Şimdi Ara

GOD OF WAR ASCENSiON (PS3 ANA KONU) CIKIS TARiHi 13 MART (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.519
Cevap
14
Favori
146.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Quadhros

quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry

oyun ne zaman çıkacak acaba

2013 İlkbahar ayları olarak söyleniyor.. En az 1 yıl var yani..

teşekkürler peki gene sadece konsol oyuncularına mı çıkacak
  • oyunun film'i olacaksa, çizgifilm olsun
  • Heyecanla beklenen God of War: Ascension'ın direktörü Todd Papy, oyunun çoklu oyuncu moduyla ilgili sorulan sorulara sonunda açıklama getirmiş bulunmakta. Bildiğimiz gibi oyunun resmi sitesinde, Live Stream'de dahil bir çok detay ve video çıkmış bulunmakta.

Papy, hatırladığımız kadarıyla Live Stream sırasında Santa Monica Studios'un tekli oyuncu modunda bir oyun yaptıktan sonra hep çoklu oyuncu moduna sahip bir oyun yapmak istediklerini söylemişti. Bunu da tabii ki gerçekten ses getirmiş bir oyunun üstünde uygulamak akıllıca olacağından, çoklu oyuncu modunu GoW'a koymak için nereden esinlenildiği hakkında sorulan sorulara, Papy şöyle bir cevap verdi:

"Açıkçası ilk önce savaş dizaynımıza baktık, ve daha sonra Power Stone'da ki gibi dövüşcülere göz gezdirmeye başladık, bilirsiniz ya, birbirine benzer kamera açıları bulunmakta..."

http://www.merlininkazani.com/God_Of_War_Ascension_hangi_oyundan_esinlendi-haber-51065p1.html

• Bir sene gibi uzun bir sure var valla hepimize Allah sabir versin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Quadhros

quote:

oyun ne zaman çıkacak acaba

2013 İlkbahar ayları olarak söyleniyor.. En az 1 yıl var yani..

teşekkürler peki gene sadece konsol oyuncularına mı çıkacak

God of war tabiki sadece PS3 e özel olacak
  • Benim düşünceme göre bu oyun serideki tüm bildiğimiz olayları hatırlacak. mesela, cronos'un çöldeki işkencesi, hephestus'un düştüğü o durum.. atlas'ın yer altına hapsedilişini, özellikle pandora kutusu .. Belki bügün dünyada hala gow1 oynayan vardır. Bildiğimiz gibi o kadar eski ve kötü grafikleri var ki.. Bence şöyle düşünmüşler: '' Biz bu ps3'ün son anlarında bir tane başlangıç oyunu yapalım. Bu oyunun hikayesini bilmeyen kişiler hem daha iyi bir grafikle hem de bütün yenilikleriyle öğrenmiş olurlar. ve gelecek gow4 oyununu da ps4 ile beraber çıkarabiliriz '' diye düşünmüş olabilirler.. tabi bunlar benim fikirlerim.. ne kadar doğru , ne kadar yanlış bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kratos90

Benim düşünceme göre bu oyun serideki tüm bildiğimiz olayları hatırlacak. mesela, cronos'un çöldeki işkencesi, hephestus'un düştüğü o durum.. atlas'ın yer altına hapsedilişini, özellikle pandora kutusu .. Belki bügün dünyada hala gow1 oynayan vardır. Bildiğimiz gibi o kadar eski ve kötü grafikleri var ki.. Bence şöyle düşünmüşler: '' Biz bu ps3'ün son anlarında bir tane başlangıç oyunu yapalım. Bu oyunun hikayesini bilmeyen kişiler hem daha iyi bir grafikle hem de bütün yenilikleriyle öğrenmiş olurlar. ve gelecek gow4 oyununu da ps4 ile beraber çıkarabiliriz '' diye düşünmüş olabilirler.. tabi bunlar benim fikirlerim.. ne kadar doğru , ne kadar yanlış bilmiyorum.

gow1-2 ps3te o kadarda kötü grafiklere sahip değil ki

• quote:

Orijinalden alıntı: AsiCimbomlu

quote:

Benim düşünceme göre bu oyun serideki tüm bildiğimiz olayları hatırlacak. mesela, cronos'un çöldeki işkencesi, hephestus'un düştüğü o durum.. atlas'ın yer altına hapsedilişini, özellikle pandora kutusu .. Belki bügün dünyada hala gow1 oynayan vardır. Bildiğimiz gibi o kadar eski ve kötü grafikleri var ki.. Bence şöyle düşünmüşler: '' Biz bu ps3'ün son anlarında bir tane başlangıç oyunu yapalım. Bu oyunun hikayesini bilmeyen kişiler hem daha iyi bir grafikle hem de bütün yenilikleriyle öğrenmiş olurlar. ve gelecek gow4 oyununu da ps4 ile beraber çıkarabiliriz '' diye düşünmüş olabilirler.. tabi bunlar benim fikirlerim.. ne kadar doğru , ne kadar yanlış bilmiyorum.

adamlar HD remake yapmış ama çok fazla birşey yok yine aynı .. sadece cinematik sahneler de var biraz farkı .. ben kötü derken gameplay olarak kötü dedim.. hiçbir farkı yok ps2 den .

• Tek korkum oyunun içine multiplayer ekleyelim derken senaryo moduna gerekli onemi vermemeleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen93319

Tek korkum oyunun içine multiplayer ekleyelim derken senaryo moduna gerekli onemi vermemeleri

sanmam
  • God of War: Ascension'dan Oyun İçi Detaylar

Sony Santa Monica'da God of War: Ascension'un yapımında görev alan Todd Pappy'nin belirttiklerine göre Ascension'un senaryo modu uzunluğu, God of War 1 ile hemen hemen aynı süreye eşit. Oyunun tarzını God of War 1 ve God of War 2'ye benzeten Pappy, Ascension'un son çıkan God of War 3'ten daha renkli olacağını belirtiyor.

