Şimdi Ara

GS Bonus Card alma yolu? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
1
Favori
23.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: El Cazador

quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

Arkadaşlar cuma günü babam benim için ekkarta başvuru yaptı, bankada onaylayacağımız mesaj gün içinde gelir demişler. Hala gelmedi, ne zaman gelir acaba? Manu maçına kadar kartımın gelmesi lazım.

Onayin ne zaman gelecegini bekleme derim, babanin kartini al garantiyi ara Benim ek kart başvrum vardı hala onay gelmedi son durum nedir acaba diye sor, acil lazım felan diye sıkıştır.

Babamla ayrı yaşıyoruz şimdi onu arayıp şöyle yap böyle yap dersem yapmaz, telefonla herhangi çağrı merkezi ile muhattap olmak en nefret ettiği şeylerden birisi. Yarın bankaya yollıyayım, atar yapsın belki yollarlar. Onayladıktan kaç gün sonra gelir peki kartım?

Kartın basılması genelde 2 hafta sürüyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar cuma günü babam benim için ekkarta başvuru yaptı, bankada onaylayacağımız mesaj gün içinde gelir demişler. Hala gelmedi, ne zaman gelir acaba? Manu maçına kadar kartımın gelmesi lazım.

Onayin ne zaman gelecegini bekleme derim, babanin kartini al garantiyi ara Benim ek kart başvrum vardı hala onay gelmedi son durum nedir acaba diye sor, acil lazım felan diye sıkıştır.

Babamla ayrı yaşıyoruz şimdi onu arayıp şöyle yap böyle yap dersem yapmaz, telefonla herhangi çağrı merkezi ile muhattap olmak en nefret ettiği şeylerden birisi. Yarın bankaya yollıyayım, atar yapsın belki yollarlar. Onayladıktan kaç gün sonra gelir peki kartım?

Kartın basılması genelde 2 hafta sürüyor.

10-12 Kasım gibi elimde olsa kart güzel. ManU maçını kaçırmak istemiyorum.

• Annemin adına aldım kartı 2.5 senedir kullanıyorum. niye kendi adınıza uğraşıyorsunuz ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

Annemin adına aldım kartı 2.5 senedir kullanıyorum. niye kendi adınıza uğraşıyorsunuz ki?

Babam Fenerbahçeli de ondan
  • Ben Garantiye baş vurmuştum ama senelik kart aidatı falan dediler iptal ettirdim.Kart aidatı ödemeden sahip olabilir miyiz bu karta? Axessimi kapattırıp buna geçmek istiyorum,bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  • La deli olacam ya, babamı 2 gün önce aradılar, bant kaydından onay istediler o da onayladı. Beni hâlâ aramadılar, az önce Alo Garanti'yi aradım başvuru durumuma bakmak için, 15 Ekim'de yaptığınız Şeffaf Bonus Card başvurusu için onaylanınca size dönülecektir diyor. Babam şeffafa başvurmadı ki GSbonus'a başvurdu, kafayı sıyırıcam ya
  • quote:

La deli olacam ya, babamı 2 gün önce aradılar, bant kaydından onay istediler o da onayladı. Beni hâlâ aramadılar, az önce Alo Garanti'yi aradım başvuru durumuma bakmak için, 15 Ekim'de yaptığınız Şeffaf Bonus Card başvurusu için onaylanınca size dönülecektir diyor. Babam şeffafa başvurmadı ki GSbonus'a başvurdu, kafayı sıyırıcam ya

Aynı sıkıntı bende de oldu... Üstüne basa basa Gs Bonus Clasic dedim kız tamam dedi teli kapadı, 3 dk sonra geri aradı golmu premiummu diye sordu, bende Clasic dediğimi hatırlattım ve tekrar onay verdim. 15 gün sonra elime Garanti bonus geldi Aradım böyle böyle dedim bunu iptal edelim Gs bonus istiyorum kombine alacağım acil lazım dedim... Yanlış gelen kart dursun biz Gs bonusunuz için acil işlem onay alalım kartınızı size ulaştıralım 2 kart lazım olur diyor bide Burda benim anladığım kart başına prim aldıklarından dolayı yanlış basıyorlar sonra tekrar doğru kart için işlem alıyorlar.. Çünkü aynısı 1-2 arkadaşımında başına geldi.

