M

Binbaşı
24 Kasım 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 69 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar bugün 23:30 civarı hızlı tren garına incem. Oradan Bilkent durağına gitmem lazım. O saatte metro oluyor mu? Tren garının yakınında metro durağı var mı? Bi de kart falan gerekiyor mu? Bende herhangi bir kart yok. Nasıl gidebilirim?
Araç şehir içinde kullanılacak ,günde 40km yapılacak sedan-hatchback farketmez. LPG dizel farketmez. Aradığım özelliği az yakması, ikinci eli iyi olması ve manuel olması.
Arkadaşlar Ankara'yı hiç bilmiyorum. Görev yerim ODTÜ'nün hemen dibinde. Burada 1+1 daireler be kadardır?
200 tlye kadar sadece ps4 TR kullanılacak kulaklık lazım.yurtiçi yurtdışı farketmez.
Arkadaşlar pazar günü Gazi üni. Mühendislik fakültesinde sınavım var. Konyadan yht ile gelecem. Okul haritadan bbaktığım kadarıyla garın yanında. Sorun ise trendeni ndikten sonra Gültepe toki ye gitmem gerekiyor. Gardan hangi dolmuş yada otobüs geçiyor?
Teşekkürler
30 haziran itibariyle mezun oldum. Dün geçici diplomami aldım.
Sorularınızı alabilirim
Gerçi aqp ye vermiş sonucu gelmez ama yinede şikayet etmek istiyorum. İnternet üzerinden nereye şikayet edebilirim?
Insanda 1 gram mi düşünce olmaz arkadaş? Milletin hic aci çektiğini düşünmüyorlar. Gece gece tepem atti. 2 saattir müzik tabanca sesleri havai fisek. Topluca dayaktan gecircen bunlari
Evet beyler. Vodafone bizim burada iyi çekmiyor. Turkcelle geri dönmem için ne kadar beklemem lazim?
Hakkında
Meslek: Doktor
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Oyun Platformu
PS3
PSN ID
mrblacktree
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.330
İkinci El Bölümü Mesajları: 77
Konularının görüntülenme sayısı: 122.513 (Bu ay: 111)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 646 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.