Şimdi Ara

>> GTA San Andreas Paylaşım Topic'i <<

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
500
Cevap
2
Favori
204.573
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> >> GTA San Andreas Paylaşım Topic'i <<
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4345 Mesaj
    Valla ben hem ps2'de hem pc'de anlattığım gibi orayı geçtim ufak bir ihtimal başka görevden olabilir sen varil gelmesin diye sağa sola kaçarsan hızdan düşebilir dediğimi yaptığına eminmisin?
    |
    |

film/altyazı | Mal kaybeden, bir şey kaybetmiştir, Onurunu kaybeden birçok şey kaybetmiştir. Fakat cesaretini kaybeden her şeyini kaybetmiştir. Johann Wolfgang von Goethe
  • Yarbay
    2620 Mesaj
    Hımm ben o zaman biraz daha oynayım. Tamda artık pes ediyordum. Nerdeyse oyunu silcem.

Denoo, zaten ilk başladığı yerden gidersem varil çıkmıyor önüme. Variller pist üzerinde. Kenarlar temiz. Ama Sueldem'im de dediği gibi atladığım başka bir bölüm olabilir. Acaba bu atlamış olabileceğimi söylediğiniz görev şu anki görevden önce mi sonra mı? Bi hatırlayıverseniz çok makbule geçer valla.
    |
    |
    |
    |

film/altyazı | Mal kaybeden, bir şey kaybetmiştir, Onurunu kaybeden birçok şey kaybetmiştir. Fakat cesaretini kaybeden her şeyini kaybetmiştir. Johann Wolfgang von Goethe
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    Çok kolay oyun ya ....... Odans ettirmeler fln elinle alakalı Yuvarlağın içine oklar geldiğinde Yakalamaya çalışacaksın
    |
    |

Orjinalden alıntı: caadas

Hımm ben o zaman biraz daha oynayım. Tamda artık pes ediyordum. Nerdeyse oyunu silcem.

Denoo, zaten ilk başladığı yerden gidersem varil çıkmıyor önüme. Variller pist üzerinde. Kenarlar temiz. Ama Sueldem'im de dediği gibi atladığım başka bir bölüm olabilir. Acaba bu atlamış olabileceğimi söylediğiniz görev şu anki görevden önce mi sonra mı? Bi hatırlayıverseniz çok makbule geçer valla.

bir kere bir görev atladıysan o an yaptığın göreve gelmen söz konusu bile olmazdı ve o anki görevden sonra olan bir görevi de atlayacağını sanmıyorum

sen daha dene çok kolay yetişiliyor
    |
    |

• Yarbay
    2620 Mesaj
    Arkadaşlar o kadar uğraştım dediklerinizin hepsini denedim ama olmuyor. Biriniz şu uçaklı bölümü geçiversin ya delircem! Ahanda save dosyaları:
    http://www.hemmenpaylas.com/download/1737459/gta_san_andreas_save_dosyalari.rar.html

hemen paylaş bazen sorunlu olduğu için rapid share linki de vereyim. (aynı dosyalar)
    http://rapidsshare.de/files/35257609/gta_san_andreas_save_dosyalar__305_.rar.html
    |
    |

• Yarbay
    4345 Mesaj
    tamam orayı geçip sana atarım ama başka olmaz.
    |
    |

• Yarbay
    2620 Mesaj
    Denoo süpersin çok teşekkür ederim. Tamam kardeş söz bidaha kendim geçecem
    |
    |
    çok kolaydı ama komik yapmışsın adamı hayvan gibi mübarek
    |
    |

• Yarbay
    2620 Mesaj
    hemen bakıyorum denoo. şimdiden teşekkürler. nasıl geçtin hala anlamadım ama neyse artık, bi kereliğine balık tutmayı öğrenmeyiverelim.
    --------------------------------
    harbi ya nası geçtin bu işin sırrı ne?
    tekrar çok teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caadas -- 3 Ekim 2006; 1:35:01 >
    |
    |

• Yarbay
    4345 Mesaj
    Valla caadas sanırım sen oyuna mod yapıp bozdun tek tahminim bu, video linkini koy arkadaşlar izlesin ehuheuhu... benim oyunda uçak öyle gazlayıp kalkmıyor. takma kafana.
    |
    |

