Şimdi Ara

>> GTA San Andreas Paylaşım Topic'i << (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
491
Cevap
2
Favori
206.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya arkadaşlar bende bir tane eski havalimanı alıyoruzya oyunda baya bir ilerliyince havalimanını aldım oranın bir görevi var uçakla uçup çemberlerden geçiyoruz ben onu yapamıyorum save dosyası olan varmı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: warol

Ya arkadaşlar bende bir tane eski havalimanı alıyoruzya oyunda baya bir ilerliyince havalimanını aldım oranın bir görevi var uçakla uçup çemberlerden geçiyoruz ben onu yapamıyorum save dosyası olan varmı ?

bende varda sen orada 2 ye basıb uçuş takımını kapatcan istiyorsan savemi atım son bölümü kaydettim sefa_40_@hotmail.com
  • abiler artık buraya mesaj atmayınya bunu zaten kendi konusu var tamam mı son sayfahttp://forum.donanimhaber.com/m_3068450/mpage_92/key_//tm.htm#14753886 tamam mı böylece forumu kirletmemiş oluruz
  • çok saol msn adresini ekledim benimkide ali_warol@hotmail.com kabul edersen sevinirim save dosyasını atarsanda harika olur şimdiden teşekkürler
  • quote:

çok saol msn adresini ekledim benimkide ali_warol@hotmail.com kabul edersen sevinirim save dosyasını atarsanda harika olur şimdiden teşekkürler

tamam son bölüm smoke öldürürken
  • yha oyunun bitmiş halini atmadın dimi ben o bölüm bittikten sonra kendim devam etmek istiyorum merak ediyroum gerisinide oke :)
  • quote:

yha oyunun bitmiş halini atmadın dimi ben o bölüm bittikten sonra kendim devam etmek istiyorum merak ediyroum gerisinide oke :)

İSTİYORSAN LİBERTY CİTYE GİDEN KISMINI ATARIM SENDE ORADAN DEVAM EDERSİN
  • ben big somoke (sadece iş) ve ryder (sam amcayı soymak) bölümlerinde takıldım
    BS:bu bölümde big s. bi müzeye gidiyoruz bir sürü rus adam var. görev başlar başlamaz big smoke ölüyor veya biraz ilerleyince ölüyor arkadaşım la çok uğraştık fakat geçemedik
    R:bundada ryder la bi askeri ala na gidiyoruz vinçle (forktlift) kutuları alıp kamyona koyuyosun ama bundada askerler gelip ryder ı öldürüyo bunu da geçemedik oyun da da bu iki bölüm var bunları da geçsek ilerliycez ama geçemedik...javascript:void(AddText(''))
    javascript:void(AddText(''))
    yardımcı olursanız çok sevinirim
    msn adresim : seko_fb_94@hot...

• ya arkadaşlar yllütfen yardım edin bi oüf noktası söyleyin
  • ya arkadaslar ben bişi sorcam oyunu yukledim hoodlum içindeki gta_sa.exe yi actıımda

1549416 yordam giriş noktası,ogg.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı.

diyor bu sorunu nasıl halletcem
  • quote:

Orjinalden alıntı: azazertan

ya ben son bölümde takıldım itfayeyi kovaladıgımız görevde itfayeyi kovalıyorum sweet itfayeden atlıyor ölüyor görev bitiyor olmuyor sweet arabaya düşmüyor çok zor yardım ein

kardeş sweet yetti gayri bu hayat diyip atlamıyo itfaiyenin arkasına geççeksin arabayla ama arkadan çarpma itfaiye arabasına sadece arkasında git yakın biçimde arabanın içine atlıyo sweet
  • quote:

Orjinalden alıntı: sekopasa

R:bundada ryder la bi askeri ala na gidiyoruz vinçle (forktlift) kutuları alıp kamyona koyuyosun ama bundada askerler gelip ryder ı öldürüyo bunu da geçemedik oyun da da bu iki bölüm var bunları da geçsek ilerliycez ama geçemedik...
    yardımcı olursanız çok sevinirim
    msn adresim : seko_fb_94@hot...

Dostum ryder tabi ölür arasıra ryder a yardım edeceksin tabi ne olsa zaman sınırı yok

Resime tıkla!
     >> GTA San Andreas Paylaşım Topic'i <<

• onu yapıyoruz zaten ama yinede forktlifte bindiğimde çatışıyolar ve ölüyo hatta bi ara arkadaşımla askeri alandan çıktık giderken ryder kamyonun arkasınada öldü
  • ya beyler bu topici okuyunca san adnreası yükleyesim geldi
  • yaw arkadaşlar ben yeni model ordu isimli bölümü bitirdim kaydettim ondan sonra bida görev açılmadı.oyunun bi yerinde bi hata mı oldu acaba.
  • save mi istiyon kanka
  • grup kurmak için adam nasıl çağrılıyo tuşu nedir
  • yha ben adam toplama görevini yapamıyom tuşu söylermisiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: gfb_melih_gfb

yha ben adam toplama görevini yapamıyom tuşu söylermisiniz

G VE H TUŞLARINA BAS ADAMIN YANINA GELİNCE
  • ARKADAŞLAR BEN OYUNA YENİ BAŞLADIM ARABA DANS ETTİRMEDEYİM DAHA DA BEN SİTELERİNDEN OTOBÜS-ARABA-TIR KAFASI-KASA FALAN İNDİRDİM BEN TANKER ŞİFRESİNİ YANİ AMOMHRER İ YAZDIM MI HEP OTOBÜS İNİYOR NASIL TIR İNDİRCEM BİLMEM ANLAYABİLDİNİZ Mİ?ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER...
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.