ß

Yüzbaşı
24 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
hakikatten bu adamdan ne buluyorlar şaşıyorum. her oynadığı maçta garanti hata yapıp gole sebebiyet veriyor. arkadaş tamam idmanlarda iyi oynuyor olabilir ama bu adam kesinlikle maç adamı değil. adam belli panik atak yapıya sahip. servette aynı şekil de. hakan baltaya karşı nedense aynı şeyleri diyemiyorum. defans kötü durunca haliyle o adam da kötü duruyor. iyi oynadığı dönemi unutmayalım lütfen.

fatih hoca nedersek tam tersini yapıyor gibi taraftarın. bu adamın kafa yapısı çok iyi ama oyuncular da uygulama sıfır. yani sen şimdi gidip sabri den iniesta olmasını istiyorsun böyle bir şey imkansız. oyuncuları idman da takip edip nasıl oynuyabilceğini tahmin edeceksin ona göre kadro süreceksin sahaya arkadaş. eboue sağ kanat oyuncusu bunu 3 yaşındaki çocuk bile bilir. forvet hattı şimdi biz sercan ve elmanderi beğendik ama görün haftaya gene baros oynayacak.
http://www.asus.com.tr/Graphics_Cards/NVIDIA_Series/ENGTS450DI1GD5/

http://www.asus.com.tr/Graphics_Cards/NVIDIA_Series/ENGTS450_DirectCU_TOPDI1GD5/#specifications

arkadaşlar şu kartlar ile ilgili yorumlarınız nelerdir? yani bu kartların ikisi arasında performans bakımından gözle görülecek kadar fark var mıdır?
arkadaşlar get ile alışveriş yaptım. daha doğrusu ben ürün sattım kişi satın aldı bana satın alındı diye mesaj geldi. bende oradan aldığım onay ile kargoyu yolladım.

2 gündür kargo gitti. ben kargo takip nosunu siteye de girdim. şimdi takip nodan baktım kişi aldımı bilmiyorum fakat ankaraya ulaşmıştı.

adam da ne arıyor ne soruyo onay da vermemiş bundan sonra işlem nasıl olur?

ürün de hiç bi sorun yok adam bu sorunlu diye yollarsa veya onaylamazsa nolacak?

hadi ürünü geri yolladı bana sorunlu yolladı ben bu sefer napacam? sıfır ürün yolladım netice de kişiye.
şuan hoparlor açık 20dk dır telefona bağlanacaklar hala bağlanan yok. toplasan 1 ay boyunca yarım saat internete girmişimdir 192tl telefon faturası göndermişler. bi kaç mesaj atmıştım hadi onlara 25tl yazsın.

de 192tl çok abartı be arkadaş süper geçirmişler.

yarın türkcell'e geçmeyi düşünüyorum. turkcellin müşteri hizmetleri hem daha sağlammış diye duydum.
defans öyle bir kötü ki bülent korkmaz,ergün pembe,fatih akyel,popescu,emre aşık

şu adamlar gitti gideli defansta çok büyük bir sorun mevcut. yani ben teknik direktör olsam servet denen elemanı yemin ederim ki yedeğe bile almam. bu adam galatasaray da oynayacak kapasite de adam değil. ama boy gücünü iyi kullanıyor ama çok ağır. futbola elverişli bir vücut anatomisi yokki. birde servetin yanına gökhan zan'ı koyuyorlar hey allahım bunlar gerçekten eleştirilere kulak asmıyor mu yoksa bizi gıcık etmek için mi böyle bir şeyler yapıyorlar?

lucas neill gibi tecrübeli ingiltere liginden gelme adamı sen ver yerine yekta,gökhan zan,servet kalsın. gerçekten büyük akıl ister böyle işler.

sabri'ye laf atan arkadaşların futbol bilgisinden şüphe ederim. her maçta genel de sabri sahanın en çok koşan adamıdır. çılgındır delidir ama gerçekten sağ bekte çok iyi işler çıkarır işte oda eboue ile çakıştığı için işler biraz karışıyor. ama sabriyi sağ ileri de oynatılabilir takım iyi oynadığın da göze en çok çarpan oyuncu hep sabri olmuştur.

bu takımın defans sorunu halledildikten sonra gerçekten galatasaray büyük işler yapacaktır.

geçen kadroda elano,keita,dos santos hep faturalar böyle kaliteli oyunculara çıktı. ulan bi kişi de göremedi mi şu defanstaki sorunu. defans oynuyamadıktan sonra bu adamlar napsın ki sen bu adamlara faturayı kesiyorsun? bi kere bu adamlar bi çok kritik maçları kurtarmıştır sen hala bu adamları görüyorsun. hey allahım.

neyse arkadaşlar ben açıkçası bu yıl defanstan hiç ümitli değilim. biz gene bu yıl yıkılırsak defans yüzünden yıkılacaz. bak görün eboue, melo gibi adamları da yakacak bu servet denen futbol yoksunu kütük.
günlerdir şehit haberleri görüyoruz hatta pkk terör örgütü videolarla psikolojik baskı yapmaya çalışıyor. buraya kadar her şey iyi.

