyacak gibi oluyo atlamıyo bunun bi yöntemi filan yokmu yoksa beceri işimi

arkadaşım ben o görevde bayağı uğraşmıştım biraz şansa kalıyor orası ben 4.denemede geçtim.
  • uçak okulunun iki bölümünü geçtim halkalardan geçme bölümünde takıldım acil ardım lütfen
  • ya akrdes kabiliyetsişzsen napam geccen ısde delıklerden daha napalım gelıp yapıyım ıstıyosan evine
  • Ya arkadaşlar siz hiç mta(multi theft auto) oynadınızmı yada mta ile ilgili bilginiz varmı??
  • bn indrdm ama oynamy bcremdm
  • ARKADAŞLAR BENDE UÇAK OKULUNDA İLK İKİ YARIŞI GEÇTİM ÜÇÜNCÜ YARIŞTA KALDIM UÇAĞI NORMAL KULLANIYORUM AMA UÇAK FAZLA HAVALANMIYO HAVALANSADA YAVAŞ YAVAŞ ALÇALIYO ORDA KALDIM LÜTFEN YARDIM EDİN ŞİMDİDEN TŞK
  • up
    up
    up
    bazı boş insanlar yeni topic açmış onlara sakın yazmayın bu topic eskiden beri war ve herkes burda gta sanandreas la ilgili şeyleri konuşuyor. başka yerlere mesaj atmayın
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.