Şimdi Ara

>> GTA San Andreas Paylaşım Topic'i << (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
490
Cevap
2
Favori
206.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Phoneix TUR

quote:

Orjinalden alıntı: ARIFMOST

bi görev var adam aşşağı atlıo atlama fln dio iki adam atlıo adm ölüo görev bitti dio valla bişi anlamadım

madd dogg isminde bir adamı kurtaracaksın orda tabi sen izlemeye devam edersen ölücek adam tabi

bak otoparkın yola yakın olan tarafında bir kamyonet var onu çal getir evin altına adam yalpalıyacak en sonunda düşcek adamın kasaya düşmesini sağla sonrahiç bi yere çarpmadan hastaneye yetiştir ok

VAlla güzel demişsinde o kamyona yetişene kadar adam ölüyor hızlı koş deme koşuyorum ama daha hızlı koşma varsa söylersen sevinirim burayı geçemiyince görevde vermiyorlar kaldı dımdızlak anca sevgiliye gidip duruyoz :D...........
    Şimdiden teşekkürler....

Son olarakta şifreli oynadığım için sorun olma ihtimali nedir......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi outlaws -- 12 Şubat 2007; 23:42:25 >

• quote:

Orjinalden alıntı: AIR JORDAN

Bende trenli bölümü geçemedim.trenin üstündeki adamları öldüremiyorum.

EWET YA OLMUYOLAR DI AMA OLDULER ASAGI DOĞRU ATTIM ADAMLARI DAHA GELMEDILER
  • trenin üstündeki adamları wurmak kolay normal siz motoru kullanın motordan inmeyin zati gidene kadar adamlar ölmüş oluo. ama haklısınız ben de o görevde çok zorlanmıştım
  • arkadaşlar resimle istekleriniz belirtirseniz yardımcı olabilirim
    siz bu oyunu yeni oyanabilirsiniz ama biz bitireli cok oluyor hatırlamak acısından resim koyun bizde size yardımcı olalım
  • ya ben yeniden yükledim oyunu bitirmiştim ama şimdi bir bakim dedim şu modifiyeli arabayı alıp dans ettiriyoz ya başlarda hani nasıl olcak o hangi tuşlar oklarla olmuyor
  • pardon arkadaşlar görmemişim
    quote:

Orjinalden alıntı: Surround

_ALISH_ kardeş yaşlı dayının evinden silah çalarken hızlı yürümeyeceksin.Sol Alt tuşuna basarak yürüyeceksin.Araba dans ettirmede sie num8 num4 num6 ve num 2'yi kullanarak gereken tuşlara tam zamanında basman gerek yani yuvarlağın içine gelince.
  • ben gtada hep hamburgerciye gidiyorum
  • Arkadaşlar geçemediğim 2 bölüm var

1) Wrong Side of the Tracks : Burda motora binip smoke'la bi treni kovalıyoruz , trenin üstünde 4 tane adam var smoke onlara ateş ediyor ama adamlar bi türlü ölmüyo burda trenin neresinde gitmem lazım kaç kere denedim bi türlü geçemedim

2) Polisin verdiği kundaklama görevi . Önce 3 tane polisle bi cafede buluşup görev alıyoruz . Belirtilen noktadaki molotofu alıp evleri yakmaya gidiyoruz ancak burda ya molotof benim üzerimde patlıyo , ya polis geliyo yada çetedekiler ateş ediyo burayı nasıl geçicem ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ManitoN

Arkadaşlar geçemediğim 2 bölüm var

1) Wrong Side of the Tracks : Burda motora binip smoke'la bi treni kovalıyoruz , trenin üstünde 4 tane adam var smoke onlara ateş ediyor ama adamlar bi türlü ölmüyo burda trenin neresinde gitmem lazım kaç kere denedim bi türlü geçemedim

2) Polisin verdiği kundaklama görevi . Önce 3 tane polisle bi cafede buluşup görev alıyoruz . Belirtilen noktadaki molotofu alıp evleri yakmaya gidiyoruz ancak burda ya molotof benim üzerimde patlıyo , ya polis geliyo yada çetedekiler ateş ediyo burayı nasıl geçicem ?

Dostum 1. görevde trenin tam yanından gitmeye çelışacaksın yani sağından mesela arkandaki arkadaşın vuruyo zaten
    ama tren yolu bi yerde bitiyor biliyorsun oraya kadar sabit şekilde gitmeye çalış.
    Eğer şifreleri varsa roketmeni alıpta gidebiliyormuşsun adamların yanına.

• quote:

Orjinalden alıntı: @OĞUZHAN@

ben gtada hep hamburgerciye gidiyorum

nabıon hamburgercide læ
  • arkadaşlar bende duvara yazı yazılan yerde kaldım yardım ederseniz sevinirim
  • YA BENDE İKİNCİ ŞEHİRDE Q HARFİYLE OLAN GÖREVLERDEN BİRİNİ GECEMEDİM GÖREV ŞU:

"Bİ BORU VAR BORUNUN İÇİNDEN GİDİP SNİPER ALIYOSUN SONRA KARSIDAKİ TREN YOLUNA GİDİP ORDAKİ MOTOSİKLETİ ALIYON VE GELEN TRENİ DURANA KADAR MOTOSİKLETLE TAKİP EDİYON SONRA TREN DURUNCA TRENDEN İNEN ŞÖFÖRÜ BİRAZ TAKİP EDİP ONLA 2 KELİME KONUSUP UZAKTAN VURCAZ " AYNEN BÖYLE GÖREV AMA BEN AYNEN BÖLE YAPTIM AMA OLMUYORRR BİDE O ADAM CASUS ½99 İHTİMALLE YA DEDİKLERİ GİBİ YAPTIM OLMUYORR YARDIMCI OLUR MUSUNUZ LÜTFEENNNNN???

