Yüzbaşı
20 Aralık 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Hattımı Turkcell'e taşıdım. Daha 2 gün oldu geçtiği ve 1 yıl taahütlü bir şekilde taşındı.

benim bu taahütten vaz geçmek için 14 gün gibi bir sürem yokmu? Geçip pişman olabilirdim bölgemde çekmiyor olabilirdi.

1 yıl kullanmak zorundamıyım? vodafone'a geri dönmek istiyorum...

dün Turkcell satıcısının övgülerine dayanamayıp hattımı Turkcell e taşıma işlemi yaptı. ama 1 yıl taahhütlü ve benim taahhüte alerjm var. Vodafone da kullandığım tarife taahhütsüz. hattımı taşımayı iptal edebilirmiyim??

Merhaba, şuan üniversite uzaktan eğitim için internet'e ihtiyacım var,

Ama taahüt istemiyorum çok zorda kalırsam 1 yıl olabilir

modemim ve telefon çıkışım var yani kurulu şekilde,

extra ücret ödemeden 3-4 ay internet kullanmak istiyorum. önerilerinizi bekliyorum nasıl bir yol izliyeyim?
Vodafone dan 2 gb lik sosyal medya instagram & Twitter facebook paketi aldım. Kalan internete baktığımda bu gözüküyor birde 300 mb kendi internetim kaldı. Şimdi normal sitelere girdiğinde bundan düşermi? Sadece facebook Twitter vs. Girdiğimde mi düşüyor?
Sezon başında digiturk e iptal faksı yolladım. Tüm teklifleri sundular baktıklarında kabul atmiyorum bari donduralım şubatta duruma göre açtırırsınız dediler. Dondurdum. Dün aradım sunduğunuz kampanyalardan yararlanarak açtırabilirmiyiz diye hayır dediler.

Ben şimdi tekrar iptal talebi yollasam aynı teklifler gelirmi? Ne önerirsiniz???
bu gün bir arçelik bayisinden gidip asus laptop aldım. i5 işlemci 12 gb ramli bir laptop. sayfa açarken, sekme açarken feci kasıyor. aynı anda müzik dinlerken bi program yükleyim dedim kasmaktan müziğin sesi kesintiye uğradı. yarında pazar açık olmazlar. sizce ne yapayım? ne sorunu olabilir?
Polo düşündüm ama fiyatlar daha yukarı çıkıyor

İ20 2013 düşündüm ama arhadaşlar alma diyor.

Opel corsa 2012 düşündüm

Sizin önerileriniz nedir? Artık nisan başında alıcam fikirlerinizi bekliyorum aracı olan ilan da atabilir...
samsung smart tv aldım. uydu ayarlarından Türksat4a yı seçtim verilen 11844,2222 frekansı giriyorum araştırıyorum yok... bir türlü kanalları bulmuyor sinir oldum...
Dün akşamdanberi bilgisayarım donuyo ekran aynı kalıyor. bir ara böyle olmuştu fan bozulmuş ondan oluyormuş. fanı değişmiştik düzelmişti. 1,5 sene önce oldu bu. biosu güncelledim fanın sesini duydum güzel çalışıyor. virüsmü acaba ne olabilir?
kampanya bittimi arkadaşlar? ona göre bir arkadaş vodafone a geçecekti.
Hakkında
Forum İmzası:

Bir Günde Taht'a Çıkmadık! Bir Günde Taht'tan İnmeyiz! İmparator FATİH TERİM! Ölene kadar seninleyiz!!!

Forum İkinci El İmzası:
Bir Günde Tahta Çıkmadık! Bir Günde Tahtan İnmeyiz! İmparator FATİH TERİM! Ölene kadar seninleyiz!!!

Hakkımda:

ŞAMPİYONLUK ŞARKISI BÖYLE YARIM KALMAYACAK, O KUPA BİR GÜN ELLERİNİZDE KALKACAK...

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Operatör
Vodafone
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 934
İkinci El Bölümü Mesajları: 45
Konularının görüntülenme sayısı: 90.378 (Bu ay: 590)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 10 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.