Yüzbaşı
25 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 92 (Bu ay: 17)
Gönderileri
Şu yol muhabbetleri de beni öldürüyor arkadaşlar. Lan kimle konuşsam yok yol yaptılar yok havalimanı yaptılar. Geçen bir mekanda arkadaşlarla oturuyoruz, her zamanki gibi yollar son koz olarak oynandı. balıkesir'deyim, gel dedim gidiyoz, nereye dedi yola dedim. Atladık arabaya şehrin yarısını gezdik. 1 tane, abartmıyorum 1 tane arabanın sallanmadığı, yolda çukur olmayan, yol yok, ya bi çukur ya bir yeniden kazılmış düzgün ziftlenmemiş yol, yada abuk subuk bir şekilde yola yerleştirilmiş logar kapağı, illa bi b.kluk var. nerde lan yollar dedim, güldü ama havalimanı yapıyorlar diye, kaç defa uçağa bindin kardeş dedim, 0 dedi.

Ben arabamın %50 sini en az şehir içi yapıyorum, yok şehir içi önemsiz falan demeyin, orası şehirler arası kadar önemli, şehirler arası yollar da ne zaman gitsem bi tadilat var. manisa turgutlu yolu en çok kullandığım yoldur 1 seneden beri yepyeni yolu yeniliyorlar bi bitmedi gitti, 28 km lik yolun 5 km tadilatta hep, lan duble yoldan kazandığım tüm zamanın 2 katını tadilatlı tek şerit yolda 40 km hızla giden kamyonun arkadasında bekleyerek kaybediyorum zaten!
Arkadaslar Merhaba. Lol u 3 sezondan beri oynuyorum 5 yıllık playstation kullanıcısıyim. PS3 ps4 um falan var. Ama lol un yeri bir başka. Oynarken ve izlerken çok zevk alıyorum. Ama oyunda çok başarısız buluyorum kendimi. Takım oyunlarında etkim çok az. Sade Braum sup veya gragas Jung ortalamanın üstünde. Günde en fazla 2 oyun atabiliyorum. Bütün resmi turnuvaları izliyorum. Eu Na LCS ve Kore ligi nerdeyse her maçı izliyorum iki senedir. Ama bir türlü başarı sağlayamadım. Sizce nedenleri nelerdir? Ne yapmamı tavsiye edersiniz?
Her türlü öneriyi dinlemeye hazırım ama lütfen kırıcı olmayalım.

İyi günler.
Merhaba arkadaşlar.
2015 focus aldım araba şu an bayide pazartesi veya salı alacağım.
Adamlar AKL ile anlaşmalı olduklarını söylediler. Oradan taktirirsam motor garantisi devam edicekmis falan dediler. Ama kime sorsam işyerinde brc diyor. Araba konusunda çok acemiyim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Yer balikesir.
Adını vermeyeyim , güzel bir bankam var, ama oyun alırken TR psn'den hesabı bana US olarak itelemekte. ben de dolar olarak ödemediğimden kendi kafasına göre kur farkını da bana iteliyor. Ben şimdi 189 tl ye Bloodborne aldım, onu dolara cevirecek, bi ay sonra dolar kurundan hesaplanacak benim oyun olacak 210 tl.( dolar bu aralar durmadan fırlıyor malum.)
Bunu yapmayan bir banka var mı? Yani psn'den aldığım oyunu bana direk TL olarak hesaba kesen banka var mı? paylaşırsanız sevinirim.
http://www.teknosa.com/urunler/110015231/samsung-ue55h6470-smart-fhd-3d-dvb-s-led-lcd-tv2-g
http://www.teknosa.com/urunler/110015229/samsung-ue55h6270-smart-fhd-3d-dvb-s-led-lcd-tv-2

bu iki tv yi de gittim gördüm, benim çok hoşuma gitti, ama 55 inç 5000 tlye de tvler var, bu tvler neredeyse en ucuzu(55 inçlerin), bu en kötüsü mü demek oluyor? 3000 tl verip pişman olmak istemiyorum, ama adamın ısrarla bana dediği ,samsungun tvlerinde özel bir parlaklık var LG lerde yok, kesinlikle bu tvleri öneriyor. TV'yi sadece PS4 ve 3D film performansı önemli benim için, kardeşim 55 inçin uydu yayını için kötü olduğunu söyledi, çok kararsızım, biliyorum bir milyon tane konu vardır böyle ama bu modellerle alakalı bulamadım, şimdiden cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.
Soru başlık kısmında, açık ve net. Lütfen bu başlığı kirletmeyin, hepimiz için çok önemli bir konu, çünkü ABD, Japonya ve avrupanın belli başlı ülkerinde bu tutarsa bizi hiç düşünmeden belki de ps5'i bu sistem merkezinde yürütecekler.

