Şimdi Ara

G-Shock Topluluğu. (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.710
Cevap
90
Favori
255.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Casio G-Shock GLX-5600-4DR sattim var, başka bir kırmızı saat hediye geldiği için, elimdeki gshock'u tercihen aynı modelin başka bir rengiyle takas etmek istiyorum. tercihim saatin renkli olması. saat haziran 2019 faturalı
  • Sifir olarak aldığım g shock ga110 lp satiliktir hoc kullanmadm...forumdan bir arkadasima yakisir..dm den bekliyorum  G-Shock Topluluğu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkrock17 -- 17 Aralık 2019; 18:31:45 >
  • An itibariyle Casio CAS-GA4001BDR modeli ile aranıza katıldım.
     G-Shock Topluluğu.
  •  G-Shock Topluluğu.
  • Merhabalar,saatim henüz bir aylık, ancak camı ile ilgili sorunum var.cam lekeli gözüküyor,en Ufak parmak temasında iz kalıyor,silsemde sonuç aynı,ne yapmalıyım?
     G-Shock Topluluğu.
     G-Shock Topluluğu.
     G-Shock Topluluğu.
     G-Shock Topluluğu.
     G-Shock Topluluğu.

• Orora O kullanıcısına yanıt
    🤔🤔🤔 ilginç bir durum. Ekran içinden bir durum yok ama değilmi ??
  • Hayır ,GA-100CF-1ADR G-SHOCK saatim de böyle bir sorun yok
  • Acaba ekran koruyucu olabilir mi?cikarmam gereken
    Sanmam ekran koruyucu olduğunu...🤔
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAITAMA

Selamlar, 2013 yılı başında 310 TL ye G-9300gb-1dr modelinden (mudman) almıştım, o zamandan beri severek kullanıyorum. Bugün tesadüfen internette fiyatını görünce şaşırdım, g shock fiyatları 4 e katlanmış resmen. 1200 liraya satılıyor aynı model. Hele o zamanlar 700 800 civarı olan Rangeman şimdi 4000 olmuş.
    aynen 5 yıl önce 2 adet 600 tlye aldığım alt resimdeki model şuan 1 tanesi 800 900 tl civarı

G-Shock Topluluğu.

• Güncel...
    Üzerine birşey dökülmüş onun durduk yere öyle olmaz.
  • Merhaba,
    Uzun süredir takipteyim şu adımsayarlı modellere aklım kaydı şarjı ne kadar gidiyor senkronizasyonu manuel tamam ama kaç gün veri tutabiliyor yazabilen olur mu bulamıyorum detaylı yorum veya açıklama.

https://m.n11.com/casio-g-shock-gbd-800-1dr-erkek-kol-saati-P341792995?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQiApaXxBRDNARIsAGFdaB95cV8PfXMDkHarrBJBBwhQY-T1J7rnqV4nAOn8nFi44lnFWGQpZN8aAvwREALw_wcB

Model budur teşekkürler.

• Arkadaşlar hepsiburada üzerinden bir g shock modeli beğendim fakat satıcı İsviçre Saat daha önceden bu firmadan saat almış olan bir arkadaş varsa bilgilendirebilir mi firma güvenilir midir ?
  • Gshock almak istiyorum ama istanbulda nereye gitsem hep vitrinde ürünler. Kutu içinde kimsenin denemediği saat bulamıyorum. Önerisi olan var mı? Hep mi böyle satılıyor bu saatler
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsungr522tr

Gshock almak istiyorum ama istanbulda nereye gitsem hep vitrinde ürünler. Kutu içinde kimsenin denemediği saat bulamıyorum. Önerisi olan var mı? Hep mi böyle satılıyor bu saatler
    genelde her modelden bir iki tane getirdikleri için böyledir. netten de alsan, satıcı aynı zamanda mağazacı olduğu için vitrinden alıp kargolar büyük ihtimalle. ersa belki depodan gönderir ama onlar da pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

genelde her modelden bir iki tane getirdikleri için böyledir. netten de alsan, satıcı aynı zamanda mağazacı olduğu için vitrinden alıp kargolar büyük ihtimalle. ersa belki depodan gönderir ama onlar da pahalı

Alıntıları Göster
    Kısacası vitrinden alınıyor her yerde sanırım Türkiye'de. ersa'dan alacağım sanırım vadi istanbulda gördüm ortada bir yer açmışlar ama hepsi vitrinde. Üstünde çizik vs. diye baksam yeterli sanırım değil mi? 700-800 tl vereceğiz ama sıfır kimsenin el sürmediği kutu içinde ürün alamıyorum şaka gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: samsungr522tr

Kısacası vitrinden alınıyor her yerde sanırım Türkiye'de. ersa'dan alacağım sanırım vadi istanbulda gördüm ortada bir yer açmışlar ama hepsi vitrinde. Üstünde çizik vs. diye baksam yeterli sanırım değil mi? 700-800 tl vereceğiz ama sıfır kimsenin el sürmediği kutu içinde ürün alamıyorum şaka gibi

Alıntıları Göster
    üzerinde çizik olmasa bile, alınıp beğenilmeyip iade edilen saatler de olabilir. artık şans. ersa sitesinden alırsanız belki kullanılmamış alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

üzerinde çizik olmasa bile, alınıp beğenilmeyip iade edilen saatler de olabilir. artık şans. ersa sitesinden alırsanız belki kullanılmamış alabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Ersa saatten alacağım da onun da tüm satış yerleri yine vitrinlerde satılıyor hocam.
    İnternetten alsam iade edilmiş ürün gönderme durumu daha yüksek ihtimal bence.
  • samsungr522tr S kullanıcısına yanıt
    aynen hocam. yapacak bir şey yok. zaten ederi 200-300 lira olan saatleri de 800-900 e satıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.