Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
90.315
Cevap
119
Favori
3.139.101
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -
Giriş
    840 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Fatih211

Mesele o degil kardesim.Fatih hoca gelecek ise ya sene basi gelecekti yada sezon sonu beklenecekti.Burda sorunlar baska.Ipleri yine topcularin eline verdik.Istedigini getirir istedigini gotururler artik.

Bizim taraftarlar avam isleri bir turlu birakmadilar.Fatih hoca milli takima gitmek icin yukarinin da baskisiyla tabi,bas dusmanimiza baskanim baskanim dedi sonra sahte belgeye imza attiklari ortaya cikti meger sozlesmeyi imza toreninden once imzalamislar zaten.Yok eleman kelimesini bahane etmeler bilmem neler.Avam islerden bir turlu kurtulamadik.

Evlat mevlat ayagina denayeri aldirmalar her sene hoca kovdurup baskasini getirtmeler vs.Bu taraftarlar artik klube zarar vermeye basladi.Dere gecerken at degistirilmez simdiye kadar hep fiyasko oldu.Bir tek benim hatirladigim hamza hoca var o da cok zaman gecmeden gelmisti devre arasinda gelmemisti.

Hala ya terim ya gidin yok evlat denayer yok imparatudor yok riekerink bey bilmem ne bu zirvaliklar yuzunden klubun basindan bela eksik olmuyor.Hocasiz baskansiz sampiyon olma yetenegine sahip tek klubuz biz.Sebebi de taraftarin yonlendirmesi.Ama artik zarar verecek sekilde yonlendirmeye basladi taraftar.Ipleri topcularin eline verdik.Taraftar yuzunden belkide bazi topcular tudorun kuyusunu kazdi.Sistem mistem hikaye hangi sistemle cikarsan cik golu sahada topcular atiyor.Sistem bahane ben burda tudora katiliyorum hangi sistemle oynarsan oyna sahada kosmazsan ikili mucadele kaybedersen pas hatasi yaparsan hangi sistemle oynarsan oyna kaybedersin.

Taraftar baskisi erken secime yonlendirdi dolayisiyla belirsizlik basladi kalan maclarda da puan kaybedersek bu belirsizlik yuzunden hic sasirmayin.Daha ilk fener macinda bizim taraftarlar tudoru disladi futbolcular da saf degil o gunden sonra takim yalpalamaya basladi.Topcu milleti zayifligi hissederse onu kullanir o kozu eline vermeyeceksin.

Ben buraya önceden yazmıştım bu takim şampiyon olamazsa bu taraftar yüzünden olamaz. Adamlarin her isligina tepkisine ya topcu alınıyor ya da teknik direktör gönderiliyor.

Taraftarin kimyası bozuk . yaptıkları desteklemek falan değil başka boyuta geçti. Bundan kurtulmanın.en kolay yoluda kulübün satilmasi. Yoksa her tiribun isligina daha çok teknik direktör değiştirir bu capsizlar.

Hayır millet zannediyor ki terim gelince her şey düzeltecek. Ona da ayni şeyleri yapacaklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    768 Mesaj
    Teknik direktör Fatih Terim

Yardımcıları :Ujfalusi Kewell Hasan Şaş çok fena olurdu 😁😁

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

iyi geceler sanal dostlarım hamzaoğlu düşmanlarını ezeceğizzzz kırbaçlayacağızzz

Hamza Hoca gittiğinde çok üzülmüştüm gerçekten gelirse çok iyi olur.

|
    |

Aynen oyle.Bunda zayif baskanin etkisi de var.Sosyal medya ergenlerinin gaziyla is yapmamalari lazim.Bu mevkilere gelmisler kriz yonetemiyorlar.Krizi de taraftar kendi kendine cikardi.Hocayi zayiflatirsan futbolculara gun dogmus olur.Mesela maicon.Hocaya dikilmis falan.Maicon hayirdir yani daha buyuk abdesti yaliya ermedi yarim sezondur takimda hocaya diklenme nedir ? Hep sabirsiz taraftarin sucu bunlar.Ben 8 de 7 yaparken de soyluyodum tudor stajerdir diye mesajlarim duruyor.Ama madem yola cikildi is zivanadan cikana kadar destek olmak lazimdi.Ama zivanadan cikaran isi taraftar oldu.Klube zarar veriyolar haberleri yok.
    |
    |
    insaatmüh. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İntel E8400/Asus P5K SE/Asus Hd5670/3gb Kingston 800mhz ram/Seagate 320gb hdd/Asus Vento A9 Chassis//\\İntel i5 4690k/Asus z97-A/Asus gtx 760/Seasonic X-750 80+Gold/Corsair Carbide 400r/Corsair Vengeance Pro 2x4 2133mhz Red/Corsair H100i/Samsung 850Evo 250gb/Seagate Barracuda 1tb/Samsung 2232BW/Logitech g402/
  • Yarbay
    2559 Mesaj
    Kadronuz yeterli değil , başka hoca gelse bile çok şey değişmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

tudor'u muslera denen herif yemiştir. hamza hocamı da bu yemişti yedirdiği gollerle. seni de biz yemezsek bizim ayıbımız olsun sneıdjer gibi yiyeceğiz seni de kolsuz.

Tudor bu kadar süre kalmışsa Muslera denen herif yüzünden kalmıştır.. Beş para etmez adamlara sevdanız o adamların boyunu da aşıyor..
    |
    |

düşünsenize imparator başkan tekni kadam hamza hocam ufffff alllahımmm ömrümden 5 yıl veririm şu olayın yaşanması için pls ltfn babam

Ersun Yanal hakkında mülâzahâtınız nedir hocam?

