Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
90.315
Cevap
119
Favori
3.139.403
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -
Giriş
    339 Mesaj
    [18 Temmuz 2020 21:39:06 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Bu sizin tudorda mental problemler var bence. Kadroyu komple değiştirdi onlarla da çok iyi anlaşamıyor sanki. Bir şekilde oyuncuları soğutuyor kendinden sanırım, dolayısıyla performanslar düşüyor.

Fakat bizim medya daha da pis. Hiçbir teknik direktöre yapmadıklarını yada yapamadıklarını tudora misliyle yaptılar. Lan tudorundan şerefsizine kadar epey şey duydum tudor için ana akım medyada. Hakkaten enterasan ülkeyiz. Bizim ülkeye klopp da gelse çok başarılı olacağını zannetmiyorum(buradan tudor iyi td anlamı çıkmasın, GS'yi deneme tahtası gibi kullandı adam). Bizim ülkede ülke kültürünü bilen, ayak uydurabilen iş yapıyor. Tabi yanında iyi bir spor aklıda olacak. FT sadece kahve dayılığı ile almadı UEFA'yı, yeni nesil istediği kadar beğenmesin adam üst seviye bir TD.

Diyeceğim o ki Tudorda sütten çıkmış ak kaşık olmasa da ipini medya çekti. Adamı linç ettiler ekranlarda. Fakat Fatih Terim şampiyon yaparmı bilinmez ama Tudordan daha iyi bir görüntü vereceği aşikar bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrWrong -- 18 Aralık 2017; 20:41:3 >

• Teğmen
    200 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

kendi kafasında sistemi olmayan teknik direktör mü var? madem bilic başarılı olacaktı 2 sene takımla birlikte olan adamı niye kovup yerine başka bir adamı getirip istikrarı bozdunuz? bu kararı veren de şuan övdüğün başkanın değil mi? at gözlüklü çomar lafı başkanına da gitmiş oluyor böylcee. 5-6 cümlelik yazıda kendi başkanına hem övüp hem sövmek ve bunu da farketmemek tebriği hakediyor

günlük başarı lafına gelince o da ayrı bir uydurma, ayrı bir ezber. günlük başarı diye kendinizce küçümsediğiniz her kazanım doğru değerlendirildiğinde uzun vadeli büyümeye sebep olur. bir adım önündekini de kazanma fırsatın varken ''10 adım sonrasının hesabı'' ayağı yapıp büyük düşünüyoruz şovuyla elde edeceklerini küçültemezsin. çomarlık anca bu safsataya kanma durumuna denir

|
    |

• Yüzbaşı
    997 Mesaj

konu dışına çıkmak yerine çelişkilerine cevap vermeyi deneyebilirdin, gerçi verecek cevabın olmadığı için aptal, çomar, mankafa diye kendi aklınca iğneleme yaptığını sanıyorsun zaten. ''sana harcadığım zamana üzüldüm'' demişsin, ben sana hakarete varan bir söz söylemedim ama çelişkisi yüzüne vurulunca kuduran sen oldun, o yüzden söylediğine katılarak sana daha fazla zaman harcamayacağım. bloklusun, daha da cevabın gelmez
    |
    |
    ismailbbyigit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

konu dışına çıkmak yerine çelişkilerine cevap vermeyi deneyebilirdin, gerçi verecek cevabın olmadığı için aptal, çomar, mankafa diye kendi aklınca iğneleme yaptığını sanıyorsun zaten. ''sana harcadığım zamana üzüldüm'' demişsin, ben sana hakarete varan bir söz söylemedim ama çelişkisi yüzüne vurulunca kuduran sen oldun, o yüzden söylediğine katılarak sana daha fazla zaman harcamayacağım. bloklusun, daha da cevabın gelmez

|
    |

Intel Core i7 4790 3.6 ghz // Asus Z87 Plus // Zotac Gtx 1050ti // GSkill Ares 8GB (2x4GB) DDR3 1600Mhz // Kingston SSDNow V+200 120GB SATA 3 // Seagate Barracuda 3.5" 1TB HDD // THERMALTAKE V3 600W // ASUS 24" VG248QE 1ms 144Hz

• Yarbay
    2111 Mesaj

Konu benim, rahat ol
    |
    |
    Jst1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

