Şimdi Ara

GOD OF WAR ASCENSiON (PS3 ANA KONU) CIKIS TARiHi 13 MART (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.519
Cevap
14
Favori
146.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Oziko

God of War 8 - Final Battle Kratos vs Jesus

Bomba bırakmak istemem ama GoW beni fazlasıyla sıktı, tadınta bırakılmalıydı diyor ve kaçıyorum.

He he eğlenceli ve kısa bi boss fight olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: _DevilsNeverCry_

quote:

Bomba bırakmak istemem ama GoW beni fazlasıyla sıktı, tadınta bırakılmalıydı diyor ve kaçıyorum.

Ya tabi sonra da Katolikler bassın Sony'i.

• Super olacak! E3te ki video superdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _DevilsNeverCry_

quote:

Ya tabi sonra da Katolikler bassın Sony'i.

ayrımcılık yok, adamların kaç tanrısını kestik

• Kolay kolay bu tarz oyunları beğen mem ve oynamam fakat GOD OF WAR hakkaten bi başka
  • kratos un gow 3 teki gibi devasa kasları bu oyunda yok yüzüde ps2 deki daha genç hali gibi duruyor,grafikler gow 3 ten çok çok daha iyi olacaktır merak etmeyin daha kötüsünü yapacak değillerdir heralde
  • O grafikler nedir öyle firmalar yeni nesil konsol düşünmüyoruz deyip duruyorlardı haksız değillermiş.
  • Birkaç caps aldım videodan.

GOD OF WAR ASCENSiON  (PS3 ANA KONU)  CIKIS TARiHi 13 MART

• Karpuz gibi adam kesen,kel kafasıyla etkilemedigi kadın bırakmayan,çapkın bir o kadarda sinirli,ama perdelerini kaldırdıgında kuzu gibi olan,Bir kükremesiyle heryeri titreten,İntikam dediğinde kimseyi tanımayan kişi evet herkezın tahmın ettıgını bılıyorum o kişiiiiiiii yepyeni sarkısıyla muzik dunyasına bomba gibi oturan ajdarrrrrr.(Kratos aşkı ne yaptırıyor ya bir an önce gelsin nasıl beklicez 1 sene )
  • Sanki vücudu kağıt gibi görünüyor. Umarım bunları düzeltirler.

Gow 3

Gow Ascension

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodin -- 5 Haziran 2012; 21:07:22 >

• Fleece olayı iyiydi aslında. Yokluğunu arayacağız saldırıyı savuşturduktan sonra.

ek olarak oyunun demosunda gösterilen coğrafya ve yaratıklar bana afrikanın kuzey taraflarını çağrıştırdı biraz. Pek yunan coğrafyasına benzemiyordu. Artı olarak /\ /\ /\ kombosu kılıçlar level 3 olduğunda açılırdı bu da bize oyunun ortasına doğru ilerlerken burayı oynayacağımızı gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuomir -- 5 Haziran 2012; 23:21:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Sanki vücudu kağıt gibi görünüyor. Umarım bunları düzeltirler.

Gow 3

Gow Ascension

Benimde ilk bu dikkatimi çekti hatta HD Col. oyunlardan birisi sandım ilk gördüğümde

• oyundaki yaratıklar önceki oyunlardakilere benziyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMF

quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Sanki vücudu kağıt gibi görünüyor. Umarım bunları düzeltirler.

Gow 3

Gow Ascension

Benimde ilk bu dikkatimi çekti hatta HD Col. oyunlardan birisi sandım ilk gördüğümde

amma abarttınız yaa oyunun çıkmasına daha neredeyse 1 yıl var o renk paleti grafikler yüzlerce kez daha elden geçecek kaldı ki şu haliyle bile hd collectiondan 10 gömlek üstün garifkleri var.

• Konferanstaki en sürükleyici sunumlardan biriydi. Sonu yine çok iyi bitti. Kratos'un gençliğini canlandıracağız herhalde. Daha zayıf duruyor. Grafikler tatmin edici. Oynanış yine bağımlılık yaratacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagropa

/>

/>

• Playstation 3 oyuncuları şu sıralar büyük heyecanla God of War: Ascension'u beklerken, Sony'den bir müjde geldi. Bu müjde her ne kadar şimdilik sadece Latin Amerika bölgesine yönelik olsa da, ilerleyen dönemde diğer bölgelere de sıçrayabilir. Sony, God of War: Omega Collection'u duyurdu.

Özel bir koleksiyoncu paketi olan God of War: Omega Collection, God of War: Ascension'a kadar seriyi oynamak isteyen oyuncular için bire bir. Şimdiye kadar Playstation 3'e çıkan bütün God of War oyunlarının diskini bulunduran Omega Collection, oldukça etkileyici bir Kratos figürünün yanı sıra özel kaplar ve artworkleri de içeriyor.

Şimdilik sadece Playstation'un Latin Amerika sayfasında gözüken God of War: Omega Collection, bu bölgeye Kasım ayında çıkacak.

• süper bir oyun olacağına süphe yok ama bu son oyun olur diye düşünüyorum seri bitiyor bence
  • http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=_8nOCbzlHfM

E3 ten mp oynanış görüntüleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MooDyUK -- 10 Haziran 2012; 17:15:02 >
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.