Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

'-_-' ~ Gerçek Kahve Keyfi ~ '-_-'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir Kullanıcı, 12 Masaüstü Kullanıcı
15.016
Cevap
621
Favori
615.167
Tıklama
Tüm Forumlar >> Hobi Forumları >> Yemek/Mutfak Bölümü >> '-_-' ~ Gerçek Kahve Keyfi ~ '-_-'
Giriş
    2900 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Onurel

https://urun.n11.com/kahve-ve-espresso-makineleri/homend-coffeebreak-5003-tam-otomatik-espresso-makinesi-P264483550?gclid=CjwKCAiA767jBRBqEiwAGdAOr_cJES2FHvUWeS-IMcBSLB-Jdm0aO-AoXGnUBZQu8cHVpyfgqC2nmxoCFx8QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz? 19 Bar basınç verdiği söylenmiş fakat öğütcünün bıçaklı mı yoksa dişli mi olduğu yazmıyor.
    Ucuz tam otomatik makine olarak seramik değirmenli Siemens EQ3 öneririm.

• Yarbay
    2900 Mesaj
    Hacky's Coffee'den ilk siparişimi verdim bakalım. Fiyatlar iyi, kalite de iyiyse devam ederim.

Orijinalden alıntı: divxcimcime

Şu ana kadar sanalbaharat'tan alış veriş yapıyordum..Düzenli olarak ayda 1,5 kg. civarında kahve tüketimimiz var..Sizin bu iletinizden sonra coffeetropic'e yöneldim ve siparişimi verdim..İzlenimlerimi yazayım müsaadenizle..

İletişim: Burak Uğurtaş isimli bir müşteri temsilcisi mail yoluyla iletişime geçtim..Ambalajların 250 Gr. alındığında neden bu kadar fiyat farkı çıktığını , kahve çekirdeklerinin günlük kavrulup kavrulmadığı gibi sorular ilettim..
    Bu alanda bu kadar ilgili ve konuya hakim bir müşteri temsilcisi ile karşılaşmam beni şaşırttı..Verdiği cevaplar tatmin etti..Siparişimi verdim..Siparişim elime geçene kadar da 2 kez bizzat arayarak bilgi verdi..Yani firmanın iletişimine hayran kaldım..

Kalite : Kullanılan paketler orjinal İsviçre patentli valfli flat bottom doypak Wipf..Elinize alır almaz kaliteyi hissediyorsunuz..Her paket üzerinde kahvenin tadım bilgilerini belirten notlar mevcut..
    Çekirdekler günlük kavruluyor..Burak Bey aradığında kavurma işini yapan arkadaşın bölgesel bir etkinliğe katıldığını bu işi sadece ona yaptırdıklarını o nedenle ürünlerin bir gün gecikmeli geleceğini bildirdi..

Çekirdek ve tad : Firmada satılan en pahalı kahve olan TERRA SINGLE ORIGIN CUBA-SERRANO LAVADO ve TERRA SINGLE ORIGIN COLOMBIA-MEDELLIN aldım..Cuba ilk defa içiyorum..Çekirdek boyutu Kenya AA şle kıyaslandığında biraz küçük kalıyor..Bir kahvede ilk defa bu kadar net bitter çikolata tadı aldım..10/9
    Colombia ise tam bir fiyat performans çekirdeği..Çok beğendim..

Kısacası..sanalbaharat ile kıyaslamam haksızlık olur..Kalıcı bir müşteri kazandılar..
    1 kg için fena değil gibi fiyatlar, kahvelerin grade kaç olduğu konusunda bir bilgi de aldınız mı acaba?

• Yarbay
    5116 Mesaj
    1 hafta önce hasta olmamla birlikte kahveden soğudum
    Hasta olmadan önce v60 ile keyifle içiyordum şu an sadece sütlü kahve canım çekiyor
    Geçer mi dersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Gerçek kahveci sekçidir. Sütten günler geçer.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Mr.Prestige kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj
    |
    |

Orijinalden alıntı: wolfien

Hacky's Coffee'den ilk siparişimi verdim bakalım. Fiyatlar iyi, kalite de iyiyse devam ederim.
    Maalesef Hacky's Coffee siparişi 2 gündür onaylamıyor (havale yapıldığı halde), verdikleri cep telefonuna ulaşılamıyor, 800'lü hatta ise cevap veren yok. Yazılı mesajlara cevap veren zaten yok.

İlk sipariş için oldukça negatif bir durum.