✦ Just one word. Yes or no. ✦
    ▬ Lorne Malvo ▬
  • Yarbay
    7811 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ProSharper

quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

o kadar sabretmeyi seviyorsanız bilici tutsaydınız. şenol güneşe siz zaman filan vermediniz, adam gelir gelmez başarılı oldu zaten, ona rağmen kendi içinizde bile adamın istifasını arzulayanlar varken geçmişinde referans bir başarısı olmayan, geçen sene 13 puan fark yemiş, östersundsa elenmiş, büyük maçlarda takımı 20ye yakın gol yemiş ve 2 puan toplayabilmiş bir adamın boşta daha iyisi varken teknik direktör olarak bu kulüpte kalması gereksiz. yazdığının galatasaray için mantıklı bir yanı yok. 1 yıldan daha uzun bir zaman verilse başarı sağlayabilir diyorsun, bu yazdığında kesinlik var mı peki? yok, o da ihtimal

hem şampiyon yapması kesin değil diye terimin gelmesini mantıksız görüyorsun hem de şampiyon yapma ihtimali kesin olmayan tudorun gitmesini rakip taraftarlar için sevinilir buluyorsun. bir de taktisyen olarak gördüğün hocalar zaten birbirinin rakibi, illaki birinden biri şampiyon olamayacak. galatasarayın 2. olması da başarılı sayılacak bir durum değil, en fazla kötü değildi dersin

yazdıklarını okudum sonra okurken harcadığım zamana üzüldüm, sizin gibilere günlük başarı müstehak.

şenol güneşin belli bir sistemi var gelir gelmez başarılı olmadı, bilic kalsaydı o da başarılı olacaktı. bu takımın temeli fikret ormanın geldiğinden itibaren atıldı.

beşiktaş artık bir sistem takımı, a nın yerine b gelse aynı devam ediyor sistem ve çark. biz bu sene şampiyon olamasak nolcak? varsın olmayalım takım takır takır topunu oynuyor. o senin şenol güneşin istifasını isteyenler dediğinde senin kafadan işte her taraftar grubunun içinde var malesef böyle at gözlüklü çomarlardan..

sizin gibilere sürekli şampiyonluk falan lazım sadece başarı bu sizin için böyle man kafasınız

Sistem takımı mı ? Hakem takımı mı ? İki senedir hakemler tarafından nasıl kollandığınızı iyi biliyoruz. Şenol Güneş'e saygınız olsa sene başında Burak Yılmaz'ı ve Volkan Şen'i trabzona bırakmazdınız , çok değil bu sene şampiyon olmayın gelecek sezon ligin 5-6.haftası Şenol Güneş kovulur , Şenol Güneşte milli takıma gider kimse kendini kandırmasın.

no sistem yes hakem
    |
    |

Intel Core i7 4790 3.6 ghz // Asus Z87 Plus // Zotac Gtx 1050ti // GSkill Ares 8GB (2x4GB) DDR3 1600Mhz // Kingston SSDNow V+200 120GB SATA 3 // Seagate Barracuda 3.5" 1TB HDD // THERMALTAKE V3 600W // ASUS 24" VG248QE 1ms 144Hz

• Yarbay
    2111 Mesaj

Kloop Dortmund'a gitmeden önce Bundesliga'da 100'ü aşkın maça çıktı.

Geldiği Dortmund en son 6 yıl önce şampiyon olabilmişti. Şampiyon olduktan sonraki sezon bir üçüncülük gördüler (liderin 17 puan gerisinde) ondan sonra Kloop gelene kadar ilk 5'e giremedi Dortmund. Hatta Kloop takımı devralmadan önceki sezon Dortmund az daha küme düşüyordu.

Sapla samanı karıştırmayalım.
    |
    |

▬ Lorne Malvo ▬
  • Teğmen
    145 Mesaj
    Göztepe maçına yönetimsiz ve teknik direktörsüz çıkıyoruz yine 21 Ocağa kadar hiçbir teknik direktör olmadan ve takviye yapmadan devam edeceğiz tahminim son 9 gün çöplere çok yüksek fiyatlar bayılabiliriz , yeni gelen hocanın adaptasyon süresi derken bu sezonda 3-4.lük arasında kapatırız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Vikings
    Ragnar Lothbrok
  • Yüzbaşı
    646 Mesaj

Adamda mental problemler çok açık yıldız oyuncu ile çokda yıldızı barışmıyor rodriguezi sezon başında oynattı adam çok iyi hale geldi kesmeye başladı takımdan.

Medya herzaman problem ister her kulüpde, ama taraftar istemedi tudoru başak ve bjk maçlarından sonra gözden düştü o maçlardaki sonuçtan çok oyun tarzı ve oyuna müdahaledeki inanılmaz dar görüşlü olması ile.Taraftar beğenseydi inansaydı medya linç de etse farketmez kalırdı.

