Şimdi Ara

Geçmişi kötü bir kızı ne yapardınız. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
0
Favori
31.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

O da seni seviyor mu ???

O zaman geçmişi sil bir kalemde, hatta geçmişi böyle diye onun alçalmasına izin verme, çok hata yapmış belli ama temiz niyetle gelmişse sana seviyorsanız birbirinizi tamamdır bu iş... Ama yok kızda hala sorunlar varsa, onlar kandırılma vs değilde kızın içinde varsa Allah korusun öyle tiplerden...
  • quote:

Orijinalden alıntı: STVxVTS

quote:

Orijinalden alıntı: Hit Me Baby One More Time

Bunu Burada Bunca İnsana Sormak Yerine , Buraya Bu Konuyu Açmaya Harcadığın Zaman Kadar Şöyle Bir Köşeye Oturup Kendi Kendine Düşünseydin Keşke .
    Şu Dünyada Hangimizin Geçmişi Kusursuz ki ? Kaç Tane Mükemmel Denecek Ter Temiz İnsan Kaldıki ? Belki Sen Belki Ben Belkide Sokakda Yüzüne Baktığın Bir Kaç Kişiden Fazlası Değil. Hata Yapmak İnsanın Doğasında Var Hata Yapmanın Var Olduğu Kadar Doğruyu Görüp Bir Daha Yapmamakda Öyle , Bir İnsanı Geçmişi İle Yargılıyorsak Eğer Zaten o İnsanın Geleceği Bizle Değil Sahte Bir Maske İle Geçecekdir . Sen o Kişinin Geçmişini Yok Sayamıyor İsen Olmamamış Yaşanmamış Kabul Edemiyor İsen Her Yatağa Yattığında Benden Önceki Kişiler İle Dahamı Mutluydu Dahamı İyiydi Diye Düşünüyor İsen İşte o Zaman , o Kişi Sen Değil o Kızın Yüzüne Gülen Sahte Bir Maskeden Başka Birşey Değilsindir. Hayatta Hiçbir İnsanı Geçmişi İle Değil , Yaparsa Eğer Bir Hata Seninle Yapılacak Gelecekdeki Hataları İçin Sorgula Çünkü Onun Olmadığı Kadar Mutlaka Sende Temiz Değilsindir Belki Daha Az Belki Daha Fazla Ama Asla Bomboş Bir Sayfa Değiliz....

Şunuda bir düşün kardeşim, o kız senden önce başka birisiyle ilişkiye girdi, öpüştü zevk aldı belkide kendinden geçti.(benim midem kaldırmaz, nefret ederim, iğrenirim) Kadın oldu onu kadın yapan erkeği hiçbir zaman içinden atamaz, unutamaz, kalbinin bir köşesinde herzaman o vardır. Benim eşime benden başka kimsenin dokunmasını istemem, bende o yüzden kimseye dokunmadım, dokunmamda. Yaş 20. (Allah adildir, herkese kendisi gibi bir eş verir.) Eden bulur.

işte bi gerçekci düşünen birisi geldi ya diger türlü savunanların hıc hayatta ılıskısı olmadıgından şüpeleniyorum ya kimsenin midesi kaldırmazki bunu
  • Daha önce hata yapmamış insanın ilmi yoksa hata yapması daha kolaydır. Kimse geçmişi temiz bu kızın hep öyle kalacak sanmasın. Ayrıca hayat kadınıyla evlenmek kötü bir şey değil.
  • Günümüzde sevginin gerçekliğine inanmıyorum en harbi yüzün bile maskesi taklit,
  • Bence bir arkadasın dan yardim al kızı devmli Sina sınavdan geçir emin ol herseyden psikoloji kişilik vs iste arkadasın onu kandırmaya calissin iste aysın eve ..... Gerisini anladın sen ama arkadasın kendini kaybetmesin kız kndini kaybedip isterse bırak istemessse sirdir biraz ama bu gibi testler yap unutma o arkadasınla tanışmamış olmalı yabancı gibi olcak iste snra arkadasın biraz ilerlerletecek snra gel bize falan dicek ama bayaaa ustelicek kız gelirse iste .... Olmadan ( kız soyunursa ... İsterse ) arkadasın sna msj atcak (bunlar olurken sen civarda olcaksin) snra anahtarla eve girceksin seni sinadim kaybettin fln bitirirsin ama kız kendini kaybetmiyim arkına kanmassa soyunup kendini kaybetmesse hatalarından ders aldigini anlarsın biraz Ümit verebilirsin ama arkadaşına dikkat et kendini kaybedip insanlıktan ckmasin
  • Daha önce geneleve gitmiş, eski sevgiliyle sevişmiş öpüşmüş kişilerin, dokunulmamış kız arayışı hep garibime gidiyor. Bu konuda da bu profile sahip kişiler vardır.

