Şimdi Ara

>> GTA San Andreas Paylaşım Topic'i << (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
490
Cevap
2
Favori
206.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • BUTUN GTA SAMP CILAR BAKSIN BENIM FRAGMOVIE IZLEYIN + YOUTUBE DE BEGENIRMISINIZ ?
    http://www.youtube.com/watch?v=C_ewKJ4JrBM&feature=colike
    IZLEMEDEN OLMAZ ;D
  • Aga Ya Ben Uçmayı Öğreniyorum Bölümünde Daire Çizmeyi Bir türlü yapamıyorum Lütfen Söylermisiniz Şimdiden Teşekkürler

• Ya Arkadaşlar Lütfen Yardım Edin : Bende haritada modifiye yeri gözükmüyor deli olucam ya uf çok aradım buldum ama kapısı açılmıyor. YARDIMMM PLS...

• bi görev pimpmobile die bi araba var içinde bi kız war binmemi istio ama ben binemiom .ben oyunu internet kafeden almıştım internet kafedeki adam oyundaki arabaları skinlemiş . orginal arabalar yok. bu arabanın direksiyonu sağda kadın solda . adam soldan binmeye çalılışıyo ama binemiyo kız oldugu için sağdanda binemio zaten . bi deneyim dedim direksiyonu solda olan bi araba kurayım dedim yok olmadı yardım ederseniz sewinirim

• ben ps2 de oynuom just busines görevinde nişan almak baya zor geçebilen varmı varsa nasıl geçti
  • Beyler lütfen birisi yardımcı olsun bilen biri. Gta ya araç yükledim yalnız ekran sonradan geliyo , png 'de ekleyemiyorum facede bir sitede daha önceden sorunun nasıl çözüleceği yazıyodu ama unuttum bilen varmı lütfen ? . Kafayı yicem ya !
  • yaa gençler biriniz yardım edin yaa biraz nostalji yapalım dedik learning to fly da takıldım kaldım geçemiom bi türlü 5-6 ay önce de kurdum oyunu yine aynı yerde takıldım gecemiom yardım etcek varsa mail olarak yada msn den atarım oyunu 5 dakikada yapıverin uçuş okulu ile stadyum görevlerinide devam edelim be abisi

varsa bi insan evladı haber eylesin gömüşürüz hadin eyvallah
  • arkadaşlar ben driving schooldaki alley oop görevini geçemedim taktiği nedir bi yardım edin
  • Arkadaşlar bende görevde CJ nin arkadaşları birbirleriyle konuşuyor ama ses gelmiyor acaba nede bilen varsa lütfen yardım etsin.
  • Arkadaşlar Cut Throat Business görevinde takıldım. Burda Madd Dogla beraber arabaya binip OG loc'un olduğu yere gidiyoz ondan sonra bota(tekneye) biniyoz. OG loc'un peşinden giderken aradaki mesafe açılıyo ve Og loc kayboluyo. Kaç kere denedim yine yapamadım lütfen bilen birisi yardım etsin...
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.