Yüzbaşı
10 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar bu kampanyalı ürün hakkında nediyosunuz özellikleri güzel ama casper hakkında pek iyi düşünmüyorum siznedersiniz almamı önerirmisiniz yada alternatif sunabilirseniz sevinirim
Acil lazım bilen var mı?
Ya bişey sorucam bu motorola zn5 türkiyede yokmu yani hala gelmedimi gelmediyse gelecekmi nezaman gelir?
Yetkili Teknik Servisimizdeki ürününüzle ilgili bilgiler

Servis No *******
IMEI ****************

Telefon Nokia N79 Cep Telefonu

Teknik servis kayıt tarihi 09/03/2010

Garanti Durumu Garantili

Şube Teknik Servis ( Konya )

Arıza Açıklaması EKRAN GÖRÜNTÜSÜ YOK AYNI SORUNDAN NOKIA SERVISLERINE 4.GELISI MÜSTERI DEGISIM ISTIYOR... SEÇIM TUSU YOK.

Arıza Tanımları Tüm Bilgilerin (Backup) Sil. Riski Kabul EDILDI
Telefon kapali, Iç-Dis IMEI Kontrol Edilemedi
Ekranda/Ön Caminda Çizikler Var

Durum Yedek Parça bekleniyor

Tamir Detayı Test OK
Son işlem tarihi 09/03/2010

Beyler napayım dersiniz bu 4. arza oldu telefon değişmedi yine değiştirmezlerse ne yapmam lazım nereye gitmem lazım tüketici haklarına falan mı?
Arkadaşlar bu konuyu özellikle buraya açtım sorunum Noki N79'umu aldığım 6.gün garantiye vermek zorunda kaldım ekran arızası yüzünden neyse 25 gün sonra telefon geldi herşey iyi gidiyordu ama 1 ay kullandım kullanmadım derken yine aynı sorun oluştu ve garantiye yolladım şimdi arkadaşlar benim bu konuda haklarım neler telefonun 3. arzasında sanırım sıfır telefon vericekler ama ben kronik bir sorun olduğna inanıyorum ve n79 yerine fark ödeyip farklı bir telefon almak istiyorum böyle birşey mümükünmü :(
Son olarak bide bu ekran sorunu gerçekten kronik mi ya her N79 da varmı?

NOT:Telefondan gayet memnundum ama bu ekran sorunu beni bitirdi
Arkadaşlar bugün FOX'ta m.united - chelsea maçını izliyodum spiker yeni marş yapıldığını ve bu akşam 19:35 'te Fox sporda türkiyede ilkkez dinletilcek falan diyodu alt yazıda geçiyodu taraftarlar için yapılmış galiba bilgisi olan varmı?
Arkadaşlar evde canım sıkıldı gözümün önündede bu oyun vardı yükleyeyi dedim oyunu yükledim ama oyunda ses çıkmıyo demolarını izlerken ses var ama oyunda yok ses ayarlarına baktıma ma hepsi açık niye ses çıkmıyo bu oyundan ya
Arkadaşlar motorola l9 ile motorola e3 arasında kaldım sizce hangisini almalıyım?
------------------------
--------------------
-----------------
---------------
-------------
-----------
---------
-------
-----
---
--
-

Evet arkadaşlar uzun zamandır ilkdefa giriyorum gereksiz mesajlar bölümüne ve uzun zamandır ilkdefa burda konu açıyorum
Hakkında
Forum İmzası:

Rab'le arana giren şifreyi ÇÖZ...
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Bilgisayar
test
Bilgisayar
test
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 828
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 38.009 (Bu ay: 187)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.