Her nasılsa, insanlar hatasız değildir, hepsinin kusurları olur. O kız sana dürüstlük yapmış, dürüstçe davranmış ve seni köpekler gibi seviyor anlaşılan. Şayet hiçbir şey söylemeseydi sana ve bir gece onunla ilişkiye girseydin, ilk ilişki heyecanından hiçbir şeyi de anlayamazdın muhtemelen ve mutlu mesut yaşardınız.

Böyle dürüstçe davranmış bir insanı kaçırma bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: döküntü
    Daha önce geneleve gitmiş, eski sevgiliyle sevişmiş öpüşmüş kişilerin, dokunulmamış kız arayışı hep garibime gidiyor. Bu konuda da bu profile sahip kişiler vardır.

Her nasılsa, insanlar hatasız değildir, hepsinin kusurları olur. O kız sana dürüstlük yapmış, dürüstçe davranmış ve seni köpekler gibi seviyor anlaşılan. Şayet hiçbir şey söylemeseydi sana ve bir gece onunla ilişkiye girseydin, ilk ilişki heyecanından hiçbir şeyi de anlayamazdın muhtemelen ve mutlu mesut yaşardınız.

Böyle dürüstçe davranmış bir insanı kaçırma bence.

İlk paragrafa katılıyorum

Ama

Kız milletine güven olmaz sinamak gerekir
  • Kızın geçmişiyle ilgili olaya hiç girmeden ele alıyorum.

Kimse kimseyle sevgili olmak zorunda değil. Roller değişmiş olsaydı kız 1 mikrosaniye düşünmeden tekmeyi basardı.
  • Bu tür olaylar zamanında benide buldu, eski kız arkadaşım da böyle bişey yapmıştı ve bana söyledi ben herleye rağmen onun yanında oldum ama o anlamadı bir kere yaptım artık gerisi gelir modundaydı ben ise kendisini bu tür şeylerden uzaklaşmaya çalıştırdım ama başaramadım.. şimdi ise n iş yaptığını söylemek bile istemiyorum.

Şuan sözlü olduğum kişi daha önceden evlenip ayrılmış biri ve birde 7 yaşında kızı var ailem zorda olsa kabul etti.. geçmişini en ince ayrıntısına kadar da biliyorum. Şimdi senin durumun biraz farklı sen bu kızı bir dene nasıl denemek istersen sana pm de yardımcı olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hvkk.Org. Muhsin Batur -- 10 Mart 2010; 13:09:44 >
  • kız 17 yaşında bunları yaşamışsa kızın geleceği parlak demektir..
    yanlış anlaşılmasında ben kabul etmem. onun bunun altına yatacak orada burada kalacak sonra suçluyum ama artık düzeldim. milleti düzeltmek sana yada bir başkasına kalmadı biraz akıllı olun şu konularda önceden belli bişey yaşamış kızları kabul etmeyin bence ki ortalık kötüleşmesin iyice. kimin altına yattıysa o düzeltsin. kimse enayi değil.
    ayrıca kız sevdiği için bunlardan vazgeçmiş kendi içinden geldiği için. bir kızın içinde olmayacak böyle şeyler. bende köpek gibi kıza kendimi aşık ettiririm kız da her dediğimi yapar aşık olduğu için. ama bana aşık olmamış olsa bu benim istemediklerimi yapacak çünkü içinde var.
    eğer ben istiyorum diye değil de kendi istediği içinden geldiği için yapan bir kızı bulursam gözüm kapalı evlenecem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßiliyorum -- 10 Mart 2010; 13:13:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

abi erkeğin içini yer ya evlilik düşünmemeli bence çünkü hep içinde soguk bi his olarak kalır benden once başkası öptü ffelan başkaları dokundu ona dıye oyuzden yaş hevesını alınca bıraksın dostum :)