• quote:

quote:

La deli olacam ya, babamı 2 gün önce aradılar, bant kaydından onay istediler o da onayladı. Beni hâlâ aramadılar, az önce Alo Garanti'yi aradım başvuru durumuma bakmak için, 15 Ekim'de yaptığınız Şeffaf Bonus Card başvurusu için onaylanınca size dönülecektir diyor. Babam şeffafa başvurmadı ki GSbonus'a başvurdu, kafayı sıyırıcam ya

Aynı sıkıntı bende de oldu... Üstüne basa basa Gs Bonus Clasic dedim kız tamam dedi teli kapadı, 3 dk sonra geri aradı golmu premiummu diye sordu, bende Clasic dediğimi hatırlattım ve tekrar onay verdim. 15 gün sonra elime Garanti bonus geldi Aradım böyle böyle dedim bunu iptal edelim Gs bonus istiyorum kombine alacağım acil lazım dedim... Yanlış gelen kart dursun biz Gs bonusunuz için acil işlem onay alalım kartınızı size ulaştıralım 2 kart lazım olur diyor bide Burda benim anladığım kart başına prim aldıklarından dolayı yanlış basıyorlar sonra tekrar doğru kart için işlem alıyorlar.. Çünkü aynısı 1-2 arkadaşımında başına geldi.

Manu biletleri satışa çıkana kadar o kart gelmezse saldırırım onlara. Yarın Garanti şubesine gidicem söylicem. Eğer Şeffaf olarak girildiyse sistemde bunu düzeltebilirler mi? Sonuçta kart basılmamıştır henüz?

• quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Ben Garantiye baş vurmuştum ama senelik kart aidatı falan dediler iptal ettirdim.Kart aidatı ödemeden sahip olabilir miyiz bu karta? Axessimi kapattırıp buna geçmek istiyorum,bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Ben yaklaşık 1 yıl önce aldım GsBonus.2. ayında kart aidatı geldi aradım müşteri hizmetlerini geri iade ettiler parayı.İade etmeseler Tüketici Hakem Heyetine başvurup geri alacaktım.Kart ücretine takılmayın,geri alınıyor bu para artık.
  • ben geçen ay denizbank gsbonusa başvurdum.aynı gün onaylandı, 1 hafta sonrada kart elimdeydi.garanti uğraştiyor epey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konuda en şanslı olanlardan biriyim sanırsam. 2 sene önce Gsbonus başvuruma 1 haftada cevap verildi öğreci olmama rağmen. Limiti 100 lira olsada sadece girişde ihtiyacım oldugundan pekde bir önemi kalmadı.
    Tavsiyem diğer bankalardan kartınızın olması ve düzenli ödeme yapmanız. O zaman bir güvenilirliğiniz oluyor ve kredi kartı onaylanıyor.
  • Dün gittim Garanti'ye GSBonus yerine Şeffaf Bonus diye girmişler sisteme ki, tamamen totoşluğuna. Çünkü babam 12839123891 kere GSBonus demiş. Neyse babama söyledim bugün gitmiş düzeltmişler, telefonla arayıp onay durumunu sorgulatıyım orda söyler hangi kart olduğunu dedim, Galatasaray Bonus yapmışlar nihayet. Babam bankada bir form imzalamış onu aramayacaklarmış sadece beni arayacaklarmış. Sözde bugün içinde arayacaklardı ama gün bitti. Ne biçim iş yapıyor bu Garanti anlamıyorum.
  • Valla ben Pazartesi şubeden başvurdum, Salı günü onay geldi, Perşembe kuryeye verilmiştir diye mesaj attılar. Ben de bu sabah arayıp adres değişikliği yaptırdım, bir hafta içerisinde elinizde olur dediler. Tek sıkıntım "Alo Garanti"nin Müşteri Hizmetleri'ne bağlanmak oldu, cinnet geçiriyordum telefonda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alp

Valla ben Pazartesi şubeden başvurdum, Salı günü onay geldi, Perşembe kuryeye verilmiştir diye mesaj attılar. Ben de bu sabah arayıp adres değişikliği yaptırdım, bir hafta içerisinde elinizde olur dediler. Tek sıkıntım "Alo Garanti"nin Müşteri Hizmetleri'ne bağlanmak oldu, cinnet geçiriyordum telefonda.

