Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (2839. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
90.245
Cevap
109
Favori
3.240.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28372838283928402841
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu Aykutla fener hayatta şampiyon olamaz o kadar net. Fanatik fenerli bir arkadaşımın twitini de aynen aktarıyorum;
    Ligden düşmesi neredeyse kesin olan bir takıma karşı hem de evimizde oynadığımız futbol utanç berici.Kocaman’ın korkuları bizi boğuyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugaykavuk

Bu Aykutla fener hayatta şampiyon olamaz o kadar net. Fanatik fenerli bir arkadaşımın twitini de aynen aktarıyorum;
    Ligden düşmesi neredeyse kesin olan bir takıma karşı hem de evimizde oynadığımız futbol utanç berici.Kocaman’ın korkuları bizi boğuyor...

Arkadaşınız farklı maçı izlemiş olabilir zira çevremde Aykut hocayı en fazla eleştiren kişi olarak görülen şahsım bile bugün kendisine birşey diyemedim zira Karabük en kibar tabirle pis bir oyun oynadı.Sokaktan bulup getirilmiş ergen tipli bir kaleci daha ilk 10 dakikada kart görüp akıllanmalıyken bütün maç taraftarı ayar etti, her Karabüklü oyuncu yattı, atladı yani top oynanmasın diye elinden geleni yaptı yıllardır sadece Fener için değil genel olarak izlediğim en sinir bozucu maçtı, GS'nin zaten gergin olduğu şu dönemde Karabük bunun aynısını arenada yapsa bugün en az 2-3 kırmızı çıkardı oyuncularınızı kimse kontrol edemezdi.

• twitter da gördüm komik olmuş kimler gelmiş geçmiş be

"Son yıllarda yolladığımız hocalardan 11 yaptım. Bi iki mevkide mecburi yardımcı takviyesi gerekti. Ama baya iyi takım oldu."

• quote:

Orijinalden alıntı: All Nightmare

Sadece Terim yetmez. CIA, Interpol hepsini devreye sokun . Fethullah Gülen’i göndersinler. Fethullahsız bir galatasaray tarihinden söz edilemez. Bu ülkede tek büyük vardır Fenerbahçedir. Ardından beşiktaş gelir. Galatasaray denilen takım 80 lerin sonuna doğru Fetö yapılanmasıyla birlikte yükselişe geçmiş tarihi karanlık işlerle dolu kirli bir camiadır. Fetö denen illet olmasa Gs bugün Kasımpaşa seviyesinde bir kulüp olurdu

:DD

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • All Nightmare kullanıcısına yanıt
    adam aziz yıldırımın oğlu sanırım buda fetönün dualarıyla uefayı kazandığımızı söylüyodur orda burda
  • Fatih211 kullanıcısına yanıt
    Tudoru sevmiyorum gitmesine üzülmedim fakat ısrarla terim denilmesinin nedeni TFF den alacağı tazminatın önüne geçilmesi terimin gelmesini bende istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: All Nightmare

Sadece Terim yetmez. CIA, Interpol hepsini devreye sokun . Fethullah Gülen’i göndersinler. Fethullahsız bir galatasaray tarihinden söz edilemez. Bu ülkede tek büyük vardır Fenerbahçedir. Ardından beşiktaş gelir. Galatasaray denilen takım 80 lerin sonuna doğru Fetö yapılanmasıyla birlikte yükselişe geçmiş tarihi karanlık işlerle dolu kirli bir camiadır. Fetö denen illet olmasa Gs bugün Kasımpaşa seviyesinde bir kulüp olurdu

Avrupada şikeden 2 yıl men yiyen takım taraftarının bize karanlık işlerle dolu camia demesi ? TFF 1 günde kural değiştirmese kim kasımpaşa seviyesinde olurdu görüyoruz. Büyüklükten söz etmişken 20 Lig şampiyonluğu , 4 yıldız , 17 Türkiye kupası , 5 Süper Kupa , 2 AVRUPA KUPASI tatmin olman için sana daha ne kadar büyüğü lazım ?

• Terim gelmesinde Tudor dönsede olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hasan şaş Galatasaray a hayırlı olsun .

%90 ihtimalle göztepe maçından sonra hasan şaş imza atacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Hasan şaş Galatasaray a hayırlı olsun .

Galatasaray bu hamleyle sezonu kapatmıştır. Gattuso getiren Milan etkisi yaratır. Bir şey beklemeyin sezon kapandı sizin için.Artık seneye de diyemiyorum çünkü seneye başınıza FFP falan gelir arsalar da kurtarmaz bu sefer. Yazık oldu artık ezeli rekabet bitti.

• Tudor'u göndermelerine kızasım geliyor sonra Sneijder ve Bruma'yı yemesini hatırlıyorum. Adam yönetimi bu kadar kötü olup da büyük hoca olması imkansızdı zaten.

• Bu kesinizmirliyle all nightmare bloklayın geçin ikisi de sağlam çalışkan trolldür.

• tudor'u muslera denen herif yemiştir. hamza hocamı da bu yemişti yedirdiği gollerle. seni de biz yemezsek bizim ayıbımız olsun sneıdjer gibi yiyeceğiz seni de kolsuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taııbuv -- 19 Aralık 2017; 0:14:26 >
  • linnes savunucular nerede yav bu arada :D şunu da söyiyim size hamza hocam veya terim gelmediği sürece ilk 3'ü unutun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taııbuv -- 19 Aralık 2017; 0:18:9 >
  • quote:

Hayırlı olsun Hasan Şaş, Fatih Terim olmasa da aynı ekolden geliyor.

Geçmişi de parlak bir oyuncu.

Yıldızlar da saygı duyar.

• quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

Suniligin krali fenerbahcedir goreceksin

• quote:

Orijinalden alıntı: gecem1903

quote:

Hayırlı olsun Hasan Şaş, Fatih Terim olmasa da aynı ekolden geliyor.

Geçmişi de parlak bir oyuncu.

Yıldızlar da saygı duyar.

Hocam kulübün içinden , kombinelerimi ayarlayan bir tanıdık abimden duydum . böyle birşey duymuş oda . bende o abinin dediğini direk buraya yazdım . hayırlısı artik bekleyip gorecez .

• quote:

Orijinalden alıntı: Al-Yeleli Arslan

Bu kesinizmirliyle all nightmare bloklayın geçin ikisi de sağlam çalışkan trolldür.

Ben troll değilim. Troll diyenler maç analizlerimi okusun. Taktik dehasıyım aslında. Futbol forumundan banlanmak iyi oluyor çünkü çok zaman yiyor dostum

• Adam burda Hamza hocam Hamza hocam diyor troll olmuyor.

Diğeri Hasan Şaş diyince troll oluyor

Ulan Hasan Şaş 10 kat daha iyidir

• 
Sayfa: önceki 28372838283928402841
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.