A

Er
14 Nisan 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar merhaba, sınavda 1.2k yaptım. İlk 4 tercihim sırasıyla koç ee-boun ee-koç ie-boun ie olacak. Daha sonra ne yazacağım ve hangi sırayla yazacağım noktasında kararsızım. (Seçeneklerden üçü başlıkta.) Yardımınızı bekliyorum.

Arkadaşlar merhaba, sayısalda 1.2k sıralama yaptım. Mühendislik okumak istiyorum fakat hangisini seçeceğim konusunda kararsızım. İçlerinden bana en yakın endüstri ve elektrik-elektronik geldi. Tavsiyelerinizi bekliyorum.


(Endüstri olursa yüksek ihtimal koç veya boun yazacağım)

Merhabalar, daha önceden doping hafıza ile video çekmiş olan var mı??

Merhabalar, bu seriye yönelik yorumlarınız nelerdir?

Merhabalar herkese, ayt fizikte konu eksiğim yok fakat mekanik sorularında (özellikle 11 mekanik) yeteri kadar yorum yapamıyorum ve kendimi rahat hissetmiyorum. Bir fasikül veya kitapla mı devam edeyim yoksa denemelere mi geçeyim (Palme, YDenizi, 345 ve Nbilgin çözdüm)?


Şimdiden sağolun.

Merhaba arkadaşlar, uzun bir süredir yarı düzenli yarı düzensiz bir şekilde çalışıyorum fakat bir şeylerin eksik kaldığını veya bir şeyleri yanlış yaptığımı hissediyorum.

•Tyt fende sözel bir iki konu dışında konularım bitti. Fizikten palme, biyolojide palme ve biyotik, kimyada palme ve yayın denizi nerdeyse bitti; bilgi sarmal fizik ise yarı yarıya bitti. Denemelerde ortalama 15-16 yapıyorum fakat konulara yüzde yüz hakim olduğumu düşünmüyorum. Ne yapmamı önerirsiniz?

•Tyt türkçe ve matematikte genelde +35 üzeri yapıyorum. Test kitabı çözmeye (Türkçe Bsarmal, Mat Acil) devam etme veya alan denemelerine geçme konusunda kararsız kaldım. Hangisini tavsiye edersiniz ?

•Sınava girmeden önce mutlaka çözmelisin dediğiniz kitap/fasikül/materyaller nelerdir?

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler. :)
Merhabalar, yazın 3d tyt matematik ve birey b geometri çözdüm, şu anda bilgi sarmal geo ve matın yanında çözebileceğim birer kaynak alacağım, ne önerirsiniz? (tytde mattan genelde 35 civarı yapıyorum.)
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Mesaj Sayısı: 0
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 52
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 58)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 20 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.