Şimdi Ara

Geçmişi kötü bir kızı ne yapardınız. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
196
Cevap
0
Favori
31.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • acıma duygusuyla bu iş oluyorsa erkek için çekilmez çile olur. ha sevgi varsa seviyorsa erkek o zaman sorun olmamalı. herşey erkekte bitiyor, şunu unutmamalı acıma duygusuyla olmaz. ilişkiler çift taraflı olmalı aksi taktirde her iki tarafta acı çekecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

abi erkeğin içini yer ya evlilik düşünmemeli bence çünkü hep içinde soguk bi his olarak kalır benden once başkası öptü ffelan başkaları dokundu ona dıye oyuzden yaş hevesını alınca bıraksın dostum :)

bak bu yanlış... olm siparişle fabrikadan pc almıyorsun... dikkat edelim... herkesin sosyal hayat içinde özgürlüğü vardır. hayatında birileri olmuştur, olması çoook doğaldır...

senin evleneceğin kızın mutlaka bir erkek arkadaşı olmuştur..

senin dediğin gibi düşünürsek; kızın geçmişini bilmezsen evlenirsin..

bu iş savcılığa gidip de temiz kağıdı almak gibi değildir...

hayatı bu yüzden sevmiyorum...

neden herkes birbirine karşı dürüst olmuyor ki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: disstortion-EP

Geleceğininde kötü olmasını sağlarım

oo maygart
  • başlık sakat deiğişik cevap veren çıkabilir
    kız milleti sağsolu belli olmaz derim ben
  • kardeşim kızı karşına alıp konuşmalı veya kız ise erkeği karşısına alıp konuşmalı
    ilk olarak erkek kendine sormalı bu bildikleriyle yaşayabilirmi yaşayamazmı eğer en ufak tereddütü bile var sa bu iş olmaz çünkü o ilerde büyür ikisininde bası yanar yok bende onu seviyorum geçmiş geçmiştedir diyorsa alnından öperim ne diyim Allah kimseyi böyle bir karar vermek durumunda bırakmasın çok zor bir karar bir arkadaş demiş iki ucu.. değnek diye aynen o şekilde aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık her ne olacaksa önce oturulup konusulmalı kardeşim sonra ne olacaksada birden olmalı ve kesin olmalı
  • İlerde başı çok ağrır o erkek kardeşimizin benden demesi kızların her dediklerine saf gibi atlamayın.Ama dürüstlük çok önemlidir gerçekten dürüstse biraz zaman verilebilir.
  • Bunu Burada Bunca İnsana Sormak Yerine , Buraya Bu Konuyu Açmaya Harcadığın Zaman Kadar Şöyle Bir Köşeye Oturup Kendi Kendine Düşünseydin Keşke .
    Şu Dünyada Hangimizin Geçmişi Kusursuz ki ? Kaç Tane Mükemmel Denecek Ter Temiz İnsan Kaldıki ? Belki Sen Belki Ben Belkide Sokakda Yüzüne Baktığın Bir Kaç Kişiden Fazlası Değil. Hata Yapmak İnsanın Doğasında Var Hata Yapmanın Var Olduğu Kadar Doğruyu Görüp Bir Daha Yapmamakda Öyle , Bir İnsanı Geçmişi İle Yargılıyorsak Eğer Zaten o İnsanın Geleceği Bizle Değil Sahte Bir Maske İle Geçecekdir . Sen o Kişinin Geçmişini Yok Sayamıyor İsen Olmamamış Yaşanmamış Kabul Edemiyor İsen Her Yatağa Yattığında Benden Önceki Kişiler İle Dahamı Mutluydu Dahamı İyiydi Diye Düşünüyor İsen İşte o Zaman , o Kişi Sen Değil o Kızın Yüzüne Gülen Sahte Bir Maskeden Başka Birşey Değilsindir. Hayatta Hiçbir İnsanı Geçmişi İle Değil , Yaparsa Eğer Bir Hata Seninle Yapılacak Gelecekdeki Hataları İçin Sorgula Çünkü Onun Olmadığı Kadar Mutlaka Sende Temiz Değilsindir Belki Daha Az Belki Daha Fazla Ama Asla Bomboş Bir Sayfa Değiliz....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hit Me Baby One More Time

Bunu Burada Bunca İnsana Sormak Yerine , Buraya Bu Konuyu Açmaya Harcadığın Zaman Kadar Şöyle Bir Köşeye Oturup Kendi Kendine Düşünseydin Keşke .
    Şu Dünyada Hangimizin Geçmişi Kusursuz ki ? Kaç Tane Mükemmel Denecek Ter Temiz İnsan Kaldıki ? Belki Sen Belki Ben Belkide Sokakda Yüzüne Baktığın Bir Kaç Kişiden Fazlası Değil. Hata Yapmak İnsanın Doğasında Var Hata Yapmanın Var Olduğu Kadar Doğruyu Görüp Bir Daha Yapmamakda Öyle , Bir İnsanı Geçmişi İle Yargılıyorsak Eğer Zaten o İnsanın Geleceği Bizle Değil Sahte Bir Maske İle Geçecekdir . Sen o Kişinin Geçmişini Yok Sayamıyor İsen Olmamamış Yaşanmamış Kabul Edemiyor İsen Her Yatağa Yattığında Benden Önceki Kişiler İle Dahamı Mutluydu Dahamı İyiydi Diye Düşünüyor İsen İşte o Zaman , o Kişi Sen Değil o Kızın Yüzüne Gülen Sahte Bir Maskeden Başka Birşey Değilsindir. Hayatta Hiçbir İnsanı Geçmişi İle Değil , Yaparsa Eğer Bir Hata Seninle Yapılacak Gelecekdeki Hataları İçin Sorgula Çünkü Onun Olmadığı Kadar Mutlaka Sende Temiz Değilsindir Belki Daha Az Belki Daha Fazla Ama Asla Bomboş Bir Sayfa Değiliz....

