Şimdi Ara

GOD OF WAR ASCENSiON (PS3 ANA KONU) CIKIS TARiHi 13 MART (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.518
Cevap
14
Favori
146.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla benim de kenarda GOW: Saga duruyor. Tüm seriyi bitirmiştim. Ascension çıkmadan önce tüm seriyi hikaye sırasına göre (Chains of Olympus, Gow 1 , Ghost of Sparta , Gow 2 , Gow 3) tekrardan bitirip sonra Ascension'a başlamayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K1N6

Santa Monica yine döktürmüş

GOD OF WAR ASCENSiON  (PS3 ANA KONU)  CIKIS TARiHi 13 MART

quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Video tek kelimeyle muhteşem.

Oha A ' çık , M' ert , K' orkusuz

• nasıl dayancaz izlemeden, elim videoyu açtı açıcak
  • Spoiler yapmayın be resimleri koyup koyup. İzlediyseniz kendinize saklayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnesium

nasıl dayancaz izlemeden, elim videoyu açtı açıcak

bende senin gibiyim ama ilk 30 dakika çok önemli, çıktığında tecrübe etmek daha doğru olacaktır dayanın az kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: dante06

quote:

Orijinalden alıntı: Magnesium

nasıl dayancaz izlemeden, elim videoyu açtı açıcak

bende senin gibiyim ama ilk 30 dakika çok önemli, çıktığında tecrübe etmek daha doğru olacaktır dayanın az kaldı

Screenshot'da paylaşılmasa iyiydi oyunun başıyla ilgili. Ben gördüm herkese göstermeliyim mantığını bir türlü kavrayamıyorum şahsen.
  • videoyu izledim bence hikaye odaklı pek spoiler yok ama mekanları ve yaratıkları görmek istemiyorsanız izlemeyin

Primordial ve Hekatonkheires ilgili hikayeler güzeldi gow 3 ten sonra daha kimi öldüreceğiz diyordum ama geride baya kalan da varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obiwan165 -- 2 Şubat 2013; 1:19:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: obiwan165

videoyu izledim bence hikaye odaklı pek spoiler yok ama mekanları ve yaratıkları görmek istemiyorsanız izlemeyin

asd

Hikaye odaklı spoiler yok ne demek
  • iyi yanı da türkçe seslendirme. Ama ingilizce tavsiye ederim. O orjinal ses varya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

quote:

videoyu izledim bence hikaye odaklı pek spoiler yok ama mekanları ve yaratıkları görmek istemiyorsanız izlemeyin

asd

zaten bildiklerinin dışında bir şey yok ( kratos yemini bozduğu için zincirlendi) başta anlatılan hikaye dışında

• GOW u biz oyunculara kazandıran Büyük Üstadı unutmayalım David Jaffe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aleeslate -- 2 Şubat 2013; 1:18:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m@hm@

Bu oyun Türkçe dublajlı olacak dimi? Sanki öyle hatırlıyorum öyleyse kesin almalıyım

• Benim için spoiler yemek pek önemli değil. İzlicem şimdi
  • Orjinal Soundtrack

• quote:

quote:

quote:

asd

zaten bildiklerinin dışında bir şey yok ( kratos yemini bozduğu için zincirlendi) başta anlatılan hikaye dışında

Ben yaptığı kötülükler ve öldürdüğü insanlar yüzünden zincirlendiğini düşünüyordum. Sen şimdi benim zevkimi kaçırdın bunu yazarak? Ama suç senin değil nasıl bir şirketse bu Sony hiçbir şekilde oyun çıkmadan bir ay öncesine kadar bir şey koklatmıyorlar. Sonrasında oyunun en önemli kısımlarından başını yarım saatlik bir videoyla oyunculara izletmeye açıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: CLAIRV0YANT

quote:

quote:

quote:

asd

Ben yaptığı kötülükler ve öldürdüğü insanlar yüzünden zincirlendiğini düşünüyordum. Sen şimdi benim zevkimi kaçırdın bunu yazarak? Ama suç senin değil nasıl bir şirketse bu Sony hiçbir şekilde oyun çıkmadan bir ay öncesine kadar bir şey koklatmıyorlar. Sonrasında oyunun en önemli kısımlarından başını yarım saatlik bir videoyla oyunculara izletmeye açıyorlar.

