Şimdi Ara

GRID Autosport (2014) [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
5
Favori
16.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: marseltalon

Oyunun zorluk seviyeleri tam tırt, en kolay da bile zor oyun

Yarışa girmeden sıralama turu attınmı?

direk yarışa son sıradan girersen tabi zor olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

Sıralama turu derken anlamadım? biraz daha açarsan...mesela oyunun en başında direk bir yarışla başlıyor acaba bahsettiğin sıralama turu mu bu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Zorluk sorunu yaşayan arkadaşlar (Öndeki araca yetişememe arkadaki aracın sizi rahatça geçmesi vs) aracın çekiş kontrol ve ESP sistemi ayarlarını gözden geçirsin. Gaza abandığınızda ve sert viraj dönüşlerinde falan realistik sürüş destekleri devreye giriyor ve bunlar normal zorluk modunda devredeler. Hem gerçek hayatta hem bu oyunda aracın performansını budadıkları söylenebilir. Sert manevralarda, ani gazlamalarda sürüş destek sistemleri sürekli devreye girdiği için adam akıllı çekiş yakalayamıyorsunuz, aracınız geç hızlanıyor ve doğal olarak geçiliyorsunuz oyunda.

Peki nasıl yapacağız bu ayarları anlatırmısın. Teşekkürler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

Sıralama turu derken anlamadım? biraz daha açarsan...mesela oyunun en başında direk bir yarışla başlıyor acaba bahsettiğin sıralama turu mu bu mu?

Asıl yarışa girmeden önce Touring, Endurance, Formula'da 3 lap tur atıyorsun lapta attığın sıralamaya göre konumda başlıyorsun yani en iyi 5. turu atarsan 5. başlıyorsun yarışa en iyi turu atarsan 1. başlıyorsun.

• Beyler şimdi ben siralama olayini anlamadim siralama turunu 1.bitiriyorum yarisida 1. bitiyorum ama ayni bölümün birde 2. Yarisi oluyor burada ise direk en sondan başliyorum bana siralama turu yaptirmiyor halbuki önceki yaris 1 olmuştum en azindan ilk 10 da baslamaliydim cok saçma bi sistem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aslıo -- 10 Temmuz 2014; 11:58:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • race day bölümünde oynuyorum, sıralama yok direkt yarış...okutama pistinde iyiyim genelde ilk 1-2, diğerlerinde sondan 1-2...
  • ?u yarlary nasyl yapaca?yz,
  • Ortalık toz duman sabah drifti :)
     GRID Autosport (2014) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThePlakumat -- 11 Temmuz 2014; 6:49:20 >
  • Save dosyam silindi sıfırdan başlamak istemiyorum. Bana save dosyası gönderebilcek var mı ?
  • Zorluk ayarı için özel config dosyası falan varmı? En kolayda bile çok zor zaten klavyedede dönüşler işkence. Adamlar benden hızlı virajı dönüyor ben 100 metreden fren yapıyorum ama yine çarparak dönebiliyorum.
  • Arkadaşlar oyun bence güzel olmuş .Kokpitte ayrıntı olmamasıda eksik değil bence ..

Birde kontorland direksiyon hakkında bilgisi olan varmı yarın almayı düşünüyorum.
    http://www.hepsiburada.com/liste/kontorland-ps3-ps2-pc-usb-wireless-titresimli-vitesli-direksiyon/productDetails.aspx?productId=oyunkontv8&categoryId=1200698
    Arkadaşlar nedersiniz bahsettiğim direksiyon iş görürmü yoksa almasam dahamı hayırlı olur nedersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat8361 -- 14 Temmuz 2014; 2:00:20 >

• Bu nasıl bir kokpit lan böyle oyun mu olur .
  • Çok sıkıcı oyun. 1 saat oynadım sildim. Senelerdir NFSU2 tarzı oyunlar bekliyorum ama yapan yok. Hepsi düz mantık arabanı seç yarışı bitir.
  • Yav bir indirip oynayalım dedik iyice soğuttunuz oyundan hiç mi olumlu yorum yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

Yav bir indirip oynayalım dedik iyice soğuttunuz oyundan hiç mi olumlu yorum yok

Oyunu oyunsuzluktan silmedim her açışımda bir şans vereyim diyorum ama iğrene iğrene 1 yarış bitirip geri kapatıyorum. Grid ve dirt 2 gibi bir oyun birdaha gelmeyecek anlaşılan. Hele o griddeki dağlı japonya yollarında teke tek yarıştığımız tip yarışlar hiç gelmeyecek.
  • Grafikler çok iyi ama oyun çok sıkıcı.Bazen oynarken uyuyakalıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu artık dayanamayıp sildim. Dirt 4 gelsede yolumuza baksak. Ah şu forza horizon gibi oyunlar pcye çıksa ah.
  • bugün dergide baktım güzel dediler ama wrc 4 le bunun arasında kaldım önceden shift 2 oynamıştım klavyeyle çin işkencesi gibiydi bu oyun onun gibi yoksa klavyeyle oynanabilir mi rahat olarak bi de oyunda shift 2 de olan japanese hot lap vardı orda japon spor otomobillerinin 90lar veya 80ler modeli olanlar vardı bu oyunda o var mı acaba genel olarak verdiğim parayı hakeder mi orijinal almayı düşünüyorum ya da wrc 4 mü almalıyım ?
  • bugün indirdim. ilkinde autosave sorunu vardı sildim.
    ikincisinde time trial yok. ben bu işten birşey anlamadım.
  • arakdaşlar bu oyun kol ile oynanabiliyormu.ben bulamadımmı acaba.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.