Şimdi Ara

GTA 5 için ps3 mü xbox 360 mı ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
0
Favori
17.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Clicker

affet reis baştan söyleyeydinya

Hocam malum az kaldı çıkmasina fanboyluk moda şimdi. hatam varsa affola. Inş ps3 te sorunsuz oynarız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inşallah

Bu arada kolla ilgil(trailerdakl):
    Oyun gamepadi en billndik harika nintendolardaki gamecubelerdeki xboxlardaki gibi var olan beyaz gamepaddir.Yani bir standarttır.Orada zaten xbox kolu olmadığı belli.Ne Ps3 kolu ne de xbox kolu kullanalım demikler standart gamepadi yapıştırmıklar.
    Bu arada ben oynayamayacağım inanıyorum ki pc ile beraber yeni nesle gelecektir.

• xbox 360 da gta 4 daha iyidi gta 5 de bakalım nasıl olucak
  • PS 3
  • Bugünkü GTA 5 Videosunu izlerken
    fark etmedim ama PS3'ten oynandığı söyleniyor.

Genelde firmalar oynanış gösterirken yapımı geliştirdikleri ana platformdan gösterirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Rockstar eskisi gibi 360 sevdalısı değil bence. PS3'e durmadan klasik falan çıkarıyor, arkadaşın da dediği gibi demolar hep PS3'te oynandı ayrıca. Blu-ray artısı da cabası. Bir haberde de PS3 ve Xbox 360 için özel hazırlandığı söylenmişti. (Ne kadar doğrudur bilemem.) Eğer iki konsola da özelse PS3 iyi bir tercih olabilir.

Yanılmamışım.
  • I-C-O kullanıcısına yanıt
    Hocam açıklandı görmüşsündür şimdiyede .videoda zaten gözüküyordu Michael'in binaya camdan daldıgı sahnede tuşlar sol yukarıda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Bigby -- 10 Temmuz 2013; 20:44:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

max payne bile 2 dvd iken gta 5 ne olacak çok merak ediyorum

hayır dvd değiştirerek gta da oynanmaz ki

ayrıca ps3'te red dead redemption'da ne sıkıntısı olmuş ki? ps3'te sıkıntı falan yaşamadım ben

Xbox versiyonu ile karşılaştırma yaparak oynarsan bir daha ps3 de oyunu açmak dahi istemezsin.O derece fark var arkadaşım

Ayrıca konuyu açan arkadaşa ps3de gta oynamasını tavsiye ederim.O yüzden ps3 al derim.Last of us beyond two souls felan var.Üstelik gta 5 oyun içi görüntüler ps3ten.İki konsolu onlarca kişi deneyerek yüzlerce kez test edilerek en iyi hangisi görüntü veriyor ise onun oyun içi görüntüleri veriliyor.Dikkat edin bütün oyunlarda bu şekilde.

• yayınlan gta 5 trailerı ps3 üzerinden çekilmiş.sence hangi platform?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Itachi-san -- 10 Temmuz 2013; 23:41:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapboy97

Hocam açıklandı görmüşsündür şimdiyede .videoda zaten gözüküyordu Michael'in binaya camdan daldıgı sahnede tuşlar sol yukarıda

Evet, öğlen tekrar izlediğimde gördüm. Geçen gün ağzım açık izlemiştim, doğal olarak tuşlara bakmamıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: asus1981

quote:

Orijinalden alıntı: defected

max payne bile 2 dvd iken gta 5 ne olacak çok merak ediyorum

hayır dvd değiştirerek gta da oynanmaz ki

ayrıca ps3'te red dead redemption'da ne sıkıntısı olmuş ki? ps3'te sıkıntı falan yaşamadım ben

Xbox versiyonu ile karşılaştırma yaparak oynarsan bir daha ps3 de oyunu açmak dahi istemezsin.O derece fark var arkadaşım

Ayrıca konuyu açan arkadaşa ps3de gta oynamasını tavsiye ederim.O yüzden ps3 al derim.Last of us beyond two souls felan var.Üstelik gta 5 oyun içi görüntüler ps3ten.İki konsolu onlarca kişi deneyerek yüzlerce kez test edilerek en iyi hangisi görüntü veriyor ise onun oyun içi görüntüleri veriliyor.Dikkat edin bütün oyunlarda bu şekilde.

derdi grafik olanlar düşünsün

• Ps3 için alıcam. Doğum günü hediyem:)
  • ps 3 e al
  • yorumlarından yola çıkarak diyorum , xbox 360 ı almak istiyorsun ama içindeki naz yine emin olmak istiyor dvd takmam yarım dakkamı vs. gibi yorumlar zaten neyi alman gerektğini söylemişsin eksilerini artı olarak görüyorsun buda demek oluyorki xbox 360ı istiyorsun ps3 platformuna bakma derim o zaman bende bu ikilemde kaldım ps3 mü xbox mı gittim ps3 aldım pişmanmıyım hayır last of us gibi mükemmel bir oyun deneyimi yaşadıktan sonra gerisi tın benim için sana kalmış bir şey sırf 1 oyun için xbox bakma derim sony xboxa göre daha iyi oyunlar çıkarıyor bence , görüşler kişiden kişiye değişir gow - last of us -beyond two souls (çıkacak) oyunları seviyorsan ps3 kaçırma derim Mesut Çevik sorduğumda ps3mü - xbox mı diye xboxmı kaldı bana dedi tabiki ps3 - ps3 ün efsane oyunları unchearted 3 last of us gibi oyunları oynamadan asla yeni nesil konsola geçme demişti biraz bu lafında etkisi oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dolores O'Riordan_ -- 15 Eylül 2013; 19:52:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Blacktree

quote:

Orijinalden alıntı: Mortal-Gamer

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Blacktree

Gta 5 ten yayınlanan yeni görselin birinde adamın elinde xbox360 kontrolcusu var.

So what?

Iguanaların nesli tükeniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

Bugünkü GTA 5 Videosunu izlerken
    />
    fark etmedim ama PS3'ten oynandığı söyleniyor.
    />

Genelde firmalar oynanış gösterirken yapımı geliştirdikleri ana platformdan gösterirler.

watch dogs meslea kesin olarak söylemiyorum youtube videosu var yapımcılarmı diye çalışanları ps4 üzerinden oynadılar o zaman odamı ps4 ana platform oluyor ps4 dedim çünkü ps4 kolu vardı elinde

• Bu konuyu ps bolomunde acarsan herkes ps der.Xbox bolumunde acarsan herkes Xbox der.

En iyisi bekleyip kendin karar vermek.

• quote:

Orijinalden alıntı: NexeLGiuS

Bu konuyu ps bolomunde acarsan herkes ps der.Xbox bolumunde acarsan herkes Xbox der.

En iyisi bekleyip kendin karar vermek.

ps3 almış zaten arkadaş sonrada fark ettim :) konu kilit olsa yeridir
  • quote:

Orijinalden alıntı: konsoldede
    Türkiyeli olarak bizleri adam yerine koyan yani oyunlara Türkce dublaj ve alt yazi koyan SONY ye destek icin ps3 e oyunu almani tavsiye ederim ,xbox yani microsoft bizleri adam yerine komaz oyunlarina Turkce dublaj ve dil destegi ilave etmez !!!!!!!!!

işte asıl altın yumruk budur
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.