Güncelleme : Sipariş gönderildi durumuna geçmiş. Kahveler.net'e de yazdım, iletişim sorununu çözerler umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfien -- 25 Şubat 2019; 12:21:49 >

Instagram hesaplarına gece 1de yazdım, az sonra indirim kodu verdiler.
    WhatsApp hatları çok aktif değil sanırım.
    Ctesi gece aldığım sipariş kargoda görünüyor. Hız konusunda hiç sıkıntı yaşamadım.

|
    |
    wolfien kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    infileXible

Çekilmis espresso olarak; denediklerim;
    Sanalbaharat guetamala, Tchibo Davidof ve Sicilya, İhsanoğlu Kolombiya, K.Kahveci Espresso.
    Kahve.com Etiyopya sidamo aldım; Koku muhteşem, kreması yeterli (parmak kalınlığı), tadını da beğendim 2 günde bitti.
    Daha önce başka markaların Sidamo'sunu da denemiş ve beğenmiştim..
    Kahve.com dan 1 Sidamo, 1' de Kolombiya aldım bugünkargoya verilmiş. Yarın gelsin sonuçları yazarım

|
    |
    Arkadaslar merhaba delogni ec685 modeli kullanan var mi ? Memnunmusunuz ? Biraz baktim fiyati ve genel olarak yorumlarda iyi .

15 bar basinc
    1400w elektrk gucu ile calisiyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sevenhillli -- 26 Şubat 2019; 9:40:39 >
    |
    |
    1812 Mesaj
    Mükerrer paylaşım yapmışım.:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onat -- 28 Şubat 2019; 14:10:4 >
    |
    |
    Bizim kantine gelmiş, sıcak suya atıp veriyorlar çokta güzel oluyor. Sipariş edip yanımda taşımayı düşünüyorum, sıcak suya 25 kuruş deseler 2.25e gayet lezzetli bi kahve içmiş olurum.
    İnstagram hesapları şurada: instagram.com/pratikahvecom

|
    |

Orijinalden alıntı: alperepla

1 kg için fena değil gibi fiyatlar, kahvelerin grade kaç olduğu konusunda bir bilgi de aldınız mı acaba?

Alıntıları Göster
    Ben coffetropicden Honduras,Peru ve Colombia-Medellin aldım (250 gr ). O zaman fiyatlar çok iyiydi. ( 2 hafta önce falan ) Şimdi fiyatlar artmış. Ama memnunum. Bittiğinde ise sanalbaharatı deneyeceğim. Kilosu 45-50 tl arası gibi süper bir fiyata veriyorlar. Coffetropic in yarı fiyatı. Bakalım kalite nasıl olacak.

|
    |
    İphone 7 128 GB // New İPad 9.7 inç 32 GB // Dell Studio 1558 Laptop --- İntel Core i7 740Q / 4 Gb DDR3 Ram / ATI HD 5470 1 Gb Ekran Kartı / 500 Gb 7200 Rpm HDD // Canon 550D Body ---- 18-55 mm IS Lens / 55-250 mm Lens / 50 mm 1.8 Lens / Canon 320EX Flaş / Lowepro 140 AW Çanta // Epiphone Les Paul Standard Plain Top Honey Burst Elektro Gitar - Zoom G3 Stomp Box - Creative 2.1 Speaker // Honda CRV 2002
  • Teğmen
    210 Mesaj
    Arkadaşlar elektrikli öğütücü arıyorum ikinci el. Breville bcg serisi veya eureka mignon satan var ise iletişime geçerse sevinirim.

|
    |

Orijinalden alıntı: albati

Instagram hesaplarına gece 1de yazdım, az sonra indirim kodu verdiler.
    WhatsApp hatları çok aktif değil sanırım.
    Ctesi gece aldığım sipariş kargoda görünüyor. Hız konusunda hiç sıkıntı yaşamadım.
    Üstad merhaba,

sen biliyorum işin espresso tarafındasın ama bana filtre kahve için önerin olabilir mi? Hackys bana çok yakın, elden alıyorum ben :)

Selamlar.
    quote:

Orijinalden alıntı: seffa

O aletle içtiğiniz zaten espresso değil malesef.
    Ben değil satıcısı söylüyor :)
    https://www.bialetti.com/coffee/stovetop/moka-express-c-1_7_22.html

Abi Guatemala fedecocagua diye bir çekirdek var ben müptelası oldum. Espressoda çok gövdeli ama bir o kadar aromatik ve yumuşak profilli. Bir dene pişman olmazsın.

|
    |
    onat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hacky's den siparişlerim geleli 2 hafta oldu, neredeyse bütün kahveleri denedim hoşuna gitti, hatta en beğendiğim butik kahve diyebilirim. Yalnız dikkatimi çeken şey kahveleri çok sert. ben el değirmeni ile taze öğütüp yapıyorum filtre kahveyi, kalın öğüttüğüm halede beni ve değirmeni baya yoruyor. ilk defa böyle birşeyle karşılaştım. ama dediğim gibi tadları güzeel. deneme setlerini önerebilirim. ama Indonesia Mandheling en beğendiğim diye bilirim.
    |
    |

Malesef pazarlama strajesi olduğundan herkes öyle sanıyor :) Yoksa esrpesso için okdar para bayılıp para almaz insanlar :)
    |
    |
    onat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,530
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.