hiç sex yapmadı halen kız oğlan kız

ama öpüşmekte tam bir usta, fransız, balkan, normal, kaçamak her türlü öpüşme şeklini biliyor uygulamış

ozaman ne olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ares

quote:

abi erkeğin içini yer ya evlilik düşünmemeli bence çünkü hep içinde soguk bi his olarak kalır benden once başkası öptü ffelan başkaları dokundu ona dıye oyuzden yaş hevesını alınca bıraksın dostum :)

ama öpüşmekte tam bir usta, fransız, balkan, normal, kaçamak her türlü öpüşme şeklini biliyor uygulamış

ozaman ne olacak?

aynen cinsel birleşme dışında kıza herşeyi yaparsın sonra evlenince kocasına bakireyim der
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßiliyorum

quote:

Orijinalden alıntı: Ares

quote:

ozaman ne olacak?

aynen cinsel birleşme dışında kıza herşeyi yaparsın sonra evlenince kocasına bakireyim der

zaten yapıyorlar. şu anda Anadolu'da kızlık zarı diktirme ameliyatları tavan yapmış durumda.
  • bu sözler geneldir, kimseye yöneltmiyorum.

erkek evlenmeden önce cinsel ilişkiye girince bir şey olmuyor da kız cinsel ilişkiye girince öyle böyle oluyor.

namusu zar ile ölçmek yanlıştır. ne insanlar var elletmemiş, ama namussuzun önde gideni. her türlü haltı yemiş.

yani bazı zihniyetlerin değişmesi lazım.

aynı o ile başlayan uzun bir kelime var. hani kadınlar için kullanılan.
    yanlış işte. o erkekler için de geçerlidir.
    erkek yapınca hak helal oluyor nedense
    adam evlenene kadar her haltı yemiş, sonra kız oğlan kız gelin arıyor. şaşıyorum ülkeme.

yanlış olan bu zihniyettir.
  • aslında o zarı dikenleri kundaklamak lazım..
    bazı erkeklerde salak oluyor hiç bişey anlamadan saf gibi bu tür kızları kabul ediyorlar. kaldı ki kızlar da göz göre göre kandırıyorlar yani yalan atıyorlar. kız tecrübeli gibi bişeyler yapıyorsa o kızdan kork yani
  • yorumların çoğunu okudum doğrular da yanlışlar da vardı bana göre.Sonuna kadar dayanamadım.Şimdi söyleyeceklerim sadece bu konu için değil bu durum içinde olan her an içindir.Nedir bu bazılarında onların tabirinde temiz ellenmemiş kız arama durumu!? onlar bunları söyleyenler 18 ini beklemiyor mu mektebe gitmek için? daha sonra da yok o daha önce başkasıyla beraber olmuş ilerde ne gösterir bilemezmiş...Bırakın bunları eğer karşılıklı bir sevgi varsa ne geçmişteki sevgililerin kalır ne başka bir şey.Geçmişinden bu yana senin yanında gelen yaptığın hatalardan çıkardığın derslerdir.Ayrıca kız erkek ayırt etmiyorum geçmişinde çok sevdiğin birisiyle öpüşmüş olabilirsin ya da yatmış da olabilirsin.İşte bazıları bunu kaldıramıyor namusu ya da güveni güvensizliği başka bir yerde afedersiniz kabaca 200 gramda arıyor bu zihniyeti çözemiyorum.

Konuya gelecek olursam; şu an her şey erkeğin düşüncesine bakıyor.Eğer aklında bir şey kalmayacaksa ya da onun için bir önemi yoksa seviyorsa bir engel yoktur.O intihar lafı muhabbeti de gerçekten çok iğrenç denmemesi gereken bir şey olduğuna inanıyorum.

quote:

bu sözler geneldir, kimseye yöneltmiyorum.

erkek evlenmeden önce cinsel ilişkiye girince bir şey olmuyor da kız cinsel ilişkiye girince öyle böyle oluyor.

namusu zar ile ölçmek yanlıştır. ne insanlar var elletmemiş, ama namussuzun önde gideni. her türlü haltı yemiş.

yani bazı zihniyetlerin değişmesi lazım.