Silah ve dövüş sistemleri üzerinde yeni bir çalışma başlatıldığını söyleyen Todd Pappy'nin yazdıklarına göre God of War: Ascension yeni mini oyunları, puzzleları ve bunların haricinde yepyeni oyun içi özellikleri barındıracak. Önceki God of War oyunları gibi değişken frame rate birimi kullanacak olan God of War: Ascension, 3D özelliğini de içerecek.

Yaptığı açıklamalarda baş karakterimiz Kratos'un, gençliğine uygun bir şekilde yeniden modellendiğini söyleyen Pappy'nin dediklerine göre oyunun senaryo modunda co-op desteği sunulmayacak

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-God_of_War_Ascensiondan_Oyun_ici_Detaylar-27502.htm

• facebook sayfasında oyunla ilgili yeni bilgiler geldi. Türkçeye çevirirsek. Kratos ailesini öldürdükten altı ay sonra yakalanıyor ve büyük ihtimalle tanrılar tarafından cezalandırılıp titanların boyutunda dev bir kafese hapsediliyor. Kahramanımız buradan kurtulmanın yollarını arayıp, kan bağını bozmaya ve Ares'ten intikamını almaya çalışacak.
    Görünüşe göre Kratos'un yaptığı onca şey yanına kalmamış.
  • God of War: Ascension Move Kullanmayacak

God of War: Ascension'un yapımı tüm hızıyla devam ederken yapımcı ekibin önemli isimlerinden Todd Papy, Twitter üzerinden merak edilenleri cevaplıyor. Bu kez konu, Move.

Plastica-Man isimli bir oyuncunun Move ile ilgili sorusuna cevap veren Papy, God of War: Ascension'un Playstation Move desteklemeyeceğini söyledi. Papy cevabında, "Şimdiye kadar kullanmadık, böyle gidecek gibi görünüyor." cümlesine yer verdi.

http://bolumsonucanavari.com/Haberler-God_of_War_Ascension_Move_Kullanmayacak-27580.htm

• quote:

quote:

quote:

adamlar HD remake yapmış ama çok fazla birşey yok yine aynı .. sadece cinematik sahneler de var biraz farkı .. ben kötü derken gameplay olarak kötü dedim.. hiçbir farkı yok ps2 den .

Bende ps3'de oynadım collection fakat grafiklere hiç gözüm takılmadı. Zaten böyle bir oyunun motoru belli , fizikleri belli. Sırf gow olduğu için oynanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Magnesium

quote:

quote:

quote:

Bende ps3'de oynadım collection fakat grafiklere hiç gözüm takılmadı. Zaten böyle bir oyunun motoru belli , fizikleri belli. Sırf gow olduğu için oynanır.

Tabi ki de .. mesela gow1 oyunuyorum .. babam yada arkadaşlarım yıl olmuş 2012 bu oyunun grafikleri ne böyle falan diyo ... bende bu '' Vip '' oyun dedim.. ..sırf hikayesi için almıştım zaten gow collection paketini..aynı şekilde vol2 yi de öyle .

• "Vita için God Of War Oyunu Söz Konusu Bile Değil"

God Of War Ascension, duyurulduğu günden bu yana gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Oyun hakkında en çok merak edilen şey ise şüphesiz Vita versiyonun piyasaya çıkıp çıkmayacağı sorusu.

Bu konuyu merak ederek yapımın direktörü Todd Papy'e soran bir hayran ise ne yazık ki pek de olumlu bir cevap alamadı. İlk olarak "Şu anda böyle bir şey düşünülmüyor" yanıtını veren Papy, benzer bir ikinci soruya ise "Bu konu hakkında herhangi bir şey konuşmadık bile. Şu an GoW: Ascension'a odaklandım" cevabını verdi.

Todd Papy'nin ilk olarak verdiği yanıta göre şu anda böyle bir proje yok. Ancak bu önümüzdeki dönemlerde böyle bir şey olabileceği yönünde açık bırakılmış bir yanıt gibi. İleride neler olacağını zaman gösterecek.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Vita_icin_God_Of_War_Oyunu_Soz_Konusu_Bile_Degil-27596.htm

• Şuan için yok diyorlar ama ileride büyük olasılıkla Vita için Gow oyunu geliştireceklerdir tabi sonrada o oyunu Ps3 için çıkaracaklardır

Vita'nın şuanki satışları çok kötü, Gow gibi bir oyun satışları olumlu yönde etkileyebilir.
  • Bana Vita batacak gibi geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toruk Macto

Bana Vita batacak gibi geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: HasanFatihh

quote:

Orijinalden alıntı: SolidRises

Demek ki God of War IV, PlayStation 4'ün çıkış oyunu... Nesil bitti diyenlere Santa Monica'dan güzel bir kapak geliyor, 2013 yılında çıkacakmış oyun. Bence hikayenin en önemli parçası Ascension olacak, hatta bilmediğimiz geçmişi dördüncü oyun için bile kullanabilirler. Hayvan gibi bekliyorum şuan E3'ü.

23 Studios'dan Türkçe desteği bekliyoruzz..

Turkce olursa mukemmmmmmmmel bi sey olur,oynanis suresi ne kadar bilgi varmi.3Un 8-9 saatmi neydi heralde kisa suruyor,bu macera daha uzun surmeli

Crysis 2 Türkçe de noluyor? En ucuz fiyat Türkiye'de olduğu halde yurdumun güzel insanı torrent'e sarılıyor.Crysis 3'de Türkçe olmasa da milletin aklı başına gelse keşke.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.