Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2442. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24402441244224432444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Daenerys Targaryen -Jon Stark

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jon snow un babası kim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry

Jon snow un babası kim?

Rhaegar targaryen

• HEISENBERG kullanıcısına yanıt

Hala yeğen değil mi onlar ya

• Şu saçma teori üretmeyin saçmalamayın diyenler neyin kafasında ? Hayır dizi fantastik olmasa anlıcam ya da kitabın yazarı falan olsalar anlıcam.

Beğenmezseniz bloklarsınız.

• muhteşem bölüm daha geldi

bu arada
    lyanna neden öldü jon'u dogurdugundanmı başka bir sebepten mi ?
  • Peki ben bu cücenin de targeryan olduğunu duymuştum onun babası kim @ChadSmith

• Ohşşşş, 10. Bölüm de iniyor şimdi..

x264 sürümlerin yanında 1080p x265 de çekeyim, baktım hangisi daha iyi onu izliyim bayramda...

Hep diyorum biriktirin de izleyin ama millet nefisine söz geçiremiyor...

3 sezondur got böyle takılıyorum, zira walking dead de öyle.
  • Ekşi'den Lyanna Stark hakkında yazılan entry(ciddi spoiler içerir)

rhaegar targaryen'dan doğma john snow adında bir çocuğa sahiptir.

şu sıralar dizide gece bekçilerinin lideri konumunda olan bu çocuk ise serinin sonunda aslında halası olan daenerys targaryen ile evlenip targaryenlerin akraba evliliği geleneğini devam ettirecek ve 7 krallıkta ejderhaların annesi ile hüküm sürecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • devilkingcry kullanıcısına yanıt
    Hacı o iş biraz karışık, kitaba göre de belli değil o yani, çok fazla da bahsedilmiyor. Teori şu mad king tywin lannister in karısını kaçırıp tecavüz ediyor, doğacak çocuk tyrion. Çocuk düşsün diye çok uğraşıyorlar ama çocuk cüce doğuyor. Dizide tyrion babasını öldürürken babası you are no son of mine diyor, ama dediğim gibi ortada bir şey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

Ekşi'den Lyanna Stark hakkında yazılan entry(ciddi spoiler içerir)

rhaegar targaryen'dan doğma john snow adında bir çocuğa sahiptir.

şu sıralar dizide gece bekçilerinin lideri konumunda olan bu çocuk ise serinin sonunda aslında halası olan daenerys targaryen ile evlenip targaryenlerin akraba evliliği geleneğini devam ettirecek ve 7 krallıkta ejderhaların annesi ile hüküm sürecektir.

Ekşide yazılan her şeyi ciddiye almayın. Bizden farklı bir şey bilmiyorlar

• Jon Stark Baratheon'ın serçeparmak ile işi var.Benim kraliçem Lady mormont ulan,mimiklerini yediim,süper rol kesiyor.

• Soru

Detaylı izleyemedim ve düşük kalite olunca dikkat edemedim. Jonun olduğu sahnede salonda vadi şovalyeleride var mıydı? Eğer varsa vadi şovalyeleride kuzeydeki kral diye haykırdılar mı? Onlarda haykırdıysa serçe parmak sakata geldi demektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshtolaRhul7017 -- 27 Haziran 2016; 20:41:45 >
  • Güzel bir sezon finali yaptılar, bize de soluksuz izlemek düştü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Finalide yaptık kafalarda deli sorular vs sıkıntı yok zaman çabuk geçer beyler

• İnsanın Lyanna Mormont gibi kızı olsun , 500 bin lira borcu olsun .
  • Bana göre dizinin en etkileyici bölümüydü. Soluksuz izledim

• quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

Leydi Mormont denen bacaksız kadar yürek olsaydı şu 7 krallıkta , 7 krallık daha iyi bir yer olurdu.

Ha bir de Cercei'de var o yürek ama Cercei kendi emelleri uğruna gidiyor.

Leydi Mormont'ta testis olsa wunwun'unkinden daha büyük olurdu , o kadar net yazıyorum

Heykelini yapsak çimento yetmez.
  • beyler en sonda benjen bran'ı nereye bıraktı evemi getirdi ?

• Arya Stark Jon Snow ve Tyrion Lannister ile birlikte favori karakterimdi bu sezon kendisini izlerken mest oldum oldum arkadaş efsane birşey oldu bu kız.

Margaery Tyrell ölmese iyiydi valla üzüldüm ölümüne ama diğerlerine iyi oldu, Cersei resmen 100 yılın intikamını aldı o neydi yav öyle.

Lyanna Mormont öl de ölelim reis fazla görünmemesine rağmen her sahnesinde kendisine hayran bıraktı efsane karakter, kendisini canlandıran Bella Ramsey resmen döktürdü harikaydı kesinlikle.

Jon Snow için Robb gibi ihanete uğrar mı diye düşündüm de Robb bildiğin antipatik karakterdi en azından benim için öyle çok fazla havalara girdi kendi sonunu hazırladı.

Bu sezonu beğenmeyenler olsa da ben bu sezonu gerçekten çok beğendim olayların akışının hızlanması falan kesinlikle çok daha güzel oldu, işin yok 1 yılık bekle.

• 
Sayfa: önceki 24402441244224432444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.