aynı o ile başlayan uzun bir kelime var. hani kadınlar için kullanılan.
    yanlış işte. o erkekler için de geçerlidir.
    erkek yapınca hak helal oluyor nedense
    adam evlenene kadar her haltı yemiş, sonra kız oğlan kız gelin arıyor. şaşıyorum ülkeme.

yanlış olan bu zihniyettir.

aynen sana katılıyorum.Ben mesajı yazarken yollamışın farklı kelimelerle tercüman olmuşsun bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Probis -- 10 Mart 2010; 13:47:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrcopper

Geçmişinde esrar içmiş,içki vs şeyler yapmış.
    Onun bunun evine gitmiş takılmış.
    Ve biri tarafından kandırılıp 1 kere ....

Bu olduktan sonra herşeyden elini ayanı çekmiş.
    Ve karşısına biri çıkıp bunu düzeltmiş, herşeyden uzaklaştırmış.
    Şimdi kız bu çocuğu köpek gibi seviyor.
    Ama çocukta kızın geçmişini biliyor.

Kız hergün buna ağlıyo ''beni ne olur bırakma yalvarırım''
    çocuğun aklına kızın geçmişi geldikçe soğuyo kızdan

Çocukta arada bırakmak istiyor ama
    kız intihar ederim diyor. Kızda kendini bu çocuğa kakalama olayı yok.
    Sadece onunla olmasını istiyor. ''Beni aldat ama ne olur benimle kal''
    Çocuktada sevgi azda olsa var.

e:20 k:17

ne yapmalı

Kız çocuğa köpek gibi aşık demişsin demekki kız çocuğu bu şekilde sevmiş ki inandırmış böyle birşey olduğuna. Her insan hata yapar kimse mükemmel değildir tabi zaman ve mekanın da oluşturmuş olduğu etkenlerde eklendiğinde insan bazen istemediği halde istemediği bir noktada olabiliyor. Düşene tekme koymak kolaydır. Önemli olan elinden tutup kaldırabilmektir, tabi her insanın mezhebi belki o kadar geniş olmayabilir aile yapısı, yetişme tarzı, çevresi, bakış açısı farklı olabilir ve bu etkenler bazı şeyler yapmasına mani olabilir yada en azından yapıp yapmamakta bir tereddüde sokabilir insanı lakin dediğim gibi düşene tekme koymak kolaydır önemli olan elinden tutup kaldırmak hatta iki tarafta isterse birlikte yürüyebilmektir. Kesinlikle şu da unutulmamalıdır ki eğer bu olayda bir tekmeyi de çocuk vurursa kıza bir de o sırt çevirirse bu kadar inanıp bağlandığı halde, kendisini değiştirebildiği halde kısacası onun sayesinde doğruyu, yaşama inancını tekrar bulduğu halde işte o zaman kız kendi içinde geri dönülemez bir noktaya doğru kendisini yavaşça bırakır. Çünkü kız belki ilk defa doğru insana denk gelmiştir çünkü daha önce karşısına çıkanlar hep yanlış kişiler olmuştur. Bu sefer de bu kadar inanıp bağlandığı kişi ona bunu layık görürse işte o zaman her şey bitmiştir kız için...
  • Ne anasının gözü kızlar var valla dışardan namuslu ayaklarına yatan...Ayık olmak lazım, hem de çok...
  • ister yobaz diyin ister gerikafali ama kusura bakmayın daha önce birisiyle (bir kisi olduguda meçhul) birlikte olmuş kişiyle nasıl evlenebiliriz ki tam is ustundeyken aklına gelmezmi adamın ben yapıyorum amaa bı zamanlar baskalarida yapmış ya diye..
    benim midem kaldırmaz yani iğrenç bı durum direk soguma sebebi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayberk.
    ister yobaz diyin ister gerikafali ama kusura bakmayın daha önce birisiyle (bir kisi olduguda meçhul) birlikte olmuş kişiyle nasıl evlenebiliriz ki tam is ustundeyken aklına gelmezmi adamın ben yapıyorum amaa bı zamanlar baskalarida yapmış ya diye..
    benim midem kaldırmaz yani iğrenç bı durum direk soguma sebebi..

evleneceğin kızın başkalarıyla yüzlerce kere anal oral yapmadığını nereden bileceksin?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.