Şimdi Ara

GOD OF WAR ASCENSiON (PS3 ANA KONU) CIKIS TARiHi 13 MART (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.518
Cevap
14
Favori
146.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun Türkçe olacak diye umut ediyorum ama ne Sony Türkiye ne Semih beyden konuyla ilgili hiçbir açıklama yok.

Eskiden böylesine büyük projelerde konuyla ilgili açıklamalar falan yapılırdı ama artık in cin top oynuyor vaziyeti söz konusu.
  • bugün darty'de final fantasy 13-2 189 tl idi acaba bu oyun türkçe altyazılı olsaydı kimbilir kaç tl olurdu? türkiyeden oyun alınmaz bu şartlarda.3 oyun parası neredeyse 1 asgari ücrete eşdeğer .

shoptoda 39 tl almak isteyen varsa kaçırmasın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

bugün darty'de final fantasy 13-2 189 tl idi acaba bu oyun türkçe altyazılı olsaydı kimbilir kaç tl olurdu? türkiyeden oyun alınmaz bu şartlarda.3 oyun parası neredeyse 1 asgari ücrete eşdeğer .

İşin birde bu yönü var.

FF 13-2 diyelim ki Türkçe olarak gelseydi ne olacaktı satıldığı fiyat ile kaç kişi gidip bandrollü olarak alacaktı.

Gow: Ascention'nın Türkçe olarak gelmesi haricinde fiyatıda çok önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryujin Jakka

Şuan için yok diyorlar ama ileride büyük olasılıkla Vita için Gow oyunu geliştireceklerdir tabi sonrada o oyunu Ps3 için çıkaracaklardır

Vita'nın şuanki satışları çok kötü, Gow gibi bir oyun satışları olumlu yönde etkileyebilir.

Sony aynı tas aynı hamam devam ediyor.
    2 seneye toparlar PS3 deki gibi.

quote:

Orijinalden alıntı: zack06

bugün darty'de final fantasy 13-2 189 tl idi acaba bu oyun türkçe altyazılı olsaydı kimbilir kaç tl olurdu? türkiyeden oyun alınmaz bu şartlarda.3 oyun parası neredeyse 1 asgari ücrete eşdeğer .

Adamlar resmen korsan devam diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mactavish- -- 9 Mayıs 2012; 23:35:47 >

• Ufak bi video, multiplayer karakterlerden biri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatal1ty. -- 4 Haziran 2012; 12:48:55 >
  • GOD OF WAR: ASCENSION E3

Efsane geri dönüyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K1N6 -- 5 Haziran 2012; 9:47:52 >
  • Santa Monica yine döktürmüş. Kesip , parçalayıp yine güzelce stres atacağız. Oyun harika görünüyor.
  • Resmen kendimden geçtim.. Allah'a şükürler olsun ki PS3 sahibiyim..
  • Sanki GOW3 görüntü olarak daha iyi gibi geldi. Ama bu sürüm alpha sürümünden daha önce. Oyunun çıkmasına 1 yıl kadar var. Daha çok geliştirirler. GOW3 gibi e3 demoyu psnde yaynılarlar inşallah.
  •  GOD OF WAR ASCENSiON  (PS3 ANA KONU)  CIKIS TARiHi 13 MART
  • grafikler daha canlı daha güzel olacağa benziyor. kratosun modellemesi 3 de daha iyiydi. ilerde düzelteceklerdir dye düşünüyorum.
  • oyun kesin olarak ne zaman çıkacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry

oyun kesin olarak ne zaman çıkacak

13 mart 2013

Kratos'un modellemesinin böyle olması gerekiyor çünkü efsanenin daha en başı ve Kratos'un hiçbir özelliği yok kılıçları dışında. Merak ettiğim acaba üçüncü oyunda kestiğimiz tanrılarla karşılaşabilecek miyiz bu oyunda.
  • birkaç dakika önce gameplay video sunu izledim.şu an acayip duygular içindeyim.mutluluk,sevinç karmaşık birşey.farkındaysak kılıçlar chaos tan çok athena ya benziyor ve bilekliğe değil düz ete takılmış halde.yeşil büyüle bayıldım.jedi gücü gibi
  • ya ben bu gameplay videosunu bulamadım
  • Kimler collector edition alacak şimdi? Fiyat çok iyi ben amazondan almayı düşünüyorum. Tabi daha erken oyun türkçe olurda ce türkiye ye gelirse fiyata göre buradan alırız.

Sony, PS3 için özel olarak geliştirilen God of War: Ascension için koleksiyoncu sürümü çıkaracağını duyurdu ve ön sipariş ile alımların da neler içereceğini belirtti.

God of War: Ascension koleksiyoncu sürümü, metal oyun kutusunu, Kratos figürünü, dijital olarak indirilebilecek olan soundtrack paketini, GoW: Ascension dinamik PS3 temasını, PSN avatar paketini ve oyun çıktıktan sonra çıkacak olan tüm indirilebilir içeriklere ücretsiz bir şekilde ulaşmanızı sağlayacak olan bir kodu barındıracak.

Ön sipariş versiyonu ise, Mythological Heroes adında çoklu oyunculu modlar için yayımlanacak olan DLC'yi ücretsiz olarak sunacak.

God of War: Ascension'ın koleksiyoncu sürümü 79.99$ ve standart sürüm ise 59.99$ fiyat etiketleriyle satılacak.

• afedersiniz yukardaymış da gogle normal yazınca çıkmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Kimler collector edition alacak şimdi? Fiyat çok iyi ben amazondan almayı düşünüyorum. Tabi daha erken oyun türkçe olurda ce türkiye ye gelirse fiyata göre buradan alırız.

Sony, PS3 için özel olarak geliştirilen God of War: Ascension için koleksiyoncu sürümü çıkaracağını duyurdu ve ön sipariş ile alımların da neler içereceğini belirtti.

God of War: Ascension koleksiyoncu sürümü, metal oyun kutusunu, Kratos figürünü, dijital olarak indirilebilecek olan soundtrack paketini, GoW: Ascension dinamik PS3 temasını, PSN avatar paketini ve oyun çıktıktan sonra çıkacak olan tüm indirilebilir içeriklere ücretsiz bir şekilde ulaşmanızı sağlayacak olan bir kodu barındıracak.

Ön sipariş versiyonu ise, Mythological Heroes adında çoklu oyunculu modlar için yayımlanacak olan DLC'yi ücretsiz olarak sunacak.

God of War: Ascension'ın koleksiyoncu sürümü 79.99$ ve standart sürüm ise 59.99$ fiyat etiketleriyle satılacak.

bende alıcam %90 ihtimalle

• God of War 3 E3 2009 demosu var bende. Onla yetiniyoruz artık.
  • God of War 8 - Final Battle Kratos vs Jesus

Bomba bırakmak istemem ama GoW beni fazlasıyla sıktı, tadınta bırakılmalıydı diyor ve kaçıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.