• Yarbay
    2620 Mesaj
    Evet arkadaşlar denoo'nun dediği gibi videoyu veriyorum. İsteyen izlesin sadece 1.12MB. Belki neden böyle olduğu hakkında bir fikri olan vardır. Bu arada, ben sadece oyunu Türkçe'leştiren yamayı kurmuştum o kadar.

http://rapidsshare.de/files/35284488/gta_u_akl__305__boeluem.rar.html
    |
    |
    arkadaşlar bir sual sorma arzusundayım aşağıdaki resimdeki dükkanı neden satın alamıyorumoyunu bitirdim ama hala satın alamıyorum ayrıca ocean flats daki modifiye garajı haritada gözükmüyor ve garajın kapısı açılmıyor bide 2 tane kız ardaşım war bunların etkiside warmı acaba o araba dükkanını satın alamamda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Broadwayci -- 11 Kasım 2006; 14:59:56 >
    |
    |
    |
    |
    The car is on fire, and there's no driver at the wheel, And the sewers are all muddied with a thousand lonely suicides, And a dark wind blows, The government is corrupt, And we're on so many drugs, With the radio on and the curtains drawn, We're trapped in the belly of this horrible machine, And the machine is bleeding to death, The sun has fallen down, And the billboards are all leering, And the flags are all dead at the top of their poles, It went like this: The buildings tumbled in on themselves, Mothers clutching babies, Picked through the rubble, And pulled out their hair, The skyline was beautiful on fire, All twisted metal stretching upwards, Everything washed in a thin orange haze, I said, "Kiss me, you're beautiful - These are truly the last days", You grabbed my hand, And we fell into it, Like a daydream, Or a fever, We woke up one morning and fell a little further down, For sure it's the valley of death, I open up my wallet And it's full of blood
  • Binbaşı
    1350 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: _ALISH_

burayı almak zaten ceasr'ın görevi???

ne dedin anlamadım ya nasıl alıcaz alamadık burayı ya yardım edin
    |
    |

Orjinalden alıntı: DaRkFoX [tHu]

arkadaşlar bir sual sorma arzusundayım aşağıdaki resimdeki dükkanı neden satın alamıyorumoyunu bitirdim ama hala satın alamıyorum ayrıca ocean flats daki modifiye garajı haritada gözükmüyor ve garajın kapısı açılmıyor bide 2 tane kız ardaşım war bunların etkiside warmı acaba o araba dükkanını satın alamamda ?

1 orayı satın almadan nasıl oyunu bitirdin
    2 kız arkadaşların işlerine karışacak hali yok
    3 çünkü ocean flats deki modifiye garajı zaten o yerdeki görevleri bitirince açılıyor
    4 garajın kapısı bazı otomobllerde ve belirli günlerde açılıyor
    |
    |

• Binbaşı
    1350 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Phoneix TUR

quote:

Orjinalden alıntı: DaRkFoX [tHu]

1 orayı satın almadan nasıl oyunu bitirdin
    2 kız arkadaşların işlerine karışacak hali yok
    3 çünkü ocean flats deki modifiye garajı zaten o yerdeki görevleri bitirince açılıyor
    4 garajın kapısı bazı otomobllerde ve belirli günlerde açılıyor

saol ALLAH razı olsun biraz daha aydınlatırsan sewinirim garafın kapısı dediğin arkada otel gibi bi yer war orasımı ?
    |
    |

• Binbaşı
    1350 Mesaj
    phoneix TUR senin dediğin yer bu resimdeki yermi eğer dediğin yerse kapı açılmıyor lütfen yardım et nasıl yapıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Broadwayci -- 11 Kasım 2006; 17:39:57 >
    |
    |
    |
    |
    belkide kurduğun yamada bir problem wardır bence oyunu sil o yamayıda sil oyunu baştan Qur belki lur ama tam emin deqilim de olur ya sanırım olmazsada Sen bilirsin SAVE dosyalarında bişiler olabilir yani
    |
    |
Reklamlar
üniversite
Bey Azura
kolayoto.com
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.