Türk vatandaşının en güvendiği kurum 3-4 sene önce TSK seçilirken şimdi çoğu vatandaş tsk'ya lanet okuyor. tabi insanlar bi yerde haklı da tecrübesiz yeni askeri o dağdaki karakollara yollamak mantıklı değil.

bu tür saldırılarla pkk insanların tsk ya olan güvenini kaybetmeye çalıştırıyor olabilir mi? ve önerileriniz nelerdir?

benim önerim doğuya rütbesiz askerin gönderilmemesi yönünde.. sizlerin düşüncesi nedir?
arkadaşlar bundan önce HD4850 vardı fps cod4'te iyiydi. daha iyi olması için bu kartı aldım fakat fps kötü geliyor. 250 veriyor veriyor birden 60-70 falan oluyor çözemedim.

sistem amd atholon x2 245 Proc. 2.90Ghz
2gb ram

470w gerçekte güç kaynağım var.

driveri internetten kurdum cd-rom yok diye. acaba driverdan kaynaklı mı çözemedim
Türkiye 'de bu olay okadar klasikleşmiştir ki insanlarımız artık farkında bile değil. böyle haberleri okadar basitleştirdiler ki artık halka bile normal geliyor insan ölümleri. insanlar okadar yozlaştırıldı ki hiç bir şey umurlarında değil. facebook,twitter gibi alanlar da evinde ıvır zıvır yazarak bir şeyler olduğunu sanıyor. halbuki dışarı çıktıktan sonra kız arkadaşıyla sevişmeye gidiyor.

TR'de olay aynen bu şekilde yaşanıyor standarttır hiç bi şekilde senaryo değişmez;

önce abdullah öcalan açıklama yapar belli bir şeyler ister, müzakere v.s.

sonra türk hükümeti çıkar; vermeyecez etmeyecez gene aynı şeyler söylenir.

medya belli bir süre bunun üzerinde durur.

daha dur bitmedi. daha sonra başlar şehit haberleri 1 hafta boyunca medya manşetlerinden düşmez.
haberler ise gene klasiktir hep aynıdır.

öncelikle sabahleyin şehit haberleri gelir, genelde bu pusudur. şahsen doğuda askerlik yaptım şu pusu olaylarını hiç anlamış değilim. zaten sabah 6'da çıkan yol güvenliği için ayrı askerler vardır bu adamlar günde 50km askerlerin geçeceği yolların güvenliğini sağlar. doğunun her tarafını dolaştık hiç öyle pusuya falan denk gelmedik ne hikmettir.

ardından medyada bunlarla ilgili flaş haberler geçilir. ilk önce nette duyarsın bukadar önemli değildir yayın kesilmez. belki alt yazı geçilir. tüm senaryolar akşam haberlerine saklanır çünkü haberleri herkes ozaman izler.

2. kısım da şehitlerle ilgili haberler verilir. mesela önceden öleceğini bilen askerler var. bunlar önceden annelerini ararlar anne ben ölücem der telefonu kapatır, ve ölür. bunlar standarttır hep böyledir.

daha sonra şehitlerin hayatları irdelenir geneli hep yeni evlenmiştir max 1 aylık evlidir ve çocukları vardır. sanki özel seçiyorlar demi?

daha sonra şehit cenazesi vardır. bir tane komutan anneye sarılıp ağlar, anne ve babada vatan sağ olsun der. orada toplanan cemaatte şehitler ölmez vatan bölünmez diye slogan atar ve herkes evlerine dağılır.
dur yahu daha bitmedi film.

başkanlar başbakanlar çıkar öyle bi alay geçercesine söylerler ki sanırsın ulan harbiden bişiler yapıyorlar. " bitircez arkadaşlar yıkacaz buralar eskiden hep bizimdi kardeşler" der. bizde bunu yeriz. evet 1milyon kere söleseler gene yeriz. çünkü hayvanat bahçesinde leblebi bekleyen maymunlar gibi bakıyoruz bu insanlara.

daha sonra genelkurmay başkanlığı kuzey ırak'a girer. kuzey ırakta 3-5 yer bombalanır intikam alınır eve geri dönülür. halkta "koçum benim nasıl bombaladık be" der olay kapanır. kameralar gene fenerbahçe şike olaylarına döner.

