Şimdi Ara

The Evil Within Game Pass Uyumlu Türkçe Yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
10.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yamayı ben çevirmedim. Sadece var olan çeviriyi Gamepass'de çalışacak şekilde düzenledim. Yamayı Gamepass uyumlu Macarların yamasındaki dosyaları baz alarak yaptım. Dolayısıyla aslında pek bir emeğim yok. Sadece dosyaları çıkarma ve yeniden paketleme için 2-3 saat uğraştım. Bu işlerden hiç anlamam, Türkçe fontu nasıl düzelteceğim konusunda bir fikrim yok bu işlerden anlayan biri varsa düzeltirse oldukça memnun olurum. Türkçe fontu düzeltmek isteyen varsa kullandığım programı isteyene atarım.

Content\base klasörüne atıp dosyaları değiştir demeniz yeterli.

Edit: Font sorunu da çözülmüş gibi duruyor. Ancak yamayı test etmedim fazlasıyla.

Edit2: Bazıları yamanın çalışmadığını söylüyor ancak dediğim gibi yama GAMEPASS versiyonu için yeniden düzenlendi. Bu nedenle diğer versiyonlarda çalışmayacaktır. (STEAM, GOG gibi). Bunun dışında yamayı tekrar kontrol ettim Gamepass versiyonunda sorunsuz çalışmakta.

Edit3: YAMA SADECE GAMEPASS VERSİYONUNDA ÇALIŞIR. DİĞER SÜRÜMLER İÇİN DİĞER YAMAYI KULLANMALISINIZ.

Dosya:

Alıntı

metni:
    https://www.mediafire.com/file/qugep1pbaen3y8o/TheEvilWithinTR.zip/file

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mosquerto -- 1 Ekim 2023; 21:10:39 >

• Teşekkürler kanka işe yaradı emeğine sağlık

• Teşekkürler hocam. Sayende gamepasste de kullanabileceğiz yamayı.

• Yamayı indirdim de nereye atıcam dosyayı

The Evil Within Game Pass Uyumlu Türkçe Yama
  • @okazaki

@Klowwear

Yamayı nereye atıcam

• Yokedici442 Y kullanıcısına yanıt

Content\base klasörüne atıp dosyaları değiştir demeniz yeterli.

• kral ya emegıne saglık ♥

• Arkadaşlar yardımcı olur musunuz. Yama bulamadım. Ve gamepassa nasıl yükleyebilirim bilmiyorum.
  • Mosquerto M kullanıcısına yanıt

Bu yorumu yapmak için hesap açtım. Dediğini yaptım ama maalesef olmuyor . Twitchte bedeva veriyordu GoG platformu üzerinden . Acaba o yüzden mi . Yardımcı olabilirsen sevinirim .

• Doğukanmb D kullanıcısına yanıt

Ne dediğinizi anlamadım. Hangi plartform üzerinden oynamaya çalışıyorsunuz?

• Ellerinize sağlık,teşekkür ederim.Acaba bu yama update 10 ile uyumlu mu?

• yama çalışmıyor bilginiz olsun.

• Yeni güncelleme mi geldi? Gelmediyse yama çalışıyor çünkü.

• çalışıyor mu çalışmıyor mu?

• yama çalışmıyor

• avardenk kullanıcısına yanıt

Attığım tarihte düzgün bir şekilde çalışıyordu hocam. Tekrar söylüyorum oyuna güncelleme geldiyse bozulmuş olabilir.

• Yama çalışıyor bu arada hocam. Son 5 chapterım kaldı sıkıntısız oynuyorum yama ile.

• anifraxe A kullanıcısına yanıt

kanka gözünü seveyim nasıl indirdin ben bu linkten indiremiyorum farklı pclerdende denedim inmiyor bu linkten zahmet olmassa dosyayı linkleyip bana atarmısınız çok minnettar olurum game pass ile uyumlu olan linki

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.