Şimdi Ara

GTA 5 için ps3 mü xbox 360 mı ? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
0
Favori
17.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zafer2006

Xbox 360 derim ama onda Xbox lıve satın almalısın oyuzden ps3 derim ps3 de max peyne3 bile var

PS3'de Max Peyne 3 bile varmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: The False Shepherd

quote:

Orijinalden alıntı: zafer2006

Xbox 360 derim ama onda Xbox lıve satın almalısın oyuzden ps3 derim ps3 de max peyne3 bile var

PS3'de Max Peyne 3 bile varmış

Ben PS4 derim onda infamous var ama plus satın almalısın o yüzden xbox one derim xbox one da rayz bile var
  • ps3 te gaz fren r2-l2 ki basması zor elin kayar
  • ps3 diyenler fanboydur kesinlikle xbox 360 da daha iyidir.
  • Gta5'i Xbox'a aldığın zaman hikaye moduyla sınırlı kalırsın. Online için hem extradan para vermen gerekir hem de oynayacak adam zor bulursun. Al ps3'e oyunun yarısı türk zaten, rahat rahat oyna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: naruto_iso

Gta5'i Xbox'a aldığın zaman hikaye moduyla sınırlı kalırsın. Online için hem extradan para vermen gerekir hem de oynayacak adam zor bulursun. Al ps3'e oyunun yarısı türk zaten, rahat rahat oyna.

Ama Xbox Online'da PS'den önde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mic

quote:

Orijinalden alıntı: naruto_iso

Gta5'i Xbox'a aldığın zaman hikaye moduyla sınırlı kalırsın. Online için hem extradan para vermen gerekir hem de oynayacak adam zor bulursun. Al ps3'e oyunun yarısı türk zaten, rahat rahat oyna.

Ama Xbox Online'da PS'den önde.

Türkiye'de değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hardlinelegolas

ps3 diyenler fanboydur kesinlikle xbox 360 da daha iyidir.

FRAME olarak ps3 önde goruntu kalitesi aynı ama uzak mesafede ps3 goruntusu daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Greatness Awaits

ps3 te gaz fren r2-l2 ki basması zor elin kayar

Hiç alakası yok xboxdan daha iyi o bir kere ben kendi acimdan soyluyorum sabit gaz fren olayini cok iyi yapiyorsun ve elim hic bir zamanea kaymadi sen nasil basiyorsan artik

• Fanboy gibi konusabilirim ama gerçekler bunlar xbox ne kadar goruntu kalitesi iyi oyunlar olsada ps oyunlari kadar tad vermiyor az oyun var beğendiklerim psde var zaten artı bide exclusive oyunlari xboxdan iyi ama gta 5 ps3de oyna derim pişman olmazsij

• The False Shepherd kullanıcısına yanıt
    Bence en iyisi Xbox 360 dir . ps4de xboxda gta 5 oynadim ama onu soylemeliyim ki Xbox grafiksel acidan daha iyi Ve ona giden oyunlar daha ucuz ve daha cok nerdeyse butun oyunlar xboxa gidiyor
  • quote:

Xbox 360 fanıyım ama konsola özel oyunlar yüzünden PS3 kullanmaktayım ve GTA V i ikisinde de oynamış biri olarak PS3 te daha zevkliydi.
  • Arkadaşlar konusunu bulamadım da GTA V PS4 için gelecek mi ?

• Nachtsicht93 kullanıcısına yanıt
    hocam bende ikiside yoktu ilk aldığım konsol ps4 oldu ama ikisinide gördüm xboxun yıllık ücretini saymazsak daha akıcı çalışıyor+kumandası daha üstün ve altyapısı çok iyi
  • bekliyorum ama hiç bir sızıntı vs. yok bu konu ile ilgili. umudum da azalıyor gitgide bu yüzden.
  • Abimin xbox inda gta 5 oynadim.
    Daha sonra kendi ps3 umde oynadim.
    ps3 de yogun trafikte ve michael in evinin oralarda frame rate düşüşleri var bariz
    Xbox da rastlamadim pek

• Sırf gta5 için eski nesil konsol alacaksan parana yazık git yeni nesil konsol al PS4te oyna hem yeni oyun çıktımıda gözlerin yaşlı bakmazsın

• Emir776 E kullanıcısına yanıt
    Bütün oyunlar xbox'a mı geliyor elinizde bir HALO var başka bişey yok TLOU-GOW-UNCHERTED... gibi serileri oynayamadıgın için xboxını savunursun tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: defected

max payne bile 2 dvd iken gta 5 ne olacak çok merak ediyorum

hayır dvd değiştirerek gta da oynanmaz ki

ayrıca ps3'te red dead redemption'da ne sıkıntısı olmuş ki? ps3'te sıkıntı falan yaşamadım ben

X360'da DVD değiştirilmiyor ki.Önyükleme yapılıyor.O zaman jet çağını alıp haritanın biryerine serbestçe uçamazdın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dolores O'Riordan_

quote:

FRAME olarak ps3 önde goruntu kalitesi aynı ama uzak mesafede ps3 goruntusu daha iyi

Grafik olarak olarak yan yana oyup , görüntüyü durdurunca %5 daha iyi PS3 karşılık olarak oyun X360'da sabit 32FPS .Youtube'dekiler oyunu X360'da HDD'ye yükleyip oynamışlar.10 DK'lik işlemi yapınca oyun X360'da 32FPS sabir oluyor.Oyun X360'da böyle.PS3'dede çok az iyi.Sadece 30-23 arası dolanıyor.
    Bak bu video'ya.Artık inanın şuna.X360 PS3 aynı güçte.
    http://www.youtube.com/watch?v=R2iXM57_S9Q

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi winxperror -- 26 Temmuz 2014; 21:06:46 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.