Şimdi Ara

>> GTA San Andreas Paylaşım Topic'i << (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
491
Cevap
2
Favori
206.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ybayezid

Puncture Wounds dan sonra görev gelmiyor ya.bilen varsa yardım etsin.şimdiden teşekkür ederim

Nasıl bi görev açıklar mısın ?
  • ben oyunu bitirdim ama bakın nasil oyunun ilerlerinde görev yapabilmek için ucak ehliyeti almaniz gerekiyo ben ehliyeti aldim sonra ucak görevlerine geçtim ama bi görev var o kadar zorki kendi ucagınla başka bi ucagin üzerindeki dairedeen geçiceksin o görevi 50 kere denedim yapamadim sonra netten oyunun bitmiş halini indirdim
    Ama oyunun en güzel zamani çeteler arasindaki kavga zamaninda
  • quote:

Orjinalden alıntı: Surround

quote:

Orjinalden alıntı: ybayezid

Puncture Wounds dan sonra görev gelmiyor ya.bilen varsa yardım etsin.şimdiden teşekkür ederim

Nasıl bi görev açıklar mısın ?

Ya son görevde arabaları çalıyorsun.En son da bir arabayı çaldık.Eski bir arabayla garajdan gittik.arabayı takip ettik,lastiklerini dikenle patlattık.sonra da garaja döndük .şimdi bekliyorum yeni görev gelsin diye gelen bir şey yok..

• arkadaşlar hiç yorulmama şifresi var mı biliyomusunuz??
  • yok
  • Merahaba.
    OG görevini tam olarak yaptım. En son yaptığım görev ev partisine katılmaktı. Onu da yaptıktan sonra ortalıkta görev falan kalmadı. Yani ne bir harf var ne de gelen bir telefon. 6 saat boyunca oynadım belki bi telefon gelir diye gelmedi. Yani bütün haritada görev-mörev kalmadı
  • O ew partisi olmasın ve görevler bitmez sen daha oyunun başındasın og felan daha çok görev var kesin yapmadığın bir görew kalmısır.
  • yapmadığım bi görev kalmıştır diye yeniden başladım..
    ama yoq..:(
    yine aynı şey
  • haritada görev kalmadıysa eksik birşey yapılmış gibi bir şey söz konusu değil sen devam et oyunun hatasıdır
  • oyun bitti son bölümü (big smoke mu ne onu öldürüyon ) ama görevlerin %66 sını yaptn diyo anlamadım

sürüş okulunun ilk görevini nasıl yapcaz.w ve s ye basın diyo basınca olduğu yerde duruyo bi dönmesi lazım heralde ama olmuyo
  • arkadaşlar bende bu oyun var çok güzel ama şifrelerini yazdığımda kabul etmiyor neden bana yazarsanız sevinirim şimdiden çok sağ olun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fear Factory

oyun bitti son bölümü (big smoke mu ne onu öldürüyon ) ama görevlerin %66 sını yaptn diyo anlamadım

sürüş okulunun ilk görevini nasıl yapcaz.w ve s ye basın diyo basınca olduğu yerde duruyo bi dönmesi lazım heralde ama olmuyo

çok kolay ileri-geri-sol aynı anda basacaksın
  • bana sa dizinindeki engilish.txd dosyasını upload yapabilirmsiniz?
  • oyun güzel. ben sadece stres atmak için oynuyorun. alıyorum bi helikopter şehir şehir dolaşıyorum valla. bazen uçak kullanıyorum. çok keyifli oluyor
  • Ben uçaklı bölümlerden birinde kaldım ama adı aklımda değil. Bölüm, eski abondone olmuş havaalanında geçiyor. Şimdi bir tane pırpır uçak var. Önünde de görev almamız için kırmızı halka duruyor. Görevi aldığımızda uçağın önünde biriyle konuşuyoruz. Konuşma bitince görev başlıyor. Bize bir yarış motoru vermişler ve pistten kalkan yolcu uçağına havalanmadan yetişmemiz gerekiyor. Uçakla bizim aramızda 5-6 tane silahlı adam var. Bu bölümde ben daha hızlanamadan uçak hemen havalanıyor. Ne yapmam lazım. Uçağın arkasında yerde sırayla variller var ama ateş etsemde patlamıyorlar. Takıldım kaldım yardım edin
  • quote:

Orjinalden alıntı: caadas

Ben uçaklı bölümlerden birinde kaldım ama adı aklımda değil. Bölüm, eski abondone olmuş havaalanında geçiyor. Şimdi bir tane pırpır uçak var. Önünde de görev almamız için kırmızı halka duruyor. Görevi aldığımızda uçağın önünde biriyle konuşuyoruz. Konuşma bitince görev başlıyor. Bize bir yarış motoru vermişler ve pistten kalkan yolcu uçağına havalanmadan yetişmemiz gerekiyor. Uçakla bizim aramızda 5-6 tane silahlı adam var. Bu bölümde ben daha hızlanamadan uçak hemen havalanıyor. Ne yapmam lazım. Uçağın arkasında yerde sırayla variller var ama ateş etsemde patlamıyorlar. Takıldım kaldım yardım edin

silahlı adamları ve varilleri kafaya takma sağdan güzelce yanaş uçak tam kalkarken ortala sonra içeride adam temizleyip bomba yerleştiriyoruz ve atlıyoruz..

• Arkadaşım nasıl yetişeyim koskoca uçak yani Dediğim gibi yolun yarısına geldiğimde uçak çoktan havalanmış oluyor. Senin söylediğin gibi sağdan kimseye bulaşmadan gazlıyorum ama yetişilmiyo. O motorda nitro filan mı var yoksa?
  • quote:

Orjinalden alıntı: caadas

Arkadaşım nasıl yetişeyim koskoca uçak yani Dediğim gibi yolun yarısına geldiğimde uçak çoktan havalanmış oluyor. Senin söylediğin gibi sağdan kimseye bulaşmadan gazlıyorum ama yetişilmiyo. O motorda nitro filan mı var yoksa?

valla ben böyle hallettim hiç sağ sol yapmadan düm düz (uçağın sağ kanadı tam önünde oluyor) gittim uçak kalkıyorken'de ortaladım yakaladık mereti.
  • İşte ekran görüntülerim. Nasıl olcak bu iş? Yetişilmiyo meret.
    ilk resim görevin tam başı. 1 saniye bile ilerlemeden çektim resmi.

yolun yarısı

uçağın kalkış anı ve benim konumum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caadas -- 28 Eylül 2006; 0:08:11 >

• Başka bir görev vardır onu geçmeden uçağa yetişemezsin.
    İkinci oynayışımda bana da olmuştu bir ihtimal dene.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.