Arkadaş ne terimmiş ya. Adam bıktı Galatasarayın parasını yemekten.

Daha aldığı tazminatı bitiremedi lan terim!

Galatasaray daha terimin tazminatının taksidi bitiremedi.

Yine aynı b.k olacak gelince.

Hamza hoca kabulümdür..

Orijinalden alıntı: Exhell

Arkadaş ne terimmiş ya. Adam bıktı Galatasarayın parasını yemekten.

Daha aldığı tazminatı bitiremedi lan terim!

Galatasaray daha terimin tazminatının taksidi bitiremedi.

Yine aynı b.k olacak gelince.

Hamza hoca kabulümdür..

Son cümleni başa koysaydın keşke.

|
    |

Neyse saat 13:00'te doğru düzgün bir açıklama gelir herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jason Momoa -- 19 Aralık 2017; 5:0:20 >

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Kadronuz yeterli değil , başka hoca gelse bile çok şey değişmez.

Yetersiz kadro + kötü hoca ile 15 hafta liderlik

Devre arası takviye + iyi hoca = şampiyonluk.

|
    |

Kadro planlaması çok kötü ikinci bir 30m euro harcama anca kurtarır
    Dursun şampiyonluk ihtimali düşünce alarma bastı. Demirören gibi kulübü enkazda bırakıp kaçacak. Maalesef, bu ligde kim transfere aşırı para verip şampiyon olamadıysa bunun cezasını çekmek zorunda kaldı. Önce biz, sonra fener. Gerçi size de Uefa cezası gelmişti ancak hala akıllanmamış olmanız ilginç.
    |
    |

Dursun ve ekibinden bir tek Cenk Ergün' ü görmek isterim. Artık şu takımı saçma sapan, futbolla alakası olmayan insanlar yönetmesin. Şu liselilerin kendi aralarındaki iç çekilmeleri olmasa çok daha farklı bir noktadaydık şu an.

|
    |

|
    |

Bu mesajı egm’ye bildiriyorum.

Legolas’ın da selamı var

|
    |
    All Nightmare kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Terim gelmesin nefret ediyorum ondan.

|
    |

|
    |
    başakşehir ve beşiktaş'ın geniş ve uzun süredir birlikte oynayan kadrolarının, oturmuş sistemlerinin kendilerini değil 1-0, lige 2-0 önde başlattığının ayan beyan ortada olduğu bir tabloda, ligin 16 haftasının 14'ünü lider kapatmış bir takım ve o takımın teknik direktöründen bahsediyoruz. zaman zaman 9 puana kadar yükselen fark lig normallerinin gayet üzerindeydi. bunun hepimiz bal gibi de farkındaydık aslında. başakşehir ve beşiktaş'ı bir kenara bırakalım, kadro alternatifi seninkinden çok daha fazla olan fenerbahçe'yi de işin içine kattığımızda, yahu takım ligin ilk yarısını yedek kulübesinde tek bir alternatifi bile olmadan tamamladı. tudor'un hatası herkesi liderliğe alıştırmış olması mıydı? hepimiz biliyoruz ki galatasaray lig başından beri ligi zirvede götürmeyip de, tıpkı şu an olduğu gibi zirveyi 1-2 puan farkla geriden gelerek takip etseydi tudor bugün hâlâ takımın başındaydı. bir de "tudor olmasaydı bu takım ilk devreyi 15 puan farkla kapatırdı" diyenler var ki akıl fikir diliyorum kendilerine. zira kendimi bildim bileli takımımın ligin ilk yarısını 10 puan farkla bile kapattığını hatırlamıyorum. ha, 9 puan geriden gelerek şampiyon olduğumuzu çok net hatırlıyorum ama..

|
    |

• Yarbay
    3822 Mesaj
    çıkıp "60 milyonluk kadro kuruldu, bilmem ne" demenin kimseye bir faydası yok. yok abi işte yok, yetmiyor 60 milyonluk kadro, o denli içler acısı haldesin kulüp olarak. mümkünse bir 60 milyon daha harcayacaksın. yapabiliyor musun? hayır! zaten borç batağının içinde debeleniyorsun. kulübünün ve takımının durumunu biliyorken yeni kurulmuş bir kadronun üzerine bu denli sorumluluk yüklemenin anlamı nedir? ülkenin en başarılı futbol takımı olman elindeki verilere bakmaksızın koşulsuz şampiyonluk hedeflemeni haklı çıkarmıyor maalesef, üzgünüm. bunu yapmak hem kendine, hem taraftarlara, hem de yeni kurulan takıma haksızlıktır. yine de enseni karartmanı gerektirecek bir durum söz konusu değil: yeni kurulmuş kulübesi alternatifsiz bir takımın var. başakşehir ve bjk şöyle dursun, fb’nin dahi kadro kalitesi senin takımından çok daha iyi. tüm bu şartlar altında dahi şampiyonluk yarışının içindesin. üstelik ilk yarıyı lider kapatma şansın hâlâ çok yüksek. eee, daha ne istiyorsunuz abi siz? ne istiyorsunuz? devre arası yapılacak takviyeler ve ikinci yarı fikstürünü de düşününce şampiyonluk ihtimali hiç de az değildi. fakat kanımca bugün kendi ayağımıza kurşun sıkarak bu ihtimali tamamen ortadan kaldırdık.

|
    |

Reklamlar
bankalar.org
Canlı Tv izle
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.