Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

G-Shock Topluluğu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2.203
Cevap
68
Favori
190.398
Tıklama
Giriş
    10 Mesaj
    Arkadaşlar ben öğrenciyim. Bana uygun fiyatli bir g-shock modeli söyler misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1187 Mesaj

Mağazasına gidip alırsan daha ucuza alırsın.

Ben ga100-1a4dr modelini 600 tlye aldım, sitelerinde 775 tl.

|
    |
    cobalt_evan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar, casio dw-5600sk modelini almak istiyorum ancak saat gövdesi ve kayışı şeffaf bir silikondan yapılmış olması beni korkutuyor. Zamanla sararır mı? Kullanan arkadaşlar varsa yorumunu almak isterim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Er
    1 Mesaj
    Herkese selam. Biraz araştırma sonunda en uygun fiyatı bulduğuma karar verip bende bir gshock sahibi oldum. Gwg 1000 1a3dr, koyu yeşil olan modeli aldım.
    Saatle ilgili bilgi toplarken burdan çok yararlandım o yüzden ilk düşüncelerimi yazmak istedim, belki birine faydası olur. Ancak sunu belirtmeliyim ki saat konusunda bilgisizim ,okul ve askerliği saymazsak ilk kez saat kullanıyorum desem çok da abartmış sayılmam.
    Saatte beni çeken şey triple sensor oldu. Ava yada araziye giden biriyseniz barometre kesinlikle çok işinize yarayacak.
    Ancak altimetre hava basıncına bağlı olarak ölçüm yaptığı için çok doğru sonuçlar alamayabilirsiniz. Yürüyüş sırasında iki nokta arasındaki yükseklik farkını öğrenebilirsiniz ama altimetreyi açıp dur bakayım buranın rakimi kaçmış olayına girerseniz yanılırsınız.
    Termometre de net sonuç alabilmek için koldan çıkarıp belli bir süre beklemek gerekiyor.
    Açıkçası altimetre ve termometre acısından biraz hayal kırıklığı yaşadım ama saatin gerçekten çok şık oluşu ve saat kullanmaya alışık olmayan biri olmama rağmen bana çok büyük yada kaba gelmedi, kolda sırıtmıyor.
    Fiyata gelince, (umarım firma ismi yazmanın sakıncası yoktur) ersa saatin bayi listesindeki her firma ile görüştüm, hepsinin fiyatı net liste fiyatına %10indirim şeklindeydi. Spx ise nakit ödemeye %20 indirim artı %10 hediye puan verdi.
    Umarım faydası olur paylaşımın. Herkese iyi gunler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slnrft -- 21 Temmuz 2019; 17:23:59 >

• Yüzbaşı
    436 Mesaj

Güzel bir model tercih etmişsiniz, aramıza hoşgeldiniz.
    |
    |
    slnrft kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Pentel SmashGraph 1000GraphGear 1000 || Lamy Safari Matte Black
  • ■Samsung 55" 3D LED Smart Tv || Samsung S7 Black
  • Yüzbaşı
    447 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

alabileceğin en ucuz g-shocklar bunlar
    https://www.hepsiburada.com/casio-dw-9052-2vdr-g-shock-erkek-kol-saati-p-SACSDW90522V
    Aynen en ucuzu bunlar hocam, mavisi var bende ilk g shock saatim, Kesinlikle tavsiye ederim bu fiyat aralığında düşünen olursa. Ucuz olmasına karşın G shock karanterini taşıyor cidden çok sağlam. Bu modelin test videosu da vardı arabayla üzeriden geçiyorlar banamısın demiyor. G shock u bana sevdiren model bu, üstüne 2 G shock daha aldım sonra durduramadım kenimi. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatukoy -- 26 Temmuz 2019; 1:26:18 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    447 Mesaj

Güzel model hayırlı olsun.

|
    |
    slnrft kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bende yaklaşık 5 yıldır GD-350 modelini kullanıyorum. Bugüne kadar tek bir sıkıntı oldu. Geçtiğimiz ay kordon koptu onu da servise verdim 120TL'ye yurtdışından getirdikleri orjinal kordonu ile değiştiler. Kullanmaya devam (: Yalnız güzel bir ProTrek almak istiyorum.
    |
    |