Hocam nasıl oyun oynuyorsun seriyi hiç oynamadıysan spoiler yememek için Burda ne işin var Kötü anlamda söylemiyorum yanlış anlama arkadaş doğuru olanı yazmış ama sen öyle yazında düşündüm bende yani ya seriyi hiç oynamadın yada sadece 3 oyundan ibret sanıyorsun diye. İlk 2 oyunu oynamanı tavsiye ederim bilgilerin tazelernir en azından

• Sony izletmeye çalışmıyor,ister izler ister izlemessin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue Fox

quote:

Orijinalden alıntı: CLAIRV0YANT

quote:

quote:

quote:

asd

Hocam nasıl oyun oynuyorsun seriyi hiç oynamadıysan spoiler yememek için Burda ne işin var Kötü anlamda söylemiyorum yanlış anlama arkadaş doğuru olanı yazmış ama sen öyle yazında düşündüm bende yani ya seriyi hiç oynamadın yada sadece 3 oyundan ibret sanıyorsun diye. İlk 2 oyunu oynamanı tavsiye ederim bilgilerin tazelernir en azından

Yok hocam serinin bütün oyunlarını oynadım ve daha ilk yazıldığından beri bu titan boyutundaki hapishaneye gerçekten takılmış bulunmaktayım. Yalnız zincirlenmesinin iki nedeni vardı benim açımdan. Birincisi Ares'in hizmetindeyken öldürdüğü insanlar ve yaptığı kötülükler yüzünden tanrılar tarafından cezalandırılması, ki çokça geçti bu orada burada. İkincisi de arkadaşın dediği gibi olmuş olabilir ama ben buna pek sıcak bakmıyorum ve arkadaşın çeviri hatası yaptığını düşünüyorum hala. Çünkü pek mantıklı gelmiyor bana yeminini bozan birisini ortadan kaldırmak yerine zincire vurmak, sonuçta Kratos bir tanrı değil bir insandı o zamanlarda.

Çok acayip artworkler geldi bu arada. Uranos'un ilk çocukları yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Ascension tahminlerimden çok daha büyük alacak ve bizlere mitoloji cümbüşü yaşatacakmış gibi görünüyor.

"Hekatonkheirler, Gaia ve Uranos'un elli başlı, yüz kollu oğulları olan Kottos, Briareus ve Gyesdir. ('öfke', 'güç', 'dehşet')
    Çocukları Kyklop ve Hekatonkheir'lerden hem iğrenen hem de kendi iktidarını almalarından korkan Uranos, çocukları doğdukça onları yerin derinliklerine (Tartaros'a) hapsedilmişlerdir. Bu duruma üzülen Gaia eşinden nefret etmeye başladı, Titanları Uranos'a karşı kışkırttı. Titanlar babalarına karşı geldiler ve onu hakimiyetinden mahrum bıraktılar. Titanların en kurnazı olan Kronos tahta oturmasına rağmen, kardeşlerinin güçlerinden korkarak onları Tartaros'tan kurtarmadı. Zeus büyüyüp babası Kronos'la savaşacak yaşa geldiğinde Hekatonkheir'leri serbest bıraktı. Hekatonkheir'ler ona Titanlar üzerinde zafer kazanmasına yardım ettiler. Titanlar'lar yenilerek Tartaros'a atıldılar. Yüz kollu Hekatonkheirler ise Titanların bekçiliğini yapmaya başladılar."

vikipediden alıntıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuomir -- 2 Şubat 2013; 2:09:39 >

• Sony adeta God of War aracılığı ile ben burdayım diyor,bırakın GTA'yı falan
  • Bu nasıl bir reklam filmidir? Elim ayağım titredi, tüylerim diken diken oldu.

Birde izlerken aklıma oyunu geç oynayabileceğim geldi
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.