Şimdi Ara

Geçmişi kötü bir kızı ne yapardınız.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
197
Cevap
0
Favori
31.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçmişinde esrar içmiş,içki vs şeyler yapmış.
    Onun bunun evine gitmiş takılmış.
    Ve biri tarafından kandırılıp 1 kere ....

Bu olduktan sonra herşeyden elini ayanı çekmiş.
    Ve karşısına biri çıkıp bunu düzeltmiş, herşeyden uzaklaştırmış.
    Şimdi kız bu çocuğu köpek gibi seviyor.
    Ama çocukta kızın geçmişini biliyor.

Kız hergün buna ağlıyo ''beni ne olur bırakma yalvarırım''
    çocuğun aklına kızın geçmişi geldikçe soğuyo kızdan

Çocukta arada bırakmak istiyor ama
    kız intihar ederim diyor. Kızda kendini bu çocuğa kakalama olayı yok.
    Sadece onunla olmasını istiyor. ''Beni aldat ama ne olur benimle kal''
    Çocuktada sevgi azda olsa var.

e:20 k:17

ne yapmalı
  • Sevgi az varsa uğraşmanın faydası yok. Eğer kuvvetli sevgi olsaydı (biraz çabayla) sorunlar halledilebilirdi.
  • maziisi bozuk abicim bir daha bu yollara dönmeyeceği ne malum. bırak gitsin intihar ederim ayakları desen tam palavra blöf yapıyor. daha yanında 1 dk bile durmam ben

yada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sgt.Mactavish -- 10 Mart 2010; 10:45:16 >
  • Önce kendini sorguya çekip sonra oturup eğrisi ile doğrusu ile kızla konuşmalı .. Günü kurtarma işi sarpa sarar ..
  • aşkı bulunca bırakmamalı
  • şimdi şu açıdan bakalım.. her tanıştığımız kişinin geçmişini öğrenebilme şansımız var mı... bu olay için demiyorum genel olarak söylüyorum.. geçmişte yaptıklarında dolayı insanı yargılamak doğru mu değil mi? ben de bu çelişkideyim...

bir gün biri çıkar karşınıza dünyanız değişir, her şey çok güzel.. ama siz geçmişini size anlatığı gibi biliyorsunuz. bir gün gizli gerçekler ortaya çıkınca ne olacak... gerçekten önemli bir soru... cevabı daha da ilginç...

sevgi ile kurtulur mu yoksa mantık ile hareket mi etmek lazım.

iki ucu ... çubuk...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrcopper

Geçmişinde esrar içmiş,içki vs şeyler yapmış.
    Onun bunun evine gitmiş takılmış.
    Ve biri tarafından kandırılıp 1 kere ....

Bu olduktan sonra herşeyden elini ayanı çekmiş.
    Ve karşısına biri çıkıp bunu düzeltmiş, herşeyden uzaklaştırmış.
    Şimdi kız bu çocuğu köpek gibi seviyor.
    Ama çocukta kızın geçmişini biliyor.

Kız hergün buna ağlıyo ''beni ne olur bırakma yalvarırım''
    çocuğun aklına kızın geçmişi geldikçe soğuyo kızdan

Çocukta arada bırakmak istiyor ama
    kız intihar ederim diyor. Kızda kendini bu çocuğa kakalama olayı yok.
    Sadece onunla olmasını istiyor. ''Beni aldat ama ne olur benimle kal''
    Çocuktada sevgi azda olsa var.

e:20 k:17

ne yapmalı

kız belirtmiş ne yapacağını..
  • quote:

Orijinalden alıntı: coco76

şimdi şu açıdan bakalım.. her tanıştığımız kişinin geçmişini öğrenebilme şansımız var mı... bu olay için demiyorum genel olarak söylüyorum.. geçmişte yaptıklarında dolayı insanı yargılamak doğru mu değil mi? ben de bu çelişkideyim...

bir gün biri çıkar karşınıza dünyanız değişir, her şey çok güzel.. ama siz geçmişini size anlatığı gibi biliyorsunuz. bir gün gizli gerçekler ortaya çıkınca ne olacak... gerçekten önemli bir soru... cevabı daha da ilginç...

iki ucu ... çubuk...

Mnatıklı hareket etmek bırakmak mı?
  • 17 yasinda ne gecmisi abi ya
  • Geleceğininde kötü olmasını sağlarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: nibur_n

quote:

Orijinalden alıntı: coco76

şimdi şu açıdan bakalım.. her tanıştığımız kişinin geçmişini öğrenebilme şansımız var mı... bu olay için demiyorum genel olarak söylüyorum.. geçmişte yaptıklarında dolayı insanı yargılamak doğru mu değil mi? ben de bu çelişkideyim...

iki ucu ... çubuk...

Mnatıklı hareket etmek bırakmak mı?

bilemem.. kişiye göre değişir..

intihar ederim diyen birinin psikolojisi çok da iyi sayılmaz bence..
  • Geçmişinden size ne? Geleceğe bakmak lazım. Insanlara insan oldukları için saygı göstermeli, geçmişi kimseyi ilgilendirmez. Bırakmasın o kızı arkadaşın. Daha iyisini bulamaz. Ben sana hatalarını bir kere görmüş ve pişman olmuş birinin, bir daha hata yapmayacağını garanti edebilirim. Emin ol temiz sandığın insanlardan en azından daha dürüst.
  • @mrcopper,

imzan ile çoooook ters soru sormuşsun konuda
  • Neler yapmazdım ki....
  • bi tekmede sen vur ona
  • 17 yaşında o durumdaysa onun istikbali parlak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chromard

Geçmişinden size ne? Geleceğe bakmak lazım. Insanlara insan oldukları için saygı göstermeli, geçmişi kimseyi ilgilendirmez. Bırakmasın o kızı arkadaşın. Daha iyisini bulamaz. Ben sana hatalarını bir kere görmüş ve pişman olmuş birinin, bir daha hata yapmayacağını garanti edebilirim. Emin ol temiz sandığın insanlardan en azından daha dürüst.

1) aklıma takıldı... biz de gençtik bir zamanlar.. ama bu hataları yapmadık.. insan olduğu için saygım var ama kişi kendine saygı göstermiyorsa ben saygı göstersem ne olur ki.. hangi insan intihar etmekle tehdit eder?

2) garanti olayını abartmamış mısın?

3) son cümlen belli insanlar içindir diye düşünüyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coco76 -- 10 Mart 2010; 11:05:17 >
  • abi erkeğin içini yer ya evlilik düşünmemeli bence çünkü hep içinde soguk bi his olarak kalır benden once başkası öptü ffelan başkaları dokundu ona dıye oyuzden yaş hevesını alınca bıraksın dostum :)
  • Chromard
    Olağanın üstünde bir yorumdu ellerine sağlık.

Diğer arkadaşlarda kullanmak isteğinizi anlıyorum
    abaza demimde hormonal bir problem sanırım =)
  • Kandırılıp 1 kere... bu söze inanmam hayatta. Benim arkadaşıma benzer bir olay oldu yani bilmeden konuşmuyorum. Ben olsam umursamam bile defol olsun gitsin umurumda olmaz, zaten bu tür kızlar bir kere oldu diye söyler ve ya erkek arkadaşı tecavüz etmişdir kandırmışdır yada akarabası tecavüz etmişdir başka açıklamaları olmuyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.