Şimdi Ara

GİTTİGİDİYORDA SATILAN SAHTE VE HACKLI FLASH BELLEKLER (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
6
Favori
21.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu DT310 256 gb dan zamnında aldım 50 tlye Hckli olduğunu bile bile.İlk adığında exfat olarak geliyor bizim bi abisipariş verdirdi benden önce siftahı yapıp açmış maşallah.NTFS format çakmış halbükü ilk aldığında formatlama istiyomu bilmiom ama exfat atman lazım baya bi kızmıştım her neyse 4 gb ye kadar kullanabilion o da rarlarsan ha onuda kullanman için her seferinde 64 Kb ayırma biçinde hızlı biçimlendir yapıton 4 gb ve altı film atcaksan direk at videoda rar gerekmio işin garibi ben o hackli flashı test etmedim programda ama TV de PVR kayıt yaptığımda sınırsız istediğin kadar doldur banamısın demio bunu keşfettim.Şu an LCD ye bağlı istediğim zaman kayıt yapıom o iş için kullanıom.Sahte bile olsa atmadım.Hiç almayın aldıysanızda atmayın

• merhaba,
    H2testw, bu program micro sd testinde de kullanılabilir mi? micro sd test i için, android ve windows tabanlı tavsiye programlar var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemil-mustafa -- 16 Kasım 2013; 12:11:32 >
  • windowsta "flash memory toolkit" var, "Sdformatter" ve "hp format" kartlarda biçimlendirme yaparken, sahte kartları tespit etmede biraz etkili. hdd programlarından bazıları da iyi sonuç vermekte. Android'de denemedim ama zaten kendi biçimlendirme programı sanırım yeterlidir.
    yine de windowsta ücretsiz bir partisyon programı ile taratmak faydalı olabilir(minitool veya easeus).
  • Çok iyi konuya değinilmiş çok teşekkürler...
  • bu kart sahtemi

pc yi yarıda kapatım açtım sonra tekrar devam ettim bi bakarmısnız
     GİTTİGİDİYORDA SATILAN SAHTE VE HACKLI FLASH BELLEKLER
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  •  GİTTİGİDİYORDA SATILAN SAHTE VE HACKLI FLASH BELLEKLER

tekrar baştan yaptım 10 dolar aldım gerçek galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkan1979 -- 31 Ekim 2014; 23:11:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkan1979

bu kart sahtemi

pc yi yarıda kapatım açtım sonra tekrar devam ettim bi bakarmısnız
    sahte tabii ki. ayrıca 10 dolara 64 gb sd card satılabileceğine inanman hayatı sorgulattı bana.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Hepsiburada.com dan aldığım KINGSTON 32GB USB2.0 DataTraveler DTIG3 bellek arızalandı, garanti için flash belleğin ithalatçısı Koyuncu elektroniğe gönderdim,

servis sayfasında "orjinal olmayan sahte kıngston ürünü iade" açıklaması ile tarafıma bilgi verildi.

Şoktayım, zaten flash bellek çok yavaştı, disk biçimlendirmesi yapılamadığı için Koyuncu elektroniğe göndermiştim. Şimdi ne olacak bilemiyorum, bütün gün deli gibi telefon telaşı olacak belli.

Bir daha hepsiburada.com'dan flash belleği geçtim, hiç bir ürün almam bu durumda. sahte ürün de ne demek şimdi.

Bu arada flash çalıştığı zamanlar çok yavaş hızlarda okuyor ve yazıyordu, modelden diye şüphelendim meğer kingston bellek çakmaymış.

Hepsiburada.com a yakıştıramadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozkan1979

tekrar baştan yaptım 10 dolar aldım gerçek galiba

Boyle dolandırıcıları hakediyorsunuz
    25TL YE HAfıza kartımı portakal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sayibisinden ve gittigelmez nokta com
    iki çakal yatağı
    buralardan alışveriş yapmak bile bile belli riskleri kabul etmektir.
    adam gibi satış yapan bi avuç satıcı istisnadır ve ne yazık ki kurunun yanında yanarak kaideyi bozamamaktadırlar.
  • Aldığım Toshıba 64 gb beyaz hayabusa bellek 8 gb çıktı. İçindeki çipte "sdtnrgama-008g" yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

Asıl suç, "bilinçsiz" alıcılarda

insanlar yoğun çalışıyor.
    bir flash disk için araştırma mı yapacaklar?
  • Ekmek alırken bile, sağını solunu mıncıklayan bu milletten beklentimi dile getirdim.
  • Elinde sahte sd kart vs.. bulunanlar:
    http://forum.donanimhaber.com/m_103281778/tm.htm
    açıklamaları takip ederek, en azından hafıza kartının gerçek olan kısmını kullanabilirler.
  • BENİMDE TUZUM BULUNSUN...
    N11.COM DA BUYURUN...
    http://www.n11.com/512-gb-metal-hp-flash-disk-P58260928
  • Arkadaşlar konuyu hortlatmış olucam ama önce sizin için bir ürün almam gerekti.. şuan testini yapıyorum 2TB gösteriyor içine 67 GB VERİ yükledim sorun çıkarmadı verileri çalıştırdım onda da sorun yok.. şuan da ''H2testw'' ile test ediyuorum. sonucu size bildiricem ekran görüntüsünüde koyarım. şuan 5 GB'a kadar kontorl etti devam ediyor. bitince tekrar yazıcam. umarım sorun cıkarmaz da bu ürünü ucuza almış oluruz dicem ve sizde bana güleceksiniz biliyorum :) ama fakir umudu işte :D

• Hocam testin bitmesi 5-6 gün sürecek gibi :)
  • evet öyle görünüyor ama ben sabaha kadar açık bırakmayı düşünüyorum en azından 250 GB GÖRMÜŞ OLURUM tabi hata vermezde 250 GB'a kadar ilerlerse :) yoksa 5 gün bekleyemem valla :D şuan 28 GB yaklaşıyor. :) yeni ekran resmi ektedir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege Sayen -- 27 Ocak 2016; 23:21:49 >
  • 64 GB'a doğru ilerliyoruz :) hadi hayırlısı :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.