Şimdi Ara

GTA 5 için ps3 mü xbox 360 mı ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
0
Favori
17.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rockstar ve diğer tüm oyun firmalari sonunda PS3 un degerini anladilar.bak L.a noire ye bak bioshock infinite bak gta 5 e.İgn paylasitgi bi frame rate karsilastirma videosunda gormustum bir sahnede Xbox 15 lerde surunurken ps3 26.0 di.Bnce PS3 al.Hem The Last Of Us ta oynarsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fanina gore degisir. Bana gore ps3.
  • Xbox 360 derim ben her anlamda. Ancak acelen yoksa ve bütçe durumu artabiliyorsa, ps4 öyle görünüyor ki One'dan önde.

• X360 DVD oynatıyor. PS3'e kıyasla komik değil mi? :)
  • Fanina gore degisir. Bana gore ps3.

• Frame-rate ve gorsel acisindan her zaman X360!

• Yaw he he yine fanlar doluşmaya başladı.

• Ne ps3 nede xbox 360 paran varsa pc derim orta seviye veya biraz üzerindeki bir ekran kartıyla grafik olarak pc ps3 ü ve xbox 360 ı 2 ye katlar. Yüksek seviye ekran kartıyla kaça katlar orasını siz düşünün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manuka

Ne ps3 nede xbox 360 paran varsa pc derim orta seviye veya biraz üzerindeki bir ekran kartıyla grafik olarak pc ps3 ü ve xbox 360 ı 2 ye katlar. Yüksek seviye ekran kartıyla kaça katlar orasını siz düşünün.

GTA 5 için sizce iyi bir seçim mi pc?

• Daha gta5 pc ye çıkmadı gerçi ama büyük ihtimal baya güzel olucak çıkınca. Dediğim gibi burada iş paraya bakıyor . Minimum hd7850 veya gtx650ti ekran kartlı , 2.nesil ve üstü i5 işlemcili bir pc fazlasıyla işini görür diye tahmin ediyorum. Tabi oyun çıkınca görecegiz bunu önerilen sistem gereksinimlerinden. Ha ramlerde 2x4 gb dden 8 gb olursa iyi olur.
  • Ps3 teki ısıklandırma xbox ta yok yani xbox ta goruntu daha karanlık yani boğucu bir havası var.. kısaca ps3 iyidir.

• bende 2 sinden birini alıcam ama kırık alıcam . Sizce hangisinin oyunları daha zevkli , hangisini almalıyım.
  • O kadar oyun oynadım, ses sistemi ile ALAN WAKE ten aldığım keyif apayrıdır, mükemmel bir oyun. Ayrıca yukarıdaki videoda xbox 360 görüntüsü gerçek değil, o video sahtekarlık içeriyor bilgi veriyim. Ps3 xbox arasında çok fark yok ama türkçe destek olarak ps3 önde. grafik olarak biraz xbox önde. öyleki çoğu oyunda ps3 te olmayan sahneler xbox versiyonunda oluyo, çünkü daha rahat kaldırıyo ve istenilen efekti daha iyi veriyo, birde xbox menüleri bana daha kullanışlı geliyo. herşeyden önemlisi gerçi grafikten daha önemlimi emin değilim ama xbox gamepad psninki ile kıyaslanmaz bile. ele oturuşu ağarlığı dayanıklılığı ergonomisi titreşimleri ps3 joystick ile kıyaslanmayacak kadar üstün. çift titreşim ve bir sürü kademesi var, lara croftta deprem olurken öyle bir düşük frekansta içten içe titrediki önce nolduğunu anlamadım ve tırstım resmen noluyo lan sallanıyomuyuz diye. 250 gb almalısın ve oyunları yüklemelisin hdd ye, yoksa dvd olayı sorun olabilir değiştirmek açısından bu konuda ps3 daha rahat ama blu-ray dvd arasında kalite ile ilgili bir fark yok digital veriler aynı.

• gözle görülecek bir fark yok.O yüzdrn PS3 al Daha fazla ex var.Hemde daha iyi ex.ler

• XBOX Gamepad Daha İyi Oynarsın Ele Daha İyi Oturuyor PS3 Gamepad Biraz Ufak Geliyor Ve Bi Süre Sonra Elin Uyuşmaya Başlar
  • PS3 te Xbox 360'a nazaran daha iyi diyen arkadaşlarım çook oldu ama onlar herhal fanboy'luk yaptı. Arkadaşlarımın içinde tek Xbox Sahibi benim belki ondan..
    Xbox 360'ta grafik olarak yaşadığım tek sorun şu oldu; Arabayla çok hızlı giderken bazı objeler geç çıkıyordu ekrana. Hepsi bu. (Frame düşüşü oluyor pek tabii ama o PS3 te mevcuttur)
    PS3 te bu sorun yoksa PS3'ü tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kilbox

XBOX Gamepad Daha İyi Oynarsın Ele Daha İyi Oturuyor PS3 Gamepad Biraz Ufak Geliyor Ve Bi Süre Sonra Elin Uyuşmaya Başlar

İşte o sana, bana öyle geliyor Senin de boy uzun eller kürek gibi herhal
    PS3 kolu bize fazla hafif ve narin geliyor.. PS3 te FPS tarzı oyun oynadığımda R1-R2'ye basa basa elim uyuşuyor..
  • Xbox 360 derim ama onda Xbox lıve satın almalısın oyuzden ps3 derim ps3 de max peyne3 bile var
  • İki konsolda da aynı görünüyor oyun videolarda, en azından büyük bir fark yok. İçinizden geçen hangisiyse onu alın zaten nesil bitti.

Konu eskiymiş de dursun yine de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 22 Nisan 2014; 14:48:58 >
  • gta 5 için demen biraz saçma olmuş.Ama eğer illa diyorsann xbox derim daha pürüzsüz grafik alırsın.Bazıları diyorki ps al rahat rahat oyna.Arkadaşımda var açılana kadar 1 saat geçiyo.Xbox al(ama stıngray e modelini al).Kafan rahat rahat oyna
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.