• bu oynu oynuyoz bare onun dilinde konuşalım grove kraldır.YOW YOW NEYSE ARKADAŞLAR YA NASIL KIZ ARKADAŞ ELDE EDİYOZ YA İLERKİ GÖREVLERDE Mİ BİRDE NASILŞ EVE KIZ ATIYOZ BİRDE BEN ŞU HANİ SMOKE BİZİ SATIYOYA ORADAN SONRA SORU İŞARETLİ Bİ YERE GİDİYOZ YA NASIL ORAYI GEÇİYOZ
  • quote:

Orjinalden alıntı: baykartal

quote:

Orjinalden alıntı: ManitoN

Arkadaşlar geçemediğim 2 bölüm var

Dostum 1. görevde trenin tam yanından gitmeye çelışacaksın yani sağından mesela arkandaki arkadaşın vuruyo zaten
    ama tren yolu bi yerde bitiyor biliyorsun oraya kadar sabit şekilde gitmeye çalış.
    Eğer şifreleri varsa roketmeni alıpta gidebiliyormuşsun adamların yanına.

O herif kazma yahu bir adamı vuramıyor 2 saat

• up
  • ya ben son bölümde takıldım itfayeyi kovaladıgımız görevde itfayeyi kovalıyorum sweet itfayeden atlıyor ölüyor görev bitiyor olmuyor sweet arabaya düşmüyor çok zor yardım ein
  • quote:

Orjinalden alıntı: A.K.

ya kardeşler ben cesar vialpandonun san fierro da araba arıyoya onu bulamadm bütün arabaları buldm brtek PATRİOT u bulamadm nerde bulurm ben onu ya???

beyler allah icin ya bilen biri varsa soylesin tum askeri usleri talan ettim yok yok yok bulamiyom ben de! nerde bu patriot ya harita da nerdeyse bakmadigim yer kalmadi
  • quote:

Orjinalden alıntı: picoturka

quote:

Orjinalden alıntı: A.K.

ya kardeşler ben cesar vialpandonun san fierro da araba arıyoya onu bulamadm bütün arabaları buldm brtek PATRİOT u bulamadm nerde bulurm ben onu ya???

beyler allah icin ya bilen biri varsa soylesin tum askeri usleri talan ettim yok yok yok bulamiyom ben de! nerde bu patriot ya harita da nerdeyse bakmadigim yer kalmadi

kasabalara bak orada vardır
  • SORUNLARINIZ İÇİN AYRI KONU AÇMAYIN OYUNUN ZATEN KENDİ FORMU VAR ORADA BÜTÜN ÇARELER YAZARhttp://forum.donanimhaber.com/m_3068450/mpage_92/key_//tm.htm#14753886 BUYRUN BEYLER BURAYA GİRİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S-R -- 8 Haziran 2007; 11:56:45 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: DaRkFoX [tHu]

quote:

Orjinalden alıntı: Phoneix TUR

quote:

Orjinalden alıntı: DaRkFoX [tHu]

arkadaşlar bir sual sorma arzusundayım aşağıdaki resimdeki dükkanı neden satın alamıyorumoyunu bitirdim ama hala satın alamıyorum ayrıca ocean flats daki modifiye garajı haritada gözükmüyor ve garajın kapısı açılmıyor bide 2 tane kız ardaşım war bunların etkiside warmı acaba o araba dükkanını satın alamamda ?

1 orayı satın almadan nasıl oyunu bitirdin
    2 kız arkadaşların işlerine karışacak hali yok
    3 çünkü ocean flats deki modifiye garajı zaten o yerdeki görevleri bitirince açılıyor
    4 garajın kapısı bazı otomobllerde ve belirli günlerde açılıyor

saol ALLAH razı olsun biraz daha aydınlatırsan sewinirim garafın kapısı dediğin arkada otel gibi bi yer war orasımı ?

YA ARKADAŞIM SEN İLK ÖNCE
    1.ARABA KURSUNU BİTİRECEKSİN
    2.SONRA SENİ ARIYACAKLAR
    3.HARİTANDA WANG CARS YEŞİL OLUCAK
    4.SONRA CV GÖREVLERİ BAŞLAYACAK
    5.SONRA CV DE WANG CARS İÇİN ARABALAR ÇALICAN
    6.SONRADA ZATEN CVNİN İLK GÖREVİNDE OCEAN FLATSDAKİ GARAJ AÇILIYOR
    7.SONRADA YARIŞLARI YAPICAKSIN BU KADAR BİRDE BÖYLE KONULAR AÇMAYIN ZATEN SAN ANDREASIN KONUSU VAR Kİ
    TAMAM

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.