Burda tudorun aleyhine yapılan yorumların %90 sonuç üzerine değilde deplasman ve büyük maçlardaki inanılmaz tepkisiz oyun
    Fatih terim tam tersi maça kötü bir taktik ile çıksada hemen devre arasında müdahale eden futbolun psikolojik boyutunu çok daha önemseyen bununla da başarılı olmuş üst seviye bir direktör.
    Benim kızdığım isyan etmeyen dövüşmeyen savaşmayan bir takım yoksa sonuç şampiyon olursun veya olmazsın ama tüm maçları izlemiş biri olarak sezon başındaki aç futbol devam etse benim için sonuçlar asla problem olmaz.
    |
    |
    MrWrong kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    7811 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Geldiği Dortmund en son 6 yıl önce şampiyon olabilmişti. Şampiyon olduktan sonraki sezon bir üçüncülük gördüler (liderin 17 puan gerisinde) ondan sonra Kloop gelene kadar ilk 5'e giremedi Dortmund. Hatta Kloop takımı devralmadan önceki sezon Dortmund az daha küme düşüyordu.

eved

• Binbaşı
    1388 Mesaj
    Recete :

Abdurrahim Albayrak

+

Adnan Öztürk (veya ihtimal Aysal)

+

Fatih Terim

(Yardimcilar: Umit Davala / Hasan Sas / Ergun Penbe)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Tudor mu sistemi olan? Neymiş sistemi Tudor’un merak ettim :)

|
    |
    fatih terim gelirse kayserispor lu olurum daha iyi.
    [18 Temmuz 2020 21:39:06 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Orijinalden alıntı: Ronaldinho26

Adamda mental problemler çok açık yıldız oyuncu ile çokda yıldızı barışmıyor rodriguezi sezon başında oynattı adam çok iyi hale geldi kesmeye başladı takımdan.

Medya herzaman problem ister her kulüpde, ama taraftar istemedi tudoru başak ve bjk maçlarından sonra gözden düştü o maçlardaki sonuçtan çok oyun tarzı ve oyuna müdahaledeki inanılmaz dar görüşlü olması ile.Taraftar beğenseydi inansaydı medya linç de etse farketmez kalırdı.

Burda tudorun aleyhine yapılan yorumların %90 sonuç üzerine değilde deplasman ve büyük maçlardaki inanılmaz tepkisiz oyun
    Fatih terim tam tersi maça kötü bir taktik ile çıksada hemen devre arasında müdahale eden futbolun psikolojik boyutunu çok daha önemseyen bununla da başarılı olmuş üst seviye bir direktör.
    Benim kızdığım isyan etmeyen dövüşmeyen savaşmayan bir takım yoksa sonuç şampiyon olursun veya olmazsın ama tüm maçları izlemiş biri olarak sezon başındaki aç futbol devam etse benim için sonuçlar asla problem olmaz.

Taraftar - medya çok etkileşim içinde. Yalnız tudor iyi sonuçlar alırken bile medyada eleştiriliyordu.

Sonuç olarak FT gelirse sizin hayrınıza olur. Tudor ile şampiyon olma olasılığınız x ise FT ile 2-3x olur.
    |
    |

• Yarbay
    7811 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Tudor mu sistemi olan? Neymiş sistemi Tudor’un merak ettim :)

Smile... Tomorrow will be worse.
    |
    |

• Binbaşı
    1388 Mesaj
    Sahsen birkac sene onceye kadar 2-0 gerideyken bile maci kazanacagimizdan adimiz gibi emin oldugumuz oyun tarzi istiyorum.

Puan kaybinda bile; olsun takim elinden gelen her seyi yapti, diyebilecegimiz seyir zevki yuksek oyun tarzi hani...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bu sene de komple gitti o zaman. Anladığım kadarıyla ocağın ortasına kadar ne yönetim ne TD var. Takıma TD de lazım takviyeler de. Malum, kısa zamanda seçim olacaksa kısa süre için ne transfer yapılır ne TD alınır. Mecbur yeni yönetimi bekleriz, onlar gelene kadar da çok geç olur zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMoE -- 18 Aralık 2017; 21:40:55 >

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Klopp kim ki Tudor’un yanında ? Tudor’un sistemi var bir kere...

Yersen hahaha

Tudorsporluların son günü forumda, fazla üzerlerine gitmeyin :)

|
    |

• Yüzbaşı
    785 Mesaj
    Abdürrahim albayrak in seçime gireceği ve en önemli kozunun kazanırsa td olarak fatih hocayı getireceği konuşuluyor .

|
    |

Bilgisizliğini yüzüne vurunca ancak "eved" dersin tabii
    |
    |

▬ Lorne Malvo ▬
Reklamlar
bankalar.org
Sohbet
Media Sözlük
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.