şimdi bu olanları gerçekten farketmemek için salak olmak lazım. bu kadar salak mıyız biz yani?

evet kardeşler insanlar ölümleri artık bize bu kadar doğal gelmektedir. ben aslında hiç üzülmüyorum aklını beynini kullanmayan insanlar her zaman ezilmeye mahkumdur. bunun suçlusu sen ben değil bu düzeni yaratmak isteyendir.

senin ve benim hayatım okadar önemsizdir ki hayvanat bahçesinde beslenen maymun senden daha değerlidir. en azından işe yarıyor. sizler daha milliyetçilik,devletçilik oynamaya devam edin. şimdiden kolay gelsin beyler:)

muse - uprising şarkısı çok iyi gider size belki anlarsınız sözlerini.

http://www.youtube.com/watch?v=w8KQmps-Sog
zaten her seferinde askerler önceden şehit olacağını annelerine sölüyolar.
sanki genel kurmay başkanlığında önceden ölmeyi öğrenme sistemi geliştirmişte öyle ballandıra ballandıra anlatıyo adiler
arkadaşlar almanyaya gittiğimde aldığım bir kulaklık vardı. 1 yıldır kullanıyorum ve çok sevdiğim bir kulaklık. plantronics gamecome pro 1

çok süper bi kulaklık ve türkiyede satılmıyor bildiğim kadarıyla. bende şimdi bu kulaklığı kaybetmek istemiyorum. masanın üstünden yere düştüğünde sağ tarafından kablosu koptu. 2 kabloyu kulaklığa önceden bağlı olduğu kısma temas ettirdiğimde ses veriyor. ama devamlı öyle tutmak gerekiyor.

bunu tamir edebilecek bir arkadaş var mı? varsa izmirdeyse getireyim izmirde olmasa bile şehir dışına kargoluyayım ücreti karşılığında tamir ettireyim.

teşekkürler iyi forumlar.

http://img148.imageshack.us/img148/5383/cam0pic110817160300.jpg

http://img20.imageshack.us/img20/3426/cam0pic110817160144.jpg
Hakkında
Forum İmzası:
http://cimbomluligtvalma.com/

Lig TV alma, aldırtma!
Forum İkinci El İmzası:
Referans: ckaraca77
Hakkımda:
CİMBOMUM BENİm SENİ DÜNYADA HERŞEYDEN ÇOK SEVİYORUM.
ASKERDEYKEN DEVAMLI GÜNCEL TUTACAĞIM TOPİCİM.
http://forum.donanimhaber.com/m_19858184/mpage_1/key_//tm.htm#19858184 Ben sensiz yaşamaktansa ölmeyi tercih ederim..! Yemin olsun Cimbombomum Hayatımsın Herşeyimsin!!

Kim mükemmel? Kim hep doğru?
Kim davranabilir ki hep peygamber gibi?
O gün sana bütün söylediklerim
Aslında söylemek istemediklerimden ibaret!

Ben sensiz yaşamaktansa ölmeyi tercih ederim..! Yemin olsun Cimbombomum Hayatımsın Herşeyimsin!!
Emin misin iyi mi düşündün
Tanrıya kim hesap verecek
Zaten her beden sonunda yalnızlığa dönecek
Ömrümüzü ne hale getirdin
heyecandan her gece hayalini unutursam ağlama unut beni.. bebeğim hayatta yoK senin Gibi buLamam dedim buLamadım.. Aradım seNi çıKıp sokakLara isyanım sana değil tüm aşkLara.. GecEdEn içİp sokakLara çıKamAm dedim çıKamAdım..

Ben sensiz yaşamaktansa ölmeyi tercih ederim..! Yemin olsun Cimbombomum Hayatımsın Herşeyimsin!!

Suçluyum, hatalıyım, bin kez hatırlatma.
Kaç zaman geçirdik aşkta, kaldırıp atma.
Gençliğe, çocukluğa ver tüm günahlarımı,
Sen neler neler affettin, bağışla saflığımı.
Harcıyorum geri kalan yıllarımı,
Hiçbir ceza bedel değil, günahlarıma,
Keşke düşünmeden seni kırmasaydım,
pişmanım her gün yaptığım, hatalarıma.

Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.158
İkinci El Bölümü Mesajları: 114
Konularının görüntülenme sayısı: 340.663 (Bu ay: 476)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.