Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

GreedFall Türkçe Yama İstek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
28
Cevap
1
Favori
2.514
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yama İstek Bölümü >> GreedFall Türkçe Yama İstek
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    69 Mesaj

Attığınız dil dosyalarına baktım ve bugün yaklaşık 100-150 satır civarı bir çeviri yaptım. Oyunu indirmiş bulunmamaktayım. Oyun dosyalarını tool ile açıp mı paylaştınız dil dosyalarını yoksa oyun dosyalarında açık halde mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sasua -- 11 Eylül 2019; 4:12:25 >
    |
    |
    kafkef12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Sasua

Attığınız dil dosyalarına baktım ve bugün yaklaşık 100-150 satır civarı bir çeviri yaptım. Oyunu indirmiş bulunmamaktayım. Oyun dosyalarını tool ile açıp mı paylaştınız dil dosyalarını yoksa oyun dosyalarında açık halde mi?

Alıntıları Göster
    Kapalı halde.

Peki ben şuandan itibaren çeviriye başlıyorum. 5 aylık bir boşluğum var. 4 ay gibi bir sürede yamayı bitiririm büyük ihtimal. Geri paketlemenin bir yolunu bulmak gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    WinterSoldier10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Sasua

Peki ben şuandan itibaren çeviriye başlıyorum. 5 aylık bir boşluğum var. 4 ay gibi bir sürede yamayı bitiririm büyük ihtimal. Geri paketlemenin bir yolunu bulmak gerek.

Alıntıları Göster
    @Sasua çeviride sana yardım edebilirim.

Oyunun dili beklediğim kadar ağır değil açıkçası.Çorbada bizimde tuzumuz olsun.

Dosyaları düzenlemede @kafkef12 @WinterSoldier10 yardım eder diye düşünüyorum.Yeterki düzgün bir çeviri çıksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Valas -- 11 Eylül 2019; 10:36:30 >

Hocam özelden konuşalım isterseniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Valas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    74 Mesaj
    Çeviri dosyaları zaten 7zip gibi programlar ile açılabiliyor direk içerisinden txt dosyaları çıkarılıyor. GNU Gzip ile dosyaları çıkarıp editleyip yeniden paketlenebilir zaten çokta büyük bir dosya boyutu da yok. Bu yüzden dolayı linux yada windows 10 WSL sistemi ile bunu yapmanın basit olduğunu gördüm yaptığım testlerde oyun içerisinde bir çok yeri değiştirme olanağımda oldu. Windows için tamamıyla bir script yada tool içinde beklemenizi rica ederim çünkü dosyaları paketlemede öyle winrar veya 7zip gibi programlarla açıp ta içerisine attıgınız vakit oyun göreceğini zannetmeyin birebir test ettim oyun görmüyor oyun dosyaları görmesi için tool ile kapatılıp içerisine yazılması gerek yada silk engine erişimimiz olup onun üzerinden paketlememiz lazım :)

Çeviri bitesiye bir çaresi bulunamaz mı? Şimdiden 7 metin belgesi tahmini 200 küsur satırı çevirmiş bulunmaktayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sasua -- 11 Eylül 2019; 11:56:0 >
    |
    |
    Byramklc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bulunur hocam siz hazırlayın biz onun için gerekli çalışmaları yapmış oluruz sizden tüm dosyaları eksiksiz bir şekilde çevirmenizi bekliyorum bende toollarda yapıcağım test sonuçlarında sizinle beraber test ederek çeviriyi tamamlarız :)
    |
    |
    Sasua kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
e-ticaret
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,197
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.