Bu spoiler genel bir serzeniş içerir;

Her ayın ortasında genel olarak en büyük şikayetim paramı su gibi içen faturalardır, elektrik, su, telefon, derken hayatımıza önce internet, sonra da cep telefonu sonra ek olarak cepten internet, daha sonra da digitürk, tivibu, daha sonra da öncelerde çok büyük begeni toplayan ama PS4 ile birlikte çoğu kişinin kızmaya başladığı PS+ girdi. Şu an hiç küçümsenmeyecek miktarda parayı ayın başında Türkiye'nin en güçlü yabancılara ait özel şirketlerine akıtıyorum, hepiniz de aynı durumdasınız eminim. Bundan rahatsız olsam da bu servisler olmazsa olmazım diyorum, o nedenle yarı mutlu şekilde yaşıyorum. Ama bu aylık ödemeler özellikle cep telefonumda kullanmadığım dakikalar, smsler, internet'in parasını benden çatır çatır alıyorlar, nasıl ki ttnet ve digitürk'te aynı şeyi yaşatıyor bana ama alternatifsiz olmaları bunun tek nedeni.

Bugün betası başlayan PS Now, bilmeyenler için söyliyeyim, Playstation 3 oyunlarını , Sony'nin serverları üzerinden oynayabileceğimiz bir servis, aynı film izlermiş gibi , store'a giriyoruz, kirala diyoruz ve seçtiğimiz süre boyunca hemen oynamaya başlıyoruz. 5mb/s bir internet hızı öneriliyor servis için. Tek tek oyun kiralayabileceğimiz bir servis, 4 seçenek mevcut, 4 saat, 7 gün, 30 gün, 90 gün şeklinde.
Hemen örnekler vereyim :
Deus Ex: Revolution , çoğu kez indirime girdi, 5$'dan falan ama net birşey hatırlamıyorum , PSNOW fiyatlandırması : 4 saat için 4.99, 7 gün 6.99, 30 gün 15.99 90 gün 29.99
Metal Gear Solid 4 : 4 saat için 3.99, 7 gün 7.99, 30 gün 12.99 90 gün 24.99 $
F1 2013 : 4 saat için 6.99, 7 gün 11.99, 30 gün 22.99 90 gün 49.99 $

Oyunlar genelde bu aralıklarla değişiyor.
Ben kendi kendime sordum, ben neden ve nasıl oyun kiralarım diye. Aklıma tek bir olay geldi, arkadaşlar bana geldi ve bende fifa 14 yok, o zaman 4 saatliğine kiralarım. Başka hiçbir ama hiçbir durumda kullanabileceğimi sanmıyorum. Tabi ben geçen nesilde çıkan bütün oyunları oynadığım için bu şekilde düşünüyor olabilirim.

Servis şu an için sadece ps3 oyunlarını barındırıyor, yani zaten size yaz indirimi ile ps3'te 10 ila 15 liraya kalıcı olarak sattıkları oyunları, o fiyatlardan ps4'te oynama imkanı veriyoruz deyip, kiralamaya çalışıyorlar.
Görüş ve önerileriniz, kullanır mısınız, yoksa elinizi bile sürmez misiniz?
Öncelikle konu yanlış yerdeyse lütfen dogru yere tasıyınız veya bana bildiriniz, ben silip tasıyayım.
Arkadaşlar, elimde ps4 gamer edition var, 2 kol kamera + kz shadow fall. aleti toplamda en fazla 5 saat kullanmışımdır, tahmini eder fiyatı nedir? yardımcı olursanız sevinirim.
One Piece Pirate Warriors 2 orda plus üyelerine 12$ plus üyesi olmayanlara 24$ bu ayda bedavaya borderlands 2 veriyor ki bende yok. Şimdi bu biraz komik olacak ama benim açımdan bakıldığında us plus almam şart gibi. :D us plus indirimleri her zaman %20 den fazla oluyor zaten oyunlar da uygun. iyice indirimde oluyor. Kafama tek takılan vita, eğer vita da kullanabileceğimi bilsem hemen alıcam üyeliği ama bildiğim kadarıyla vita da kullanamıyorum aynı anda iki hesap.

US plus'tan indirdiğim bedava oyunu kendi hesabımda kullanabilecekmiyim?
Vitada iki tane hesap kullanabilmenin bir yolu var mı ?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PSVITA
Oyun Platformu
Ps5
Oyun Platformu
xbox series s
PSN ID
swordsman-45
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 914
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 2.438 (Bu ay: 7)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 516 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.