R

Yüzbaşı
15 Şubat 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 158 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Arkadaşlar 30 adet anahtar ve kasa alacağım vereceğim fiyat 250 TL. Elinde olan arkadaşlar varsa ulaşabilirler.
Arkadaşlar oyuna yeni başladım bu ara herkes kutu falan açıyor bende açtım bunlar iyi mi sizce ? Genelde support oynuyorum yeni başladığım için.

Arkadaşlar en sevdiğiniz veya en beğendiğiniz skinleri paylaşırsanız sevinirim. İyi forumlar
Arkadaşlar StatTrak AWP HİPER CANAVAR ( GÖREVDE KULLANMIŞ ) itemimi satışa çıkarıyorum.. Takas gününe daha var (23.09.2015). Konuyu önceden açtım anlaşabilirsek bir arkadaşla ona ayırmış olacağım. Fiyat olarak 200 TL market fiyatının %70'i. Değişkenlik gösteriyor bu ara daha fazla miktarlarda da satılabiliyor.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198129786999/inventory/

Ödeme = Enpara, İş Bankası , Ziraat Bankası veya Nuvo üzerinden olacaktır.

Önce para sonra item şeklinde olacaktır. Gerekli referanslarım forum üzerinde mevcuttur.
Bir arkadaş az önce bana yolladı telefon bozuldu sandım daha sonra bende test ettim onayladım bu yazıyı yolluyorsunuz whatsapptan karşı taraf offline olmak zorunda telefon kapanıp açılıyor. Çok sinir bozucu denemek isterseniz kod buyrun;

effective.
Power
لُلُصّبُلُلصّبُررً ॣ ॣh ॣ ॣ
Arkadaşlar kasada ufak tefek ezikler nasıl oluştuğunu anlamadığım üst tarafta çizikler var. Elimde para varken yenilettirmek istiyorum. Orjinal olarak bu işi nasıl halledebilirim. Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler..
Arkadaşlar babamın işin için lazım.. Bu yüzden oyun falan ekran kartı önemli değil bilgisayardan tek beklenti performans.. Ayrıca Windows yüklü bilgisayarlar önerirseniz sevinirim. Acil biraz konuyu okuyup bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok büyük yardımları dokunmuş olur..
Fatih Eminönü’nde, Baklava ve Tatlı Üreticileri Derneği (BAKTAD), düzenlenen 'Baklava Festivali'nde vatandaşlara 3 ton baklava dağıttı. Dağıtım sırasında baklava almak için birbiriyle yarışan vatandaşlar arasında izdiham yaşandı. Birçok baklava yerlere saçıldı.

Bu nasıl bir rezalet. 4:10'dan sonra başlıyor asıl olay;

Arkadaslar yurtta kalıyorum. Malum finallerden dolayı uykusuz kaliyorum bu gece 2 saatlik uykuyla idare ettim. Sinavdan sonra cumaya gittim ve odaya geldim uyumak icin. Odadaki sarki sesiyle uyandim. Saate baktim 1 saat uyumusum daha. Sizce ne yapmaliyim dalmalımıyım direk? Son zamanlarda aramiz pek iyi degil bu kisiyle. Yardimlarinizi bekliyorum hala cok sinirli bir sekilde yatakta oturuyorum.
İyi günler hepinize arkadaşlar. Bu sene üniversiteyi kazandığım için il dışına gideceğim. Yeni bir pc almam gerekiyor. Ve MSİ GE60 serisinden 0ND-659XTR + 128 GB ssdli modeli almayı düşünüyorum.
Doğru bir tercih yaptım mı sizce yoksa başka neler önerirsiniz ?

Laptopun linkihttp://www.sanalmarketim.com/msi-ge60-0nd659xtr-core-i73630qm-8gb-128gb-ssd+750gb-gtx660m-2gb-156-full-hd-freedos/p_48885/
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone 7 Plus
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 6 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.177
İkinci El Bölümü Mesajları: 53
Konularının görüntülenme sayısı: 135.834 (Bu ay: 399)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.128 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.