Y

Er
05 Kasım 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 62 (Bu ay: 0)
Gönderileri
..
Vücut geliştirme sporuna başlayacağım. Daha önce disiplinsiz bir şekilde birkaç kere yapmaya çalıştım ve başaramadım. Aradan birkaç yıl geçtikten sonra full disiplin ve irade ile yapacağım 184 cm boyunda ve 81,5 kiloyum. Bana önereceğiniz çalışma programı ve her türlü öneriye açığım.
Bunu düşünmek bile bana huzur veriyor bir gün tamamen yok olup her şeyin unutulacak olması çok rahatlatıcı değil mi. Budist bir arkadaşıma bunu paylaştığımda farkında olmadan meditasyonun bir alıştırmasını yaptığımı söyledi..
Kendini yalnız, eskisinden güçsüz ve verimsiz hisseden var mı böyle dönemlerde?
Anlatın dinleyelim
Uzanırken çok sert attığını hissediyorum vücudumu çok sarsıyor ve sesini küt küt duyabiliyorum
Normal oturuş pozisyonunda sürekli bi ağrı hissi var ama iğne batması şeklinde değil kol ağrısı gibi.
Tansiyon aletiyle ölçtüm bozuk kalp ritmi diyor ne kadar doğru bilmiyorum. Yaş 18

İmkanın olsa hangi mesleği seçersin??? Neden

Hayati konu lütfen fikirlerini belirt.

Hangisisiniz? Dürüstçe cevap vermenizi umuyorum mümkünse bir örnekle taçlandıralım.
Paylaşır mısınız?
Dostlarım tglerde ve paketlerde genelde 5 hatta bazen 10 net yüksek geliyor ama bu kurumsallarda çakılıyorum zorluğundan mı bu durum yoksa tamamen benimle alakalı mı moral bozuyor ister istemez ..
Tyt düştü bu aralar 85-90 ortalama sosyal ve fen unutuyorum onları tekrar ediyorum
Ayt fen organik bitki modern fizik kaldı aşağı yukarı
Ayt mat türev İntegral duruyor
Geçen seneki basım denemelerde 50-55 net falan çıkarıyorum ayt mattan 1-2 sb bi de türev İntegral fasiküller çözeceğim daha oluru var mı sizce? Fen için birer sb döneceğim
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 287
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 83)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 273 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.