Şimdi Ara

Fuxury_27 (2020 Y-SAY 2) SORU & CEVAP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
16
Favori
7.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hepinize merhaba, önce kendimi tanıtayım bilmeyen olabilir. Ben Halil Karabacak 2020 YKS'de sayısal yerleştirme 2.si ham 4.sü oldum. Şu an Boğaziçinde hazırlık okuyorum. Forumda geçen sene derece yapanların açtığı başlıkları hatırlıyorum, ben de bunu devam ettirmek istedim. Üniversite sınavı ya da Boğaziçi (online) hazırlık hakkında sorularınız varsa yanıtlayabilirim.

Not: Kitapla ilgili soru sormadan önce daha önce açtığım kitap başlığına bakabilirsiniz.

• Net sabitlenmez :D sınavdan sınava çok değişir ki bence bu net sabitleme olayı da saçma. Açık olmak gerekirse sınavdan önce 115'i hiçbir zaman geçemedim, son ay yaptığım denemelerde 110 geliyordu ortalama. Sınav benimm için de sürpriz oldu. Bu net arttırma meselesi ise sınav taktiği kazanmakta hocam, çöze çöze karşınızıa gelen sorunun zorluk seviyesine göre süre ayırırsanız rahatlıkla yükselirsiniz. Sınav anında oldukça rahattım ancak optiği verirken hafif bi "ulan ya kaydırma yaptıysam" demedim değil kendime :D

• rez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fuxury_27 F kullanıcısına yanıt
    Hocam sene başı ve bu zamanki netleriniz nasıldı
  • tyt 100-110 , ayt 65-70.

• tebrikler hocam

• Hocam 85 netteyim nasıl artar

Kitap başlığınızın linki var mı

• Ocak ayında deneme sıklığınız nasıldı ?

• teşekkürler.

• Hocam bu tamamen size bağlı, nerede hata yapıyorsunuz buraları iyi belirleyin ki ilerideki çalışmalarınız işe yarasın. Zaman sıkıntısınız varsa farklı çözme sırası deneyebilirsiniz. Ve bir de bence en önemlisi sakin olabilirsiniz, sınav hakkında, netleriniz hakkında.

Kitap linki:https://forum.donanimhaber.com/fuxury-27-kitap-listesi-guncellendi--144866581

• JonSnow01 J kullanıcısına yanıt

Okulda haftada 1 tyt ve ayt, ek olarak da 2 haftada bir dershane denemesine giriyordum.

• Hocam sene başına nasıl bu kadar yüksek netlerle başladınız, bir de iyi ki yapmışım ya da keşke yapmasaydım dediğiniz şeyler var mıdır :)
  • mountainatthenight kullanıcısına yanıt

Sene başında netlerim 97-105 arasıydı hocam, yüksek olmasının nedeni 11. sınıfı harika geçirmem olabilir. 11. sınıfta tytyi sosyal vs dahil bitirmiştim haliyle geriye sadece biraz daha yoğun deneme yapmak kalmıştı. İy, ki yapmışım dediğim çok şey var ancak sakin kalmak ve sosyali erkenden halletmek en büyük iyi kilerimden olabilir. Keşke yapmasaydım dediğim bir şey sınavla ilgili yok hocam.

• hocam 11.sınıfta özellikle fizik adına nasıl çalıştınız ve tyt denemesi yapıyor muydunuz? (yapıyorsanız netleriniz kaçtı?)

• herkesin kanayan yarası matematik hakkında 3 5 şey söylerseniz süper olur hocam

• aytde 65-70 arasında kaldım ne önerirsin hocam
  • Sıkıntılı zamanlarınızda uyguladığınız bir yöntem var mıydı?
    Meditasyon gibi. Sonuçta her şey her zaman yolunda gitmiş olamaz sizin için
  • Sonuç ekranını atar mısın bu sene 2.nin netlerini merak ediyorum
  • sınav hazırlık sürecinde iyi ki yaptım dediğiniz şeyler nelerdir, tyt türkçe ve ayt fende mükemmelleşmek için neler yaptınız ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.