ozmn okadar kabullenıcı bi ruha sahipsen genel evden git bi kadın al kendıne onlarında ufak tefek hataları olmuş geçmişte
  • Takmam önemsemem banane diyen herkesin en mutlu anında bu durum aklına gelebilir...

Allah Korusun...
  • Günün Her Saati Başka Başka İnsan Ellerinde Gezen Birisi İle Yaptığı Bir Kaç Hatayı Kabul Eden Birisini Karşılaştırabiliyor İsen o Senin Midesizliğin Birisi Kendini Satarak Hayatını Kazanıyor , Diğeri Bir Hata Sonucu Kendini Vermiş Bir İnsan....
  • Nedir bu düşene herkesin vurma isteği anlamıyorum.
    Kız yalan söyleyecek olsa 'esnek' der bişey der şüphe bile etmezsin doğru söylediğinden. Aman siz namuslu kız alın. Gerçekten Hayret ediyorum. 'bana ilk dokunan sensin, hayatımın askısın' gibi yalanları, dürüstlük ve pişmanlıkla söylenmiş doğrulara nasıl tercih edebiliyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

quote:

Bunu Burada Bunca İnsana Sormak Yerine , Buraya Bu Konuyu Açmaya Harcadığın Zaman Kadar Şöyle Bir Köşeye Oturup Kendi Kendine Düşünseydin Keşke .

ozmn okadar kabullenıcı bi ruha sahipsen genel evden git bi kadın al kendıne onlarında ufak tefek hataları olmuş geçmişte

çok hatalı bir düşüncen var ordaki insanların etini saatarak çalıştırılması kötü birşey bunu bu hale getiren yönetimler utansın bu işi zevk için yapana hiç bişe demem ama orda çogu zorla çalıştırılıyor olabilir bunuda düşünmek gerekir Allah kimseyi düşürmesin

şöyle bir söz var orda çalışan kadınlar alnının teriyle ekmek parası kazanıyor bunuda düşünün
  • ah aaah :)
  • 17 sindeymiş daha.Zannetmiyorum ki akıllansın.Bu tip kızlar hep aynıdır gözümde.Köpek gibi! sever,çocuk daha çok sevmeye başladımı hoop başkasına atlarlar..Sonrada çocuk intihar edeceğim der..Boş işler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrcopper

Geçmişinde esrar içmiş,içki vs şeyler yapmış.
    Onun bunun evine gitmiş takılmış.
    Ve biri tarafından kandırılıp 1 kere ....

Bu olduktan sonra herşeyden elini ayanı çekmiş.
    Ve karşısına biri çıkıp bunu düzeltmiş, herşeyden uzaklaştırmış.
    Şimdi kız bu çocuğu köpek gibi seviyor.
    Ama çocukta kızın geçmişini biliyor.

Kız hergün buna ağlıyo ''beni ne olur bırakma yalvarırım''
    çocuğun aklına kızın geçmişi geldikçe soğuyo kızdan

Çocukta arada bırakmak istiyor ama
    kız intihar ederim diyor. Kızda kendini bu çocuğa kakalama olayı yok.
    Sadece onunla olmasını istiyor. ''Beni aldat ama ne olur benimle kal''
    Çocuktada sevgi azda olsa var.

e:20 k:17

ne yapmalı

Ve sende halen konuşup inanıyorsun? ben yaşadım hocam...annen e sor yanlış anlama onlar herşeyi iyi bilir bak gör herkez diyeceği aynıdır.AYRIL....
  • Düşene bir tekme vurmak kolaydır, zor olan ise ayağa kaldırmaktır.
    Kimisi kolayı seçer kimisi zoru seçer.
    Güzel olan çoğu şeye sahip olmakta kolay değil, zordur.
  • yapardım
  • bence bu düşeni kaldır diyenlerın hayatında hiç uzun ilişkisi olmuşmu ? olmadıysa yorum yapmasın ne hissettigini bilemezsinizki.

• quote:

Şunuda bir düşün kardeşim, o kız senden önce başka birisiyle ilişkiye girdi, öpüştü zevk aldı belkide kendinden geçti.(benim midem kaldırmaz, nefret ederim, iğrenirim) Kadın oldu onu kadın yapan erkeği hiçbir zaman içinden atamaz, unutamaz, kalbinin bir köşesinde herzaman o vardır. Benim eşime benden başka kimsenin dokunmasını istemem, bende o yüzden kimseye dokunmadım, dokunmamda. Yaş 20. (Allah adildir, herkese kendisi gibi bir eş verir.) Eden bulur.
  • İnan Bana Şurda 3 Yada 5 Senesi Var Etrafda Evlenilicek Kız Kalmıcak Hepsi Çocuk Yaşda Kızlıklarını Yitiricek Medenileşmek Adına Herkez Açılıp Saçılıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.