Offroad !! Instagram: triton.rafael
  • Her kıyafete yakışır (takım elbise hariç ) Casio

Hastalık işi !!

|
    |

• Birazda ön kol çalışırsan iyi görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShreddedEagle -- 27 Temmuz 2019; 3:43:21 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1463 Mesaj
    Arkadaşlar, ilk kez G-Shock sahibi oldum, çocukluktan beri özenirdim

Kordunu silikon olmadığından biraz sert ama zamanla yumuşar mı acaba?

• Yok yumuşamaz . Benim 2 yıldır kullandığım modelin hala aynı (hiç eskimiyor sıfır gibi daha ne istiyorsun )

|
    |
    S3thdrift kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1463 Mesaj

Kolay eskimemesi iyi tabi ama silikon kordon rahatlığı da yok :)

Yine de alıştım epey sert gelmiyor artık.
    |
    |
    ShreddedEagle kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

LG BH9520TW

Samsung 40C550

Sony PS3 Slim 120GB > Logitech Driving Force GT

Xbox 360S 260GB > Microsoft Wireless Speed Wheel

Turtle Beach Ear Force DPX21 Headset
  • Binbaşı
    1335 Mesaj
    Askerliğe başlamam vesilesiyle w800h modelini kullanıyordum fakat bir akşam dolabı düzeltirken alt rafa takıldı kolum ve kordonun kopmasıyla son 2 haftam saatsiz geçti.

Bugün iznim varken kordon pimini taktırdım, saatçi fazla dayanmaz, esnemede kopar dedi.

Önümde uzun bir eğitim ve askerlik hayatım olacak Allahın izniyle, buna binaen w800h'mi dışarıda , askeriyede farklı saat kullanmaya karar verdim.

Bir G-Shock arayışına girdim.

Gözlemlerim sonucu alacağım model ise DW-5600BBN-1DR oldu.

Saatin siparişini bir kaç gün sonra vereceğim ancak foruma girip bilgi paylaşımında ilk çarşı iznimde bulunurum.

Her şey bir kenara G-Shock alacak olmanın heyecanı bir başka.

Edit 08/09/2019: Arkadaşlar önceki çarşı iznimde fırsatım olmadı kusuruma bakmayın.

Saatin kullanımı çok rahat, tasarımı çok güzel. Gören arkadaşlar çok beğendi ve nereden aldığımı sordu. Komutanım posta kontrolünde dikkatini çekti ve kendi g shock’unu gösterdi bir kaç tavsiye verdi ancak benim g shock u da beğendiğini ifade etti. Kordon malzemesi kaliteli. Kasanın arkasından da kordonun geçmesi kullanım için çok büyük bir rahatlık. Düşünen arkadaşlar varsa gözü kapalı alabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destinati0n -- 8 Eylül 2019; 11:12:33 >

• Yarbay
    3840 Mesaj

Çok şık bir model.
    |
    |
    destinati0n kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

Çok şık bir model.

Alıntıları Göster
    Kısıtlı bir zamanım vardı, çok araştırdım ama değdi gerçekten.

Bu akşam siparişimi verdim.

Yarın yola çıkıyorum artık kutuyu açma heyecanımı bölük astsubayım ile beraber paylaşacağım
    |
    |

Askerlik için her zaman gd350 öneriyorum.

Ben kullandım, en yakın 2 arkadaşım kullandı şimdi babamda dağ bayır gezmelerde kullanılıyor.

|
    |
    destinati0n kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Pentel SmashGraph 1000GraphGear 1000 || Lamy Safari Matte Black
  • ■Samsung 55" 3D LED Smart Tv || Samsung S7 Black
  • Çavuş
    54 Mesaj
    arkadaslar bu gün neredeyse 3 sene kullandığım ga110cb 1adr modelinin pili bitti. yeni bi g shock aldım ga100cg 2adr.
    |
    |
e-ticaret
haberler
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
izmir web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.