Şimdi Ara

GIBIRNet, İnternet Hızlarında Artış Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
2.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar GIBIRNet blog sayfasında böyle güzel bir haber gördüm ve bu haberle halihazırda hayatım boyunca alamadığım hız dahada artacak. Teşekkürler @GIBIRNET

Alt kısımdaki yazıdada görebileceğiniz gibi 16.04.2021 tarihinde hız artışları yapılacak.

https://gibir.net.tr/blog/gibirnet-sinirsiz-internet-hiz-artisi-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tevfikbas -- 8 Nisan 2021; 15:21:50 >

• Paket hızlarının tam olarak alınabilmesi amaçlanmış. Hayırlı olsun kullananlara. GIBIRNet, İnternet Hızlarında Artış Kampanyası 

• Hızım artacakGIBIRNet, İnternet Hızlarında Artış Kampanyası 

• Güzel bir adım olmuş GIBIRNet, İnternet Hızlarında Artış Kampanyası 

• 16 -35 -100 mbit satıyorlar bu yapılan kampanyada 16 ve 35 mbit kullanan kullanıcılar için olumlu ancak tabloya bakıldığında 50 mbit ve 75 mbit içinde artış yapılacağı söyleniyor ancak halihazırda 35 ile 100 arasında ara paketleri yok ki bu nasıl olacak?

Mayıs ayında ara paketler ve zamlar geliyor anlaşılan herkese hayırlı olsun GIBIRNet, İnternet Hızlarında Artış Kampanyası 

• Türktelekom sağolsun GIBIRNet, İnternet Hızlarında Artış Kampanyası 

• @TurkNet Destek sizlerden de bir gelişme bekliyoruz :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Gökkubbe

16 -35 -100 mbit satıyorlar bu yapılan kampanyada 16 ve 35 mbit kullanan kullanıcılar için olumlu ancak tabloya bakıldığında 50 mbit ve 75 mbit içinde artış yapılacağı söyleniyor ancak halihazırda 35 ile 100 arasında ara paketleri yok ki bu nasıl olacak?

Mayıs ayında ara paketler ve zamlar geliyor anlaşılan herkese hayırlı olsun  

Ben de bunu diyecektim. 3 tane tarifeleri var halihazırda. 16-35'de artış oluyor da diğer 3'ü nereden çıktı. Olmayan tarifeye hız artışı mı yapılıyor :)

• Firmaya üye olduğum zamanlarda Mayıs ayına kadar zam olmayacağı taahhütünü sözlü olarak vermişlerdi (Ağustos 2020)

• Bu telekom altyapısında olan tüm firmalarda var. Yavaş yavaş güncelliyor telekom, beklenmedik bir hareket dürüst olmak gerekirse.

• 100mbit kullanan ben mutsuz GIBIRNet, İnternet Hızlarında Artış Kampanyası 

• 100 Mbps alan kullanıcıları etkileyecek mi?

• Merhabalar:

Değerli müşterimiz Adsl ve Vdsl alt yapılar bakır kablo üzerinden tarafınıza ulaşmaktadır. bu durumda yer altı kabloların ekli olması bina içi tesisatınızın durumu ve dslam kabin uzaklığınız ve bulunmuş olduğunuz kabin yoğunluğu hız düşümüne etken olabilir. ve Tarifelerimiz " Kadar" ibareli olup alt yapınızın kapasitesine göre sizlere hız sunmaktayız. Örneğin 90 mbit kapasite hızınız görünüyor ise 76 mbit sabitleme profili yerine 88 mbit olarak 60 mbit kapasitesi olanda 51 mbitten 53 mbite olarak değiştirilmiştir. Bu durum alt yapısı 100 mbit destekleyen vdsl ve fiber kullanıcılarımızı etkilememektedir. 100 mbit alt yapısını desteklemeyen kullanıcılarımız için alternatif olarak hız profillerimiz güncellenmiştir ve ilgili hız tablosuna alt kısımdaki bağlantı adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

GIBIRNet, İnternet Hızlarında Artış - GIBIRNet | İnternet

İyi günler dileriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIBIRNET -- 9 Nisan 2021; 17:56:12 >

• GIBIRNET kullanıcısına yanıt

gibir bey üzülürek söylemek isterim ki ben Turknet kullanıyorum. Sizi kırdığım için özür dilerim

• quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Paket hızlarının tam olarak alınabilmesi amaçlanmış. Hayırlı olsun kullananlara.  

35 mbit alıyordum ben zaten 35 lik paketle. direk 41 alıcam artık galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevecen69 -- 10 Nisan 2021; 0:22:23 >
  • sevecen69 kullanıcısına yanıt

Mesafe kaynaklı tam alamayanlar var hızını hocam. Buna yönelik bir düzenleme anladığım kadarıyla.

• Merhabalar:

Amacımız GIBIRNet olarak sizlere en uygun şartlarda en düşük fiyat garantisiyle hizmet sunmaktır. Bu doğrultuda siz saygı değer kullanıcılarımıza ve kullanıcı adaylarımıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Dilerseniz websitemiz üzerinden firmamız ve hizmetlerimiz alakalı detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. ilgili yorumunuz için ayrıca için teşekkür ederiz.

İlgili websitemize buradan ulaşabilirsiniz;

Anasayfa - GIBIRNet | İnternet

İyi günler dileriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIBIRNET -- 11 Nisan 2021; 16:12:12 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.