Ben de öyle oldum en son netten nasıl bağlanabilirim en kısa yoldan diye de öyle bağlanabildim.
  • Orijinalden alıntı: El Cazador

Valla ben Pazartesi şubeden başvurdum, Salı günü onay geldi, Perşembe kuryeye verilmiştir diye mesaj attılar. Ben de bu sabah arayıp adres değişikliği yaptırdım, bir hafta içerisinde elinizde olur dediler. Tek sıkıntım "Alo Garanti"nin Müşteri Hizmetleri'ne bağlanmak oldu, cinnet geçiriyordum telefonda.
    [/quote
    Ben de öyle oldum en son netten nasıl bağlanabilirim en kısa yoldan diye de öyle bağlanabildim.

Benim kart 15 gün önce onaylandı, 11 gün önce kuryeye verildi. Şu an Aktif kurye den sorguladığım da hala dağıtım merkezine sevk ediliyor olarak gözüküyor. Sanırım kartın kurye ile teslimi 20 gün sürüyor. Ne biçim kurye hizmeti bu anlamış değilim.

• Nihayet sonuç alabildim, öncelikle pazartesi günü yanlışlıkla şeffaf bonus card'a yapılan başvuru için aradılar reddettim. Ardından bgün GS Bonus için aradılar onayladım.

Şimdi 2 tane sorum var;

1- İstanbul'da oturuyorum tahmini kaç günde gelir?
    2- Ekkart sahibinin adresine mi yoksa asıl kart sahibinin adresine mi gidiyor?
  • quote:

quote:

Benim kart eylülde onaylandı mesaj geldi kuryeye iletilmiştir diye hala alamadım. Araya bayram tatilide girdi, hatta kartın ekstresi geldi 0 TL olarak ortada kart yok. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım internetten şikayet formu doldurdum 2 kere fakat sistemden kartınız en kısa sürede iletilecektir mesajı göndermekten başka birşey yapamıyorlar.

Ne salak bankadır bu böyle. Kartın esktresi geliyor kendisi daha ortada yok :) O yüzden üzerine düşün bence

• quote:

Orijinalden alıntı: tidus

quote:

quote:

Benim kart eylülde onaylandı mesaj geldi kuryeye iletilmiştir diye hala alamadım. Araya bayram tatilide girdi, hatta kartın ekstresi geldi 0 TL olarak ortada kart yok. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım internetten şikayet formu doldurdum 2 kere fakat sistemden kartınız en kısa sürede iletilecektir mesajı göndermekten başka birşey yapamıyorlar.

Ne salak bankadır bu böyle. Kartın esktresi geliyor kendisi daha ortada yok :) O yüzden üzerine düşün bence

Herhangi bir bankaya git kartım gelmedi de. Bilgisayardan bakıyorlar nerde olduğuna. Muhtemelen kuryededir kuryenin nerde olduğunu söylerler sana kendin alırsın. Kurye adresi bulamıyor ne arıyor ne soruyor geri dönüyor malesef... benim kartımın üstünde nisan da basıldığı yazıyordu kart bana ağustos ta geldi

• Bana gönderi kodu verdiler. Dağıtım Bölgesine Sevk Edildi gözüküyor durumu fakat bir aydır aynı şey yazıyor sorguladığımda :)

Gerizekalılar aralık ayına giricez derbi maçı gelecek daha ortada bonus kart olmayacak.
  • Bugün itibariyle GS Bonus başvurum kabul edildi fakat önceden Bonus kartım olduğu için bana GSBonus kart numaramı mesaj olarak ilettiler ve kullanabileceğimi, kartın da 2 hafta içerisinde elimde olacağı bilgisini verdiler. ManU maçında umuyorum ki stadda olacağım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.