Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

GreedFall Türkçe Yama İstek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
32
Cevap
1
Favori
3.215
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yama İstek Bölümü >> GreedFall Türkçe Yama İstek
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    146 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim oyun çok güzel bir RPG oyunu, ve eminim sevenleri bir hayli olacaktır. Çevirmek için bir grup talip olursa çok güzel olur iyi forumlar.

|
    |
    237 Mesaj
    Şuan forumda çifter çifter aynı oyuna çeviri yapılacak çevirmen bolluğu var gibi gözüküyor hadi bakalım şuna da el atan çıkacak mı..??
    quote:

Orijinalden alıntı: Balthier

Şuan forumda çifter çifter aynı oyuna çeviri yapılacak çevirmen bolluğu var gibi gözüküyor hadi bakalım şuna da el atan çıkacak mı..??
    Bakalım o bolluk bu oyuna vuracak mı
    |
    |
    146 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Fuat.Kamis

Çok merak ettiğim bir oyun tarzı da güzel oynanışı da umarım çeviren çıkar.
    İnşallah hocam
    |
    |
    2687 Mesaj
    oyun rpg olduğu için çevrilme ihtimali çok düşük. çevirilse bile çoooookk uzun sürecektir yama süreci. o yüzden beklemeye değmez yamasını BENCE
    |
    |
  • Çavuş
    48 Mesaj
    RPG oyunda çevrilmesi çok iyi olur ama zor gibi. Kingdom Come Deliverance gibi soru cevap ve diyaloglar epey var. Oyun ilk bölüm az önce biraz baktım fena durmuyor. Umarım birisi el atar ve bu tarz oyun sevenleri mutlu ederler.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Balthier

merak etme. işin ucunda para varsa o iş tamamdır ;) :D
    |
    |
    |
    |
    İşte gerçekten çevrilmesi gereken oyun budur. Bir sürü seçenek birçok yol olan bu tip oyunlar çevrilmelidir. Yoksa çizgisel ne olduğu belli oyunu çevirmek anlamsız ama bu tip oyunlardan olan Risen serisinin sadece ilk oyunu çevrilmiş ama diğer oyunlarını çevirecek kişiler bir süre sonra yarım bırakıp kaçmışlardı maalesef bu oyunda öyle olacaktır. Bu tip oyunları birkaç grup hariç kimse el atmaz.
    |
    |
    |
    |
    Sabahtan beri oynuyorum bayağı sardı oyun. AA bir yapım olduğu için sadece benim gibi rpg meraklılarına hitap ediyor. Oldukça fazla diyalog var bu yüzden kolay kolay çeviren çıkacağını sanmıyorum malesef. Belki animus el atar ellerinde ki projelerden sonra..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    The Witcher 3 [Metacritic: 93] - The Witcher 2 [Metacritic: 88] - Red Dead Redemption 2 [Metacritic: 97] - Dark Souls [Metacritic: 89] - God of War [Metacritic: 94] - The Last of Us [Metacritic: 95] - Bloodborne [Metacritic: 92] - Mass Effect 2 [Metacritic: 96] - Fallout New Vegas [Metacritic: 84] - TES V: Skyrim [Metacritic: 94]
    IRON MAIDEN- GUNS N ROSES
  • Er
    12 Mesaj
    Oyun çok güzel gözüküyor, çevirilirse çok güzel olur.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Witcher3

Sabahtan beri oynuyorum bayağı sardı oyun. AA bir yapım olduğu için sadece benim gibi rpg meraklılarına hitap ediyor. Oldukça fazla diyalog var bu yüzden kolay kolay çeviren çıkacağını sanmıyorum malesef. Belki animus el atar ellerinde ki projelerden sonra..
    Valla hocam bende oyunu aldım. Sizin dediğiniz gibi diyalog çok fazla var. Ben ingilizce pek bilmediğim için çok rahatsız oldum. Ne yaptığımı bilmeden boş boş ilerlemek çok can sıkıcı Türkçe yama beklemek çok daha iyi olacak sanırım.
    48 Mesaj

Hocam aynen dediğiniz gibi türkçe yama ciddi şekilde şart bu oyuna bu yüzden dosyaları unpacklemeyi başardık eğer düzenleme yaparsak ve sorunsuz çalışırsa düzenleme sonrası yakındır hocam türkçe yama için çalışmaların başlaması :)
    |
    |
    alptunga22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Byramklc

Hocam aynen dediğiniz gibi türkçe yama ciddi şekilde şart bu oyuna bu yüzden dosyaları unpacklemeyi başardık eğer düzenleme yaparsak ve sorunsuz çalışırsa düzenleme sonrası yakındır hocam türkçe yama için çalışmaların başlaması :)
    İnşallah Hocam beklemedeyiz
    |
    |
    293 Mesaj
    Dil dosyası burada mevcut. Çevireceklere şimdiden kolay gelsin. 1228 adet text dosyası var. Gözünüzü korkutmasın. Geneli az satırdan oluşuyor.
    EDIT: Paketlemeyle ilgili bir sıkıntı var.
    İndirme Linki:https://www.dosya.tc/server22/mjipye/GreedFall_Dil_Dosyasi.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafkef12 -- 11 Eylül 2019; 0:14:48 >

Orijinalden alıntı: alptunga22

Valla hocam bende oyunu aldım. Sizin dediğiniz gibi diyalog çok fazla var. Ben ingilizce pek bilmediğim için çok rahatsız oldum. Ne yaptığımı bilmeden boş boş ilerlemek çok can sıkıcı Türkçe yama beklemek çok daha iyi olacak sanırım.

Alıntıları Göster
    Ben bayılıyorum böyle yanımızda takipçilerimiz olan rpg oyunlara o yüzden oynamaya devam ederim. Oyunda biraz ilerleyince seçim yapılması gereken diyaloglarda oldu Türkçe yaması olsa harika olur gerçekten.
    |
    |
    The Witcher 3 [Metacritic: 93] - The Witcher 2 [Metacritic: 88] - Red Dead Redemption 2 [Metacritic: 97] - Dark Souls [Metacritic: 89] - God of War [Metacritic: 94] - The Last of Us [Metacritic: 95] - Bloodborne [Metacritic: 92] - Mass Effect 2 [Metacritic: 96] - Fallout New Vegas [Metacritic: 84] - TES V: Skyrim [Metacritic: 94]
    IRON MAIDEN- GUNS N ROSES

• Teğmen
    107 Mesaj
    Görsel açıdan güzel görünen bir oyun, çok konuşma var gibi. Witcher havası var biraz. Boyut 20 gb civarı acaba hikayesi ne kadar uzundur merak uyandırıyor.
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
SEO
google reklamları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.