Şimdi Ara

GRID Autosport (2014) [ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
5
Favori
16.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kokpit için acil mod lazım. Dirt 2deki kokpit bunda olsa harika olur.
  • Slipt Screen Oynarken dandik görünen kokpit kamerasına geçmiyo direk arka kameraya atıyo sürüş güzel ama oyun çok zor olmuş
  • Yukarıda yazdığım yorumda belirtmeyi unutmuşum PC'de Xbox One gamepadi ile oynuyorum ve yıllardır alıştığım Codemasters sürüş stilinden çokta bir fark yok bence sürüş dinamikleri gayet yerinde.Sadece dayanıklılık serisinde bazen araç kontrolü zorlayabiliyor.

Laptop'ın el verdiği ayarlarlarda high/ultra karışık 30fps kilitli 1080P ayarlayıp tvye bağladım oyun çok hoş görünüyor bence.

Ancak zorluk seviyesine bir el atmaları lazım bazen normalde tokat yiyorum bazen yine normalde arkamdan kimse gelemiyor AI Hard yaptığım zaman ise ne kadar kasarsam kasayım sanki uçuyor adamlar.

Birde 10.sezondayım daha iyi takımlara geçtikçe takım arkdaşları işe yarıyormu bilemiyorum ama şu anda sonuncu olmaktan başka bir iş yapmıyorlar.
  • ilk kez oynayabildim ps3 koluyla. accuk zorladı. vakit bulunca tekrar bakacağım bir.
  • Kontrolleri hiç beğenmedim, sanki aracın tüm kontrolü bizde değilmiş gibi bir his yaratıyor. Tüm yardımlar kapalı olduğu halde araç sanki sağa-sola kendi kendine yalpalıyor gibi. Grafiklerin ilk oyundan pekte farkı yok, aradan yıllar geçmiş ama eski nesil konsollara göre yapıldığından adam gibi bir grafiksel gelişme de yok. Sonuç itibarı ile ben pek beğenmedim...
  • oyun medium'da çok zor, yada klavye ile oynanmıyor
    kontrolleri falan zor
  • Oyunun kalitesi hala 2 sayfada çakılmasından belli. Yahu kimseye çarpmadan geçiş yapılmıyor ki bu oyunda. Araçlara yetişmek imkansız, ancak virajlarda geç fren ile yetişiyorsun bu seferde zaten kendi aralarındada çarpışarak giden araçlara bir de sen giydiriyorsun. NFS gözünü seveyim ya. Kim beğenmezse beğenmesin bundan kat kat iyi bence özellikle shift serisi.
  • Ben oyunu begendim acikcasi. kokpitin flu olmasi yola odaklanmanizi sagliyor daha guzel olmus bence,resimdeki gibi sistemlerle dis kameradan oynamak cok mantikli olmuyor gercek hiz zevkini kokpit kamerasi veriyor kokpit kamerasi kesinlikle gerekliydi flu yada net farketmez benim icin o hissi saglasin yeterli.
     GRID Autosport (2014) [ANA KONU] GRID Autosport (2014) [ANA KONU]

• Beyler oyunu pc icin kutulu olarak satan yer varmi turkiye'de? Illa yurt disindan mi alicaz yoksa :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • g27 tepkileri harika olmuş.. dün sahura kadar başından kalkmadım, sesler falan zaten müthiş.. ancak zorlukta bir anormallik var...
  • xbox kolu ile çok güzel oynanıyor klavye denedim ilk baş da arabayı virajlarda döndürmek işkence gibiydi oynadıkça güzelleşiyor oyun uzun zamandır (dirt2) araba yarışı oynamıyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MIKROP DOGAN

oyun medium'da çok zor, yada klavye ile oynanmıyor
    kontrolleri falan zor

klavye ile kesinlikle oynanmıyor ben direksiyon ile oynayamadığımdan ps3 koluyla oynyorum klavyeye göre daha kolay ama yine de zor :(
  • toprak kırmızısı pastel yok olmuş..
    zor bea hacı ....biraz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Beyler oyunu pc icin kutulu olarak satan yer varmi turkiye'de? Illa yurt disindan mi alicaz yoksa :)

Steam den alıcaksın,kutulu oyunmu kaldı!,çok ayıp,duymamış olayım.
    Link: http://store.steampowered.com/app/255220/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 29 Haziran 2014; 16:33:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefer33

quote:

Orijinalden alıntı: Source

Beyler oyunu pc icin kutulu olarak satan yer varmi turkiye'de? Illa yurt disindan mi alicaz yoksa :)

Steam den alıcaksın,kutulu oyunmu kaldı!,çok ayıp,duymamış olayım.
    Link: http://store.steampowered.com/app/255220/

Hocam steam kullaniyorum ama sevdigim oyunlari arsivime koymak icin kutulu aliyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyunu çok kısa oynadım, yani kariyer modundaki yarışı bitirdim sadece. İlk izlenimlerim; GRID 1 olmasa bile adına yakışanı yapmışlar ve çok güzel bir oyun ortaya koymuşlar. GRID 1'i ilk oynadığımda hem sürüşteki haz hem de REPLAY'ın müthiş tasarımı çok hoşuma gitmişti. Ondan sonra GRID 1'i çok zorlayarak klavyede EXTREME zorlukta kariyeri bitirdim, hem de tüm yarışlardan 1. olarak.

GRID 2 çok iyi olmuş. İlk izlenimlerim bu şekilde. Ayrıntıları arkadaşlar vermiş zaten :)
  • arkadaşlar 2 kişi kol ile oynanıyomu bu oyun?
  • oyun amd seviyor

• Jinakuma kullanıcısına yanıt
    kiymetini gran turismo oynayanlar bilir
    sen nfs oyna

• gokhans19 kullanıcısına yanıt
    klavye ile grid

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.